Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) Real_Necro válasza radi8tor (#6400) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én is. Jobban mennek a lovak, ha kaptak abrakot. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6402) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Egyeztettem ujra szervizzel, mindenbol Mann szurot bele rakva 45rol 63ra megy fel az ar.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6403) SzlobiG válasza Real_Necro (#6402) üzenetére


SzlobiG
félisten

Minőségnek ára van én is mannt szoktam használni sok esetben gyári beszállító.

(#6404) Real_Necro válasza SzlobiG (#6403) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ebben ugye az uzemanyag szuro is benne van nekem.
Jovo heten szerdan viszem kocsit.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6405) SzlobiG válasza Real_Necro (#6404) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sanszos, hogy ebben az árban 0% kedvezmény lesz az árát elnézve. :)

(#6406) Goose-T válasza Real_Necro (#6402) üzenetére


Goose-T
veterán

A Mann szűrők és a legdrágább motorolaj a Cromaxból összesen ~35 ezer forint, a 28 ezer forintos munkadíj még talán elmegy. Akkor mégis jól éreztem, hogy kevés az a 45 ezer. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6407) SzlobiG válasza Goose-T (#6406) üzenetére


SzlobiG
félisten

28 ezres munkadíj 2 órás munkáért? :)

(#6408) LamaCube válasza SzlobiG (#6407) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem 1 óra alatt megvan, de legyen kettő. Hihetetlen lehúzás. :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6409) kcsa válasza Goose-T (#6406) üzenetére


kcsa
veterán

Pont ezért gondoltam reális(abb)nak a 45k-s összeget.

(#6410) TayRol válasza Real_Necro (#6402) üzenetére


TayRol
veterán

Az nagyon durva ár.

(#6411) Real_Necro válasza TayRol (#6410) üzenetére


Real_Necro
veterán

A petranyinal valaszra sem meltattak. Megbizhato garazs szerelot nem ismerek.
Most viszem oda, aztan legkozelebb lehet mashova...

Mindenbol a premiumot kertem, meg pollenszurobol is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6412) radi8tor válasza Real_Necro (#6411) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mármint mire nem adtak választ?

⭐ Stella

(#6413) TayRol válasza Real_Necro (#6411) üzenetére


TayRol
veterán

Lehet, csak első hallásra durva. Ha jók, akkor jegyzd meg őket. :)

(#6414) Real_Necro válasza TayRol (#6413) üzenetére


Real_Necro
veterán

Astrat mar szereltek, tobb ismerosom megbizhatonak tartja oket, nekem ez is fontos. Ugyanakkor teljesen korrekten le tudtam dumalni mit szeretnek, az kerul bele, szamlaval, garival stb.

Nekem ennyit meger.

Radi8tor:

Szervizesnek kuldtem par napja mailt... oda nem jutott isom szemelyesen bemenni. Valasz nem jott.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6415) kcsa válasza Real_Necro (#6414) üzenetére


kcsa
veterán

Mondjuk a cél hogy neked érje meg. Nekem is van kétféle szerelőm, ahova járni szoktam feladattól függően: az olcsó és a drága. Van is különbség a kettő között :D

(#6416) berek21


berek21
senior tag

[link]
Szűrőkhöz egy kis infó.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#6417) Real_Necro válasza berek21 (#6416) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez is elegge a Mann fele huz, meg dobott egy kicsit olcsobb alternativat. Nagyot sporolni a lenyegesen olcsobbakkal lehet, vagy sem...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6418) berek21 válasza Real_Necro (#6417) üzenetére


berek21
senior tag

Munkahelyemen a tulaj egész családja BMW-s. Csak a Hengst szürőt használják. Pedig 500-600k km belemegy a verdákba. Én is azt használom. Naná, nagyobb tétel olcsóbb. :)

LG Velvet eladó!

(#6419) Real_Necro válasza berek21 (#6418) üzenetére


Real_Necro
veterán

Oké, de nem ott van a nagy difi, hanem a jóval olcsóbbaknál.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6420) aginor válasza LamaCube (#6408) üzenetére


aginor
addikt

És az alkatrészárból is kapnak 50-70% kedvezményt.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6421) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Ford Ranger ajtónyitás csipogást ki lehet valahogy kapcsolni, iktatni?

-

(#6422) LamaCube válasza aginor (#6420) üzenetére


LamaCube
addikt

:K
Megélnek van ügyfelük, akinek megéri. Így jó a világ! Nincs ezzel semmi gond.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6423) Salex1


Salex1
senior tag

Focus II-ben egyszer csak elhallhatott a baloldali első és hátsó ajtó hangszóró, a csipogó továbbra is megy...szerintetek hol lehet a gond? Értek valamelyest az elektronikához, nem vinném szervizbe.

(#6424) aginor válasza LamaCube (#6422) üzenetére


aginor
addikt

Rajtuk kívül ez nem éri meg senkinek. Ugyanakkor én ezt képmutatásnak, és rablásnak gondolom, de ez csak az én véleményem. :U

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6425) DZs válasza Salex1 (#6423) üzenetére


DZs
senior tag

Elszállt valami a baloldali közép-mély csatornánál.

(#6426) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok!

Van egy új Fókám az 1.5-ös Ecoboost motorral. Valahol az írják, hogy nem kell alapjáraton melegíteni, valahol azt, hogy igen. Olvastam, hogy ne menjek hideg motorral 2000 rpm fölé, valahol meg az volt, hogy az alá ne annyira, mert kevésbé húz és erőlködik.
Gondoltam megkérdezem itt is, hogy szerintetek hogyan kéne.
Jelenleg azt szoktam, hogy indítás után annyit várok, amíg az alapjárati fogyasztás visszaesik 3,5l/h-ról 1,5l/h-ra, az kb 30 msp. Meg persze azért hidegen nem tolom neki annyira.

Köszi előre is :R

(#6427) Mikulásbá válasza lama_lamm (#6426) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jól csinálod.

(#6428) ReFleXx válasza lama_lamm (#6426) üzenetére


ReFleXx
addikt

Igy kell ahogy irod.
Multkor hideg inditas utan 2km-el asszony mondja utkozben beugrik gyorsan a boltba, mondom akkor nem allitom le, jön par perc , nah ebből lett 15perc mert összefutott ismerőssel... :D a hutoviz kb meg sem mozdult ez ido alatt, uh ezek a nyavajas dizelek ilyenek. A legnagyobb hülyeseg alapjaraton melegiteni, nem is szoktam.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6429) Salex1 válasza DZs (#6425) üzenetére


Salex1
senior tag

Ez a rádióban van, vagy van külön egy crossover?

(#6430) mtade válasza Salex1 (#6429) üzenetére


mtade
aktív tag

Első körben megnézném, melyik felében van a hiba a rendszernek. Próbaképp be tudsz szerelni egy másik rádiót? Akkor kiderül, hogy rádió, vagy a verda egy másik szerve a ludas....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#6431) Dorien válasza radi8tor (#6400) üzenetére


Dorien
veterán

Az 1.4 benzines Fókánál én is. De anno az 1.9 szívódízel Berlingo akkor lódult meg, amikor már 1/4 tank alatt volt a nafta - gondolom akkor volt ideális a porlasztás. Ha ekkor teletankoltam, érezhetően tohonyábban gyorsult.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#6432) Norbika88 válasza Dorien (#6431) üzenetére


Norbika88
senior tag

50-es 2T robogóm is úgy megy mint a golyó mikor már szinte csak az úszóházban van nafta :D
De ugye itt minden mínusz kiló számít :D

(#6433) hurenzon


hurenzon
senior tag

valaki látott jó állapotú Mk4 diesel kombi autót, mely eladó?

(#6434) ReFleXx válasza hurenzon (#6433) üzenetére


ReFleXx
addikt

rengeteg van eladó hahu-n, azok annyira rosszak?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6435) hurenzon válasza ReFleXx (#6434) üzenetére


hurenzon
senior tag

azt lemaradt, hogy jó áron. Amik fent vannak azok 2,6-2,8- ról indulnak.

(#6436) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Jól vizsgázott az akku -15 körüli indításnál. Kicsit azért hunyorgott, de nem kezdett merülni. :)
Az autónak is más hangja van ilyen hidegben, még sajnáltam is picit.

⭐ Stella

(#6437) #01682176 válasza radi8tor (#6436) üzenetére


#01682176
törölt tag

Az én benzines fókámnak ilyen hidegben olyan hangja van, mint egy régi szívó dízelnek..

(#6438) hurenzon


hurenzon
senior tag

erről vélemény?

(#6439) Richard! válasza hurenzon (#6438) üzenetére


Richard!
addikt

Őszinte hirdetésnek tűnik, egy megnézést mindenképp megér.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6440) Goose-T válasza hurenzon (#6438) üzenetére


Goose-T
veterán

Szép fekete, csillog. Mi mást tudnánk róla mondani? Még a belsejéről sem tettek fel képet. Menj el, nézd meg, próbáld ki, aztán ha tetszik, vidd el márkaszervizbe átvizsgáltatni, aztán ha rábólintanak, akkor vedd meg. Egyébként a rendszáma alapján 4-5 éve hozták be külföldről, szóval a km-óra állása csak tájékoztató jellegű. Bár az itthoni kilométereket már le lehet kérdezni, azt a párszáz forintot megéri, mielőtt elindulnál egyáltalán megnézni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6441) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom és nem nagyon találtam rá lehetséges okokat. Az autó nem indul ebben a pusztulat hidegben. Az aksival nincs baj, mert a központit nyitja gyújtás van. Viszont semmit nem teker. Ugyan ez a helyzet bikázás közben is, nem forgatja meg az önindítót egyszer sem.
Mi lehet a következő lehetséges hibaforrás önindító vagy más? Az autó még tegnap délelőtt is pöcre röffent
a csillag garázsban.

Az autó 1.6 benzines Mk1 Fóka.

A segítséget előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#6442) radi8tor válasza Mike81 (#6441) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Önindító hibázik egyértelműen.

Lámpák (utastér világítás, műszer visszajelző) hunyorognak indítózás közben?

⭐ Stella

(#6443) Mike81 válasza radi8tor (#6442) üzenetére


Mike81
senior tag

Nem nincs semmi ilyen baj. A belső világítás, lámpa fixen világít, nem vibrál. Ha ráadom a gyújtást akkor csak az üzemanyag szivattyú morgását lehet hallani semmi többet.

[ Szerkesztve ]

(#6444) Mikulásbá válasza Mike81 (#6443) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A motor felől hallasz egy kattanást?Ha igen,tedd kettesbe a kocsit,kicsit lökd meg valamerre,hogy lendítőkerék kicsit forduljon,lehet a bendix nem tud beugrani.Ha nincs kattanás sem,akkor már az sem kap áramot.

(#6445) Mike81


Mike81
senior tag

Gyújtás után csak halk búgást hallok rövid ideig. De az tuti hogy az üzemanyag szivattyú, ahogy teker egyet az indítás előtt. És ennyi, utána se kép se hang. Ennyi volt bikázás közben is. Vagy ettől még lehet hogy az aksi sz@rakodik?
Ilyen helyzetben esetleg egy behúzás segíthet? Bár vannak rossz érzésem ezzel kapcsolatban.
Amúgy a benzin 95-ös MOL-os. Szóval még nem is valami olcsóbb kúton tankoltam.

[ Szerkesztve ]

(#6446) SzlobiG válasza hurenzon (#6438) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez nem Titanium.

El kell menni megnézni, ha tetszik.

(#6447) Real_Necro


Real_Necro
veterán

2004-es 1.8 dízel Focus és apósék mai esete.

Elmentek bevásárolni, majd mentek vissza autóhoz, csomagtartó távirányítóval kinyit, pakoltak be hátra, após bedobta kistáskáját, majd mikor végeztek lecsukták a hátulját. Itt jött a gond, bent maradt a kulcs, kocsi meg lezárt. Lehetett haza menni a pótkulcsért.

Azon kívül, hogy tartsa magánál a kulcsot, milyen orvosság van erre, hogy ilyen módon ne tudja bezárni a kulcsot a kocsiba? :)

Azt mondja a központi gombja nem nyitja a csomagtartót, csak a külön gomb, az is "felpattintja" a hátulját.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6448) Mikulásbá válasza Mike81 (#6445) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Húzni nem szabad!Ha a bikázásra semmi reakció-mozgás-akkor nem az akkuval lesz a gond.

(#6449) Mike81 válasza Real_Necro (#6447) üzenetére


Mike81
senior tag

Mi pár évvel ezelőtt így jártunk, csak nekünk pár 100 km-el arrébb volt a pótkulcs. Én megpróbáltam a jobb hátsó ajtónál dróttal kinyitni a kilincset. Mire beakasztottam addigra pont berobbant az üveg. Ettől már csak az volt a jobb amikor megtudtam hogy a gumi többe kerül mint maga az üveg. Szóval jobban jártam volna ha rögtön bekurom valamivel az üveget.
A megoldás a következő ilyen szitu elkerülésére;
Nekem ez akkora tanulópénz volt, hogy ha kinyitom csak a csomagtartót akkor rögtön zsebbe vissza rakom a kulcsot vagy ki se veszem hanem zsebben nyomom meg a gombot.
Amúgy úgy nyílik hogy 3 gombos abból 1 nyit a 2 zár a harmadik meg csak a csomagtartót nyitja.

Azóta az asszony kulcs csomóján van a pótkulcs.

Mikulásbá; Én is gondolom hogy nem az aksi a hunyó, de akkor a következő lépés az önindító lehet. Na de abban a hidegtől mi mehet tönkre?

[ Szerkesztve ]

(#6450) xEon1337 válasza Real_Necro (#6447) üzenetére


xEon1337
őstag

Én mondjuk mindig a sima nyitó gombot nyomom meg, ami mindent nyit, eszembe sem jutott még csak a csomagtartót kinyitni. Esetleg ez is egy megoldás lehet a jövőre nézve..

"Less but better" - Dieter Rams

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.