Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) dokee78 válasza Huma (#39742) üzenetére


dokee78
félisten

Visszaadta és kérte,hogy vegyem ki belőle az iratokat és űgy adjam át.

(#39752) james001 válasza Huma (#39742) üzenetére


james001
veterán

Dean R. Koontz könyveiből csinálnék egy párat. Stephen King majdnem összes könyvét filmre vitték,nem értem Dean miért nem ment bele,pedig van egy-két zseniális könyve.
Játékból meg egy folytatást a Tekken Blood Vengeance-nek,vagy hasonló CGI mesés filmet,mert az élőszereplős egy rakás trágya volt. :D Plusz Darksiders,Dead Space,Bioshock,stb ezekből is inkább csak anime-t vagy ilyesmit csinálnék,mert ki tudja az élőszereplős film hogy sülne ki,valszeg rosszul. :D
Na meg The Last of Us múvi,de az már állítólag készül :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39753) #54715584 válasza cyberkind (#39749) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, de csak azért hosszú a harmadik, mert végig kellett tolni benne az előző 2 rész nagy részét is :D
Remélem egyszer tényleg lesz majd ezekből a játékokból film, mert marha látványos és izgalmas lehetne. De remélem nem kisnyugdíjas koromban kell majd becsoszognom a moziba... :D

(#39754) cyberkind válasza #54715584 (#39753) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy, majd belebegsz olyan cuccal mint a Vissza a Jövőbe 2 részében van az öreg. :D

Paranormal Cocktivity

(#39755) Huma válasza james001 (#39752) üzenetére


Huma
addikt

Dean R. Koontz-tól még nem olvastam könyvet.
A Stephen King filmekkel az a baj, hogy a nagy részük nem jó. Ellentétben a könyvekkel.
Kivételek pl A Remény rabjai, a Köd és a Halálsoron.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#39756) james001 válasza Huma (#39755) üzenetére


james001
veterán

Ez igaz sok nekem se tetszett,de pl. a Kedvencek temetője is jó könyvben és filmben is.
Dean R. Koontz-tól nekem a Pokol Hordái,Amnézia,Az eljövetel,Az arc,stb. nagyon tetszett könyvben,és elképzeltem már milyen király lenne filmben :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39757) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Transcendence

Nem volt ez annyira rossz. Nekem kifejezetten tetszett. Kicsit elmélkedős lett számomra.

6/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#39758) Huma válasza james001 (#39756) üzenetére


Huma
addikt

Gyerekkoromban elég parás filmnek tartottam a Kedvencek temetőjét.
A Ködöt olvastad? Annak a vége szerintem jobb mint a filmé.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#39759) callmeakos válasza Huma (#39742) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lehet pár embernek nem mondok újat (pl. orichalcos :D ) de egy Crysis filmet. De csak a New Yorki részekkel. (és lehetőleg a 3. részt feldolgozva, de egy kis Prológus szinten a 2-ből is csippentenék ezt-azt) Nanoruhástul, Ceph hordástul, mindenestül. És úgy lerombolni New Yorkot, ahogy még senki soha! :D
Beletellene úgy 300 millióba, deez nem számít! :D ;]

All→M8

(#39760) gyuromoj


gyuromoj
veterán


;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#39761) bok92 válasza gyuromoj (#39760) üzenetére


bok92
addikt

A topik zárható, viszlát! :W :DDD

(#39762) james001 válasza Huma (#39758) üzenetére


james001
veterán

Én is,eléggé elborult volt. Utána sokáig kerültem a macskákat :DDD
Könyvet igen de annak a filmváltozatát pont nem láttam.
Egy könyve van Stephen King-nek amiből nem lett film de könyvben nagyon tetszett (vagy legalábbis érdekes volt),az A mobil című könyv volt. Ilyen "különleges zombis" könyv konkrétan,vannak benne fura dolgok.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39763) Bad Pritt válasza james001 (#39762) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az tényleg jó volt, simán lehetne csinálni belőle akár valami found footage stílusú filmet is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39764) Huma válasza james001 (#39762) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem érdemes lenne pótolnod. Nagyon jó filmben is. Visszaadja a könyv hangulatát. Nagyjából.

A mobilt nem olvastam. Majd pótolom.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#39765) #54715584 válasza bok92 (#39761) üzenetére


#54715584
törölt tag

Már csak kb. 10000 hsz és nyílhat az új... :D

(#39766) james001 válasza Huma (#39764) üzenetére


james001
veterán

Beveszem a listába,így is sok "régi" filmet nem láttam még,egyik hétvégén tervezek egy maratont :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39767) horush válasza #54715584 (#39765) üzenetére


horush
addikt

Most már nem is zárják a topikokat 50k után. :DDD

(#39768) Integra válasza james001 (#39752) üzenetére


Integra
titán

jó kérdés..
szerintem koontz oda-vissza veri kinget, de ez csak az én véleményem :)
a rossz hely, szív sötét folyosói.... ejj, mekkora könyvek ezek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39769) Integra


Integra
titán

transcendence (2014)

spoileres helyenként

azon kevesek közé tartozom valszeg, akiknek ez a film kifejezetten tetszett és nem bántam meg a moziban való megnézést. noha szinkronosan láttam a partnerem miatt, de mikor már rohadtul ideges lettem volna a szinkronra, hogy beültem, mindig átpillantottam a partnerem hatalmas, duzzadó dekoltázsára, mindig megnyugodtam, hogy megérte. :) meg a film is persze...
de tényleg, ha ez a film bukta, az azért vicces... igazából azt nem értem, hogy miért bukta? mert beszélnek benne? mert igyekszenek egy gondolatot végigvinni a filmben? mert nem ölik halomra az embereket benne? ezt kellene? nekem egyre inkább tököm tele van azokkal a filmekkel, amik ezt a sémát követik.
egyre inkább szeretem a beszédesebb, leíró jellegűbb filmeket. és ennek a filmnek jó az alap gondolata és szerintem a megvalósítása is messze a jobbak közé tartozik. ne menjünk bele a technikai részletekbe, a szerverekbe, kvantum chipekbe, a feltöltésbe etc, ez szerintem nem annyira lényeges, nyílván hatásvadász a sok monitor, meg ahogy történik. de valamit erre ki kellett találni.
nem éreztem vontatottnak, de túl pörgősnek sem a filmet, miért lenne vontatott? darálják le a dialógusokat, lőjjünk gyorsan mindenkit halomra, mert különben bukik a film? persze, bukni fog, ha az kell a népnek... csak éppen film nem lesz belőle.
de a kérdés, amit a film amúgy is feszeget, adott. és igazából, noha jelenleg teljesen elrugaszkodott a valóságtól, lehet, hogy 100 év múlva már nem az lesz. tetszett, hogy az emberi elme, ahogy ötvöződik a mesterséges intelligenciával, ahogy a számítógépek lehetővé teszik az iszonyú nagy számolási képességet, hogy változtatja meg a világot, hogy kész a nanotechnológia, amivel újraépítheti, újrarendezheti a világot. és meg is teszi. akaratlanul is a star trek-ből a borg jutott a film végén az eszembe, csak másképp volt felépítve és megjelenítve. de a kollektív tudat, az itt is előjött. és tetszett, hogy a nanotechnológiával visszafelé is felépítette magát. elméleti síkon ijesztő, ahogy az ember pillanatokon belül teljesen alárendelt és kiszolgáltatott lesz, lehet a technológiának.
jó volt a látvány, más volt mint a megszokott, a laboratórium, a napelem telep, a kis falú, csak az jutott mindig eszembe, hogy mi a túróra költöttek el 100 millát ezen a filmen. mert gigantikus cgi orgiának nyoma sincsen, nem ölik benne halomra az embereket, depp fizuja volt 50 misi vagy mi? na mindegy, csak egy felmerült kérdés volt.
és persze csak kiderül, hogy a gonoszunk végülis jó és feláldozza magát a felesége miatt és megtörténik a nagy dugó kihúzás a falból. és az jutott a végén eszembe, hogy igen..igazából kurva jót tenne a világnak az, hogy ha lehetne nyomni egy rebootot és máról holnapra egyszerűen teljesen kikapcsolnák az internetet. megtanulnánk újra élni.
ha jön a bluray, biztos nézem újra angolul :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39770) aizen92 válasza Integra (#39769) üzenetére


aizen92
addikt

+1. Én is ugyanígy látom. Az összes blog ahol 15-20%-kal bombázzák a filmet nem tudom mit vártak.... nekem tökéletes volt a film. Minimum egyszer még újranézem. Végre valami olyan film, ahol nagyjából végig pörgött az agyam, hogy most egyetértek-e a mondanivalóval vagy nem, megvalósítható lenne vagy nem stb. Nem unatkoztam, és hál égnek angolul feliratosan láttam.
Techbu*iknak kötelező, ahogy már írtam.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#39771) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hivatalosan is Zack Snyder rendezi a Justice League-t

Közvetlenül a Superman/Batman után fog következni, ezután bonthatják szét karakterközpontú filmekre az univerzumot.
Szvsz az Avengers pengeélen táncolt, olyan sűrű lett a 2 órás film, pedig ott volt a két Hulkkal együtt 5 előzményfilm. Itt lesz kettő, viszont ha a következő sikeres lesz legalább annyira, mint a MoS, akkor talán megbíznak annyira Snyderben, hogy hosszabb filmet dirigálhasson le (lásd: Watchmen). Mondjuk ez a 2017-2018 nagyon messze van még, rohadtul elkéstek vele...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39772) madgie válasza Bad Pritt (#39771) üzenetére


madgie
titán

A Watchmen azért egyedül körberöhögi az egész szappanopera-Marvel hóbelevancot :))

Pont tegnap néztem meg sokadjára, csak a nyitójelenetben (szvsz) több az élet, stílus, kompozíció, mint az utóbbi két ályronmenben.

(#39773) .LnB válasza Bad Pritt (#39771) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez mindenképpen jó hír. Nagyon várom. Ugye alapjában DC > Marvel, de gondolom ez senkinek sem újdonság ;] . A másik Snyder személye, a Man of Steel-t is sikeresen levezényelte. Nem hibátlan, de jobb mint bármelyik Marvel film sztem. A Watchmen-ről pedig ne is beszéljünk...egy lapon sem merem említeni azokkal a filmekkel annyira jó. Amennyiben a DC univerzumot próbálják az elkezdett úton építgetni, miszerint komolyabbra veszik a hangnemet, akkor engem megvettek. Milyen érdekes, hogy annó mikor a Marvel képregények felemelkedtek és elkezdtek teret hódítani pont annak köszönhették a sikerüket, hogy komolyabb, drámaibb, emberközelibb hősökről szóltak. Ennek ellenére a megfilmesítéseknél ezt teljesen elhagyták. Mer ugye a pénz beszél..

Provokatív kommentemet ne tessék teljesen komolyan venni tisztelt Marvel rajongók! ;]

(#39772) madgie "A Watchmen azért egyedül körberöhögi az egész szappanopera-Marvel hóbelevancot "

HighFive!! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39774) Integra válasza madgie (#39772) üzenetére


Integra
titán

szerintem is. ettől még mondjuk élvezhetők a marvel filmek, de egy kategóriában sincsenek vele.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39775) callmeakos válasza Bad Pritt (#39771) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gőzöm nincs mi telt ennyi időbe a DC-nek meg a Warnernek, mire megszülték ezt a döntést. Mire jön a JL film, addigra már jön a Bosszúállók 3, egy tucat új karaktert bevezetve. Most vagy az van, hogy rájöttek a tutira, vagy egyszerűen nem volt merszük meglépni ezt az egészet.

szerk.: Talán ők nem fognak olyan mostohán bánni a karakterekkel, mint a Marvelnél, hogy nem vezetnek be alapvető karaktereket a nagy gittegyletbe, mindenféle jogokra hivatkozva. Holott szerintem zsebből kitudnák perkálni mind a Sonynak több száz millió zöldhasút a Sony-nak, mind a FOX-nak Deadpoolért meg az X-Menekért.

(#39776) .LnB
Nice try ;] :P

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#39776) .LnB válasza callmeakos (#39775) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvárták míg mindenki hányingert kap egy egy új Marvel filmtől, és végre szeretne igazi szuperhősöket látni a képernyőn. ;]

Ennek ellenére persze ez nincs így, tudom a Marvel él és virul, jobban mint valaha!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39777) callmeakos válasza callmeakos (#39775) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hopp szóismétlés :))

Holott szerintem zsebből kitudnák perkálni mind a Sonynak több száz millió zöldhasút a Pókarcért...

All→M8

(#39778) Bad Pritt válasza callmeakos (#39775) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elég friss élmény még nekik a Superman Returns, amire eltapsoltak több, mint 200 milliót és kb senkit nem érdekelt.
A Nolan-féle Batman világba evidens, hogy nem fér bele egy Justice League, nagy szívfájdalma is volt Silvermannek.
Az én véleményem az, hogy nem akarnak konkurenciát teremteni az Avengers-franchise-nak, mert ezt a buldózert már nem lehet megállítani, a Disney anyagi és technikai hátterét pedig még a Warner sem tudja megszorongatni (pedig a Warnernek van a legtöbb filmekbe fektethető pénze Hollywoodban).
És igen, szerintem rájöttek a tutira, mert ha visszanézed a tavalyi Comic-conról szóló oldalakat/híreket, a teljes Marvel panel margóra került, mikor kiadták a képet. Vannak fenn videók a bejelentésről, vannak arról, hogy utána mi történt, érdemes lehet rákeresni. És ez csak egy logo.
A Warner egyszerűen "back to the roots" jelleggel fordult egyet és visszatért a képregényekhez: mert bármekkora jani legyen Ironman vagy Thor, egyszerűen azzal az iparral, ami Batmannel és Supermannel foglalkozik, nem veheti fel a harcot még a teljes Avengers banda sem. Az elmúlt fél évszázad két legolvasottabb és kritikailag legelismertebb szuperhőse, akiket mindenki ismer még Afrikában is (Superman asszem még arra a kapszulára is felkerült, ami a Földet jellemzi és kilőtték az űrbe). A Warner pedig pokoli erővel ki fogja használni, hogy az 5 legelismertebb amerikai szuperhősből 3 nála van és bezsuppolja őket egy filmbe (bármennyire is nevetséges, Wonder Womant érdemes csekkolni, mekkora reformer volt a karakter).
Másrészről meg érdekes lesz, mert 2016 május 6: Superman/Batman, Captain America 3. Azt nem hagyhatja ott a Marvel, mert a mostani film bármennyire is jó volt, azért 200 milliót nem fognak kidobni csak arra, hogy csökkentsék egy kicsit a másik film nézettségét. Azért ha választani kéne, mert csak egyre van pénz/idő/kedv, 10-ből 9 ember a Snyder-filmre ülne be vagy fog beülni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39779) .LnB válasza Bad Pritt (#39778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Azért ha választani kéne, mert csak egyre van pénz/idő/kedv, 10-ből 9 ember a Snyder-filmre ülne be vagy fog beülni."
Egy tökéletes világban biztos, de ebben.... :(

Superman vs. CaptainAmerica, érdekes fight lenne a mozikban. Filmben annyira nem, hosszabb lenne a főcím mint a cselekmény :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39780) Pali1119 válasza Bad Pritt (#39778) üzenetére


Pali1119
tag

"Azért ha választani kéne, mert csak egyre van pénz/idő/kedv, 10-ből 9 ember a Snyder-filmre ülne be vagy fog beülni."

Ez nálam egyértelmű. Snydernek van egyfajta cool és egyedi látásmódja.
Meg azért amikor első héten bejött kint a CA2, egyedül volt új filmként, nem volt egy nívósabb ellenfele se.

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#39781) Bad Pritt válasza .LnB (#39779) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy dologban biztos vagyok: mégha szar is lesz a sztori, rossz alapot választanak, Affleck nem jön be Batmanként, szóval elrontják a filmet valahogy, akkor is 100%, hogy előtte és utána kb egy hónapra mindent ki fognak takarítani a vetélytársak, mert ezzel a kettővel nem fog senki megküzdeni a nézőkért. Tényleg utána kell olvasni, mert nem tudod szerintem elképzelni azt a fanatizmust, amit ezek ketten magukénak tudnak, egyszerűen túlságosan távoli és érthetetlen számunkra ez a kultúra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39782) .LnB válasza Bad Pritt (#39781) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt én értem, de sajnos Snyder neve nem garancia arra, hogy 10 emberből 9 az ő filmjét választja. Nézd meg a mai átlag nézőket, mikor ilyen Lego filmek meg Karib tenger kalózai, Twilight a menő. Az átlag néző sajnos nem ismeri. Én ismerem, nekem nem lenne kérdés egy pillanatig sem, hogy az ő filmjét válasszam. De nem mi vagyunk a többség.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39783) Bad Pritt válasza .LnB (#39782) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A többség az, aki Supermant és Batmant akar látni egy filmben. Amerika Kapitányt látott már 4x (addigra).
De amúgy a Nolan trilógia enyhén szólva sikeres volt, a Man of Steel is fantasztikus eredményt hozott, Snyder ide vagy oda. És most képzeld el, hogy együtt vannak egy filmben, mert azt sem szabad elfelejteni, hogy a két rajongótábor nem is biztos, hogy egyezik, lehet valaki csak Batman, valaki meg csak Superman miatt nézi majd meg, sőt, az is lehet, hogy vannak, akik Wonder Womant akarják látni. Aztán majd a Justice League-nél lesznek gondolom elborult Aquaman fanok is, isten segítse meg őket...
Egyszerűen teljesen más kategóriát képviselnek, ezt még a Marvel fanok is belátják.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39784) .LnB válasza Bad Pritt (#39783) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ÉRTEM! :DDD

Csak azt mondom, hogy nem Snyder neve fogja vonzani a nézőket, hanem a hősök. Mert te úgy írtad mint ha arra gondoltál volna. "10-ből 9 ember a Snyder-filmre ülne be vagy fog beülni." De most már nem tudom mi van :P

Istenem Aquaman, annak a szerencsétlennek a Marvel Univerzumban lenne a helye ;] ;] :DD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39785) Bad Pritt válasza .LnB (#39784) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt csak szinonimaként használtam. Választékosan akartam kifejezni magam, na! :(( :P

Aquamanről csak ennyit, ez mindent elmond szerintem a szerencsétlenről. :DDD
Ja meg ez. Aquaman valszeg bele fog illenni a sötét snyderi DC univerzumba.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39786) oriic válasza Integra (#39769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de mikor már rohadtul ideges lettem volna a szinkronra, hogy beültem, mindig átpillantottam a partnerem hatalmas, duzzadó dekoltázsára, mindig megnyugodtam, hogy megérte. :) meg a film is persze..."

Szóval végül is "jó" volt. :)

(a film is: :DDD )

Live-Die-Respawn

(#39787) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

lassan átkeresztelhetnénk a topikot képregény-adaptációk és más filmek-re
mit gondoltok?

(#39788) aizen92 válasza Tibiajax (#39787) üzenetére


aizen92
addikt

ja. szép és jó a marvel meg a többi "remek" készülő film, de valahogy engem ennyire nem vonz, hogy 10 HSZből kb 8 erről szól. Kéne csinálni egy képregény, vagy DC/Marvel.etc. topicot. :U

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#39789) Integra válasza Tibiajax (#39787) üzenetére


Integra
titán

idővel kipukkan a lufi úgyis szerencsére

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39790) .LnB válasza aizen92 (#39788) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van képregényes topik. De igazából nem túlzás azt kijelenteni, hogy a mostani blockbuster filmezés nagyrészét a képregényfilmek teszik ki. Aminek én sem örülök, többször le is írtam mit gondolok ezekről a filmekről. De nemrég elkezdtem DC képregényeket olvasni, ezért azokról a filmekről helyénvaló itt beszélni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39791) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Most olvastam hogy Scarlett Johansson már a 6. hónapban van.
Akkor a bosszúállók forgatása hogy lesz?
Mert arról volt szó, hogy nem csúszik miatta, filmet meg nem olyan rég forgatják.
Dublőrrel vagy cgi lesz a megoldás? Mert biztos h még nem vettek fel vele minden jelenetet.
Vagy majd kiderül? :F :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#39792) Tibiajax válasza .LnB (#39790) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát, ha ezt egy közösségépítő mondja....

(#39793) gyuromoj


gyuromoj
veterán

SPOILER

Godzilla :Y

SPOILER

Elvileg a végső előzetesből van.

(#39794) .LnB
Lehet megmutatják a szörnyeket teljes egészben :F

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#39794) .LnB válasza gyuromoj (#39793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastam, hogy van benne valami durva spoiler, direkt nem néztem meg. Remélem el tudom kerülni míg meg nem nézem moziban. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39795) Bad Pritt válasza gyuromoj (#39793) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez baba, vagy CGI? Nekem rohadtul babának tűnik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39796) gyuromoj válasza Bad Pritt (#39795) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem CGI, mivel előzetesből van. :B
Mondjuk kicsit fura a méretarány...

(#39797) orichalcos
Nekem is bejön. Már csak azt várom hogy a helyi mozi felvegye a műsorára és foglalom is a jegyet. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#39797) oriic válasza gyuromoj (#39793) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Királyul néz ki. :)

Live-Die-Respawn

(#39798) student


student
őstag

Nem tudom nézitek-e az arrow sorozatot (én nem) de ezt a kis crossovert most láttam hogyan lesz barry allenből
The flash, felvezetése a 2014es flash sorozatnak (sztem ezt is kihagyom ;] )
Arrow - Barry Allen becomes the Flash
The Flash (2014– )

[ Szerkesztve ]

(#39799) Bad Pritt válasza gyuromoj (#39796) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kicsinek néz ki szerintem is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39800) dokee78 válasza ViiiiktorOC (#39791) üzenetére


dokee78
félisten

Bosszúállókba beleírják majd,hogy egy Alien beletojásozott. :K

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.