Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) mtade válasza Real_Necro (#6498) üzenetére


mtade
aktív tag

Like.
Mk3nál nekem kicsit több lett, mint a fele. :(

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#6502) Real_Necro válasza mtade (#6501) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kíváncsi leszek, hosszabb távon mennyire lesz megbízható ez a szerviz. Remélem minden rendben lesz.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6503) LamaCube válasza Real_Necro (#6502) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem támadásként, mert tényleg a te pénzed, de ahol 10000-15000 Ft-os órabérért cserélnek olajat és szűrőket ott biztosan nem lesz gond, mert a dolgozók is meg vannak fizetve gondolom rendesen és lelkiismeretesek. :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6504) Real_Necro válasza LamaCube (#6503) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kicsit utana jartam markaszervizben mennyi lett volna. 50-60eFt es abban meg nincs uzemanyagszuro.

Ezt talaltam, ha nem jon be megyek tovabb. Ellenben ha egyik reggel nem indul a kocsim, ok itt vannak par utcanyira.
Egyebkent korrektek voltak, kis ablakon lestem mikor csinaltak, az kerult bele, amit akartam, elottem bontottak ki, raktak bele... A vegen meg ralestek scannerrel is.
A tobbit meglatjuk... ;)

Egyebkent rablas vagy sem, ott is ketkezu munkasok vannak akik ebbol kapnak bert. Jol felszerelt, sok embert foglalkoztato ceg, visznek oda regi olcso jarganytol a luxusautoig mindent.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6505) radi8tor válasza Real_Necro (#6504) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"...ralestek scannerrel is."
Ez mit takar pontosan?

⭐ Stella

(#6506) Sub-ZeRo válasza radi8tor (#6505) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kitt! Scanneld le az autót!
Oké Májkrém...
😂

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6507) Real_Necro válasza radi8tor (#6505) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megnézték van e hibakód, meg elvileg nullázták a számlálót. Mondjuk még nem jelzett, hogy olajcsere...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6508) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!

Reggelente miért érzem kőkeménynek a gázpedált? Amikor nem volt hideg, akkor is keménynek éreztem.
2007 Fusion 1.4 benzin.

Üdv:
Ace

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6509) kcsa válasza Ace Ventura (#6508) üzenetére


kcsa
veterán

az már elektronikus gázpedál emlékeim szerint, nézd meg a pedál tengelyét, szilikonzsír sokat dobhat rajta :)

(#6510) Ace Ventura válasza kcsa (#6509) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Szaki is azt mondta, hogy elektronikus, és nem lehet mit kezdeni vele, de én ezt nem hiszem :)
Ok, köszi a tippet.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6511) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudtok jól bevált első ablaktörlő lapátot ajánlani MKIV Mondeora? A jobb oldali nagyon vacak, de a bal is szerintem hamarosan cserés lesz.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6512) TayRol válasza Real_Necro (#6511) üzenetére


TayRol
veterán

bosoko multi. 1500 darabja.

(#6513) Real_Necro válasza TayRol (#6512) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hol érdemes beszerezni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6514) TayRol válasza Real_Necro (#6513) üzenetére


TayRol
veterán

Cromax. Akár a Pesti úton is a 17. kerületben.

(#6516) Real_Necro válasza TayRol (#6514) üzenetére


Real_Necro
veterán

Klubos kedvezményt oda hogyan lehet érvényesíteni? :B

Ja és tudom RTFM, de mekkorát kell venni? :B

Radi8tor:

Nem is vészes, picit havas a kerék, de szép az alufelni. Kár, hogy az a fóka ennyit kitakar belőle... ;] :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6517) Goose-T válasza Real_Necro (#6516) üzenetére


Goose-T
veterán

Klubos kedvezményt úgy tudod igénybe venni, hogy regisztrálsz a webshopjukban, és online rendelsz. A méretet kiadja a webshop, ha beállítod az autód típusát, MK4 Mondeora például 475/650mm (19/26") méretű a megfelelő.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6518) Real_Necro válasza Goose-T (#6517) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ok, de ahhoz kell kártya is ugye?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6519) Goose-T válasza Real_Necro (#6518) üzenetére


Goose-T
veterán

Miféle kártya? Ha regisztrálsz az oldalon, onnantól klubtag vagy, és ennyi.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6520) Real_Necro válasza Goose-T (#6519) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Egyéb adatok
- Rendelkezem legalább 3 saját gépjárművel
- Tagja vagyok egyik, a Cromax társ-klubjai között szereplő autós klubnak
- Tevékenységünk javító vagy viszonteladó"

Akkor itt a középsőhöz gondolom nem kell pipa.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6521) Goose-T válasza Real_Necro (#6520) üzenetére


Goose-T
veterán

Az már a magasabb kedvezményhez kell. A nyilvánosan feltüntetett klubtag árakon bárki vásárolhat, aki regisztrál.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6522) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Mondeo MK3-hoz aki Bosoko flexis lapátokat használ, az hova hány centiset rakott? Vezető ülésen ami van az tökéletesen töröl, viszont a jobb 1-nél ami van az szar. Mondjuk túl is lóg egy hangyányit, az a része nem is érintkezik a szélvédővel.. boltba mondták h ez a méret kell pedig.
50 illetve 55cm-es van nekem most.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#6523) westcoastog válasza jozsi252 (#6522) üzenetére


westcoastog
veterán

Én egyformát szoktam rakni a kocsira, most 51-esek vannak, tökéletesen törölnek, igaz nekem mk2 van.

(#6524) DeFranco válasza jozsi252 (#6522) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ahhoz gyárilag milyen lapát van? keretes vagy aeroblade-szerű?

a gyárilag keretes karokhoz nem minden esetben passzol a blade lapát, mert nem olyan a kar kiképzése, nem olyan erővel nyomja, nem úgy van tervezve az egész. van, hogy a szélein eláll, felugrál, stb.

van aki szerint jó, nekem a fókán gyárilag keretes volt, olyat is vettem rá, valeo-t. meg vagyok vele elégedve.

(#6525) jozsi252 válasza westcoastog (#6523) üzenetére


jozsi252
veterán

Na közbe lemértem, vezető oldalon 55cm-es, utas 51cm. Megnéztem és az ablaktörlő 2 vége nem ér rá a szélvédőre. Illetve sokkal könnyebb felemelni a 2 végét mint a vezető oldalon. Arra tudok gondolni hogy vagy elöregedett, vagy a rugó gyengébb.

DeFranco

Gyàrilag szerintem keretes van hozzá. Nincs semmi hangja azért is szeretem nagyon, meg nagyon szépen töröl. De lehet hogy veszek még egy szett Bosokot, aztán ha azzal jó akkor el volt öregedve. Ha nem jó akkor keretes lesz. Esetleg 48cm-eset kellene megpróbálni az utas oldalon. Hátha a szélvédő vége felőli részen jobbam ráfeküdne. Meg törlés közbe lehet látni hogy a vége ugrál kicsit.
Nem tudom hogy ezek a flexisek hàny telet bírnak ki. De ezek szerint max 2.

iPhone 13 Pro Max

(#6526) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#6527) Norbika88 válasza radi8tor (#6526) üzenetére


Norbika88
senior tag

Ó de gyönyörhűű :C

Like button on.

(#6528) Dj Sügi válasza Norbika88 (#6527) üzenetére


Dj Sügi
őstag

[ Módosította: radi8tor ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#6529) TayRol válasza Dj Sügi (#6528) üzenetére


TayRol
veterán

jó kis kép de a mobilnetesek szerintem tökön bökik magukat.:D nekem is alig jött be a 200 megás digivel.

(#6530) Norbika88 válasza Dj Sügi (#6528) üzenetére


Norbika88
senior tag

Áll a cerkám :D

(#6531) bull84ghia válasza Dj Sügi (#6528) üzenetére


bull84ghia
őstag

Az az első kék. Imádnám :)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#6532) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6533) ReFleXx válasza radi8tor (#6526) üzenetére


ReFleXx
addikt

nah beujitottal egyet? :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6534) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Srácok vettem 2 db obd olvasót, bluetooth verziót.
Egy ELM327, meg egy Konnwei típust.
Valamelyikőtök használja wp10-zel? Működik neki? Mert nekem még a csatlakozás sem megy, igaz youtube videót elnézve nem jól csináltam... :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6535) radi8tor válasza ReFleXx (#6533) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Simán, bár nem ilyen színűt vennék. :N

⭐ Stella

(#6536) berek21 válasza Sub-ZeRo (#6532) üzenetére


berek21
senior tag

A két baloldalit izibe. ;]

LG Velvet eladó!

(#6537) Real_Necro válasza Sub-ZeRo (#6534) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudnál mutatni linket vagy képet melyikeket vetted? Nekem végül vissza fizették az árát, mert nem jött meg, de szeretnék venni... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6538) zack válasza Sub-ZeRo (#6534) üzenetére


zack
nagyúr

Konwei-t rendeltem én is, de még nem jött meg. Igaz nálam Androiddal kell hogy működjön.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6539) TayRol válasza Real_Necro (#6537) üzenetére


TayRol
veterán

Kábeles is megfelel?

(#6540) Real_Necro válasza TayRol (#6539) üzenetére


Real_Necro
veterán

Működjön. ;) Ahhoz kell noti is ugye? Nem gond. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6541) TayRol válasza Real_Necro (#6540) üzenetére


TayRol
veterán

Igen kell.

(#6542) Sub-ZeRo válasza Real_Necro (#6537) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6543) Dj Sügi válasza bull84ghia (#6531) üzenetére


Dj Sügi
őstag



Nekem továbbra is ő a kedvenc! :))

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#6544) westcoastog


westcoastog
veterán

Énisénis. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6545) Richard! válasza Dj Sügi (#6543) üzenetére


Richard!
addikt

Kétség sem fér hozzá, hogy ez a legjobb és legszebb Focus, amit valaha gyártottak. Ezt már senki nem veheti el tőle. No.1 :K ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6546) zack


zack
nagyúr

Tegnap egy új Focus mögé álltam kifelé jövet a sorompónál a Duna Plazanal. Megállt a jegykezelésnél, de mostohák voltak a körülmények elkezdett visszafelé csúszni, illetve nem tudott elindulni.
Biztos ami biztos hátrébb tolattam. Aztán lendületből már ment neki.
Kiváncsiságból én is pont ott álltam meg, de nekem semmi ilyen csúszkálási gondom nem volt.
Nincs az új Focusban kipörgésgátló? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6547) ReFleXx válasza zack (#6546) üzenetére


ReFleXx
addikt

de van

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6548) Sub-ZeRo válasza zack (#6546) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nyári gumi?! ...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6549) ReFleXx válasza Sub-ZeRo (#6548) üzenetére


ReFleXx
addikt

ESP: ON [ ] OFF [x]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6550) TayRol válasza Sub-ZeRo (#6548) üzenetére


TayRol
veterán

Béna sofőr?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.