Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69085) twine válasza F.E.K.. (#69080) üzenetére


twine
addikt

"Tesztet" mint olyat, nem ígérhetek.
Az életben nem volt a fejem az EV800-on kívül semmi. :B

(#69082) SpydeR3412 :
+(#69083) Fuhur:
:R
Köszönöm , a kérdés tényleg SMA vs RP-SMA-ra vonatkozott, mert ez volt a választási lehetőség Banggood-on az Eachine PRO58 RX receivernél
Idő közben nem bírtam magammal, már le is adtam a rendelést az SMA verzióra.
+az "upgrade"-hez szükséges 5V-os regulátorra

"Am mi ez a fs base sd? Szemüveg vevő nélkül?"
Röviden: Igen.
(#69084) DJGABI :
Amit leírtál, hogy mi kell hozzá, mindenben igazad van.

Elmondom, én hogy álltam hozzá.
MIndezt optimistán, mert még az sem biztos, hogy megérkezik, és akkor lesz egy Eachine pro58 diveritys receiverem eladó :DDD :W

Szóval szerettem volna kipróbálni egy ilyen FS csíkszemcsit, de rettenetesen fázok a használt cuccoktól, 100.000.-t meg nem adok ki érte egyelőre.
Megláttam ezt a lehetőséget, és utána járva azt láttam, hogy némi tákolással és vezetékeléssel kulturált FS faragható belőle.
Úgy tűnik ha a Dominator szériát venném, ahhoz is külön kell vásárolni vevőt stb., azzal a nem elhanyagolható különbséggel, hogy ott elő van készítve a helye, csak bepattintom, és használom boldogan a szemüveg gombjairól vezérelve.
Tehát nyilván nem akarom a két készüléket még egy lapon sem említeni,nem ugyanaz a liga csak mint kiadást jegyeztem meg, hogy a "100.000-s" kategórában is van még plusz kiadás.

EZ meg huszonezer lesz, ha megjön. :U
Ha pedig megjön, a használhatósághoz vezető utak száma "végtelen"...
-Egy RC832-vel "szabályosan" csatlakoztatni,és használni...
-Vagy egy egyszerű 32 csatis vevőt belarakni,"összedrótozni" és használni...(itt mondjuk nekem kétséges a csatorna keresés kényelmessége,ha dobozolom a vevőt :U
-Vagy az általam választott út, a fent említett diversity-s vevővel, mert azon van külső saját vezérlő gomb, amivel be tudok mindent állítani a vevőn. Ehhez pedig úgy tűnik minden infó megtalálható a neten. A FS Base SD paneljének szükséges forrpontjai, és az Eachine pro58 lábkiosztása is....

De még gondolkodom egy olyan megoldáson is, hogy nem nyúlok a szemüveghez semmilyen formában, hanem egy külső aksi tartó dobozt keresek(nyomtattatok), amibe bele illesztem az eachine vevőt, és a FS gyári kábelét vágom méretre, bontom meg, és a szemüveg gyári csatlakozójával kötöm össze a gyártott táp(3s aksi)+vevős dobozt. :U

Szemüveg, vevő, regulator berendelve....

Amit én olvastam erről a szemüvegről, annak alapján nekem kezdő/tanuló raceresnek szerintem több mint csodálatos lesz...

Már csak az kell, hogy meg is érkezzen, és ügyes legyek :B :U :D

Elnézést hogy ilyen hosszúra nyúlt a hsz. Mindenkinek szerettem volna válaszolni, mert mindenki segített, + nekem ez, az én fejszémnek egy elég nagy fának tűnik, de belevágtam...szeretném végig is csinálni. :U :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.