Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) gabo91 válasza hegyipapa (#42278) üzenetére


gabo91
aktív tag

Egy élmény volt srácok :D :C :C köszi

(#42302) Hunbeast87 válasza Laraxior (#42299) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem mindig kapja vissza, csak ha van rá biztosítás. A telefonon keresztül elérhető weboldalakról vásárolt autókon ez mindig van, de ha lopott egyet, azt el is veszítheti, ha nem köt LSC-ben biztosítást rá.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#42303) Plata válasza Hunbeast87 (#42302) üzenetére


Plata
félisten

Boltban vett kocsi mindig biztosítva van.
Ciki lenne 2-4 millás kocsi nem lenne biztosítva.

(#42304) sqpp válasza Plata (#42303) üzenetére


sqpp
őstag

Biztosítva van az, de attól te fizetsz a biztosítónak. Csak akkor ingyenes, ha baleset miatt következett be vagy más okozta.

(#42305) Hunbeast87 válasza Plata (#42303) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szerintem ezt írtam én is, de javíts ki, ha tévedek. :P

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#42306) Wiz Khalifa válasza Hunbeast87 (#42305) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Plata mindig is ilyen lesz. :DDD

Ugyan azt írja le amit más leír és méghozzá pont neki csak átfogalmazva. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#42307) Mike válasza sqpp (#42292) üzenetére


Mike
veterán

nihillistának kell lenni :) és akkor nincs ezzel gond. a session kezelés ilyen. ha ideges vagyok akkor is, épp emiatt el kell fogadni, amiatt se idegeskedek, hogy miért 4-kor kel fel a nap nyáron :D

(#42295) Kiskokó
Hogy még több pénzed legyen? Nem

(#42305) Hunbeast87
Ha van rá biztosításod a Mors Mutual Insurance-t felhívva, visszakapod. Sőt a rendőrség is tárolja, több sessionon keresztül is ha netán ők viszik el, de ha bezuzzák, akkor megint vissza lehet szerezni Morséktól.
Ha már akarunk tényleg válaszolni :D

[ Szerkesztve ]

(#42308) Kiskokó válasza Mike (#42307) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ej ej mi az hogy mégtöbb pénzem legyen? 1. más is megkapnák akkor a 10 misit... 2. nincs is sok pénzem (most 8.3 milla)
Bár ugy néz ki kezdek anyagilag stabil lenni a játékban :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42309) Plata


Plata
félisten

Be léptem online-ba kiírta hogy gratulálunk 250k dolcsit kaptál,utána meg ezt.

Jah és kidobott a játék,nem enged fel online-ba. :D

[ Szerkesztve ]

(#42310) Plata


Plata
félisten

Na sokadjára felengedett.Szerintem a pénzt amit kaptam egyből el is vette a játék.
Kicsit bugos a játék,a karim a yachton spawnolt és épp zuhanyzott,kinyomtam zuhanyt és a karim nem kilépett a zuhanyból hanem ki teleportált a yachtból. :DDD

(#42311) Kiskokó válasza Plata (#42310) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem is volt pár érdekesség az elmúlt napokban!

1. Fellépek Online yachton spwanolok... elindulok kifelé erre mire kimegyek a fedélzetre már figyelmeztet, hogy ez a yacht nem az enyém blablabla... és tényleg... egy tök más yachtra kerültem más névvel stb..

aztán a második ami viccesebb hogy free modban online szórakoztam meg lövöldöztem már nem is tudom pontosan a miértjét... aztán egy nagy kamionból kilőttem a sofőrt az úton még dudált is ahogy ráesett a kormányra a pali, közbe voltak már rendőrök stb... kb 10-20 sec múlva ahogy visszafordultam a kamion felé egyszer csak a HALOTT sofőrrel elindult és elment úgy hogy eltolta maga elől a többi kocsit... hirtelen néztem hogy nem e a rendőr autóval tolják vagy valami... denem.. :D kajak feléledt XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42312) htc07 válasza Kiskokó (#42311) üzenetére


htc07
addikt

Én singleben szórakoztam ezzel, hogy vittem egy buszt Michael házához, odaálltam a garázs elé vele. kimentem a kerítéskapun, vissza, és ott volt benne a sofőr, és elindult vele. ;] megpróbált kiállni és visszamenni az útra, vicces volt.

Sőt, volt olyan is, hogy bejött a házba busszal együtt (a falon keresztül :Y )

Talán még megvan róla a videó vagy pár screenshot, otthon előkerítem.

(#42313) Plata válasza Kiskokó (#42308) üzenetére


Plata
félisten

Na legalább ha kijönnek a villák neked biztos lesz.Tudom kihez kell menni látogatóba.

(#42314) ProgenXL válasza Plata (#42313) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hangsúly a "ha" szón van. :D

Gunner for life

(#42315) Atish19


Atish19
őstag

Csak én nem kaptam még meg azt a 250000dodót? :D
Más: Elég idegesítő problémába ütköztem. Beállítom a ruha összeállításaim és miután kilépek a játékból eltűnnek. Minden ruhadarabom megmarad, de a saved outfits listám folyamatosan kiüríti magát. Erre van valakinek tippje? Rendkívül idegesítő. Főleg mikor mennék heistre és nem tudok váltani heistes ruhákra.

(#42316) ProgenXL válasza Atish19 (#42315) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én sem de már nem is várom. Nagyon nem izgat de azért elfért volna a számlán. :D

Gunner for life

(#42317) gabo91 válasza Atish19 (#42315) üzenetére


gabo91
aktív tag

Én se kaptam... de még megjöhet az utalás, holnap reggel kor lesz csak -nek vége USA-ban. :DD

(#42318) Plata válasza Atish19 (#42315) üzenetére


Plata
félisten

Ha van két karid és karit váltasz akkor törlődnek az outfit-ek.

(#42319) iceQ!


iceQ!
addikt

PS finálé...ha érted mire gondolok :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42320) Atish19 válasza Plata (#42318) üzenetére


Atish19
őstag

Csak egy van. Ebből lehet Rockstaros support lesz. Foglalkoznának vajon a problémámmal?

(#42321) JakyHUN válasza iceQ! (#42319) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Tök feleslegesen cseszed szét a billentyűzeted, úgy is meglőnek ha a program úgy akarja... engem 10ből 4x eltalálnak így is, már rég nem szoktam nyomni, tök felesleges

(#42322) JakyHUN válasza Plata (#42309) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

"Az Úr adta, az Úr elvette..." én ugyan így jártam... ezek p.csök :DDD

(#42323) Sz_Imre válasza Plata (#42309) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Hasonlóan jártam én is, kiirta hogy kaptam ennyi pénzt, volt is öröm, de a játékot vagyis az online-t nem tudta betölteni, mert végtelenségig töltött csak. Bár sztem a pénzt megkaptam.

(#42324) morfondőr válasza Sz_Imre (#42323) üzenetére


morfondőr
őstag

Én is pont így jártam, a töltőképernyőn kaptam az üzenetet, hogy meg lettem jutalmazva (korábban fel is tettem a screenshotot), aztán csak töltött a játék a végtelenségig. Alt+F4-el kilőttem, újra indít és ott volt a számlámon az összeg. Valami bug lehet, de végülis megkaptam a pénzt.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42325) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Nekem semmi lové nem jött még... köcsögök... hol a 250K-m :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42326) ZGO válasza Kiskokó (#42325) üzenetére


ZGO
tag

Tegnap este 10 után fellépve megkaptam :)

(#42327) Źşë' válasza Kiskokó (#42325) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem sem jött még meg :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#42328) Atish19 válasza Kiskokó (#42325) üzenetére


Atish19
őstag

Én ma megkaptam duplán! :D El is költöttem gyorsan :)

(#42329) Benir8 válasza Kiskokó (#42325) üzenetére


Benir8
senior tag

Én se kaptam meg :(

(#42330) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok! :)
Csatlakozni szeretnék hozzátok a PH-Crew-hez.
Hétköznapon 1-2 órát vagyok de hétvégén több órán tudok lenni. A SC-m: BENI__GamePlay

(#42331) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az elmúlt 2 dlc-vel egyértelmű volt hogy csapatépítés a céljuk a fejlesztőknek. Vagyis hogy a játékosok összedolgozzanak. A CEO-nál ez kevésbé sikerült hisz ott egyedül is lehet boldogulni még az eladásokkal is.

A MC-be viszont olyan szinten lett megnehezítve néhány eladási forma, hogy szinte belekényszerítettek minket a csapatmunkába. Oké persze biztos van aki egyedül is boldogul vele... de a többség csapatban adja el.

Ha úgy vesszük jól sült el. Jó közösség jött össze.

Heists is némi képp ez de ott annyi hiba kivan használva hogy rossz nézni.. sajnos ezek javítva nem lesznek. Lamaros küldetés szerintem megbukott.

Közben arra is rájöttek hogy ha az új járműveket nem egyszerre dobálják be mint tavaly vagy az előtt, hanem pl hetente, akkor tovább fenn tudják tartani az érdeklődést.

Az idei évre 2 nagy frissítést ígértek. Mindkettőt ellőtték már. De ha úgy vesszük 3 jött. CEO, Stunt, MC. Szerintem idén már komolyabb dolgok nem jönnek. Karácsonyra új ruhák, adversary mod, talán járművek. De ha csak a hibákat javítanák ki az is jó lenne.

Összességében elvagyunk látva bőven tartalommal.

Amit a mai napig nem értek az az MC. A motoros club és fekete piac vagyis ez a gyáras dolog hogy függ össze valójában?
Egy motoros banda kokaint gyárt? Pénzt, iratokat hamisít?
Kicsit logikátlan vagy inkább fura..
Ezt szerintem a CEO-hoz kellett volna csapni inkább.

Saját vélemény.

Gunner for life

(#42332) hix19980517 válasza Plata (#42309) üzenetére


hix19980517
kezdő

ezt nálam is igy volt :D kiírta hogy megkaptam és utánna ezt amit neked :) persze én se tudtam belépni folyamatosan kiírta a d3d-s szarságait újra kellett indítanom a gépem és jó lett! :)

(#42333) JakyHUN válasza ProgenXL (#42331) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Én meg pont fordítva látom, a CEO-s eladások igénylik jobban a támogatást, mert ott nagy valószínűséggel a botok is támadják a cuccot. MC eladást tök egyszerű egyedül, a mozgó cuccot sosem támadja (legalábbis nekem az eladott 6 millióból sosem támadta) bot, és ha 2 fordulóban adod el az anyagot, tehát nem várod meg a tele raktárat hanem 140k értéknél szállítasz, akkor 99,9%, hogy egyedül is be tudod fejezni az eladást, és ugyan annyit kaszálsz, mintha egyben toltad volna el a full raktárat. Ez a szám CEO-nál még 15-20%-os raktár kapacitásnál is csak 33% volt nálam, mert a botok szétkaptak, főleg egy repülős kiszállításnál. És ráadásul ott minél kevesebbet adsz el egyszerre, arányosan annyival kevesebb lesz a profit.

(#42334) rup1u5 válasza ProgenXL (#42331) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"Amit a mai napig nem értek az az MC. A motoros club és fekete piac vagyis ez a gyáras dolog hogy függ össze valójában?
Egy motoros banda kokaint gyárt? Pénzt, iratokat hamisít?
Kicsit logikátlan vagy inkább fura.."

Olvass egy kicsit az Amerikai motoros bandákról és rögtön rá fogsz jönni, hogy ez egyáltalán nem fura vagy logikátlan! Pont ezt csinálják.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42335) JakyHUN válasza rup1u5 (#42334) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Volt a Harmadik műszak című sorozat, nem tudom kinek rémlik, ott is a metát egy motoros banda gyártotta.

Más.
Az meg, hogy mennyi cucc termelődik offline... nincs olyan, hogy offline termelődik, ha valakinek úgy tűnik, hogy offline termelődött az anyag, az nem más, mint egy bug .Nekem ezidáig még egyetlen alkalommal sem volt az, hogy kilépés és belépés között változott volna a raktár készletem, se pár óra, se több nap alatt. És ez a motoros termelősdi annyira tele van hibákkal, hogy előfordul folyamatos hiba is. Nekem pl eddig úgy működöt a dolog, hogy van egy legdrágább kokain és egy legdrágább meta laborom. Először mindkettőt feltöltöttem csurig hozzávalókkal, utána elkezdődött a termelés. Amig a leszállítási szokásaimon nem változtattam, addig 95%-ban úgy történt a termelődés, hogy a kokó raktár teljesen feltöltődött, ezt le tudtam szállítani 2 fordulóval és pluszba termelődött még 95000-nyi cucc a meta raktárba, miközben a hozzávaló csak a meta raktárból fogyott, a kokain raktárból semmi. így egy raktárnyi hozzávalóból termelődött 1+1/3 raktrányi késztermék. Aztán egyszer nem töltöttem fel az összes leszállítás után a meta raktárat, de azt láttam, hogy a kokain továbbra is gyárt, na akkor kezdett el a kokain hozzávaló fogyni, és onnantól ez a kezdeti felállás már nem működött. Beakadt egy pointer vagy nem tudom amit aztán a szokások változtatásával módosítottam és így más logika lépett életbe. Ez egy bug. Aztán volt olyan is, hogy a meta hozzávalók elfogytak, de csak a meta késztermék raktárban volt 95000 anyag és a kokain meg üres volt. Ez egyszer fordult elő, utána újra folytatódott a fent leírt logika szerinti termelődés. Tehát ha valakinek úgy tűnik, hogy offline termelődés van, az egy hasonló programozási / adatbázis kezelési hiba eredménye, nincs semmiféle offline termelődés.

(#42336) Nico Bellic válasza ProgenXL (#42331) üzenetére


Nico Bellic
csendes tag

A motorosokról volt egy nagyon jó sorozat a Sons of Anarchy (nálunk Kemény Motorosok) címen.
Na ott aztán volt minden fegyvereladás ,kábszerkereskedés, lányok futtatása, védelmi pénz, bandaháború.
Ha érdekel nézz bele szerintem nem volt rossz.

(#42337) Laraxior válasza Nico Bellic (#42336) üzenetére


Laraxior
titán

:B
Vegigneztem

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42338) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Hát ez vicces! :DDD
Most beléptem:

Aztán nyomtam egy Enter-t:

:DDD hülyék

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42339) kahuta


kahuta
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy haverom nekem adta a eredeti GTA V játékát. Nem volt használva fel sem lett telepítve ebből adódóan nincs account sem csinálva. Viszont fogalma haveromnak hol van az aktiváli kód.
Szerintetek, hogy tudok kódot szerezni? Előre is köszi a választ. Üdv

(#42340) kahuta


kahuta
csendes tag

Bármilyen ötlet jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#42341) Hunbeast87 válasza rup1u5 (#42338) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ugyanilyen módon megkaptam én is. :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#42342) morfondőr válasza kahuta (#42339) üzenetére


morfondőr
őstag

Borító belsején, hozzá adott füzetben, akármiben nincs benne? Nem hiszem, hogy egy cetire írják fel, amit elhagy az ember. Az tud mondani biztosat, akinek megvan dobozosan...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42343) JakyHUN válasza kahuta (#42339) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Veszel egy másik GTA V játékot (vagy csak egy aktiváló kódot Rockstaréktól), vagy előkerül az ehhez a példányhoz tartozó kód. Nincs több legális variáció.

(#42344) ProgenXL válasza kahuta (#42339) üzenetére


ProgenXL
őstag

kód nélkül semmire nem jó.
Egy fekete papíron van rajta amit a dobozba mellékelnek. Ha az nincs akkor az csak dísz. Szerezni úgy tudsz ha megveszed vagy megkeresitek az eltünt kódot.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42345) JakyHUN válasza morfondőr (#42342) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Van egy fekete vékony mappaszerű keménypapír tok, amiben van egyy térkép és egy fekete kis füzet, a füzet hátuljára van fehér alapra rányomtatva a kód.

(#42346) Mike válasza JakyHUN (#42335) üzenetére


Mike
veterán

JakyHUN
örülök, hogy jobban tudod. esetleg RS fejlesztő vagy?
nő, csak nagyon lassan.

(#42318) Plata
Nem, nem törlődnek a mentett outfitek karakterváltáskor
max nálad
nekem most törlődött először, hogy megvettem az új Halloweenes pólókat. Aztóta bugos a szejrényben lévő special tops, mert mindhárom kategóriában ugyanazt a 3 ruhát mutatja. De boltban jó.

[ Szerkesztve ]

(#42347) Mike válasza Kiskokó (#42311) üzenetére


Mike
veterán

Szabee
Vagy csak ellopta valaki.
Multkor az egyik missionben az NPC ellenfél simán beült a mentőautóba és úgy jött nekem

8 millió?
te szegény :)
millergeci :D

[ Szerkesztve ]

(#42348) JakyHUN válasza Mike (#42346) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Hát öreg, a 0 az tényleg elég lassú :D
Mint mondtam, nálam eddig még több nap offline állapot alatt se nőtt a mennyiség, ellenben alátámasztottam a hiba lehetőségét egy konkrét másik ezzel kapcsolatos jelenséggel. Lehet, hogy az a hiba, hogy nem termelődik, de ugyan úgy lehet hiba az is, ha termelődik. Miután nincs erre vonatkozó hivatalos állásfoglalás, hogy melyik a normális működés, ezért bármelyik lehet. Az én álláspontom szerint a termelődésnek látszó dolog a hiba, már csak abból a logikából kiindulva, hogy ha én fejleszteném a játékot, akkor tuti ahhoz a feltételhez kötném a termelődést, hogy az illető használja a programot, márpedig a RS azt akarja, hogy használjuk. Az offline termelődés már túl kiscserkészes megoldás lenne.

Nem kell mindjárt hisztis p.csa módjára megsértődni, ha valaki esetleg érvekkel támasztja alá a véleményét :)

De kíváncsi vagyok a te álláspontodra is, kérlek fejtsd ki nekem.

(#42349) gyugyo79 válasza Mike (#42346) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálam 1 hét alatt nem nőtt semmit. Elutaztam és kíváncsi voltam pont erre ezért át is állítottam, hogy oda rakjon ahol kiléptem, hogy az út amíg oda érek ne tréfáljon meg. Még így is előfordulhatott volna, hogy a betöltés alatt átbillen a termék érték mutattató de az se volt, szóval pont ugyan annyin állt minden mint 1 hét pár napja és ez 3 gyárnál. Persze az is lehet, hogy ez a bug ....

(#42350) Plata válasza kahuta (#42339) üzenetére


Plata
félisten

Az aktiváló kód a dobozban van egy fekete kis borítékban egy fekete füzeten.
Külön van a dobozban a DVD tok 7 dvd-vel és mellette egy kis fekete boríték szerűség benne a térkép,kézikönyv és a játék kulcsa.
Viszont ha tippelnem kéne azt mondanám talán a haverod valamelyik 576 boltban vette a játékot?
Náluk előfordul hogy nem tesznek bele cd kulcsot,vagy már elhasznált. :U
Az még nem volt ciki mikor magamnak vettem náluk Ea játékhoz ingame fizetőeszközt és a tokban egy le kapart cd kulcs fogadott,amit nem is lehetett aktiválni.Azt még elintéztem egy k anyátokkal.
De ugyanott vettem ajándékba játékot és a játét cd kulcsa használatban volt az már nem volt vicces,viszont ahhoz a két játékhoz a játék kiadója küldött mailben új kulcsokat mivel le leveleztem velük a dolgot,elküldtem a számlát le fénymásolva és a két cd kulcsról is kértek fényképet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.