Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51851) molnarpeter válasza TeeJay (#51849) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Figyeld a piacot, lehet találsz felni szettet négyévszakos vagy téli gumival :)

(#51852) patomi válasza TeeJay (#51849) üzenetére


patomi
őstag

Egyetértek radival, 4s-ből olcsót nem vennék. No meg nézni kell a teszteket, ott kijön melyik a jó.
No meg (szerintem) érdemes az újonnan megjelenő gumikra rárepülni, amik keveréke még jobb, mint több éve forgalomban lévőké.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#51853) zoger válasza patomi (#51848) üzenetére


zoger
tag

Köszi a képeket! Nem tünnek rossznak. Holnap teszek be a firestone ról.

(#51854) zoger


zoger
tag

Így néz ki a Firestone link link link
Úgy emlékszem 2020 tavaszán került fel a kocsira. Kb 30ekm-t futott. Nem cserélgettem a tengelyeken a kerekeket, nyílván a hátsók kicsit jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#51855) bul07 válasza zoger (#51854) üzenetére


bul07
nagyúr

Az nagyon nem baj ha hátul jobbak vannak.

Nálunk Barum Quartaris 5 van kinézve hogyha venni kell gumit akkor ez lesz
ÁK [link]
Édesapám használt ilyen gumit, ha ő nem eset le az útról télen akkor nekem bőven jó lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#51856) patomi válasza zoger (#51854) üzenetére


patomi
őstag

Kicsit már kopottasnak tűnik, de állapota jó. Én kb 24k km-t tettem bele a gumikba. 2021-ben került használtan a kocsira(bele alkudtam az árba egy másik focusról) előtte nem tudom mennyit futott.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#51857) TeeJay válasza patomi (#51856) üzenetére


TeeJay
félisten

Ma Grawens topiklakó kolléga 5perc alatt szabadjára engedte a kocsimban a maradék 23lovat (140-->163LE-re pöckölés), neki S-max van Kleber Quadralex 3 17" abroncsokkal és eléggé jónak tűnik. Ugye az is Michelin brand és a CrossClimate 2-höz képest 15ezerrel olcsóbb 235/45 R18 98W guminál. Lehet én bepróbálom. A végén marad a 18-as felni csak 4évszakosat rakok rá így marad a szélesség hogy ne legyen gond nyáron fékezésnél.

Pöckölés után amúgy érződik hogy alacsony fordulaton dinamikusabb a kocsi, induláskor párszor eddig majdnem lefulladtam vele, most mióta felpöckölte simábban indul meg zöld lámpára. Megérte az a pár perc Forscan módosítás :R
M0 hazafelé Törökbálint felől 18. kerületbe 5,6liter fogyasztás volt 120-as tempó mellett 6. fokozatban. Több mint tökéletes :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51858) patomi válasza TeeJay (#51857) üzenetére


patomi
őstag

Én a Vredestein Quatrac és a Continental AllSeasonContact 2 között fogok dönteni, de mivel néhány évre tervezek a kocsival(még eldől) így lehet az előbbi lesz. Klebert egy időben nagyon favorizálták a gumis topikban.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#51859) kirisz


kirisz
tag

Szisztok!

A Ford Focus MK3 (2011-2014) 1,6 tdci 95 lovas és a 116 lovas között mi a különbség teljesítményen kívül, melyik megbízhatóbb?

(#51860) lezso6 válasza kirisz (#51859) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az MK2-nél is két ilyen változat van, a kisebbikben nincs DPF, ezért szeretik. Az MK3 lehet más.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#51861) molnarpeter válasza kirisz (#51859) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mk3 full ugyanaz, cikkszámra egyezik a turbó, stb... Szerintem itt is pár kattintás az erősebb verzió.
Porlasztók, termosztát ház hiba jellemző. Víz ha fogy, nem szól, hanyag tulaj esetén okozhat motor problémát.Szervó ami drága és gyakori.

[ Szerkesztve ]

(#51862) Sys85 válasza molnarpeter (#51861) üzenetére


Sys85
veterán

Termosztát ház igaz, nekem is megvolt (csak a gyári jó bele, az utángyártott nem akar normálisan nyitni/zárni), Porlasztók viszont még bírják 370k felett is.
Mondjuk az enyém a 115lovas verzió.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#51863) embe válasza kirisz (#51859) üzenetére


embe
nagyúr

Ilyen autóm volt, 2013-as, 95 lovas. 3,5 évesen vettem ~180ekm.-el ( Köszi molnarpeter! :) ) . 260 km.-el adtam el.
Gyakorlatilag hibamentesen ment. Nem tudok róla hogy az első tulaj cserélt volna benne fődarabot, és én sem.
És eladáskor nem volt semmi olyan szekrényből éppen kiesni akaró probléma, ami javítást igényelt volna. Vagy legalábbis nem tudtam róla - már eltelt a 12 hónap bevallanám. ;]
Szerettem. Csak az utastere volt nekem kicsi.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#51864) molnarpeter válasza Sys85 (#51862) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Úgy rémlik piezo-s, az meg ugye vagy bírja, vagy nem :) nem döglik szerintem tömegesen, de jobb félni, mint megijedni.

(#51865) NomadND1 válasza TeeJay (#51804) üzenetére


NomadND1
senior tag

Szia,

Nekem 235/40 R18 (Focus IV) van és szerintem viselhető egy kis odafigyeléssel. A téli 205/60 R16 és óriási difi nincs a kettő között.

(#51866) TeeJay válasza NomadND1 (#51865) üzenetére


TeeJay
félisten

Focus és Galaxy között van pár kiló meg méretben is van eltérés
Egyenes sima úton úgy siklik hogy öröm nézni de amint jön a vájús út meg sok kátyú ott értem hogy fogni kell a kormányt.
Még őszig kitalálom mi lesz mert Continental nyári gumival vettem ami 2023 3. hetében készült szóval 1 nyár volt benne és patika jó még csak ugye télre kellene a 18-as alu felnire 4évszakos akkor meg a 2 nyári gumit kidobni még kár lenne. Megkérdezek gumis ismerőst aztán kiderül. Ha 2 szezonban kibír áthúzást akkor lehet amíg a Continental el nem kopik akkor nyáron az lesz télen meg 4évszakos utána meg elkopott a nyár akkor marad fixen a 4évszakos.
2-3szezonos áthúzást még csak kibír a gumi

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51867) TeeJay válasza molnarpeter (#51861) üzenetére


TeeJay
félisten

Termosztát téma.
Vasárnap M0 12fokban jöttem 110-et hazafelé, az normális hogy tempomattal megy a kocsi és a vízhőfok a 75 és 90-es csík között volt de inkább a 75 felé állt mint 90 felé?
Városban ha megyek és nincs nagy sebesség akkor 90felé áll az óra tehát ott nincs gond a vízhőfokkal.
Adtak tippet hogy menjek vissza pályázni és 140-ről tegyem ki üresbe aztán ha gyorsan leesik a hőfok akkor vélhetően termosztát cserés lesz a dologból.
Ha fűtöttem egyik este akkor is inkább 75felé állt mint 90felé a mutató.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51868) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tetszett ez a fa :)
Sajnos a fényviszonyok messze nem voltak ideálisak.

⭐ Stella

(#51869) ptesza


ptesza
senior tag

Szisztok!
Ford Focus Mk2.5 1.6 TDCI 90Le.
Megint lenne egy problémám. Elég szépen rezonál a motor. Ha bemelegszik akkor sokkal jobb de hidegen rémes.
Valamelyik injektor lehet szerintem. Meg kellene mérnem/méretnem az overflow mennyiségét. Ott hátha kibukik valami.
Addig is az lenne kérdésem, hogy hol tudnak injektort felújítani/javítani. Olyan helyet keresnék ami megbízható és megfelelő mérést is tudnak adni az ECU beállításhoz.
A másik kérdés adja magát. Milyen szoftvert/kábelt szoktak használni injektor cserénél.
Jellemző, hogy nehéz kibányászni ezeket vagy könnyen ki szoktak jönni?
Előre is köszi ha valamelyik kérdésemre tud valaki válaszolni.

(#51870) Dot


Dot
őstag

Sziasztok!

Egy kedvező lízinggel sikerült hozzájutnom egy MachE-hez 2 évig.
~1 hete kaptam meg az autót és lenne pár kérdésem. (2023-as modell)
Van-e lehetőség több infót megjeleníteni a pillanatnyi fogyasztásról (teljesítményről) vagy visszatöltésről (rekuperáció)?
Illetve hasonló kérdés a töltéssel kapcsolatban. Csak az applikációban tudtam elővarázsolni a töltési teljesítményt "sebességet".

Üdv.
Dot

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#51871) dellfanboy válasza Dot (#51870) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nem adtak hozzá könyvet? ne adjisten a sales-est nem kérdezted?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#51872) Dot válasza dellfanboy (#51871) üzenetére


Dot
őstag

Nem adtak, de van online kézikönyve, amiben nem találtam.
Sales-es elég lerázós volt és siettem is (mert persze hogy csak munkaidőben vannak nyitva :D )
Azt hittem megtalálom a menüben. :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#51873) kcsa válasza Dot (#51872) üzenetére


kcsa
veterán

Ne vedd sértésnek, de van egy (számomra legalábbis) igen magas értékű járműved, és nem telefonálsz oda, hogy ugyan küldjetek már egy manualt bármilyen módon? Futárral, eladóval bárkivel? És az eladó lerázós? Hátmiaf_sz, milyen kereskedés az ilyen? :D Áruljanak krumplit...

(#51874) cyanide válasza TeeJay (#51867) üzenetére

Nem nekem szólt a kérdés, de kineveztem magam termosztát felelősnek. Ha már a műszerfalon is gyanús, hogy kevés a vízhőfok, akkor mindenképpen rá kellene nézni OBD-n is. Láttam, hogy Galaxyd van, lehet azt nem érinti, de nálam a C-Max agya a vízhőfok jelző vackot (hőmérőnek nem mondanám) kb. 50-60 foktól középre rakja.
Egy ilyen hűvösebb napon, 2 óra autópályázás után kíváncsiságból Forscannel néztem előadatot és kb 70 fokot tudott elérni az említett körülmények között, miközben a vízhőfok mutató középre volt szögezve. Termosztát csere után szépen eléri a 90+ hőmérsékletet. Évek óta járhattam így vele.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#51875) TeeJay válasza cyanide (#51874) üzenetére


TeeJay
félisten

Városban simán 90fok körül van és hamar be is melegszik, pár km után már 60fok felett van a vízhőfok. Tesztelem még aztán meglátjuk de most pl nem volt gond simán 85fok körül lehetett és tökéletes az :R
Grawens rá nézett vasárnap és semmi ilyen hibát nem dobott a Forscan de majd meglátjuk, most még 163LE tesztelésen van és érződik azért szépen induláskor hogy több a paripa :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51876) dani999


dani999
csendes tag

Hello! Olyan problémám van, hogy ha nagyon alászedem a kormányt érzek valami kis súrlódást a bal lábammal, az alváznál a pedáloknál. Megnéztem, de én nem látom, hogy a gumi a kerékdobhoz érne. Van valami ötletetek mi lehet ez? Előre is köszi. (2011-es fóka, 215/55R16 gumi van rajta.)

(#51877) Anaconda


Anaconda
tag

Sziasztok!

Ford Focus mk3-ban nekem csak a Trip 1 computer opció van. Láttam, hogy másnak van Trip 2 is. Gondolom az egyik az induláskor nullázódik, a másikat pedig én nullázom vagy az aksicsere.
Lehet valahogy aktiválni a Trip 2-t?

u.i.: ma megjött a tempomat kar, ahogy időm engedi rakom is be.

(#51878) TommyX_ válasza Anaconda (#51877) üzenetére


TommyX_
őstag

Én úgy néztem, hogy az MK3.5-nél, vagyis a ráncfelvarottnál van benne a Trip2.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#51879) Anaconda válasza TommyX_ (#51878) üzenetére


Anaconda
tag

Ez a kormány 3-as, nem? (annyira még nem ismerem a típust, de úgy láttam a 3.5-ösnek más a kormánya, újabb, nekünk ugyan ez a kormány van benne) Az elején bevillan a trip 1, trip 2. Nekem nagyon hiányzik belőle, szeretem látni, hogy csak 1-1 úton mennyi az annyi.
[link]

(#51880) diablo1984


diablo1984
veterán

A múltkor pont kielemeztük az st line - x kuga felszereltségét, hogy nincs benne a kéz nélküli csomagtartó nyitás(a kereskedő szerint sem). Erre 3 hónap használat után ma nyitom a garázsajtót(be akartam állni) és mögöttem a macska elment köztem és az autó között, a kuga elkezdett puttyogni és kinyitotta a csomagtartót. Mondom ez meg mi a fene, megállítoma nyitásban, lecsukom, lóbászom a lábam és nyitja, lóbászom tovább és megállítja, sőt le is tudja csukni kéz nélküli üzemmódban.
Tehát tudja, de hogy eddig miért nem csinálta, mikor új korában próbáltam, miért egy macskának kell rávezetni erre, az rejtély számomra.

(#51881) radi8tor válasza diablo1984 (#51880) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

User error :P
ST-Line X-ben van motoros csomagtérajtó.

⭐ Stella

(#51882) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ford Explorer (2024): Villannyal a föld körül

feltűnnek a videóban ikonikus Fordok is. Érdemes bele nézni.

⭐ Stella

(#51883) diablo1984 válasza radi8tor (#51881) üzenetére


diablo1984
veterán

De a kereskedő is azt mondta hogy nincs, próbálgattuk is és semmi, most meg a macska nyitja ki az ajtót.
Milyen extra kerül még elő belőle vajon? :)

(#51884) radi8tor válasza diablo1984 (#51883) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A kereskedő nem értett hozzá. ST-Line X tartalmazza:

⭐ Stella

(#51885) diablo1984 válasza radi8tor (#51884) üzenetére


diablo1984
veterán

Tudom, ezért kérdeztem tőle, de azt mondta, hogy lehet hiány volt valami alkatrészből és kimaradt. De korábban próbálgattam is, de nem akart működni, most meg minden lendítésre, még a macskára is! :))

(#51886) radi8tor válasza diablo1984 (#51885) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez viszont igaz, volt hogy chiphiányra hivatkozva motoros csomagtérajtóval jött de láblendítős szenzor nélkül.

⭐ Stella

(#51887) diablo1984 válasza radi8tor (#51886) üzenetére


diablo1984
veterán

Na akkor ezt mondta a kereskedő, hogy ezért nincs benne, közben meg mégis.
Így is mosáskor megy a mókagyár, hogy nyit-zár az autó állandóan, most meg arra is figyeljek, hogy ne nyíljon fel.... :C

[ Szerkesztve ]

(#51888) radi8tor válasza diablo1984 (#51887) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2 év alatt nekem egyszer indult el lefelé mikor pakoltam a csomagtérben.
Nem kell tőle félni. :N

⭐ Stella

(#51889) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

2007es focus, bedobálja az airbag hibát, úgy emlékszem, hogy jobb 1 övfeszítőt írt, de már nem vagyok 100%-ig biztos, nincs a birtokomban 1 hibakód olvasó ketyere sem ami ki tudná olvasni, egyik se dob hibát.
Mivel tudnám ezt kiolvasni?
Esetleg valaki Pesten tudna ebben segíteni csoki/sör jutalomért? :DDD
Illetve bármi tipp mit próbáljak csekkolni? Látszólag semmi baja az ülés alatti csatlakozóknak, eloxidálódva sincs.
Vagy nemes egyszerűséggel próbáljak cserélni egy övfeszítőt?

Köszönöm! :R

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#51890) embe válasza Zoli-bácsi (#51668) üzenetére


embe
nagyúr

Megjöttek a felni kupakok. A korábbi link már nem él, amit akkor adtam. Jó minőségűnek tűnik. 60mm.-s.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#51891) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Benzines S-max 2010-14 között gyártott melyik motor(okk)al megbízhatóbb illetve ajánlott vétel elsősorban városi használatra?

(#51892) TeeJay válasza embe (#51890) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekem is rendelnem kell, 60mm átlagosan vagy érdemes inkább megmérni ahány Ford felni annyi fajta kupak kell bele

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51893) Zoli-bácsi válasza embe (#51890) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi a visszajelzést. :R

Nem baj hogy nem él már a link, mert én nem tudtam azon rendelni. :D

(#51894) TommyX_ válasza Anaconda (#51879) üzenetére


TommyX_
őstag

Igen, ez Amerikai verziós Escape nem Focus.
Amúgy az ismerős Amerikai Mustangjába van Trip 2 még.
Ott divat ez a Trip 2 meg a dízel autóknál még.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#51895) Anaconda válasza TommyX_ (#51894) üzenetére


Anaconda
tag

Tényleg, azt nem is figyeltem :DD akkor azbaktiválása gondolom esélytelen. 1-1 hosszabb út után jó lenne látom mennyit figyaszt. Feleségem szaladgál vele általában városban, meg azért én takarékosabban vezetek. 79% városban most 8.3 körül mozog a fogyasztása. (PNDA 125LE ti-vct kombi)

(#51896) TeeJay


TeeJay
félisten

Ha a szerelő akihez vinném vezérlés cserére a Galaxy-t unix-tól veszi az INA vízpumpás vezérlés szettet és ezt az árat mondja rá : [link] ~97ezer
miközben a Kauffer-ben ugyanez : [link] ~45ezer
Akkor hiába mondja hogy ad kedvezményt az alkatrészből még úgyis drágább lenne mintha én vinném a Kauffer-ből vásárolva és csak beszerelést kérek?
hány óra alatt lehet meg egy iylen vezérlés csere?

Valahogy nem akarok 150ezres számlát 45ezres szett meg pár liter hűtőfolyadékért cserébe :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51897) molnarpeter válasza TeeJay (#51896) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mindenhol így van. Vagy magasabb az óradíj, ha hozott az alkatrész. Viszont mindegyik szerelő saját alkatrész forrást szeret használni, mert futárral több nap egy csere, nagyker meg napi többször viszi a portékát.

(#51898) TeeJay válasza molnarpeter (#51897) üzenetére


TeeJay
félisten

Közel van az üllőin itt 18. kerületben szóval haza tudok gyalogolni és tudok dolgozni amíg kész nem lesz de azért közel dupla ár elég durva
baromi kíváncsi leszek a 97ezresre milyen kedvezményt ad és munkadíjjal mennyi lesz a vége. remélem nem lesz több 120-tól mert akkor nézek vidéken valakit aki csak simán kicseréli nekem :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51899) zoger válasza TeeJay (#51898) üzenetére


zoger
tag

Gondolom ad 25e kedvezményt, s akkor ő is keres rajta 25e-t.

(#51900) bul07 válasza TeeJay (#51896) üzenetére


bul07
nagyúr

Attól függ hogy átadja e az összes kedvezményét
Mert nem tudom hogy mi a csúcs kedvezmény, de öcsémnek is van, aki nem is autószerelő csak pár kocsira ő szokta megvenni az alkatrészeket
És neki 46% kedvezménye van max
Érdekes ez is mert van alkatrész amire megadja és van amire nem
Példa legutóbb az enyémhez vettünk hátsó tengelyre, kerékcsapágyat 46% megadta, de féknyeregre már csak 41% adott

Ha mondjuk megadja a 46%-ot akkor már csak 7e Ft a különbség, ha nem nem házhoz rendeled kauffertől hanem érte mész akkor is üzemanyagköltség, házhoz meg 2e Ft

Kérdezd meg hogy az összes kedvezményét átadja e vagy mennyit

Amúgy poén volt mert olcsóbbra jött ki a kerékcsapágy Unix-ból mit Kauffertől, mert ép volt akció az Unixnál erre a csapágyra
Márciusba volt és ő volt az, Kauffer[link] az Unixnál fizettem 19e Ft-ot (pár százzal lett több a kauffernél azóta)
És igen van hogy Unix is akciózik egyes alkatrészekre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#51901) TeeJay válasza zoger (#51899) üzenetére


TeeJay
félisten

Kihagytad hogy+munkadíj miközben 45ezret is kereshet az alkatrészen és ha enged is az alkatrészből meg munkadíjból akkor is több mint dupláját kéri mintha máshonnan megveszed és magadnak kicseréled :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51902) diablo1984 válasza TommyX_ (#51894) üzenetére


diablo1984
veterán

Az mk3 kugában is van trip1 és 2.

(#51903) zoger válasza TeeJay (#51901) üzenetére


zoger
tag

Nyílván

(#51904) dellfanboy válasza bul07 (#51900) üzenetére


dellfanboy
senior tag

mondjuk ha vállalkozásról beszélünk akkor a cég-szerelő még az áfát is visszakapja, ergo a 46% mellett még azt a 27%-ot is zsebre teszi.. igaz negyedévente csak, de azért mégha odaadja neked azt a 46%-ot utána még megtarthatja azt a27%-ot..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#51905) Anaconda válasza diablo1984 (#51902) üzenetére


Anaconda
tag

Már csak arra lenne jó rájönni, hogy lehet aktiválni. :) Alkalomadtán ha rajta lesz a gép áttúrom majd a dolgokat, mik vannak Forscan-ben a műszarfal beállításai között.

(#51906) embe válasza TeeJay (#51892) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem ez nem gyári felni.
De a 16 és 17-es gyárira nekem az 54 mm-s kellett.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#51907) molnarpeter válasza dellfanboy (#51904) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Dehogy, ha ÁFA körös vállalkozás, akkor az eladásra rá megy a 27%, nem tűnik el. Annyi alkatrész meg nem tud egy cégben eltűnni, NAV bukó lenne, ki kell számlázni.

(#51908) TeeJay válasza embe (#51906) üzenetére


TeeJay
félisten

Köszi, holnap lemérem már, nekem is gyári Ford-nak tűnik és 18-as
ilyen pont. Én is vagy a tele kéket vagy feketét tervezek bele :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#51909) Alyx01


Alyx01
csendes tag

Sziasztok!

Hármas Focus milyen pendrive-ot támogat,(usb verzió, fájl rendszer, kapacitás stb) ha zenét szeretnék lejátszani?

(#51910) bigrob


bigrob
őstag

Mk 2 focusban mivel lehet airbag hibát kiolvasni?
Gagyi obd bt adapter + torque app nem mutatott semmit, más app vagy laptoppal lehet szerencsém vagy ez a bt adapter hibája inkább?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#51911) radi8tor válasza bigrob (#51910) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gagyi adapter is ki tudja olvasni a hibakód tárolót. Ha nem talált hibát akkor nem tárol hibát.
Világít a légzsák ikon a műszerfalon?

⭐ Stella

(#51912) bigrob válasza radi8tor (#51911) üzenetére


bigrob
őstag

Igen.
Ismerős ismerősének volt egy laptopja meg nem mondom milyen appal, jobb 1 övfeszítőmre dob hibát.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.