Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy annyit hozzátennék még a CEO/MC-hez, hogy akik nem tudnak viselkedni, azokat érdemes lehet blockolni RSC-ben, ugyanis állítólag blockolt playerrel nem tud random összerakni. Ha valaki ismerőse a sessionben, akkor szerintem rajta keresztül be tud jönni, de csak azért nem tud összesorolni, mert egy országból játszotok. Ezt továbbgondolva lehetne akár egy listát is írni, bár az talán már a ló másik oldala.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42952) ProgenXL válasza CactuS (#42951) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ennyire azért nem kell betojni 1-2 játékostól valóban. Nem érnek annyit hogy további szó essen róluk. :)

Gunner for life

(#42953) CactuS válasza ProgenXL (#42952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez nem betojás. Normál esetben nem is érdekelnek, mert vagy adok-kapok alakul ki, vagy ha úgy van, akkor session váltás és kész (még azelőtt, hogy publicban tudtak 7 napos bant osztani modmenüből, azóta nem járok oda).De a RS miatt rá van kényszerítve az ember, ha hatékonyan akarja csinálni az MC/CEO-t, hogy megválogassa kikkel van egy sessionben. A block pedig segít minimalizálni azt, hogy a jövőben találkozzak azzal az emberrel, aki egyébként idegesítően játszik számomra. Így szó szerint többet nem esik róluk szó (és nem is találkozom velük). :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42954) ProgenXL válasza CactuS (#42953) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az utolso off mondatodra valaszoltam. Nem szemelyes inkabb altalanosan. :)

Bocs az ekezetek miatt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42955) CactuS válasza ProgenXL (#42954) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, oké, azt hittem, hogy az egyéb block-olós témára. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42956) Kelecar válasza Laraxior (#42949) üzenetére


Kelecar
aktív tag

*.* mondd el a titkod! Én is vadásztam rájuk, de eddig csak 1 van (és azt is gyugyotól kaptam :D). Próbáltam is vele a chopper tail-os módszert de az nem vált be :(

[ Szerkesztve ]

(#42957) ProgenXL válasza CactuS (#42955) üzenetére


ProgenXL
őstag

Egy blockot kuldok majd ra ha otthon leszek. :)

Gunner for life

(#42958) #92888064 válasza Kelecar (#42956) üzenetére


#92888064
törölt tag

régebben írtam erről pár sort. két 10-es garázs is van azon az útvonalon, így külön gyűjtöttem a króm és arany színűt. mc óta már nem éri meg szerintem ezzel vacakolni, de az első kokó gyár árát (1,8m) részben dubstából és részben küldetésekkel harácsoltam össze. még belegondolni is rossz, hogy 19-23000 dollárokból szedtem össze.

(#42959) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Amúgy hülye gondolat, hogy azért volt ez a nagy MC dömping pénzszerzésre mert valami drága cuccos DLC jön ? hogy legyen pénze az embereknek ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42960) Plata válasza #92888064 (#42958) üzenetére


Plata
félisten

Sosem érte meg az eladásuk,nekem is van egy garázsban egy rakás dubsta de nem adtam el egyet sem,lófing pénzt kapsz érte,amíg mászkálsz utána addig letolsz két heist setup-ot és sokkal többet fizet.

(#42959) KiskokóHa igaz karácsony körül jön sok pénzes DLC,hogy legyen mire vásárolni shark cardot.
De lehet hogy lótúró az egész,mindenesetre úgysincs most sok pénzem úgy hogy nekem eleve kiesik,asszem van 2.5 millám,nem sok időm van játszani.És ha igaz amit mondtak akkor arra majd kell minimum egy 20-as.

[ Szerkesztve ]

(#42961) Plata


Plata
félisten

Ugye tavaly karácsony előtt 9 nappal hozták be a yacht-ot,ami marha nagy siker volt és piszkosul vitték a shark cardot miatta,állítólag az idén is valami hasonlóval készülnek,csak még nagyobbat akarnak szakítani.

(#42962) hegyipapa válasza ProgenXL (#42957) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Én is meg fogom tenni, szerintem csapatépítés szempontjából pozitív tett.

[ Szerkesztve ]

(#42963) #92888064 válasza Plata (#42960) üzenetére


#92888064
törölt tag

főleg soloban játszottam, és az egyik fő bevételi forrásom volt a mezei küldetések mellett. public-ot nagyon sokáig kerültem (csíterek, pénzeső ban, stb), gyakorlatilag az mc miatt kezdtem el pub-ba mászkálni. ps-t még a mai napig nem láttam, pedig 160+ szinten vagyok. 4-en irl haverokként kezdtük a játékot, de esélytelen volt összehozni munka/család miatt 4 embert 1 időben. a 4-ből ketten elmentek bdo-zni, így nem volt kivel csinálni a heist-eket. mások játékát nem akartam elrontani a tudatlanságom miatt (és el"spoiler"ezni sem akartam), így hagytam a 'csába. idén kértem segítséget itt ph-n ezzel kapcsolatban, és többen fel is vettek, de főleg miattam elmaradt. illetve az egerezés hosszabb távon fájdalmas (hosszú sztori és hagyjuk), gyakorlatilag csak kontrollerrel játszok, és a célzás az nem az igazi free aim mellett.

szóval szerintem igenis megérte a dubstákkal bajlódni, de csak abban az esetben, ha valaki nagyon antiszoc vagy valami oknál fogva soloban játszott.

[ Szerkesztve ]

(#42964) Laraxior válasza Kelecar (#42956) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig ott is működik.
De sima sessionben is.
Reggel 7-től olyan 9-10 kozottig lehet talalni a repuloter melletti LSCnél. De csak 1-2 darab akad. De semmilyen mas osszefuggest nem talaltam. Ripityara törött Dubstara is spawnol, de az erintetlenre is, jobbrol vagy balrol jossz az is mindegy.
Missionben is ugyanott, de ott sem vegtelen, csak 1-2 darab.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42965) gyugyo79 válasza Plata (#42960) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ezt hogy érted, hogy nem éri meg az eladásuk? Nekem eddig 6 millió $ van kocsi eladásból és nem adtam el egy olyan kocsit se amit vettem csak lopottat.
Tegyünk különbséget az közt, hogy valaki órákat keres 1 autót, hogy eladja (ilyen nincs csak te képzeled, hogy ezért keresi aki keresi) vagy tudja hol keresse odamegy ellopja esetleg elrak még 2-3 15 perc alatt későbbre és utána amikor ráér és nincs CD-n akkor eladja őket.
Ha meg azért keres valaki 1 órát valamit mert szeretné akkor összehasonlíthatatlan mert nem tudod pénzben mérni lásd nekem a többszöröse van $ -ba mint neked mégis elkeresgélek ritkább kocsikat és odaadom olyannak aki örül neki mert ez sem mérhető pénzben. ;)

Nekem van egy olyan hülyeségem, hogy 10-es garázst telerakok ilyen ritkább kocsikkal csinálok egy prt. scr. -t utána eladom őket ...

[ Szerkesztve ]

(#42966) Plata válasza Laraxior (#42964) üzenetére


Plata
félisten

Van egy küldetés aminek már elfelejtettem a nevét,ha azt felveszed mindig 12 óra van a játékban,így akárhány dubsta-t le spawnolhatsz.
Ha jól emlékszem time to get away a küldi neve.elindítod online és akkor megáll az óra.
Utána már csak járkálnod kell a városban,fent a hegyen van egy út ahol random spawnol és spawnol a LSC-nél is,de a városban is találkozol vele.
Itt és itt
Gyorsan telepakolhatod a garázst dubsta-val,csak küldi közben nem fogod látni hol a garázsod,úgy hogy jó ha fejből tudod hol van.
A küldit ha jól emlékszem a Missions fül alatt tudod elindítani.

[ Szerkesztve ]

(#42967) Laraxior válasza gyugyo79 (#42965) üzenetére


Laraxior
titán

Ez az egyik...
A másik meg akkor semmit nem érné meg csinálni a játékban csak PS-t csinálni amikor játékban vagy.
Tehát ez a hozzászólás úgy ahogy van fail ;]

(#42966) Plata: Chopper Tail.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42968) Plata válasza Laraxior (#42967) üzenetére


Plata
félisten

Chopper Tail?
Ezt most hogy értsem,vagy mit jelentsen?
Vagy ez a küldi neve?Bár én time to get away-re emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#42969) hegyipapa válasza Plata (#42968) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Chopper Tail és a Time to Get Away is jó mindkét mission-ben 12:00 óra van.

(#42970) Puma K válasza Plata (#42940) üzenetére


Puma K
veterán

Mint láthatod ezt először nem én említettem meg, hogy a játék történetével-konkrét küldetésével kapcsolatban leírt szövegeket spoiler gomb mögé kéretik rejteni hanem egy moderátor.

A fórumozásnak vannak szabályai, amit ha nem sikerül betartani akkor azok szankciókat vonnak maga után.

Múltkor már részesültél figyelmeztetésben-kitiltásban az akkori esztelen spam szerű hozzászólásaid miatt és mert a szerkesztés gombot sem sikerült akkoriban használnod.

(#42947) Źşë'

"...azért veszi meg a játékot, játssza végig hogy saját maga élje át :K "

Így van :R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#42971) Bjørgersson válasza Puma K (#42970) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van baj.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42972) Locutus


Locutus
veterán

Nem kéne ma már új akcióknak meg contentnek jönnie?
Bár most be vagyok szopódva BF1-be, de azért csak visszanéznék, na nem pénzt farmolni :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42973) ProgenXL válasza Locutus (#42972) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mindig később teszik közzé.
Ami késil nem múlik. Reméljük..

Gunner for life

(#42974) Plata válasza Puma K (#42970) üzenetére


Plata
félisten

Asszem rosszul emlékszel,nem lettem kitiltva csak beraktam 5 képet a topic-ba és valami agyhalott föld alatt növekvő fásszárú képződmény emiatt rohant a modikhoz.nem az volt a baja hogy a képek nagyok voltak,csupán rossz indulatú puhatestű jószág volt.És ami azt illeti a régi mobilomon nem lehetett használni a szerkesztést,emiatt ha melóztam sosem tudtam szerkeszteni,nem tudom hogy szimplán a samsung szar vagy az lg ennyivel jobb-e,de az új telón tudok szerkeszteni,kivéve ha olyan helyen vagyok ahol a net aztán marha rossz.de én már csak ilyen vagyok,akár a semmi közepén dekkolok akár hegy tetőn nekem fórumoznom kell,az sem zavar ha közben lövöldöznek körülöttem.Max a vadászokat zavarja hogy én mobilozok. :DDD

(#42969) hegyipapa
A choppert nem ismertem,csak a másikat,sosem adtam el dubsta-t mert annyit nem ért,egyszer megpakoltam vele a garázst és kész.

[ Szerkesztve ]

(#42975) Bjørgersson válasza Plata (#42974) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugy tudom, a Samsung szandekosan blokkolja a PH! forumain valo szerkesztest. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42976) Plata válasza Bjørgersson (#42975) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,de a samsung egy rakás szar volt,még egy évig sem bírta. :(((
Sem szerkesztés sem egyéb opció nem jött elő.igaz smile-t az újjal sem tudok csinálni,de szerkeszteni azt igen.

[ Szerkesztve ]

(#42977) rup1u5 válasza Bjørgersson (#42975) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42978) Plata


Plata
félisten

Nem voltam fent jó pár napja most fel ugrottam,142k cucc van a gyárban és elfogyott a supplies. :P

(#42979) Plata


Plata
félisten

Miközben Szabival beszélgettem a hajóm lelőtt egy játékost,erre be akart hívni a motoros bandájába. :D

(#42980) Locutus


Locutus
veterán

Kill Quota GTA Online Mode, Youga Classic + Special Thanksgiving Bonuses

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42981) Plata válasza Locutus (#42980) üzenetére


Plata
félisten

Hát ez a Black friday akció nagy rakás gőzölgő lócitrom.

(#42982) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kill Quota, Youga Classic és ünnepi bónuszok a GTA Online-ban

Persze hogy most lett akciós a heli mikor megvettem már.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42983) Bjørgersson válasza Locutus (#42980) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ideje vótmá. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42984) Locutus válasza Plata (#42981) üzenetére


Locutus
veterán

Bizony az, szinte nulla.
Szerencsére csak egy hét, és jön valami más...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42985) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A Gamestar valami nagyot akart kihozni a mostani újdonságról a cím alapján.

Gunner for life

(#42986) Kiskokó


Kiskokó
veterán

NA sracok csak 48 kép lett most :D majd holnap vagy a Steames linken látható :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42987) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Tegnap este képekben - :) Támogatók : Tomi, Hegyi, Cactus, Dawe, Kele, Norby(NEO) és jómagam Saabe

Egy két érdekesebb pillanat

Legtöbben

Dawet várja majd a meglepije (K) :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42988) Logitech


Logitech
aktív tag

Nekem is van a tegnapi gyorsulásról egy képem. A háttérben az a kis fehér pont Saabe :D 1.2 benzines armored shafterrel jött.

[ Szerkesztve ]

(#42989) Bjørgersson válasza Kiskokó (#42987) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha mar kepet raksz be, legalabb ide toltsd fel legy szives, es ugy szurd be.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42990) Plata válasza Bjørgersson (#42989) üzenetére


Plata
félisten

Jobb ez így,ha már 1 képnél többet töltesz fel már feljelentenek. :DDD

(#42991) ProgenXL válasza Bjørgersson (#42989) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mobilnetet leszippantják a képek.

Gunner for life

(#42992) Bjørgersson válasza ProgenXL (#42991) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, ezert irtam. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42993) Kiskokó válasza Bjørgersson (#42989) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pont ezt kérdeztem online tegnap Cactustól :D hogy ha berakok 2-3 képet jó lesz e...

Mááár vártam hogy valaki megszólja. Viszont azt nem értem miért jobb ha ide tölteném fel?
Hát bocs Feltöltöm Steamből a felhőbe onnan linkelem.. nem fogom még külön ide is feltenni..
200Kb egy kép mobilnet ide vagy oda ez van... szedesd ki modival ha ennyire zavar bár mai világban pár száz MB mobilnete sztem mindenkinek van.

Ja és ne vedd fel nem akarlak megbántani meg bocs a "stílusért" de ez a mobilnetes/kisképes téma az amibe nem nagyon kötök kompromisszumot... maradjunk annyiban hogy a PH-t 90%-ban Gépről nézik...
Én amúgy utálok is fórumozni telóról ezért sztem életembe 2szer volt telón megnyitva a PH.
béke

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42994) zozyk válasza Kiskokó (#42993) üzenetére


zozyk
addikt

Én meg 80%-ban telóról nézem,mivel egész nap úton vagyok.
De rohadtul nem érdekel az adatforgalom,a 4GB elég szokott lenni... :DDD

(#42995) CactuS válasza Kiskokó (#42993) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A ph!s feltöltő eléggé lehúzza a minőségét, ezáltal kisebbek a képek. A Syd féle fényképes topikba szerintem nem gond a kép, az eleve azért van, oda mehet dögivel.

A probléma nem az egyszeri betöltéssel van, hanem azzal, hogy minden frissítéskor újra letölti az oldal kódja miatt, nem segít rajta a spoiler tag sem, azt is behúzza (átméretezésnél is az eredeti képméret marad, az eredeti mérettel). Azért 200 hszben van 20-25 kép átlagban, akkor minden frissítés 4-5 Mb. Úgy gyorsan lefogy.

Steam esetén én se tökölök az áttöltéssel, maximum egy képpel, a többihez linkelném a steam mappát/képeket. A link egyébként teljesen jó, az ugye nem fogyaszt semmit.

Amúgy én is sokat nézelődök mobilról, de teljes nézetben, 2560x1440-ben a mobil nézet katasztrofálisan néz ki. Nálam mondjuk szintén nincs limit gond, igazából 3-5 Gb van / hó és utána is marad netem, csak lassabb, viszont van, akinél az alap 500-as csomag/kvóta van aztán kampec. Valaki anno találóan mondta, hogy a mobilos változat még látta Petőfit szavalni...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42996) ProgenXL válasza Kiskokó (#42993) üzenetére


ProgenXL
őstag

végül is 2000ft 1Gb mobil net... :D
Én is telefonról vagyok kártyás nettel napok óta. Napi 100MB úgy el megy hogy észre se veszi az ember. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42997) Bjørgersson válasza Kiskokó (#42993) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert nem a teljes méretű képet szúrja be, hanem egy 480 pixel széles kattintható thumbnailt, ami max ~50 KB vagy még kevesebb. Az meg hogy a PH 90%-a asztalin fórumozik, pont nem érdekel, a maradék 10% meg nem, ráadásul sokan néznek fel napközben mobilról is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42998) Plata válasza zozyk (#42994) üzenetére


Plata
félisten

Nekem első napon elfogy,de attól bejön a fórum és a képek is.

(#42999) Balion válasza Plata (#42998) üzenetére


Balion
senior tag

Detto, 30MB net, kb első nap elfogy, de az opera mini nem bánja :)

(#43000) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Jólvan értem én bár akinek a mai világban nincs 500Mb/1gb min mobilnetje úgy hogy Tudja is hogy használja folyamatosan... na mind1 :)
Azt a heti 1-2 alkalmat pár képpel vagy elnézitek néha :P vagy nem. De amúgy akkor majd linkelem a Képes topicot és kész nekem nem baj, csak sokan sztem nem mennek át oda még ha itt a link is...

Szóval én még mindig nem értek egyet a mobilnetes témával de elengedem :)

Viszont 2 azaz Kettő kérdéssel fordulok felétek amire megoldást várok az egyik nagyon fontos lenne!!!!!!!

1.Tegnap hogy gyorsulgattunk a V12 Armored Schafterrel voltam kint. Cactus is Tomi pedig sima V12-vel.
Na mármost az én kocsim is Full tuningos mint az övéké de mégis rohadtul nem ment úgy mint az övék ... pedig Cactus Armoreddel volt szóval még csak az se lehet hogy a sima gyorsabb az armorednél...
Be van bugolva a verdám vagy mivan?

2. Ami a fontosabb és lehet már kérdeztem itt.
A GTA-nak Nagyon halk a kimeneti hangja... a játékba minden hang maxon. ha állítok bármit se javul meg.
A tálcán a hangerő ablakban is látszik hogy a kimeneti jel épphogy középig verdes még minden más jó!
Első fülhallgató kimenetről is ugyan ilyen is hátul siman is ami hifire megy.
(Az első az integrált hangkártya a hátsó egy SB 5.1live)
Driverek többször is frissítve, újra rakva, semmi más játéknál vagy win alatt sincs ilyen baj csak a GTA-val...
Mi a francért halk??
megőrjít hogy a hifit fél hangerőn kell "ordittatni" hogy értelmes normál hallható hang kijöjjön a játékból..
Egyszer Win reinstall miatt kellet újra telepítenem a GTA-t akkor se javult meg.
Valakinek valami ötlet?
Kezdetek óta ilyen amióta megjött megjelenés napján.

köszkösz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.