Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) radi8tor válasza TayRol (#6550) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én egy másik béna Focus sofőrt láttam tegnap Normafán (taxis).
Amikor lecsúszott a "hegyoldalról" megnéztem és nyári gumija volt. No comment. :U

⭐ Stella

(#6552) ReFleXx válasza radi8tor (#6551) üzenetére


ReFleXx
addikt

taxisnak nem kell télre téligumi, megoldja skillből :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6553) radi8tor válasza ReFleXx (#6552) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem sokon múlott, hogy letarolja a parkoló autókat. Mondanom sem kell, hogy nem arra csúszott amerre a kormányt tekerte.

⭐ Stella

(#6554) TommyX_ válasza Dj Sügi (#6543) üzenetére


TommyX_
őstag

Puma után a következő kedvenc autó nekem ez a Focus RS. :))

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#6555) #01682176


#01682176
törölt tag

Sziasztok! Focus mk 2, 2005 Ghiam van. Elvileg van benne esp, a műszerfalon gyújtáskor az ikonja felvillan. Ha megcsúszok, nem jelez vissza, de hallani, hogy dolgozik. Kikapcsolója meg nincs sehol. Hol kellene lennie? Miért nem jelez vissza korrigáláskor?

Köszi a segítséget!

(#6556) zack válasza Sub-ZeRo (#6548) üzenetére


zack
nagyúr

Gondoltam erre én is. De elég nagy idiótának kell lennie ahhoz, ha nyári gumival tegnap autózott. :F
Nekem sehol sem volt gondom. Sőt még élvezkedtem is. ;]
ESP alapból be van kapcsolva, azt külön kell kikapcsolni más autónál is nem? Aki tegnap kikapcsolta az egy igazi hülye.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6557) ReFleXx válasza zack (#6556) üzenetére


ReFleXx
addikt

Vagy csak szeret csuszkalni 😈
Esp kikapcs funkcio egyebkent az ASRt kapcsolja ki

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6558) Real_Necro válasza zack (#6546) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem van visszagurulas elleni automata vedelmem. Tok kenyelmes vele elindulni. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6559) TayRol válasza Real_Necro (#6558) üzenetére


TayRol
veterán

Az nekem is, szoknom kell. Meg az automata kéziféket is...

(#6560) Real_Necro válasza TayRol (#6559) üzenetére


Real_Necro
veterán

Automata? Ez mar az uj jargany?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6561) TayRol válasza Real_Necro (#6560) üzenetére


TayRol
veterán

jah.

(#6562) Real_Necro válasza TayRol (#6561) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elmondasodbol itelve ugy tunt visszafele lepsz... vagy csak en ertettem felre?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6563) TayRol válasza Real_Necro (#6562) üzenetére


TayRol
veterán

Gyengébb. Ez eléggé visszalépés. :)

(#6564) bull84ghia válasza Dj Sügi (#6543) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ez sem rossz :D Mondjuk én szeretem a kissé szögletesebb formákat. De ezt sem utasítanám vissza az tuti. :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#6565) SzlobiG válasza TayRol (#6563) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mi lett végül? Mondi már el is kelt vagy még megvan az is?

(#6566) jozsi252


jozsi252
veterán

Hol tudok kapni normális krómozott rendszámtábla tartót?

Nemrég vettem előre hátra egy autós boltba Pécelen, de nem ér 1 ft-ot sem. :((( Most végeztem az autó mosással, de már mielőtt elkezdtem volna már láttam hogy fel van hólyagosodva rajta a bevonat. Magasnyomásúval rá se mentem, de ahogy a mikroszálast végighúztam a tartón, jött is le a krómréteg. Nem is tudom hogy ilyen hulladékot hogy árulhatnak 2-3000 ft-ért. Pár hét azt kakukk, pedig magasnyomásút nem is látott.

Csóri Mondeo megérdemel egy normálisat. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6567) kcsa válasza jozsi252 (#6566) üzenetére


kcsa
veterán

Krómozott lenne a normális? Jaj :DDD

(#6568) jozsi252 válasza kcsa (#6567) üzenetére


jozsi252
veterán

Sokan sokfélét használnak, nekem ez jön be. Mondjuk a másik meg a szálcsiszolt, azok is szépek.

Xenon izzót szerintem kénytelen leszek venni. Kicsivel több mint 2 éves már, viszont elvileg 3000 órás élettartam van neki megadva, aminek csak a nagyon nagyon töredéke van meg. De esőbe vagy ha vizes az út, akkor nagyon szar a látási viszony vele. Osram Xenarc 66240 D2S van benne.
Ti is tapasztaljátok Xenon-nál ezt a jelenséget hogy vizes úton sokkal szarabb? Gondolom a hideg fehér színhő miatt lehetséges ez?

Mindenesetre ha veszek akkor a búrát is meg akarom csináltatni, hogy makulátlan legyen. Nincs bemattulva csak egyik oldalt alul meg a szélén egy nagyon picit egy kis sávba. Pesten vagy Pest megyébe van aki normálisan megcsinálja?

iPhone 13 Pro Max

(#6569) jozsi252


jozsi252
veterán

Illetve ha már veszek akkor ellenőriztetném a fényszóró beállítását is, mert legutóbb mikor itthon cseréltem ki nem mentem el vele sehova. Kérdés hogy el kellett volna?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6570) kcsa válasza jozsi252 (#6568) üzenetére


kcsa
veterán

Nyilván ízlés kérdése, de a króm.. olyan sukár. Ha érted :D

Ezt nézegetem egy ideje, de még nem rendeltem meg.

(#6571) zack válasza jozsi252 (#6568) üzenetére


zack
nagyúr

6000k? Mert akkor lehetséges. Nem véletlen, hogy a gyári izzók meleg fehérek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6572) ReFleXx válasza jozsi252 (#6566) üzenetére


ReFleXx
addikt

kromozott rendszamtabla olyan bazari tud lenni
nekem a keretnelkuli tetszik, meg amikor nincs , csak fel van csavarozva a rendszam,
vagy valami igenyes alu keret esetleg.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6573) Richard! válasza kcsa (#6570) üzenetére


Richard!
addikt

Neked kicsi rendszámod van?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6574) Real_Necro válasza jozsi252 (#6566) üzenetére


Real_Necro
veterán

Praktiker. En legalabbis mikor leszakadt az elozo pont a parkoloban alltam es csak kromosat kaptam az Astramra. Bazari, de nem volt mas... ellenben nem kopik.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6575) kcsa válasza Richard! (#6573) üzenetére


kcsa
veterán

Jó a simára is.

(#6576) Richard! válasza kcsa (#6575) üzenetére


Richard!
addikt

Nem. Ez csak a német rövid rendszámokhoz passzol ;)

Mit Befestigungslöchern und –schlitzen passend für alle Fahrzeugtypen, zum Anschrauben ohne zu bohren.

Igazad van, azokkal a szarokkal, már passzolni fog. Sorry :B

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6577) kcsa válasza Richard! (#6576) üzenetére


kcsa
veterán

110 magas a sima rendszám is.

És:

Diese Halter sind für alle einreiigen deutschen Kennzeichen (Höhe 110 mm) geeignet! Die Breite spielt keine Rolle, da die Kennzeichen oben und unten geklammert werden!

(#6578) jozsi252 válasza kcsa (#6570) üzenetére


jozsi252
veterán

Persze értem mire célzol, régóta krómokat használok, de az utóbbi időben elgondolkodtam a szálcsiszoltan. Na majd ha élőbe látom mindkettőt, akkor lehet hogy váltok.

(#6571) zack

Épp ez az hogy nem Cool Blue hanem a rendes 4150 vagy hány Kelvines.

(#6572) ReFleXx

Fekete autón jól mutat pedig, nem találom csúnyának a króm miatt.

(#6574) Real_Necro

Köszi, szétnézek akkor jöv héten, mert lehet kell mennem egyik üzletükbe.

Közbe arra jutottam hogy nem dobok ki 18-20k-t 2 Xenon izzóra, mert csak olyan 20-30k km környékét mehettünk vele mióta benne van ez az Osram, ennyi idő alatt nem szabad ennyit halványulnia a fényének. Ha találok egy normális helyet akkor elviszem és a búrát megpolíroztatom, a projektornál is van elvileg foncsor, azt is megnézetem hogy milyen állapotba van, majd a végén egy műszeres fényszóró beállítás lesz, aztán meglátom milyen lesz így. Ha így se jó, akkor tuti hogy az izzóval van valami gebasz.

iPhone 13 Pro Max

(#6579) Sub-ZeRo válasza zack (#6556) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is az van fent. Holnap mennem kell vele, de már a téli gumi pénzt rakom össze...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6580) TayRol válasza SzlobiG (#6565) üzenetére


TayRol
veterán

Mondi megvan, amíg a család nem jön vissza vidékről nem tudom lefotózni, ezáltal meghirdetni sem.:)

Grand Scenic lett.

(#6581) Real_Necro válasza TayRol (#6580) üzenetére


Real_Necro
veterán

A 2016os meg jol is nez ki :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6582) ReFleXx válasza jozsi252 (#6578) üzenetére


ReFleXx
addikt

akkor probald meg ezt
[link]

de a tuti itt az also
[link]

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6583) Real_Necro válasza ReFleXx (#6582) üzenetére


Real_Necro
veterán

A praktis még mindig olcsóbb: [link]

Nekem az sem pattogott le...

Egyébként az első linken a két oldalas ragasztóval rögzítést gondolom viccnek szánta. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6584) ReFleXx válasza Real_Necro (#6583) üzenetére


ReFleXx
addikt

nem az, valaki naturba 2oldaluval rakja fel a rendszamot

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6585) DeFranco válasza ReFleXx (#6584) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerszám nélkül oldható kötésnek kell lenni, még a kétoldalú is necces, de a natúr csavarozásért büntethet a yard keményen.

(#6586) radi8tor válasza DeFranco (#6585) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Büntethet. De nem büntet. Adnak egy villáskulcsot azzal kell leszerelni. Láttam már ilyet.
Azért ennyire nem vaskalaposak.

⭐ Stella

(#6587) DeFranco válasza radi8tor (#6586) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kérdés, hogy mi a szándék. ha amúgy úrvezetsz, napszaknak megfelelően köszönsz és rutinellenőrzés van nem szívóznak. de ha kilinccsel előre kapnak ki a forgalomból és a ledes tompítottadnál csak a küszöbneon verte ki jobban a szemüket, akkor ott még a rosszul felvarrt kormánybőr is felkerül a lapra.

(#6588) ReFleXx válasza ReFleXx (#6584) üzenetére


ReFleXx
addikt

(#6585) DeFranco

sztem valamit felreertettel, nem irtam h csavarral, csak naturba 2oldaluval

BTW engem ugy kb utoljara 8eve allitott meg rendor, pedig nem mondanam magam hetvegi autosnak

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6589) radi8tor válasza DeFranco (#6587) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja persze. Ki mint vet úgy arat...

⭐ Stella

(#6590) DeFranco válasza ReFleXx (#6588) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#6591) Sethdobaloah válasza ReFleXx (#6588) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

5,5l körüli átlaggal járok, ez kb elmondja mennyire lehetek duhaj a forgalomban. Évente legalább 1x igazoltatnak. A belváros közepén nappal, vagy a kihalt semmi közepén egy falu határában éjfélkor... Full gyári fókában. Nem is vezetek sokat, évi 30-40k kerül a kocsiba.
Most vettem menetrögzítőt... tavaly az egyik szerv közölte, hogy le is lőhetett (??!!) volna. (Megkérdeze miért nem álltam meg azonnal, én meg visszakérdeztem hogy pontosan miből is kellett volna kitalálnom mit akar, mert a kreszbe foglalt megállításomra használható jelzések közül egyet sem sikerült használniuk. A villogására meg szirénázására rendben reagáltam lehúzódással és lassítással, hogy haladhasson ha akar. )

...csak én vagyok helikopter?

(#6592) ReFleXx válasza DeFranco (#6590) üzenetére


ReFleXx
addikt

áhhhááá, btw sok nemet autonal latni hogy ott par csavarral rogzitik, meg kis kupakot is tesznek a savar vegere, ott nem baj itt meg igen? hulyek ezek a szervek :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6593) SzlobiG válasza kcsa (#6570) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem ilyen van és bevált.

(#6594) Real_Necro válasza Sethdobaloah (#6591) üzenetére


Real_Necro
veterán

Evi 30-40k szerintem csak neked nem sok ;).

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6595) eTrade válasza Real_Necro (#6594) üzenetére


eTrade
tag

Lehetséges, hogy véletlenül csapata hozzá a nullákat. :)

(#6596) Sethdobaloah válasza eTrade (#6595) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Nekem sokat a hivatasos soforok vezetnek. Ez csak kicsit hosszabb ingazas. Amikor evi 10k-t mentem csak, 4km-re jartam dolgozni...

...csak én vagyok helikopter?

(#6597) TayRol


TayRol
veterán

na, meghirdettem a kocsit, kíváncsi vagyok elviszik-e, és ha igen, mikor.:D

(#6598) SzlobiG válasza TayRol (#6597) üzenetére


SzlobiG
félisten

Linket. :)

(#6599) TayRol válasza SzlobiG (#6598) üzenetére


TayRol
veterán

ide nem szabad. majd priviben átdobom.

(#6600) Des1gnR válasza Sethdobaloah (#6591) üzenetére


Des1gnR
őstag

Le is lőhetett volna? :D Istenem...komolyan, ezek egyre hülyébbek.

Szerk: SzlobiG meg majd beteszi, hogy szerintetek jó vétel? :P

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.