Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86351) Capt.Obvius válasza NEXUS-6 (#86346) üzenetére


Capt.Obvius
aktív tag

Akkor Te is ismered a most eszünk vagy nem eszünk érzést :D

Pénteken hallgatom majd a D70s-t, de már félek előre, hogy szerelmes leszek. Tudom, talán kicsit overkill a HD660s-hez, de nagyon kíváncsi leszek rá.

leon11

Akkor nem vagyok h.lye :D. 6,3 kimeneten az jár a fejemben, hogy a FiiO K5 prót, nem tudtam normál erősítésen felrakni maxra, mert kiszakadt volna a fejem :D.
Amúgy pénteken lehet nekem is megy vissza.

Persze ami jó, hogy ennek a stacknek az árából meg is van a D70s, de plusz 200 az A90 :O :O

D50s A90 párost próbálta valaki?

(#86352) contaxg válasza RetepNyaraB (#86349) üzenetére


contaxg
veterán

Ez egy mély tónusú viszonylag lány és nem túl részletező hangképű rendszer.
Nem tudom milyen metálra, de metálra valami dögösebb, harapósabb nem jobb? A fejesed egy Beyer, ha jól emlékszem (arra a fülpárnára amit egyszer bedobtam hozzád jövet-menet). Az ha elég élénk karakterű lehet, hogy egálba tenni a hangképet a forrásoddal. Kb ennyit udok róla mondani. Próba kellene ha még így is motiváltnak érzed magad.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86353) RetepNyaraB válasza contaxg (#86352) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Köszi a részletes kifejtést!
Jaja a beyer egy világos és kissé izgága darab, jól mehetne hozzá a puhítás. Meghallgatás nem játszik, mert valahonnan az ország túlfeléről jönne a cucc. Semmi baj, infót gyűjtök :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#86354) leon11 válasza Capt.Obvius (#86351) üzenetére


leon11
tag

A D30Pro+A30Pro kettősről letettél? Árban majdnem feleannyi mint a D70s+A90.

(#86355) Capt.Obvius válasza leon11 (#86354) üzenetére


Capt.Obvius
aktív tag

Nem tettem le róla :). Az is hallgatózás áldozata lesz pénteken.

(#86356) Zoliee válasza RetepNyaraB (#86344) üzenetére


Zoliee
senior tag

Nem emlékszem mennyit írtál keretnek, de hátha beleférne: [link]
Persze csak meghallgatásra ajánlom, ha budapesti próba nem akadály számodra. Ugyanis nem hallottam még, de hátha bejönne, illetve így mi is hallanánk róla véleményt.. :DDD
Egyébként van itt valakinek tapasztalata vele?

(#86357) RetepNyaraB válasza Zoliee (#86356) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megnéztem a gyártó oldalát; eléggé információszegény. Ez rajta sincs, valami egyedi tervezés lehet. Amúgy nyilván érdekes, mint kis magyar, támogatandó estébé és kb. a pénz teteje, amit szánok rá (majd egyszer ugye, ha a gólya hozza a dollárkötegeket. Bár már látnám).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#86358) btraven válasza Sinesol (#86096) üzenetére


btraven
őstag

Na erre kíváncsi vagyok. Majd ha egyszer megjön a cucc Kínából akkor megnézem hogy néz ki az op-amp. De a teve ami hozza még a Góbi sivatagban botorkál a nyomkövetés szerint.
Így néz ki egy hamis op-amp:

Ez meg egy valódi:

(#86359) bkercso válasza btraven (#86358) üzenetére


bkercso
nagyúr

Elég szép irodalma van (volt?) DiyAudio-n , milyenek a hamis IC-k. Mindig mások. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#86360) btraven válasza bkercso (#86359) üzenetére


btraven
őstag

Lehet kezdő tuning az lesz hogy veszek egy ilyen NE5532-t a hestore-nél. Kérdés hogy az igazi-e :)

(#86361) RetepNyaraB válasza btraven (#86358) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez 1 nagyon béna hamisítvány. Pont a dizájnt legegyszerűbb koppantani.
Esetleg kicsit máshogy állnak a lábak, más árnyalatú borítás, ilyen szubtilis disznósàg. Amíg be nem kapcsolod :(((
De ha jó napod van, még jobb is lehet mint az eredeti :D

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#86362) :AMF: válasza btraven (#86360) üzenetére


:AMF:
senior tag

A Mouser-től is veheted, az biztosan eredeti. 200 ft/db

(#86363) bkercso válasza btraven (#86360) üzenetére


bkercso
nagyúr

Inkább ret.hu-tól RC4559P. Szerintem jobb hangú.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#86364) NEXUS-6 válasza Capt.Obvius (#86351) üzenetére


NEXUS-6
tag

Hát igen a hobbiért áldozatokat kell hozni! :D Bár az elmúlt éveben azért a mozgáskorlátozottság sokat segített, hogy az üzemanyagon gyak megspóroljam a cuccos árát. ;)

A D70s-nek meg, talán már tudod, magasabb a kimeneti szintje: XLR 5V, RCA 2,5V. Kegyes kis csalás a nagyobb dinamika tartományért. ;)
De érdemes észben tartani, hogy a viszonylag jó hangját ilyen kis "piszkos" trükkökkel éri el.

(#86365) Capt.Obvius válasza NEXUS-6 (#86364) üzenetére


Capt.Obvius
aktív tag

Hát igen a hobbiért áldozatokat kell hozni! :D Bár az elmúlt éveben azért a mozgáskorlátozottság sokat segített, hogy az üzemanyagon gyak megspóroljam a cuccos árát. ;) - IFA-val jártál előtte? :DDD :DDD

Kis csaló kínaiak :D

Szerintem nem az egyetlen gyártó akik ilyeneket csinálnak, de mindenesetre észben tartom és várom, hogy mit hoz ki a fejesemből.

(#86366) Sinesol válasza NEXUS-6 (#86364) üzenetére


Sinesol
veterán

A méréseket a szabványos 2/4V-os szinten végezték, minden eszközt erre lőnek be ASR-en, már ha lehetséges. Persze van kivétel néhol, ha valami nagyon jó ár/értékű cuccról van szó, ahol elnézhető, hogy esetleg kicsivel gyengébb jelszinten hozza csak a jó teljesitményt.

Persze stock állapotban az ember meg nem mondja, hogy azert hall valamit jobbnak/rosszabbnak mert magasabb a jelszint, vagy mert tényleg jobbak is az adott cucc képességei, a hallásunkat könnyű becsapni. Az már csak hab a tortán, hogy nem csupán a hangerő változik, hanem maga a hang is. Magasabb hangerőn relative erősebbek lesznek a mélyek és a magasak is, az emebri hallás tulajdonságai miatt.
Sok cég tér el amúgy lefelé vagy felfelé a szabványnak mondott 2/4 V-tól, ami nem is feltétlen szándékos, lehet csak pont igy sikerül az adott design. Ettől függetlenül viszont igen erősen befolyásolhatja a hallottakat, még akkor is, ha nincs minőségi különbség két készülék közt.

[ Szerkesztve ]

(#86367) Panthera válasza btraven (#86358) üzenetére


Panthera
őstag

Elég bénán sikerült az a Texas logo. Biztos így jobban meg lehet magyarázni, hogy ez nem koppintás + aki nem figyel, azt pedig meg tudja téveszteni.

(#86368) btraven válasza Sinesol (#86366) üzenetére


btraven
őstag

Az se teljesen igaz hogy a hangosabb jobban szól. Nekem 2 erősítőm is van ami félhangerő után már nem olyan kellemes. Nem torzít, csak nem olyan jó.

És akkor még azt merik mondani hogy minden jó mérésű DAC egyformán szól. Amikor ilyen alapvető tulajdonságban mint a kimeneti feszültség, is eltérnek :DDD

(#86369) Bodz válasza RetepNyaraB (#86344) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Egy próbát megérhet, bár pontosan nem tudom, hogy a DT 550-ed milyen. De az újabb 600-as Beyerekkel biztosan jól kijön ez a páros. A modern kínai modernebb, mai trendeknek inkább megfelelő és/vagy színezetlenebb, vékonyabb, akár tisztább hang is, ami ugye nem feltélen mindenkinek előny.

[ Szerkesztve ]

(#86370) contaxg válasza btraven (#86368) üzenetére


contaxg
veterán

Ezt a tulajdonságot van aki úgy jellemzi, hogy "felkeményedik" a hang.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86371) Ba cy lus válasza btraven (#86368) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Az se teljesen igaz hogy a hangosabb jobban szól.


Nem hát, mert a hangerő nem fix tudtommal. :)

(#86372) Sinesol válasza btraven (#86368) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem mondtam, hogy feltetlen jobban szol hangosabbsn, csak azt, hogy különbseg lesz hangban.

Amikor azt mondjak, hogy minden jobb meresu dac hasonloan szol, azt azonos jelszint mellett kell érteni. 2.5 V kimeneti feszültsegnel nyilvan masabb lesz a hallott hang, de ennek semmi köze a cucc minösegehez, csak a nagyobb hangerö következmenye a különbseg.
Pl két azonos tevet egymas melle téve, biztosan mashogy fog az kinezni az, anelyiknel mondjuk nagyobb fenyeröt allitok be. Hiaba tökugyanolyan kepessegü a ket keszülek, megis lesz különbseg.

[ Szerkesztve ]

(#86373) Tulku válasza Sinesol (#86372) üzenetére


Tulku
veterán

"minden jobb meresu dac hasonloan szol"

Itt nekem 3 kitétellel van bajom...
- a minden (biztosan minden?)
- a jobb mérésű (mitől számoljuk jobbnak egy mérést, hol a határ?)
- hasonlóan szól (na ugye ezt nem kell megmagyaráznom)

Tehát ezek annyira relativizált "jellemzők" ahol az audio minőség szintén egy entitás vezérelt kitétel, ami miatt az egész úgy ahogy van teljesen értelmetlenné válik...
Ahová eddig beraktam a Lampizatort, ott az azt hallgató emberek elmondták, hogy jobban szól, mint a saját termékük...és mégsem mondhatom, hogy ez szól mindenhol a legjobban, mert
- Nem sikerült a világon minden dac-al összehasonlítanom
- Ha összehasonlítottam volna, akkor is adódhatnának egyéni preferenciák (ha másért nem, akkor a saját vételi megerősítés - tkp kognitív disszonancia - miatt, ami ugye esetemben is fennállhat akár...

(#86374) btraven válasza contaxg (#86370) üzenetére


btraven
őstag

Ez egy nagyon jó hasonlat :R
Csak azt tudnám hogy egy jól kimért erősítőnél ez hogy fordulhat elő.

(#86375) contaxg válasza btraven (#86374) üzenetére


contaxg
veterán

A jó mérési eredmények nem jelentik azt, hogy valami jól is fog szólni. Max megfelelő alapokat ad hozzá. :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86376) contaxg válasza btraven (#86374) üzenetére


contaxg
veterán

Ja és ez a felkeményedés sem biztos, hogy az erősítőtől van, hanem simán lehet, hogy a szoba akusztikától lesz keményebb a hangzás nagyobb hangerőn. Nagyobb csillapítatlan felületek (üveg, stb) könnyedén okozhatják ezt.

Sinesol
"Amikor azt mondjak, hogy minden jobb meresu dac hasonloan szol.."

Szerintem aki ilyet mond az vagy nagyon zöldfülű vagy nem fogom most ide írni, hogy mi... :B

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86377) Sinesol válasza Tulku (#86373) üzenetére


Sinesol
veterán

Nyilvan nem feltetlen fog jobban tetszeni, ami objektive jobb a meresei alapjan es ez forditva is igaz, lehet valakinek tetszik egy mérések szerint kifejezetten rossz termék is, az adott izles beleszol a dologba. Eleg csak megnezni a Harman görbét, ami azert ter el az objektive legjobb neutralistol, azert van egy enyhe mélykiemelese, mert az volt a hallgatòsàg preferenciaja. A Beats is sokaknak jobban szol, hiaba adsz rajuk többezres top fejest, ami objektive minden teren jobb, akkor se fog tetszeni.
Sokaknak nem feltetlen az objektive legjobb kell, hanem az, amit szubjektive jobbnak hallanak.

A minden kerdesre a valasz valòszínüleg igen lehet, ha olyanok a szamok, hogy mar elmeleti szinten is felülmulja az emberi hallas kepessegeit.

Azt, hogy mitöl szamoljuk jobbnak a merest, arra egyszerü a valasz. Minél jobbak a szamok, annal jobb az adott cucc, bàr egy hataron tul nincs sok ertelme elmeletileg sem. Igazabol mar joval az elmeleti hatar alatti ertekeknel is kerdeses, hogy hallhato e különbseg. Habar multitone tesztek alatt azert az derül ki, hogy az ertekek valamelyest romlanak, szoval zene alatt, komplex jel mellett sem a szepen kimert adatot kapjuk, hanem valamelyest gyengebb ertekeket. Persze lehet ezzel együtt sem lesz szamottevö különbseg.

[ Szerkesztve ]

(#86378) btraven válasza contaxg (#86376) üzenetére


btraven
őstag

Nem, mert a más erősítőn nincs ez az effekt. Ott ahogy növeled a hangerőt továbbra is jó a hang vagy még jobb. :)
Fejhallgató erősítőkről van szó.

De én különleges állatorvosi ló vagyok. Például mp3 hallgatásától elkezd rosszalkodni a fülem. Kizárólag CD vagy jobb minőséget képes elviselni.

[ Szerkesztve ]

(#86379) -Skylake- válasza btraven (#86378) üzenetére


-Skylake-
addikt

"
De én különleges állatorvosi ló vagyok. Például mp3 hallgatásától elkezd rosszalkodni a fülem. Kizárólag CD vagy jobb minőséget képes elviselni."
.
Sok jot hallottam mar itt de ez mindenkepp dobogos.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#86380) Exodius válasza -Skylake- (#86379) üzenetére


Exodius
őstag

Vaktesztet neki! Csak meg ne fájduljon a FLAC-től is! :D

(#86381) btraven válasza Exodius (#86380) üzenetére


btraven
őstag

Lehet egyébként hogy véletlenül mindig úgy jön ki hogy akkor van problémám amikor mp3-at hallgatok :DDD

(#86382) Sinesol válasza btraven (#86381) üzenetére


Sinesol
veterán

Ebbe most futtottam bele egy csoportban, igazi analóg hang, tapintható a zene. :D

[ Szerkesztve ]

(#86383) Capt.Obvius


Capt.Obvius
aktív tag

Halihó!

Most még frissen gyorsan leírom a tapasztalataimat, amiben sajnos van negatív is és pozitív is (erről lentebb).

Először a kis D30pro A30pro párost próbáltam ki XLR összeköttetésben normál erősítésen mac gépről USB-n TIDAL progival.
6,3 kimenet itt már azért egészséges és van ereje. Nem gondoltam volna hogy ilyen szépen szól. A mélyek? Ahh 660s-hez képest is nagyon jók. Rendesen mosolyogtam zenehallgatás közben :)
Itt pluszban annyit, hogy valamiért nem lehetett állítani a DAC-on a decibelt, csak az A30pro-n, pedig biztos vagyok benne, hogy lehet!

Na de itt jött a negatív tapasztalat, mert fordult a kocka és nem is a hangzásban, hanem a hozzáállásban.

Az érkezéskor kicsit beszélgettünk és elmondtam, hogy gyönyörű trio az A50s + D50s + P50, de a 6,3 kimenet teljesítménye gyenge és valahogy nem ad érzést a méyleknek, illetve nem megy elég mélyre.
Nos a csavar az volt, hogy ugye még 14 napon belül vagyok és nem tetszett az, hogy én visszaküldeném és feljebb váltanék (még én éreztem magam @arul)...

Azért volt lehetőségem egy D70s A90 pároshoz is. Hát! meseszép lágy hangja volt :D Kellően elég méllyel. De mosolyogni most nem tudtam a fentiek miatt már... :(

ui: 4,4 csatlakozáson a hallgatott rendszereken nem éreztem orbitális különbséget. Bár így 1 órácska 2 rendszerre elég kevés.
Amúgy is lakva ismeri meg az ember a másikat....

Nektek mi a véleményetek? :R :R :R :R :R

(#86384) leon11 válasza Capt.Obvius (#86383) üzenetére


leon11
tag

Ha a Muzix-ról van szó, akkor náluk ez az alapállás - undorítók. Addig "kedves a vásárló" amíg nem perkál, azután meg húzzon a fenébe.

Ne hagyd magad a jog melletted van ezt ők is tudják csak próbálkoznak.

(#86385) Capt.Obvius válasza leon11 (#86384) üzenetére


Capt.Obvius
aktív tag

:D :D :D :D

nem is hagyom magam, csak most egy kicsit nehezebb a dolgom, mert csak 1 órát voltam ott, de mintha a D30pro és A30pro jobban tetszett volna.

Lehet nem is megyek el most olyan messzire mint egy d70s A90 páros.

(#86386) leon11 válasza Capt.Obvius (#86385) üzenetére


leon11
tag

Anno halottam a A90-et, de pont a lágyabb, levegős hangzása miatt nem tartottam igaz allround hangnak. Pl. zúzós rock és metál nem igazán jött át, nem harapott eléggé.
Ellenben akusztikus, hangszeres zenéket fantasztikusan tolmácsolt.

A30Pro engem is érdekelne... talán bugisabb.

(#86387) Capt.Obvius


Capt.Obvius
aktív tag

Szerintem biztos bugisabb. Sőt, mondom én rendesen mosolyogtam közben. A részletesség megvolt, a hangerő megvolt 6,3-on is, bár ugye nem tudom mennyire, mert nem volt rendesen beállítva és a DAC-on nem lehetett az érzékenyéget állítani. Nem is értettem miért...
A d30-on meg nem zavart ha nincs DSD 512 v. 1024 v. MQA.

És így még normális XLR kábelt is be tudnék szerezni hozzá, ami ugye szintén emelne a dolgokon, na meg végre lehet készíttetni az ezüst Seni kábelt :D

(#86388) Balázs Z. válasza leon11 (#86384) üzenetére


Balázs Z.
tag

Ott vettem múlt héten az A30Pro-t, megkérdeztem, hogy működik náluk az elállás. Az eladó (tulajdonos?) idősebb hölgy azt mondta, náluk nincs elállás, mert az "csak arra van kitalálva, hogyha valaki menyasszonyi ruhát vesz, akkor vissza lehessen küldeni" :DDD :DDD :DDD

Mondtam neki, hogy ez egy EU-s jogszabály, amit biztosan nem tudnak felülírni, de kötötte az ebet a karóhoz, hogy náluk nincsen, meg semmit nem lehet otthon kipróbálni (online rendelés volt, személyes átvétellel).

Idézet a BKIK honlapjáról:

A e-kereskedőknek a fogyasztók számára biztosítani kell az indokolás nélküli elállási jogot. Ez a jog megillet minden olyan természetes személyt aki üzleten kívül, például az interneten saját célra vásárolt. Lehet, hogy csak annyi a problémája az árucikkel, hogy nem tetszik, előfordulhat, hogy utólag sokallja az árát vagy épp rájön a fogyasztó arra, hogy egész egyszerűen nincsen szüksége a megvett termékre. Ilyen esetben tehát még az sem kell, hogy hibás legyen a termék, a fogyasztó lemondhatja a vásárlást. Erre 14 napja van. Az időszak nem a vásárlástól, hanem a termék átvételétől számít. Ha több termékből állt a rendelés, akkor az utolsó átvételétől számít a 14 nap.
Sőt! A vásárlónak meg sem kell várnia kiszállítást, még a termék átvétele előtt is meggondolhatja magát.
Az indokolás nélküli elállási jog kapcsán is előzetes tájékoztatási kötelezettség terheli a kereskedőt (ezt a honlapon kell megadni, egyszerűen, közérthető módon). Amennyiben ezt megsérti a vállalkozás, úgy az említett 14 napos határidő meghosszabbodik 12 hónappal.

Szóval hazudnak, mint a vízfolyás, olyan egyszerűen nincs, hogy ezt a jogszabályt nem tartják be :).

Az A30Pro egyébként szuper, nem állok el a vásárlástól... De legközelebb külföldről rendelek.

https://bkik.hu/hu/szolgaltatasok/tudastar/tizennegynapos-ellalas

[ Szerkesztve ]

(#86389) Capt.Obvius válasza Balázs Z. (#86388) üzenetére


Capt.Obvius
aktív tag

Ja hát azt szeretném én látni, hogy nem veszik vissza a patikán vigyázott 2 hetes terméket! :D

Hallgatásra nekem is jobban bejött az A30pro D30pro páros.

(#86390) Sinesol válasza Balázs Z. (#86388) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát ez nagyon gáz, az ember örülne, hogy itthon is van forgalmazó, erre ilyenekbe fut. :(((
Nem tudom, hogy a tulaj is igy áll-e hozzá, vagy az eladók sara, esetleg érdemes lenne panaszt/értékelést irni, úgy tuti eljut a tulajhoz is a probléma, főleg ha egyszerre több vásárló is jelzi.

Mondjuk nem egyedi jelenség, az én pénzemen a Muziker vagy másfél hónapot ült és folyamat levelezni kellett velük. A DJSoundLight volt eddig a legpozitivabb tapasztalat, visszaküldtem a cuccot és 1-2 napon belül utalták vissza a pénzt. Nekik se tetszett amugy az elállás, mert ahogy telefonon mondták, utána nem sok mindent tudnak kezdeni a bontott cuccal, de egy pillanatra sem ellenkeztek.

[ Szerkesztve ]

(#86391) bkercso válasza contaxg (#86376) üzenetére


bkercso
nagyúr

:K Valamint a habgdobozban lévő levegő is nagyobbat torzít nagyobb hangerőn, mert nemlineáris: összenyomásra keményedik, míg tágulásra lágyul a rugalmassága.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#86392) Balázs Z. válasza Sinesol (#86390) üzenetére


Balázs Z.
tag

Kizárólag azért rendeltem a Muzixtól, hogy ki tudjam próbálni a saját rendszeremben, a saját fejhallgatóimmal, és egyszerűen vissza tudjam cserélni, ha nem tetszik. Úgy látszik, itt sem érdemes egy kelet-európai vállalkozótól ilyen kereskedőtől sokat várni, és érdemesebb a kicsivel hosszabb, de biztos EU-s forrást választani. (audiophonics, magnahifi).

[ Szerkesztve ]

(#86393) bkercso válasza Balázs Z. (#86388) üzenetére


bkercso
nagyúr

Akkor van egy éved még eldönteni. :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#86394) Sinesol válasza Balázs Z. (#86392) üzenetére


Sinesol
veterán

Ilyenek mindenhol vannak sajnos, pár éve Angliaba küldtem vissza garanciálisan egy K712-t mert kihagyott az egyik oldal, gondolom kontaktos volt vagy valami. Pár hét mulva visszaküldték, azt mondták náluk nem produkalta a hibát. Kiprobaltam, ugyanugy el-elment a hang baloldalról. :D

Pont úgy volt visszatéve minden, ahogy elküldtem, szal még azt is el tudom képzelni, hogy ki se próbálták.

[ Szerkesztve ]

(#86395) Capt.Obvius


Capt.Obvius
aktív tag

Na mindjárt meglátjuk hogy állnak a vásárlóhoz, hogy visszaviszem a terméket és szeretném becseréltetni a nagyobb testvérre aminek tetszett a hangja.

Ha nem, akkor marad Franceeeeee :D

(#86396) chrisnagy13 válasza Sinesol (#86390) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

A Muzikert hagy védjem meg. Nekem duplán utalták vissza a pénzem, visszaküldéstől számítva pár napon belül. Peresze utána hívtak, hogy bocsi, de a felét küldjem már vissza. :D

(#86397) btraven válasza Sinesol (#86382) üzenetére


btraven
őstag

Jaj, hát ezt előbb kellett volna linkelned. Nekem tönkrement a deck-em mechanikája aztán megszabadultam tőle. De akkor még így tudtam volna használni.. :)

[ Szerkesztve ]

(#86398) NEXUS-6 válasza Capt.Obvius (#86395) üzenetére


NEXUS-6
tag

:F Ez elég gyökér hozzáállás tőluk, főleg hogy nincs igazuk. Így, vagy úgy vissza kell venniük. Annyit még érdemes szerintem csinálni, hogy küldesz egy e-mailt a címükre, hogy megerősíted az elállási szándékodat. És kérj visszajelzést is, hívd őket telefonon, hogy megkapták-e, meg ilyenek. Tudod a szó elszáll! ;) Nehogy arra játszanak, hogy kihúzzák a 14 napot.

(#86399) Capt.Obvius válasza NEXUS-6 (#86398) üzenetére


Capt.Obvius
aktív tag

Itt vagyok q helyszínen jelenleg is, de közölték hogy ilyen még sosem volt, visszahoztak terméket. Most próbálják ki hogy működik e. Nem igazán kedvesek! Kezd elmenni a kedvem a nagyobbra váltástól... :( :( Már ott tartok, hogy utálják vissza a pénzt aztán majd lesz valami, addig meg alaplapról megy a szemét :DDD :DDD

Ui: az emailt előre elküldtem, és csak úgy jöttem be az üzletbe :R :R

[ Szerkesztve ]

(#86400) Balázs Z. válasza Capt.Obvius (#86399) üzenetére


Balázs Z.
tag

Hajrá! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.