Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44701) bobalazs válasza Tibiajax (#44685) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Gyerek koromba elmentem a moziba, előre megvettem a jegyet, hazaindultam. Olyan szórakozott voltam hogy hazafelé menve tépdestem a fák levelét, aztán sikeresen össze is téptem egyszercsak a mozijegyet a falevél helyett... Komolyan.

(#44702) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Úgy látom, Michael Bay negyedjére sem csinálta meg azt a Transformers filmet, amire várok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44703) pzstm válasza VoidXs (#44695) üzenetére


pzstm
titán

én egy hónapja pótoltam be az első két részt és kellemesen csalódtam, vagy csak azért mert kevesebbet vártam (könyvet nem olvastam)

Ha jól látom, itt is az a "divatos" dolog lesz, hogy a trilógia befejező részét kettészedik....mindenesetre nagyon várom a harmadik-negyedik részt :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44704) callmeakos válasza Dilikutya (#44702) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az a Transformers amire te vársz, az nem Baytől fog jönni.

All→M8

(#44705) Dilikutya válasza callmeakos (#44704) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tisztában vagyok vele. 7 éves voltam, amikor megjelent itthon először a képregény, 10 évesen láttam a 84-es rajzfilmsorozatot, az egész estés filmet, a képregény összes hazai száma megvan, tehát mondhatni eléggé benne voltam a Transformers-ben, pláne 7-10 éves szemmel a 90-es évek első felében. Én ledöbbentem az első résztől rögtön. A robotok nem olyanok, az emberi karakterek bugyuták (a képregényben is egysíkúak, de legalább nem bárgyúk), a történet gagyi, és a robotok sokszor csak statiszták. Aztán a 2. rész ezt bőven alulmúlta a köhögő, sántikáló Megatronnal, meg az aggastyán szellentő Autobottal. A harmadik rész egy fokkal jobb volt, annak is moziban adtam esélyt. Kár volt. Mai fejjel a rajzfilmek talán már gyerekesek, de a képregényben vannak olyan sztorik, amikhez hasonlóval a filmek sokkal jobbak lehetnének. A másik nagy bajom meg a robotok alakja. Fel se lehet őket ismerni. Kevesen örültek nálam jobban, amikor 2005-2006 környékén kiderült, hogy film lesz a Transformers-ből, és hatalmasat kellett csalódnom. Ezt nem is fogom moziban nézni, ki van zárva, már most lesújtóak a vélemények. Értem én, hogy ne adjunk mások szavára, pláne kritikusokéra, de ez tőlük függetlenül is szarnak tűnik, legfeljebb a tiniknek, meg értelmetlen csöcsös-robbanós látványfilmek híveinek jön majd be.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44706) callmeakos válasza Dilikutya (#44705) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Teljesen megértelek téged és az érveid. Gyerekkoromban nekem is tetszett az egyik rajzfilmsorozat ami a Fox Kidsen ment (most meg nem mondom melyik volt, de vagy az Energon vagy a Cybertron volt az) és teljesen elkapott a gépszíj. Mindenáron Trasformerses bábukat és játékokat akartam, de semmit nem kaptam, és mivel több rajzfilmet nem láttam a filmig le is esett az ujjongás. Aztán jöttek a filmek, és valahogy nem tudtam csalódni egyikben sem (még a kettőre se. de elismerem hogy az egy bűntény). Az a szerencse hogy valamiért alacsony az elvárásom ezzel kapcsolatban, és nem kell több, mint ami.

All→M8

(#44707) Tibiajax válasza Dilikutya (#44705) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

majd én megmondom éjszaka, ha végeztem vele, milyen vót
Megan nem lesz benne, emiatt -2ponttal indítunk majd sajnos

(#44708) Integra válasza Tibiajax (#44707) üzenetére


Integra
titán

tehát akkor maximum -2/10 lehet :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44709) Dilikutya válasza callmeakos (#44706) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én az Energonra, Cybertronra rá se mertem nézni. Csak a régi, 80-as évekbeli 3 évados rajzfilmsorozatot szeretem, meg a Transformers: The Movie-t. Tény, az Unikron elleni sztori gyerekesebb itt sokkal, mint a képregényben, de így is marha élvezetes volt gyerekfejjel. sőt gyerekként ugyebár nem zavart, ami ma igen, de ennek ellenére is szeretem, köröket ver az eddigi mindhárom filmre, és szerintem a rajzfilmekre is. Az még rajzfilm volt, rajzolva...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44710) pohár


pohár
félisten

The Raid 2 felirat, ha valaki erre várt volna

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44711) Dilikutya válasza pohár (#44710) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebből sem lesz magyar mozis vetítés? Mindegy, ha jó, megy a polcra az első rész mellé. Jó áron jött ki, majdnem mozijegy árában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44712) Sir Pocok válasza Dilikutya (#44705) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Szeretnék csatlakozni hozzád. Magam is nagy fan vagyok, gyerekkoromban nekem is megvoltak a képregények, plusz a német RTL-en is néztem 80-as, 90-es évek eleji Transformers sorozatot.

Nevetséges, hogy egy ilyen story-val megáldott képregény ilyen szemétbe való filmeket kap.

Csak egy kis ízelítő a képregény (marvel) történetéből:

Az alakváltók cybertoni polgárháborújának bemutatása
Az autobot-ok bukása és üldöztetése
Alakváltók és emberek közötti konfliktusok
Csoportokon belüli viszályok (Optimus-Grimlock), (Galvatron-Skorponok)
Az Álcák hódításai a világegyetemben, a maradék autobot-ok levadászása az űrben
Az emberi tényező megjelenése, a robot tudatának és az ember tudatának a szimbiózisa (headmaster és powermasterek megjelenése)

A képregények egyáltalán nem voltak humorosak, sőt inkább a sötét hangulat sugárzott a storyból.

Szóval lenne miből dolgozni, csak hát Béj papa egysejtűeknek csinál filmeket.

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#44713) Dilikutya válasza Sir Pocok (#44712) üzenetére


Dilikutya
félisten

És a képregénynek az Unikron elleni harcon kívül is lenne látványos válasza a filmekre, pl. a Sötét csillag, amikor Üstökös egy kibertroni energiaforrást felhasználva végigrombolja a Földet, és az Autobotok és Álcák együtt sem tudják legyőzni. Ott aztán folyik az olaj rendesen. :) Egyik kedvenc történetem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44714) Sir Pocok válasza Sir Pocok (#44712) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Összes marvel féle Transformers képregény itt olvasható/(inkább megnézhető):

[link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#44715) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Galaxis Őrzői trailer

Live-Die-Respawn

(#44716) Bad Pritt válasza oriic (#44684) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kivel találkoztál élőben is? :))

Én inkább le se írom a véleményem...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44717) brownus


brownus
veterán

lattam a tf4-et....

(nem kivanok hozza fuzni barmit is...)

:DDD

(#44718) genndy válasza brownus (#44717) üzenetére


genndy
addikt

Szegény brownust utoljára láttuk a topikban, a maradék életében kiégett aggyal vegetál majd.
:DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#44719) callmeakos válasza brownus (#44717) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ennyire jól érezted magad, hogy szóhoz se jutsz? ;] :DDD

All→M8

(#44720) Kidus


Kidus
őstag

The Colony

Most jutottam csak el odaig, hogy ravegyem magam.
Az elso fele egesz jo volt, hangulat megvolt, torenet sem igerkezett tul rossznak.
Aztan onnantol, hogy morfeusz bacsi mar nem jatszott, ot perc alatt szetesett az egesz.
Teljesen ertelmetlen lett a vege, kar erte...
5/10

Assuming Control

(#44721) devil-k


devil-k
nagyúr

Transformers 4.
1/10

Egy büdös nagy hulladék ez a film. Blockbuster bohóckodás, agyatlan, hollywoodi mócsing. A látvány oké, oszt'?!? Akinek ez a film istenkirály, ott régen nagy baj van. Michael Bay kinőhetne ezekből a filmekből... de ahogy láttam, lesz 5. része is...

Jah, és 12-es karika?!??! Minimum 16.... zsibbasztó. Ha nem ültek volna mellettem, kijöttem volna.

NEVER AGAIN TRANSFORMERS! :(((

- mozi bolondéria -

(#44722) pohár


pohár
félisten

tyí, meredek egy film volt ez az új The Raid, és ez a 2 és fél óra úgy elröppent, hogy csak na... :))
a végén a gyerek hogy megfogta a szájával a bézbózütőt :DDD

devil-k... tudtad, hogy mi lesz, mégis minek ültél akkor be rá??? most meg jössz rinyálni, hogy szar volt, holott tudvalevő volt, hogy ugyanolyan stílusú lesz, mint az előző 3 :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44723) devil-k válasza pohár (#44722) üzenetére


devil-k
nagyúr

Változást...

Ez ellenérvnek gyenge volt. :N

Az első rész még igen jó volt. Ha valakinek a kicsi lelkébe léptem a hozzászólásommal: Hát sorry.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#44724) Pali1119 válasza devil-k (#44721) üzenetére


Pali1119
tag

Most nem azért, de nyilván láttad az első 3 részt és tudtad, hogy mire számíts. Ha nem tetszettek, minek bűntetted magad? Ha meg tetszettek, akkor kb. ez is ugyanazt nyújtja. Úgyhogy? Mit vártál? Változást? Mikor amennyi kritika megírta, kb. olyan, mint a többi.

"Akinek ez a film istenkirály, ott régen nagy baj van."

Erre meg inkább nem is mondok semmit. Tipikus "az én ízlésem a király 444!!4!". :W

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#44725) devil-k válasza Pali1119 (#44724) üzenetére


devil-k
nagyúr

"Az én ízlésem a király"

Hol olvastál ilyet? Emiatt felesleges a falba verni a fejed és fantazmagóriákat gyártani.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#44726) Pali1119 válasza devil-k (#44725) üzenetére


Pali1119
tag

"Hol olvastál ilyet?"

Egyel felettem... :U És le is fordítom, jó?:akinek ez a film tetszik, ott baj van ízlés terén. Utólag már nem kell enyhíteni. Kiakadtál, mert többet vártál, holott lehetett tudni, hogy látvány bazi, történet kicsi. /Miért? Mert ezt is ugyanaz a csávó írta, aki a 2-3-at/. Tudni lehetett, hogy milyen lesz, mégis elmentél rá, utána meg csalódsz benne, mert többet vártál. Mégis mit mondjak erre? Házhoz mentél a pofonért. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#44727) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem amúgy annyira nem lett tragikus ez a film. SPOILERES! Egyértelműen elkülöníthető az előző háromtól és nem csak a robot dizájn változása, LaBöff hiánya meg az új OST miatt. Viszont az szomorú, hogy felvetnek egy témát, amit tényleg meg lehetne normálisan csinálni és függőben hagyják, Bay egyik kezével sokat elvesz, míg a másikkal keveset ad. Marky Mark gyenge volt, a srákról meg a csajról említést tenni felesleges. Ironikus leírni, de annyi robot volt ebben a részben, hogy egyszerűen elsikkadtak mind, Galvatron volt, de minek, ugyanezt Lockdwon brigádja is meg tudta volna tenni, Lockdown maga viszont nem lett volna rossz, badass módin tolta, de kinyírták, úgyhogy faszán semmi értelme nincs neki sem, pedig eléggé pariban volt Optimus-szal. Optimus meg milyen lovag, mit tett, honnan volt az űrhajó? Az emberi gonoszok említést sem érdemelnek, Patrick Dempsey az előző részben egy Joker volt ezekhez képest.
Viszont a látvány... na igen, szó bennszakad, hang fennakad, lehellet megszegik, mert az a rampage, amit ezek leművelnek egymással a világ körül valóban túltesz az előző három részen együttvéve. Nálam kicsit már overkill volt néha, mint a tavalyi MoS-nál a Zod vs Kal meccs, egyszerűen minden elpusztult, volt, ami kétszer is. Amit hiányoltam, az valami epic robotbunyó, mert valahogy ezek nem értek fel a második rész erdei Optimus verésével, bár ahogy Lockdown-t kikapták, az nem lehetett gyenge, kár, hogy az operatőrnek kábelfétise volt és inkább a hülyegyereket filmezte, ahogy Optimusból kiszedte a pallost.
Apropó Optimus és a második rész! Ott Megatron rendesen felnyársalta és így pusztította el, itt Lockdown kétszer is átlövi ugyanott az ionágyú fejével, plusz a végén az Excaliburt is beledöfi ugyanoda, Optimus mégis él és virul. Tápos lett az öreg nagyon...
Nem tudom... nehéz kérdés ez, mert tagadhatatlanul buta és következetlen film az Age of Extinction, aminek a címe valszeg a dínókra utalt és így egy 165 perces filmet kerítettek az első 3 perc emlékére, ugyanakkor fasza, hogy az idegesítő elemek eltűntek és nem lettek pótolva, a látvány patent, a zenei aláfestés epikus, mint mindig. Szerintem jobb volt, mint a második vagy a harmadik film, de azt senki ne adja be nekem, hogy ez a Michael Bay jó rendező, mert nem az, pénztől ennyire elkurvulni direktort csak egyet láttunk rajta kívül (Emmerich).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44728) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Transzformersz 4
szemcsés, mocskos szar kép, felirat

Istenkirály volt.

többit majd holnap!

(#44729) oriic válasza Tibiajax (#44728) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogy volt az. Már látom milyen lehúzó kritikát kap majd tőled is. :) ezek után már csak Integra véleményére lszek kiváncsi. :DDD

Live-Die-Respawn

(#44730) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocs, hogy nem Transformers témában írok! ;]

Van ez a Into the Storm film, na most engem ez előzetesen érdekelt. Mert viharos, és még sem fullgagyi.
És most kijött az új trailer:
Into the Storm TRAILER 1 (2014) - Richard Armitage Thriller HD

Megnéztem, és apááám! Ez a film kötelező!
Nézzétek meg a trailert!
0:59-nél....lopakodó vihar!!! :Y
El tudom képzelni, ahogy pipiskedve odalopódzik a házhoz, aztán bammm.. lekapja a tetőt ;]
Mekkora ötlet már!? Miért nem jutott ez senkinek sem eszébe eddig?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44731) S e t h válasza devil-k (#44721) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem ültek volna mellettem, kijöttem volna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44732) pzstm válasza .LnB (#44730) üzenetére


pzstm
titán

és egy napon jön ki a teknőcökkel ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44733) madgie válasza S e t h (#44731) üzenetére


madgie
titán

Rájött a cifra, vissza kellett tartani, én is morcos lennék :))

(#44734) Integra válasza Kidus (#44720) üzenetére


Integra
titán

hasonlóan gondolom, de mivel tudom, hogy low budget movie, ezért nekem kifejezetten tetszett, és ehhez viszonyítottam a végkimenetelt is. a vége hasonlított pár másik, korábban elkövetett filmre, de sose rosszabbat. :)

belenéztem a f@szbukkake news feedembe és elöntötte a transzformersz fikatenger, akik már látták, és a legtöbb még azt is kiírja, hogy pedig a léc már így is nagyon alacsonyan volt :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44735) brownus válasza Tibiajax (#44728) üzenetére


brownus
veterán

az egyeduli pozitivuma a filmnek a gyonyoru kep es a brutal jo 3d volt!
ja, a zenei alafestes se volt rossz az akciok alatt.

de latom negalni kell a hsz-ed:d

[ Szerkesztve ]

(#44736) .LnB válasza S e t h (#44731) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet nagyon nagy tömeg volt és csak így tudott volna kijönni. ;]

(#44732) pzstm Na az szép kis nap lesz akkor :((( ( :DDD )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44737) Dilikutya válasza Pali1119 (#44726) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem a kicsi történet a baj, hanem az, hogy azt a kicsit se sikerül jól megírni. Az előző háromban is gyengék voltak a karakterek, ostobák a dialógusok. A robotok bénán néztek ki, fel se lehetett ismerni őket. Persze, lehetett sejteni, hogy ennyi bevétel után a 4. részt nem is akarják másra csinálni, de lehet még olyan naiv néző, aki hisz ebben. Pláne, hogy 10-ből 9 nem olvas fórumokat, filmes oldalakat, hogy az írók kilétéről tájékozódjon. A 3. részig én is mentem bizakodva, de amíg Bay csinálja, addig soha többet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44738) Tibiajax válasza oriic (#44729) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, Integra bácsinak nem lesz konkrét véleménye, mert Integra bácsi nem fogja ezt a filmalkotást megtekinteni.. sem a moziban, sem később az otthoni szórakoztató eszközein ingyen sem, mert ez a film nem neki való.. a következő benne szereplő - valós - konkrétumok miatt:
felsorolásszerűen, fontossági sorrendben, nagyjából
- amerikai zászló a szélben, kötelezően a verandán, lassítva a napfényben
- apa vigyáz a lányára, apának szeme fénye a lánya, lánynak pedig a daddy
- mindig van idő két olyan mondatra, a legnagyobb tűzharc és robbanás ill. zuhanások közben is, hogy
----->szeretlek Beki, én is szeretlek téged, apa
----->mindig is rossz apa voltam, de most már jó leszek
----->te vagy a legszebb dolog az életemben
----->egyéb hirtelen vett bölcsességekre, utalva az emberi kapzsiságokra
----->ill. egyéb más villámpoénokra
- csak az USA létezik a világon - a robotokon és más galaxisokon kívül -, az USA kormánya, ill. a végén még bizonyos Kína ill. ott lakó kínai emberek
- percenként minimálisan 1db totál teletotálban felvonultatott luxus-márka, ami tudatosul benned, h ilyet kell majd venned, vagy, h egyszer majd ilyened lesz
- napfénybecsillanásban csók (de közben a fejük fölött előtte is, közben is tüzelnek ill. a város, család, barátok romokban)
- senki nem hal meg, csak egy idióta az elején és a végén talán a csúnya emberek vezére. de vér ott sincs

Tehát integra bácsi nem fogja ezt a filmet megnézni, mindenki más viszont megnézheti, aki rajongott az elsőért - hasonlóan hozzám - és egyszerűen azóta is hiányérzete van, vissza akarja kapni valahol, valamilyen formában azt a fajta popcorn-élményt, amit és ahogyan az képviselt

... nos annak nincs túl jó hírem, mert nem fogja most sem visszakapni, de egy tény: a TR4 a 2. és 3. résznél is jobb, sokkal jobb, eléggé monumentális szórakoztatás lett ahhoz, h én azt hiszem, megérje elmenni rá a moziba.
De csak ha a fenti felsorolásra felkészülsz, már előre ill. tranyó-film-rajongó vagy

(#44739) atike válasza devil-k (#44721) üzenetére


atike
nagyúr

.....tőlem is távol álljon, hogy kötekedjek, de akkor miért ültél be rá? :U

Pontosan lehetett tudni, hogy mire számíthatsz... :)

Még nem néztem meg, de részemről várom, hogy láthassam. Simán el tudom azt fogadni, hogy ez egy logikátlan, nem épp elgondolkodtató film lesz, ami látványos, és tökéletesen megfelel arra, hogy 1,5 - 2 órát jól szórakozzak. Kb ennyi az összes elvárásom a filmmel szemben... :D

(#44740) Integra válasza Tibiajax (#44738) üzenetére


Integra
titán

omg, ez még rosszabb mint a pacific rim meg a harcihajó? :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44741) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Örüljetek, jön a Pacific Rim 2 [link] ;] ;]

All→M8

(#44742) devil-k válasza Pali1119 (#44726) üzenetére


devil-k
nagyúr

"Házhoz mentél a pofonért. :DDD"

Ezen most jót röhögtem reggel. :D

De hogy ne legyek akkor szemét leírom, hogy tetszett Stanley Tucci játéka és a főgonosz karaktere. ;)

Egyébként Optimus hangja magyar szinkronnal szerintem gáz... Az eredeti hangban van valami tekintélyt parancsoló érzés. A magyar hang nekem olyan öregemberes volt.

.LnB
Csak kár, hogy 89 perc az egész film. :(

atike
Félrevezetett a trailer. :DDD

- mozi bolondéria -

(#44743) Integra válasza callmeakos (#44741) üzenetére


Integra
titán

ez csodás. remélem legalább az első rész tanulsága után már csak hatalmas izzó kardokkal fogják kaszabolni a szörnyeket. ja nem, mert akkor túl könnyen menne és túl gyorsan vége lenne a filmnek. akkor inkább lőni színes szagos fénysugarakkal meg rakétákkal,az úgysem ér semmit, aztán a végén megint bevetni a csodafegyver svejci bicskát :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44744) Dilikutya válasza Integra (#44740) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Csatahajónál nem hiszem... az egy nagyon rossz film, több pénzből az Asylum sem csinálna rosszabbat. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy jobb lenne, mert ők már direkt csinálnak szart, és az tud szórakoztató lenni, én a megagigaszupersharkok vs überpolipok a tornádó ellen jellegűeket bírom nagyon. :)
És azok csak 80 percesek. :)

Pacific Rim-nek több esélye volt, hogy jó legyen, de sajnos ugyanolyan béna pátoszos szar lett, és megint banális a befejezés, mint a Csatahajónál. Itt jegyezném meg, ez a fajta győzelem nem újdonság, nemrég láttam az eredeti Godzillát, és csóváltam a fejem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44745) MurdR válasza callmeakos (#44741) üzenetére


MurdR
veterán

Annak rohadtul tetszett az első része :C

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44746) darál0w válasza Tibiajax (#44738) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:R :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#44747) Tibiajax válasza atike (#44739) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..egészen pontosan 2.5 óra..
gci hosszú

(#44748) oriic válasza Tibiajax (#44738) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"nem, Integra bácsinak nem lesz konkrét véleménye, mert Integra bácsi nem fogja ezt a filmalkotást megtekinteni.. sem a moziban, sem később az otthoni szórakoztató eszközein ingyen sem, mert ez a film nem neki való.."

Ejj pedig kiváncsi lennék a véleményére. :D Hé Integra, irány a mozi. :DDD

#44747) Tibiajax

Ne is mondd. Direkt nem ittam film kezdése előtt egy órával semmit, direkt kimentem budiba film előtt, mert tudtam hogy hosszú lesz. De az utolsó negyed óra már olyan szenvedéssel telt el, hogy az hihetetlen: :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44749) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon tűnődök már hetek óta, hogy a Winter Soldier, és a Need for Speed az mikor lesz "elérhető" kishazánkban? Mert már elég rég mentek a mozikban nem? Vagy van valami féle tiltás rájuk vonatkozólag a "nagytékában" amiről én nem tudok?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44750) callmeakos válasza .LnB (#44749) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az Amcsikapitány Szeptember elején. Az NFS is Szeptember környékén fog jönni. :)

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.