Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63497) GabeszHUN


GabeszHUN
tag

Sziasztok! Örömhir morzsa :D

Még régen kértem tőletek tanácsot, akkor Piston 2-t ajánlottatok.Megvettem.Nagyon elégedett voltam vele.Ez volt 1 éve.Azóta átesett egy jack cserén, valamint nemrég megint valami gond akadt a kábelével, és ugy döntöttem "lenyugdijaztatom".Az nálam azt jelenti hogy megcsinálom egy teljes kábelcserével és vészhelyzet esetén jó lesz bármikor.Nemrég megint kértem tőletek tanácsot akusztikus zenéhez, Piston 3-at ajánlottatok.Megvettem szintén.2 napja jött meg.És hát...Rengeteg jó fejhallgató/ fülhallgató van itthon (Q701, ath m50 stb), de ezt amikor rádugtam az erősitőre nem hittem a fülemnek.Ne essék félreértés nem akarom az imént emlitett két fejhallgatóhoz hasonlitani, mert nyilván ég és föld, meg a két fejhallgató egyébként is más karakter, de én ki merem jelenteni azt, hogy szerintem a piacon 7 ezer forintért fülhallgató terén jobb vétel nincs.Soha nem halottam még fülhallgatóba ilyen teret, ilyen baszusssal.Ezalatt azt értem hogy ilyen jól elkülönitve, nem tolakodóan tökéletes basszust még nem halottam alsókategóriás fülestől.Bárki ajánlotta, már nem emlékszem a nevére, de szerintem többen is, hatalmas pacsi neki, és ha bárki olvassa ezt aki fülhallgató vásárlás előtt áll, és 10 ezer forint alatt van van a kerete, gondolkodás nélkül rávágom hogy vegye ezt.Egyébként kényelem terén is kimagaslóan teljesit.Ja és kompatibilis a Windows Phone-ommal is.

K.Gábor

For Sale AKG Q701

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.