Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Norbika88


Norbika88
senior tag

Ide is belinkelem azért

(#6041) bull84ghia Képekkel még lógok, nem felejtettem el, lőttem egy párat igaz nem sokat bibelőttem vele.

(#6052) aginor válasza Norbika88 (#6051) üzenetére


aginor
addikt

Helyes feni, grat hozzá.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6053) jotzo01


jotzo01
tag

Üdv mindenkinek,
egy kérdésem lenne:
Ha veszek egy olyan kocsit (S-Max), aminek a csomagtérajtaját láblengetős módszerrel is lehet nyitni, utólag lehet-e felszerelni vonóhoroggal?
Régebben mintha a kettő kizárta volna egymást, de nem tudom, mostanában mi a helyzet. A kocsi 2016. 1. havi, jelenleg nincs vonóhoroggal felszerelve.

(#6054) SzlobiG válasza jotzo01 (#6053) üzenetére


SzlobiG
félisten

Javaslom kérdezd meg az egyik márka képviseletnél, nekik tudniuk kell. Itt szerintem senkinek nem lesz ezzel tapasztalata.

[ Szerkesztve ]

(#6055) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyet csinál az autó reggel, hidegen. Ha egyszer elindul, már nem csinálja ezt. Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6056) ReFleXx válasza Sub-ZeRo (#6055) üzenetére


ReFleXx
addikt

alapjárat-szabályzó szelep vagy esetleg akksi, de amugy kicsit ugy tünt mintha kevés ideig indítóznál

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6057) Sub-ZeRo válasza ReFleXx (#6056) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akksi 2 hetes ~13 volt van benne indításkor. Ez már 5 perc indítózás után készült a videó. Amúgy meg ha több ideig forgatom, nem ilyen hangja van neki. Vagy legalább is az öndító már "szól", hogy sok...
Amúgy ez a hiba jelenségem indításkor! De csak hidegen. Utána minden jó.

Szerda este, vagy csütörtökön viszem szerelőhöz, hogy gépre rakjuk. Kíváncsi leszek. Még új gyertyákat is kapott a kocsi.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6058) ReFleXx válasza Sub-ZeRo (#6057) üzenetére


ReFleXx
addikt

próbáltad hogy kis gázt adsz inditaskor?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6059) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. de akkor is lefúllad. Ha 5-10 másodpercig pörgetem, akkor elkapja és nem áll le. De oda kell párszor próbálkoznom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6060) ReFleXx válasza Sub-ZeRo (#6059) üzenetére


ReFleXx
addikt

alapjárati szelepet pucoltad mar? ha nem akkor megérhet egy misét, lehet hogy dzsuvás és leragad.
[link]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6061) Sub-ZeRo válasza ReFleXx (#6060) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mivel takarítsam meg?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6062) marsu válasza Sub-ZeRo (#6061) üzenetére


marsu
addikt

Féktisztító?

:U

Press any key to continue ...

(#6063) ReFleXx válasza Sub-ZeRo (#6061) üzenetére


ReFleXx
addikt

féktisztító + fülpiszkával letakarítod a tengelyt, végén meg átoblítheted WD40el az ad kis kenést neki.

[link]

Focus betegség, ha sose volt tisztitva v cserelve, lehet csak ennyi a gond

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6064) ReFleXx válasza ReFleXx (#6063) üzenetére


ReFleXx
addikt

ha ez nem segit akkor a kartergázcsőveket kéne átnézni [link]
van hogy összecuppan van hogy kireped

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6065) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Kis érdekesség Fiesta :R rajongóknak: [link]
[link]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#6066) Real_Necro válasza Dj Sügi (#6065) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy 2008 utánit szeretnék majd pár éven belül feleségemnek venni városban járkálósnak. Szerintem nagyon eltalálták a formát. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6067) Sub-ZeRo válasza ReFleXx (#6063) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megcsináltam, de nekem nincs olyan rugós tengely abban a fém házban. Kitisztítottam meg adtam neki egy kis wd 40-et. Meglátjok egy pár óra múlva, hogy elindul, mert már most sem akart elindulni...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6068) ReFleXx válasza Sub-ZeRo (#6067) üzenetére


ReFleXx
addikt

fotozd mar le hogy nez ki a belseje.
[link]
a bal oldali lukon tudod azt a fekete izet balra mozgatni. kell legyen benne tengely rugoval.
milyen a motor? 1.4-1.6 vagy az 1.8-2.0?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6069) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok!
Egy 2008-as C-max tetőcsomagtartója rámegy egy ugyanilyen évjáratú ferdehátú Focusra? Sajnos nincs lehetőségem vásárlás előtt kipróbálni. :F

(#6070) Sub-ZeRo válasza ReFleXx (#6068) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pont ilyen, mint a videóban.

2003-as 1.6 benzines.

Szédtem, nem csináltam képet, de lehet a tengelyt mozgatni, meg kapot még egy kis wd 40-et.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6071) Goose-T válasza Sub-ZeRo (#6070) üzenetére


Goose-T
veterán

A videóban pont az 1,8/2,0-ás Duratec-HE (Mazda) motor van, az 1,6-os pedig Zetec-SE (Yamaha), semmi közük egymáshoz.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6072) Sub-ZeRo válasza Goose-T (#6071) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De az a valami, az ugyan az rajta. Meg nem a motor miatt linkeltem, hanem amit le szedtem és azt mutattam meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6073) Sub-ZeRo válasza ReFleXx (#6068) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ma reggel -4 fok volt nálunk és most elsőre elkapta az indítást. :Y
Azért ma, vagy holnap elviszem szerelőhöz, a gépre rárakjuk, hogy van e más baja esetleg...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6074) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Focus MK1 ferdehátú csomagtartóhoz teleszkópból milyet érdemes venni? Gyári mocsok drága, utángyártott sem sokkal olcsóbb (persze van olcsó utángyártott is, de nem 2 évre vennék teleszkópot).

Febit néztem ki anno, de most meg nem árulják...

Hosszúság [mm] 455
Felhajtóerő erő [N] 680
Emelési magasság [mm] 115

⭐ Stella

(#6075) Goose-T válasza radi8tor (#6074) üzenetére


Goose-T
veterán

Én itt látok Febit, ráadásul raktáron, szóval odamész a Tisztes utcába, és a kezedbe adják azonnal.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6076) radi8tor válasza Goose-T (#6075) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:R
Cromaxot lassan memorizálom. Google nem keres az oldalukon.
Van tapasztalatod Febi-vel?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6077) Goose-T válasza radi8tor (#6076) üzenetére


Goose-T
veterán

Nincs, nekem a három és fél év Focusozás alatt nem kellett hozzányúlnom a teleszkópokhoz.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6078) zack válasza radi8tor (#6076) üzenetére


zack
nagyúr

Febi jó! Nekem több alkatrészem is Febi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6079) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hogyan szedjem ki a kesztyűtartó kis izzóját? Nem találok róla semmi videót... Ötlet?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6080) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#6079) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megvan, picit ki kellett fordítani. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6081) ReFleXx válasza Goose-T (#6077) üzenetére


ReFleXx
addikt

10év Focusozás után sem nyúltam a teleszkópokhoz, télen ugye mindig magasabbra kellett nyitni, hogy ne essen vissza az ember fejére, de annyira nem zavart, hogy erre eltapsoljak 15k-t :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6082) radi8tor válasza ReFleXx (#6081) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd ha egyszer a fejedre esik mert tele van mindkét kezed és nem tudod erővel feltolni rendesen te is elgondolkodsz a cserén. ;)
Nem tudom milyen lehetett új korában, de úgy tippelem félúton átvette a teleszkóp és feltolta magától.

zack: kösz, ez biztató. :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6083) ReFleXx válasza radi8tor (#6082) üzenetére


ReFleXx
addikt

Megtörtent hogy a fejedre esett? :D
Én már eladtam igy ez nem áll fenn :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6084) radi8tor válasza ReFleXx (#6083) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze. :O

⭐ Stella

(#6085) SzlobiG válasza zack (#6078) üzenetére


SzlobiG
félisten

Toronycsapágyaim nekem is még idáig ok, német márka amúgy.

(#6086) zack válasza SzlobiG (#6085) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem a Febi az egyik legmegbízhatóbb az utángyártók között. Nem is olcsó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6087) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Srácok nektek a teljes nyitás/zárás funkció működik? Mert én most olvastam róla, jöttem rá, de hatalmas! :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6088) DeFranco válasza Sub-ZeRo (#6087) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az mi akar lenni?

(#6089) Norbika88


Norbika88
senior tag

2003-as MK1 focusban van gyárilag riasztó?
Első zárásra lezárnak az ajtók, másodikra villognak az indexek és ilyenkor ha kinyitom a motorháztetőt akkor megszólal a riasztó, de elég gyér hangon, gondolom valahol van egy külön aksi.

(#6090) #01682176 válasza DeFranco (#6088) üzenetére


#01682176
törölt tag

Nyitást hosszan nyomva az ablakok lehúzódnak, záráskor fel.
Másik, ha leállított motornál felkapcsolod a refit, akkor a tompított 30 mp-ig világít.

(#6091) Sub-ZeRo válasza DeFranco (#6088) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Autómatikusan felmennek az ablakok mikor bezárod az autót vagy éppen le.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6092) DeFranco válasza #01682176 (#6090) üzenetére


DeFranco
nagyúr

aha :) ehhez gondolom 4 elkó ablak kell

@Sub-ZeRo: így már értem. nálam ez nem játszik a hátsó kurblik miatt, de az induláskor automatikusan záródó ajtókat én is beállítottam.

(#6093) kcsa válasza Norbika88 (#6089) üzenetére


kcsa
veterán

Létezik, de nem alapfelszereltség, hanem külön- vagy csomagban volt rendelhető. C-Maxban (ami ugye Focus II rokon) az utastérben van egy normál kürt, és az dudál. Külön akku nincs.

(#6094) #01682176 válasza DeFranco (#6092) üzenetére


#01682176
törölt tag

Hogyan lehet beállítani az automatikusan záródó ajtókat?

(#6095) DeFranco válasza #01682176 (#6094) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#6096) Sub-ZeRo válasza DeFranco (#6092) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:Y Most olvasom, hogy olyan is van!? :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6097) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#6096) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Okéjó, ez is be lett állítva! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6098) bull84ghia válasza DeFranco (#6092) üzenetére


bull84ghia
őstag

Globálzár a neve a funkciónak és 4 automata ablak kell hozzá. Vagy egy külön modullal meg lehet oldani 2 ablak esetén is.
Nem keveset szívtam vele mire beraktam a régi mk1-esembe.

[ Szerkesztve ]

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#6099) Real_Necro válasza bull84ghia (#6098) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez csak Focus esetében van így vagy Mondeonál is? Kipróbáltam, de nem sípolt.

Rosszul kérdeztem. Én nem az automata ablak felhúzásra gondoltam, hanem arra, hogy elinduláskor automatán lezárjon. Mondeo esetében hogyan lehet beállítani?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6100) radi8tor válasza Real_Necro (#6099) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

RTFM :)

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.