Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) cyberkind válasza k!nG (#23850) üzenetére


cyberkind
félisten

Csúcspont ? :DDD
Kegyetlen ! :D

Paranormal Cocktivity

(#23852) #54715584


#54715584
törölt tag

Insidious SPOILER

Valaki árulja el, hogy amikor a végén Renai körbefutott a házban, hová tűnt mindenki, és Josh hogy tehette a vállára a kezét, amikor a testén kívül volt?
Ez csak egy lehetséges opció volt a második részre, vagy Renai is kilépett a testéből és ez egy lehetséges opció volt a második részre? :)

(#23853) somasz válasza k!nG (#23850) üzenetére


somasz
addikt

Ezek csak requestek, ha jól látom... :U

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#23854) Integra válasza somasz (#23849) üzenetére


Integra
titán

mi? a buried?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23855) somasz válasza Integra (#23854) üzenetére


somasz
addikt

Bocs, lemaradt a szerintem. :P

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#23856) cor válasza k!nG (#23846) üzenetére


cor
őstag

Green Lanther az ki? a zöld lantozo? ;]
am nem a "feka csoka" volt az eredeti ö a 4. földi lámpás, míg Hal Jordan a 2. ( de ezt kb fél perc gugli irtam be, szóval lehet ez se teljesen pontos..)

pl nekem amerika kapitány, mint fáklya jobban tetszett :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#23857) cyberkind


cyberkind
félisten

Ki tud ilyen beteg filmet csinálni mint a Movie 43, egyszerűen kegyetlen ! :))

Paranormal Cocktivity

(#23858) mephi666


mephi666
nagyúr

legyen igaza!

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23859) batai15 válasza mephi666 (#23858) üzenetére


batai15
félisten

Imádom ezt a csókát!

(#23860) Devid_81 válasza mephi666 (#23858) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Simon Peggnek eddig meg majdnem minden filmje 8pont koruli volt nalam...nem tudom, hogy O mint szinesz tehetseges, vagy mindig ennyire jo forgatokonyvekre csap le+jo szinesz egyben...
De valahogy a stilus amit kepvisel, nalam nyero. :K

[ Szerkesztve ]

...

(#23861) mephi666 válasza Devid_81 (#23860) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg angolok és nem a hollywoodi tucatszemetet nyomják... :DDD bírom én is a filmjeiket... rosszat nem is tudnék említeni közülük: simán újranézős mind

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23862) Devid_81 válasza mephi666 (#23861) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lehet, hogy az a titka ezeknek a filmeknek!
Az tuti, hogy szinte mind bejon nekem.
Kedvet is kaptam hozza...lehet ma este megnezem a Paul-t huszadjara :D

...

(#23863) spammer válasza cyberkind (#23848) üzenetére


spammer
veterán

"Reynolds-nak a testcserén kívül létezik jó filmje/sikeres filmje ?"

The Nines

No nem egy "Donnie Darko", és nem is volt sikeres, mert nem tranformerszen nevelkedetteknek készült, de ez legalább egy komolyabb filmje.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23864) rt06 válasza cyberkind (#23857) üzenetére


rt06
veterán

james gunn
a film vegen lattam meg a nevet, es egybol megvilagosodtam
korabbi munkai kozul ezeket ismerem, itt egyertelmuve valt, hogy nem normalis a fazon

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23865) .LnB válasza cyberkind (#23848) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Ződlámpás! :D én szeretem a ződlámpást na :DD
Jó a film tényleg szar, de a Ződlámpás az jó karaker.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23866) JColee válasza k!nG (#23846) üzenetére


JColee
őstag

A Green Lanther Lantern szerintem szanalmas lett. Ott kezdodik az eredeti dolog, hogy az igazi Lampas egy feka csoka, nem egy feher strici.

Mielőtt hülyeséget írsz, nézz utána a dolgoknak.

atike A keresési találatok között ott virít az első sorban a színesbőrű zöld lámpás (John Stewart). :)

[ Szerkesztve ]

(#23867) atike válasza k!nG (#23846) üzenetére


atike
nagyúr

(#23868) mephi666


mephi666
nagyúr

na, így nézze meg mindenki a csodálatos hupikék törpikék2-t :DDD (azt se tudtam, hogy van belőle első rész :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23869) freemanone válasza atike (#23867) üzenetére


freemanone
őstag

mer rosszul keresed... :U

Egyébként a filmben szereplő Hal Jordan az fehér volt a comic szerint is. Ha valakit meg komolyan érdekel akkor fáradjon erre: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23870) bagyulajuve válasza mephi666 (#23868) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hogy mindenbe beleképzelik a nácizmust és az antiszemitizmust, de ez még hagyján lenne, mindenki azt gondol, amit akar, de még publikálják is :(

Resistencia eterna

(#23871) Integra válasza bagyulajuve (#23870) üzenetére


Integra
titán

sok az unatkozó, magával semmit sem kezdeni képes idióta ezen a földön.... mekkora barom ez is már..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23872) mephi666 válasza bagyulajuve (#23870) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem a rajzfilmverziónak nincs olyan része, amit ne láttam volna legalább 5ször kiskoromban, de azóta se fordult meg ilyen a fejemben, hogy beleképzeljem a nácizmust, vagy hogy hókuszpók zsidó az orra miatt :U a kommunizmus/szocializmus meg megint vicc: ez mese... közösen élnek a törpök, a közösségért dolgoznak, minden vagyonuk közös... mint valami kommunista utópia, olyan az egész... pénzről fingjuk sincs... de elővehetsz 1000 másik mesét, amire ugyanezt ráhúzhatnád és szerintem nem is probléma... még jó, hogy nem azt verik már a 3éves gyerek fejébe itt is, hogy: "szerezz sok pénzt, sajátíts ki mindent, amit csak tudsz, szerezz meg mindent, mert ettől leszel több" :U

ja meg, hogy miért nincs néger törp? hát azért, mert ezek a "hupikék törpikék" ...ha barna törpök lennének, akkor lehetne "csokibarna törpikék" a cím

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23873) bagyulajuve válasza mephi666 (#23872) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem a kedvenc mesém (volt), mostanában is megnézek néha egy-egy részt
sajnos túl sok a ráérő (sokszor rettegő) ember, akik minden gondolatukat egy laza feltöltéssel "közkinccsé" tehetik és a népszabadság kitűnő melegágya ezeknek

a film első részét elkezdtem nézni, de nagyon gyenge volt, kb felénél beauladtam

Resistencia eterna

(#23874) mephi666 válasza bagyulajuve (#23873) üzenetére


mephi666
nagyúr

barátnőm nővérének a 7éves lánya nagyon rá van kattanva most a 2. részére :DDD meg, hogy a teszkóban vannak kirakva ilyen (majd méter magas) papír reklámfigurák... nem tudjátok, hogy lehetne olyan papírtörpillát szerezni legálisan? mert kicsit erős lenne bekommandózni egy olyanért és versenyt futni a biztonsági őrökkel :D (anyja ott dolgozik, de nem tudja elkérni :( ) ...nem-e máshol is vannak kirakva, ahonnan simán el lehetne kérni?

ui: ha gyerekeink lesznek, szerintem beszerzek nekik legalább egy tucat ilyen régi rajzfilmsorozatot: törpöket, kisvakondot, thomas a gőzmozdonyt, maja a méhecskét, nils holgersont és hasonlókat :K ezek időtállók és simán lekörözik a mostani felhozatalt

#23875: jaja, gyűjti is neki az egész család meg az ismerősök :DDD összejött már vagy 30-40... de olyan papírfigura is kellene... talán valamelyik mozinál esélyesebb lehet? (vagy majd idővel videótékáknál, de abból talán 1 nem zárt még be a környéken)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23875) bagyulajuve válasza mephi666 (#23874) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tescoban elvileg törpös dominókat is adnak :DDD

Resistencia eterna

(#23876) freemanone válasza mephi666 (#23874) üzenetére


freemanone
őstag

haverjaim a moziból szokták elkérni azokat a papír figurákat. oda szokták adni nekik, csak meg kell várni, hogy lecsengjen a mozikban.

(#23877) matata!


matata!
csendes tag

The Great Gatsby mittaláltaaam

Elementary Os Luna 0.2 x64

(#23878) spammer válasza matata! (#23877) üzenetére


spammer
veterán

[link], annyira nem kell keresni :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23879) madgie válasza spammer (#23878) üzenetére


madgie
titán

Iceman-hez gyöhetne már a felirat :))

(#23880) dokee78 válasza madgie (#23879) üzenetére


dokee78
félisten

Ahhoz várom én is. :K

(#23882) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Eme zseni ma pontosan 114 éve született.
Amikor megláttam majdnem leborultam a székről. 114? Rohan az idő :F
Nyugodjék békében továbbra is Mr. Hitch!

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#23883) k!nG válasza JColee (#23866) üzenetére


k!nG
aktív tag

A cimet elirtam es most mar latom, de ettol nem leszek se hulyebb se kevesebb. Igen szubjektiv, hogy kinek ki az igazi lampas, en gyerekkoromban sok Marveles soroztatot neztem es nekem a szerecsen maradt meg. Lehet vedeni a filmet, de a kritikak magaert beszelnek. Az uj Marveles filmek kozott egy se vegzett az IMDB-n 6 alatt, ennek sikerult 5,8-at osszekaparnia. Egy Ironman-nel egy lapon nem lehet emliteni, nekem az egesz film olyan volt, mintha a stab a film utolso 2 heteben kapcsolt volna, hogy csinalni is kene valamit es ugy osszecsapta volna az egeszet, ahogy azt kell. Ez egy sz*r film volt nem kell mit szepiteni.

Mar annyival el lehetett volna intezni, ha Renolds helyett Gosling jatszik, vagy a John Stewart szalat kovettek volna es mondjuk Jamie Foxx-ot raktak volna bele es akkor talan szodaval elment volna.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#23884) spammer válasza k!nG (#23883) üzenetére


spammer
veterán

Jó, mer a ződ lámpa az DC :) Mondjuk számomra a Marvelből is a IM1 volt valamire való, a többi felejtős... (IM3-at még nem láttam).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23885) k!nG válasza spammer (#23884) üzenetére


k!nG
aktív tag

Uh basszus tenyleg.. Faradt vagyok na... :D Ha DC, akkor meg Batman-ek, az meg jobb film is mint az Ironman.

Amugy elgondolkoztatok, hogy mi lesz, ha uj Batman vagy Ironman szinesz lesz? Szerintem Bale-t vagy RDJr.-t nehez lesz potolni, de meg a Ledger fele Joker-t is.
En mondjuk az uj SW-ktol is felek, mert nekem mar a Revenge of Sith es az Attack of the Clones sem tetszett annyira, mint a jo kis regebbiek.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#23886) mephi666 válasza k!nG (#23885) üzenetére


mephi666
nagyúr

épp ezért nem is kellene vagy 10-15évig ezekhez hozzányúlni :K

ui: mindenki a ledger-féle joker-ért van ennyire oda... tisztelem és elismerem, de nem kellene megfeledkezni a nicholson-féle joker-ről sem, mert ő sem játszotta gyengébben a karaktert

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23887) k!nG válasza mephi666 (#23886) üzenetére


k!nG
aktív tag

Jo, de Nicholson-nak azzal a sajatos arcaval nem tul nehez orult szerepeket eljatszania. :DDD Szerintem o a valo eletben is kicsit orult lehet.

https://www.behance.net/vargadom

(#23888) madgie válasza mephi666 (#23886) üzenetére


madgie
titán

Tudom, hogy a SW miatt nincs túl jó híre Mark Hamill-nek (nem alaptalanul :D), de a Batman játékokban/animációs filmekben nagyon sokszor ő adja a hangját Jokerhez... és nem is rosszul.

Persze a mozi az más, de egy castingot megérne :)

(#23889) mephi666 válasza k!nG (#23887) üzenetére


mephi666
nagyúr

nagyon jól játszotta szerintem mindig is a (fél)őrültet: a ragyogás volt kb az első filmje, amit láttam tőle és ott kb a végéig nem tudtam eldönteni, hogy mi lesz :) aztán meg rajta is maradt jópár filmnél a félőrült szerep... kevin bacon fiatalabb azért 20 évvel és őt is ezért kedvelem, mert csomó filmjében nem tudom eldönteni, hogy normális, vagy őrült... nem akkora színész, mint nicholson, de csomó felkapott színészt simán aláz tehetségben

23888: ezt mondjuk nem tudtam :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23890) Integra


Integra
titán

remélem az csak valami vicc, hogy orlando bloom lehet batman, ha bale nem vállalja....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23891) matata!


matata!
csendes tag

The Great Gatsby (2013)

65%.
A képi világa lenyűgöző, a zenék valami brutálisan beleillenek a filmbe, a jelmezek csodálatosak, a ház berendezése zseniális de az alap sztori egy nyálas baromság. A film a közepén sajnos leül, mert az elejébe bele sűrítenek mindent, szinte alig lehet követni a történetet az első egy órában, de utána akkor sem maradsz le semmiről ha kimész megfőzni a vacsorát, de visszaérsz a végére, ahol ismét beindul a film.

Nem tudom, hogy Fitzgerald novellájában sem derül ki semmi konkrét Gatsbyről, csak ilyen szinten mint a filmben, de nekem ez nem tetszett. Jobban bejött volna ha a film közepén az derül ki, hogy hogyan lett ilyen gazdag és mégis miért vitázott egyik este az "üzlettársával".

Ha a sztorit leszarod, akkor ez lesz 2013 filmje a számodra, legalábbis képi világilag és zeneileg.

Elementary Os Luna 0.2 x64

(#23892) Huma válasza Integra (#23871) üzenetére


Huma
addikt

"ok az unatkozó, magával semmit sem kezdeni képes idióta ezen a földön."
Egyetértek! :K

Bár speciel nekem ez az elmélet bejövős. Ilyeneket én is ki szoktam találni csak én nem írok róla könyvet. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23893) atike válasza mephi666 (#23889) üzenetére


atike
nagyúr

"Több mint 2000 nővel dicsekszik Jack Nicholson, aki 76 éves kora ellenére is nyalja a sót. A sztár bevallottan szexfüggő volt, a hírek szerint ráadásul perverz is. Szárnyra keltek olyan pletykák is, hogy fiatalkorúakat rontott meg, a lebukás veszélye ugyanis vonzotta azokhoz a lányokhoz. "

:D :D

Khm.

innen

(#23894) Huma válasza atike (#23893) üzenetére


Huma
addikt

A feje alapján én ezt azonnal megállapítottam. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23895) k!nG válasza atike (#23893) üzenetére


k!nG
aktív tag

Akkora perverz feje van, hogyha no lennek biztosan mar 2000 meter messzirol elrohannek. :DDD
Lawrencenel is beprobalkozott anno az Oscaron.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#23896) matata! válasza atike (#23893) üzenetére


matata!
csendes tag

Őszinte legyek?
Kurva jól teszik.

Elementary Os Luna 0.2 x64

(#23897) callmeakos válasza atike (#23893) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mintha már korábban is lehozták volna többször is hogy Jack bácsi szexuálisan kicsit aktívabb. Hát van ilyen, jó neki :D

De a galériából nekem máson akadt meg a szemem.
Bill Murray mióta néz ki úgy, mint a nyugdíjas postásbácsi? :DDD :DDD [link]

All→M8

(#23898) batai15 válasza callmeakos (#23897) üzenetére


batai15
félisten

nem baj az a vén kurafi! ilyen az igazi férfi!

(#23899) Integra


Integra
titán

kíváncsi vagyok milyen lesz a painandgain, csütörtök este meg elysium :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23900) k!nG


k!nG
aktív tag

Movie 43 (spoileres, ha egyaltalan ilyen van a filmben)

10/8

Ez mi a f*sz volt? :DDD Semmi ertelme nincs a filmnek, de vannak k*rva nagy poenok. Amikor megjon Chloe-nak meg a tampon reklam, meg az 1 arany 1 sz*pas az valami hihetetlen. Az is nagy amikor here van az allan.
Tenyleg ebbe a filmbe nem kell belemenni nezni kell rohogni es tuljutni rajta. Ennel betegebb komediat meg nem lattam. Azt meg nem tudom elkepzelni, hogy hogyan tudtak a szineszek ehhez a nevuket adni, de mondjuk jot tett a filmnek.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.