Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Teréz Atya válasza molnigee (#41995) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Há, nemtom, Walkera Runnerben már tavaly FHD-ben rögzített az fpv kamera. Vagy most azért örömködnek, mert nem macera beépíteni nem Walkera gépbe?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#42002) Teréz Atya válasza duc (#41996) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Dettó így repülök. Én arra is vigyázok h ne essen nyélgáznál 13V alá, az cellánként 3,2-3,3V.
Amúgy a batteryuniversity szerint nem a kiszedett kapacitás gyilkolja le az akkut, hanem az, ha merítés közben nagyon beesik a fesz. Yt-n van nem egy videó h fél-egy perc nyélgázzal nyírnak ki akkut.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#42003) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!

Aki képben van az X210-es vázakkal kapcsolatban leírná a különbséget?
Sima, V+, Pro érdekelne elsősorban RealAcc-tól.
Annyit találtam, hogy a sima teljesen szimmetrikus X, a kamera közel van az FC-hez,, ezért néha bajos és a gopro tartó sem passzentos.
A többi hogy áll, melyik szimmetrikus X váz, illetve nincs nagy gondja.
Más X 5"-os váz ajánlat is jöhet.
Köszi!

(#42004) dudicukrasz válasza Jackal2 (#41978) üzenetére


dudicukrasz
tag

Neki másmilyen vezérlős volt,de majd kitalálok valamit.

(#42005) Jackal2 válasza dudicukrasz (#42004) üzenetére


Jackal2
senior tag

Asszem kétféle volt neki, a BigFlysharkos meg a nemtom melyik. Neked mi van? Open source?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#42006) KaiotEch válasza szacsee (#42003) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pro 3K karbon, V+ 6K, elvileg az utóbbi lágyabb. Pro-nál igen hozzá tud érni az FC-hez a kamera, kb 30°-nál és alatta. GoPro tartója sem a legjobb, bár én nem használtam semmire. Mind2 X váz amúgy.

(#42007) szacsee válasza KaiotEch (#42006) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi, úgy tudom, hogy a sima X210 valós X váz, míg a többi nem teljesen.
Csak pár mm-ről van szó, ami nem sok, gondolom nem befolyásol semmit sem.

(#42008) Zoty4 válasza szacsee (#42007) üzenetére


Zoty4
őstag

V+t vegyed vagy a prot, nekem v+ van

[ Szerkesztve ]

(#42009) krisi08


krisi08
tag

Sziasztok,

Xiaomi drónt honnan tudnék EU-ból vásárolni? Fontos lenne az áfa miatt, mert céges munkára kellene.

Köszi!

(#42010) varadigabor válasza krisi08 (#42009) üzenetére


varadigabor
senior tag

Szerintem sehonnan, De szerintem el tudod számolni költségként,mert áfát ugyan úgy befizeted, csak nem a magánszemélyes import megbízást kell csinálnod hanem a cégeset. Könyvelővel beszéld meg.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#42011) Teréz Atya válasza varadigabor (#42010) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Viszont Kínából nem vennék. Ami fél év után döglik be, le se bagózzák, mert akkor már lejárt a Paypal vevő védelme.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#42012) Minstrel válasza krisi08 (#42009) üzenetére


Minstrel
senior tag

Beszéld rá a céget egy phantomra, jobb lesz az.

(#42013) szacsee válasza Zoty4 (#42008) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kösz, tied hogy sikerült megtörni (nemrég olvastam, hogy reccsent a váz).
Milyen magasról estél, vagy eléd ugrott egy fa?

(#42014) syler123


syler123
veterán

Tesztelgettem a Firefly q6-ot. 1080p 60fps-re szerintem nagyon ajánlott kamera, nagyon szép felvételt készít. A kijelző nagyon jó dolog.
Egy kérdésem viszont lenne, a beállításokban nem igazán értem hogy a hz állítás mit állít / miért van? Eredetileg 50hz-en van, de állítható 60-ra. Eredeti 50-en is 60 képkockát rögzít.
Melyikre kell tenni? Én most raktam át 60-ra, gondolom meg kellene egyezni a képkockaszámmal, de aztán fenetudja mi is ez pontosan :D

Teréz Atya: Köszi, akkor visszateszem :)

[ Szerkesztve ]

(#42015) Teréz Atya válasza syler123 (#42014) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Villanykörte kompenzáció. Nálunk hagyd 50-en, ha az Usa-ba kirándulnál, akkor állítsd 60-ra.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#42016) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Sziasztok,

elolvastam a bevezetőt az mennyire aktuális? Ugyanis egy drónt szeretnék venni az egyik jó haveromnak, olyan 30-40 között szánnék rá, felnőtt emberről van szó de ilyen hobby célra semmi komoly, lehetőleg MO-n beszerezhető legyen.
Mi az amit ajánlanátok?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.: Fl3x

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#42017) Peaceliker válasza molnigee (#41994) üzenetére


Peaceliker
őstag

na ma kicsit lejjebb állítottam fc ingerküszöbét, túl jól sikerült. :D kijött 5-6p repülés, de 3.5 ön voltak akkuk pihi után, store ig bement ált 4-500. :)) szal akkor feljebb kell rakni és marad a kb 4 perc móka.

(#41996) duc

nekem elvileg lenne telemetria, csak most vmiért nincs, pedig elvileg okés, de majd még csesztetem, úgyis jött más gond is a gépnek, egyik esés után. :)
Majd telemetriát beállítom 3.5 re oszt csók, akkor 3.7ig legalább össze kell kapnia magát.

(#41997) molnigee

nekem ma volt véletlen 2.85v is/cella, még nem tűnt fel, hogy nagy húzza a seggét :DDD persze 3.4 ig összekapta magát utána. 3.5ig elég jól szokták bírni és utána nem beesik a fesz, hanem beszakad, azt tapasztaltam.

(#42006) KaiotEch

én is most raktam össze ilyen vázat, kamera kb semmit nem mozog...de a vicc, hogy nagyobb szög nem is fc miatt nem jön ki, hanem kamera csati ér bele vázba...majd jön a reszelés. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#42018) Arti1


Arti1
aktív tag

Bugs 3 elrepült, vissza sem nézett...
Én voltam a hülye így utólag, de azért a természet is vastagon benne volt...
Alig észrevehető szélben elhatároztam, hogy most már ráteszem a bogárra a V666 kameráját és kipróbálok egy FPV-t a Quanum DIY V2 sisakkal, csak óvatosan. Fel-le szállás gyakorlása volt a terv, elsőre semmi más bonyolultabb figura...
Technikát összeraktam, kimentem egy mezőre, hogy ne legyen semmi útban, minden működött, felszállás.
A V666 kamerája nem fixen előre néz, hanem állítható a szöge, kicsit lefele állítottam, hogy lássam a földet, ha szállnék le. Kicsit sok lett így utólag a lefele nézés, mert felszálltam függőlegesen, és már kb. 10 méternél voltam, de még nem láttam a horizontot, csak a búzatáblát. Gondoltam, hogy most akkor nem szállok le, igazítani, hanem kicsit följebb megyek, hogy mégis milyen így FPV-ben nézegetni a környéket. Ez lett a baj, mert még kb. pár métert emelkedtem, és jött egy elég nagy szélroham, amit az FPV-ben nem vettem észre, csak későn, hogy miért tolat a gép... Ekkor már hiába kaptam le a sisakot, kerestem az égen a gépet, már sehol nem volt, mire visszavettem a sisakot, hogy akkor kép alapján visszahozom, már no signal volt...
A szél pont annyira fújt, hogy a hangját nem hallottam, amerre pedig tartott, ott egy csomó kert meg fasor meg minden volt, esélyem nem volt megtalálni, pedig mentem két kört is a környéken, hátha szerencsém lesz és pl. járdára szállt le, vagy hasonló, de ez kb. a lottó ötössel lett volna egyenértékű...
Hülye voltam, mert rárakhattam volna csipogót vagy a GPS trackert, de mivel csak fel-leszállást terveztem gyakorolni, nem gondoltam ,hogy gond lehet ebből, ezért nem is foglalkoztam ezekkel...
Utólag okos az ember, meg lehetne ezer minden másra is fogni, de sajnos tényleg én voltam az oka főleg... :W
UI:
Néztem, még nincs fenn jófogáson :DDD

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#42019) Baku válasza Arti1 (#42018) üzenetére


Baku
aktív tag

Bakker! Ez még nekem is fájt ... :W :( :((
Sajnálom :(
Nekem még "csak" egy x5-öt sikerült világgá repítenem kamerával, sd kártyával, de az is "fájt"...

Én még be sem indítottam a b3-at, de ezek után gps tracker nélkül egész biztos hogy nem fogom ...
Nagyon fájna elhagyni gimballal, kamerával .....

(#42020) dudicukrasz válasza Jackal2 (#42005) üzenetére


dudicukrasz
tag

open

(#42021) Arti1 válasza Baku (#42019) üzenetére


Arti1
aktív tag

Nekem már mind1, viszont Te ne parázd túl a dolgot.
FPV-ben hagytam el, ha gimballal, kamerával tervezel menni, LOS-ban, akkor nagyon kicsi az esély, hogy elhagyd, mert nem engeded messzire, vagyis én LOS-ban kamerával nem a határokat próbálgatnám, hanem igyekeznék minél közelebb felszállni a témához... (ettől függetlenül pakold meg csipogóval vagy trackerrel, de ne aggódj előre).
LOS-ban egész messzire is elmerészkedtem vele anno (kb. 100 m, teljesen nyílt terepen), mert annyira jó volt a világítása meg a formájából is meg lehetett majdnem mondani, hogy merre néz, és ha látod, hogy hol van, és merre mozog, gyakorlattal rendelkezve vissza lehet hozni, meg ott a távban a hatótáv meg a merülés jelzés, ezért is választottam anno a bogarat...
Most annyi történt, hogy annyira tetszett az új FPV élmény, hogy háttérbe szorult a racionális gondolkodás, mikor pedig felnéztem és sehol nem volt, bepánikoltam és vége... :O
Következő egy mikro FPV gép lesz, és kötök rá egy damilt :DDD

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#42022) Allien válasza Arti1 (#42018) üzenetére


Allien
veterán

Részvét. De, a bugs hatótávja azért pár száz méter! Van, aki letesztelte, és megvolt az 500! Ilyenkor a PÁNIK a legrosszabb tanácsadó. Elvileg, akkor jobb a helyzet, ha nem egyedül vagy kint, hanem egy ismerőssel, aki figyeli az eseményeket. Azt tudni kell, hogy a szél az alattomos.Igaziból NEM látod. Azt hiszed, nincsen, csak kicsit, pedig, ha kiérkezel a fák-, épületek takarásából, jössz rá, hogy igenis VAN, és nem kicsi szél. :R
Ja, és most jön a Bugs 2, amiben már van gps! :K

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#42023) kriszbon válasza Baku (#42019) üzenetére


kriszbon
őstag

"de ezek után gps tracker nélkül egész biztos hogy nem fogom ..."

Ami volt nekem ilyen Sim kártyás vacak, az nem sokat ért, mert tévedett a helymeghatározásban úgy kb. több mint 200m-t.
Lehet most már vannak jobbak is, de én tovább nem szórakoztam ilyesmivel.
Amit én eddig a legjobbnak találtam, az volt hogy igazi GPS a gépen a szemüvegre meg kirakja az OSD-t és rögzítem DVR felvevővel.
Így az utolsó koordináta körül tudom keresni, ott már csipogóval.
Vagy simán csak a csipogóval keresgélem erősen fülelve, és járva a lehetséges helyet. :F

Mod. Nekem mondjuk van olyan lehetőségem is, ha a levegőben van még a gép akkor kapcsolok RTH-t és hazajön, jelvesztésnél szintén. :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#42024) Baku válasza Arti1 (#42021) üzenetére


Baku
aktív tag

"Gyakorlattal rendelkezve ...."
Hmmmm.... na ez az ami még nincs.... :( és havi 2-3 repkedéssel egyhamar nem is lesz.... :(
Para viszont annál inkább, amikor fent megjön a szél....

Én azért a helyedben kitennék egy (vagy több) papírt a környéken hogy keresed, és egy telefonszám ....
Hátha .... mit veszíthetsz? Hátha valakire rávigyorog szedés közben a málnabokorból?

(#42025) Baku válasza kriszbon (#42023) üzenetére


Baku
aktív tag

Az enyém még csak épphogy kipróbálva volt, (nem drónon), de meglepően pontos.
Rendes gps, a gsm kártya csak az internet kapcsolat, és az sms küldés miatt kell.bele.
Az alkalmazás is egész jól működik hozzá, google térképen mutatja a pozicíót.
De most már ideje lesz drónon is tesztelni ....

(#42026) Baku


Baku
aktív tag

Besz@rok! :DD
Rendeltem egy LiPo akkut (nem drónba). Az eladó elindította a csomagot, és küldött egy üzenetet:
"hello
when you get the package maybe it like a speaker like the picture
and the picture just as an example
but don't worry it
the battery is in the speaker
so you just need to take off the speaker and you will find the battery
like the picture
because the post can not support the package just a battery
so we hope you could understand it
have a nice day" (OFF) :DD

(#42027) Teréz Atya válasza Baku (#42026) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hát lehetett volna digitális óra is, ami két dróttal csatlakozik az akkura. Ja, és visszafele számol. ;]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#42028) Allien válasza Baku (#42026) üzenetére


Allien
veterán

Én régebben rendeltem egy fejhallgatót. Kísértetiesen hasonlított egy kb 99E forintosra, kb 1.500-ért. Valami bitszre vagy melyikre. A csomagoláson meg két pc-s hangfal volt, lefóliázva. Írtam a supportnak, ők meg írták, hogy bontsam már ki. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#42029) stifi82 válasza Baku (#42026) üzenetére


stifi82
aktív tag

Az álca mesterei. Nekik ez így éri meg. :))

[ Szerkesztve ]

(#42030) Zoty4 válasza szacsee (#42013) üzenetére


Zoty4
őstag

Kapuztunk, szembe belém jött egy srác, akkor nem tünt fel semmi sérülés, egy propeller csere volt csak. Aztán következő akksinál elkaptam a kaput, ahogy előtte már vagy 20x, nem is mentem túl gyorsan. A váz tetején elég vékonyka a karbon minden irányban, az tört el és utána a kapuval való kontakttól picit elhajlott az első standoff és a kamera már repült is ki.

(#42031) Zoty4 válasza Arti1 (#42018) üzenetére


Zoty4
őstag

utólag persze könnyű okosnak lenni, de nagyon érdemes egy plusz személyt megkérni hogy vizuálisan felügyelje a repülést így ha esetleg valahova eltünne a gép, elmegy a vtxből a jel stb, akkor is meg tudjad találni.
Másrészről meg fpv kamerát mindig kicsit felfelé állítunk nem lefele, mivel ahogy bedöl előrefele a gép, így lesz kb vizszintes, előrefele látás. Sajnálom hogy elvesztetted a géped, tudom milyen szar érzés :(

(#42032) FingR86


FingR86
őstag

sziasztok

kérdésem lenne, hogy ez a drón mennyire ajánlott szintlépéshez? Ideafly Grasshopper F210 RC Racing Drone - RTF

eddig volt pár kisebb játék kategóriás, H36, H33, H31

113$-ra tudnám lepontozni.

(#42033) KaiotEch válasza FingR86 (#42032) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Készülj, fel hogy vadállat, pláne, hogy 4S, 3S akkuval kezdj, és a kamera nem túl jó, a többi része okés.

(#42034) FingR86 válasza KaiotEch (#42033) üzenetére


FingR86
őstag

és azt úgy nagyjából lehet tudni, hogy mennyi a plusz teherbírása a masinának ?
szóval vmi kisebb kamerát elbír?

másik. mekkora valószínűséggel fogják ezt meg a vámon ? Nagy valószínűséggel számítsak rá ?

(#42035) KaiotEch válasza FingR86 (#42034) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Bőven van benne tartalék, elbír egy akciókamerát.

Ahogy a mostani vámolási dolgokat elnézem, garantálhatod, hogy kiköt rajta, nekem csücsül néhány jóval kisebb cucc sajnos hetek óta.

(#42036) fape válasza FingR86 (#42032) üzenetére


fape
senior tag

Flysky i6* 2db 3 állású kapcsolóval?

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#42037) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Végre megkaptam a születésnapi (>150-20$ *2) kedvezményt. A lepontozást többször olvastam itt BG-vel kapcsolatban, de ahogy elnézen nekem 338 pont van, ami nem túl sok. Gondolom a pont számít és nem a credit. Az x220s már előrendelhető, amit ma meg is lépek, ha az asszony nem küld el a fenébe.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#42038) szacsee válasza Zoty4 (#42030) üzenetére


szacsee
nagyúr

Azt nem sok váz bírta volna ki.

Alin találtam ilyet 17 dodó körül szállítással:
QAV-X 214mm 214 Carbon Fiber Frame kit Cross Racing Quadcopter With 4mm Arms Support 5045 Props for QAV X 210 Drones.
X210 egy az egyben. Donornak is jó, de lehet veszek egyet.

Szerk: mégse, előbb a zmr-t kell kinyírnom, vagy eladnom.

[ Szerkesztve ]

(#42039) vandor01


vandor01
őstag

mai dron

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#42040) cd334


cd334
tag

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok, úgy egy hete kezdett el nagyon érdekelni a quadrokoperezés.
A tanácsotokat szeretném kérni: felállítottam magamnak egy lépésenkénti iskolát hogyan lehetne nulláról elkezdeni lépésekben, kérem véleményezzétek.
Eddig viszonylag sok fórumot és blogot olvastam ezzel kapcsolatban, így alakult ez ki bennem.
Még nem tudom mennyire fog bejönni a dolog és mennyire leszek türelmes, ezért próbáltam viszonylag kis lépésekben nem túl vészes anyagi ráfordítással elkezdeni ezt a hobbit. :) A motivációm ezzel, hogy folyamatában beletanuljak, de ha mégse passzolnánk össze ezzel a hobbival akkor mégse legyen anyagi csőd :) Viszont ha megszeretjük egymást, akkor a folyamat végére legyen némi alapfelszerelés és tudás, ahonnan el lehet elindulni a komolyabb dolgok felé.
(Villamosmérnök vagyok, és nem áll tőlem távol a forrasztás, moddolás, sőt.. :), STM32-es mikrokontrollereket pedig elég közelről ismerem és a HW tervezésben is otthon vagyok. )

Folyamat:

1a. Kezdetnek egy Furibee F36 drónnal kezdenék simán(ezt már meg is rendeltem). Itt megtudnám nézni mennyire megy ez nekem mennyire van affinitásom hozzá és megfog-e a dolog, megtanulnám az alapokat.
1b. Úgy néz ki ezzel párhuzamosan kapok egy Skytech TK110HW drónt kipróbálni és talán több időt játszani vele.

2. A F36-os kicsit átalakítanám, lecserélném a vezérlőt egy Furibee F3-es vezérlőre és vennék egy FLYSKY FS-i6X Transmitter hozzá. Itt ki tudnám próbálni kicsit komolyabban a dolgokat: irányítást, BetaFlight stb. Itt még játszanák a motorokkal és a különböző akkumulátorokkal, mi hogyan befolyásolja a repülést, menetidőt, stb...

3. Ha még mindig érdekel a dolog, akkor az F36 kampna egy FPV rendszert: Eachine EF-01 AIO 5.8G 40CH 25MW VTX 800TVL 1/3 Cmos FPV Camera és ehhez vennék egy Eachine EV800 FPV-t. A kamera és a üveg még nem eldöntött, csak kinéztem egy elfogadhatót, itt a kamera kicsit nehéznek tűnik, de amíg idáig eljutok, még rengeteget fogok olvasni a témáról.

Ha bárhol van jobb ötletetek vagy javaslatotok mit kéne másképp, vagy inkább más cucc jobb lenne akkor ne habozzatok

Előre is köszöm!

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#42041) varadigabor


varadigabor
senior tag

Banggoodon keresgetek de nem találok értelmes aksit. 130-160-as géphez kellene. 3s 850 mah lesz hozzá gyárilag. Tapasztalat hogy milyet érdemes?

Ez az aksi valami speckó?

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#42042) KaiotEch válasza varadigabor (#42041) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hájg Voltidzs-os, azok nem túl tartós darabok.

(#42043) Teréz Atya válasza fape (#42036) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Csak arra kell vigyázni h a custom i6-ok nem flashelhetők a 10ch firmwarerel, mert más a bootloaderjük. Persze JTAG-gel lehet, de jó kérdés h megéri-e.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#42044) Jackal2 válasza Fl3x (#42016) üzenetére


Jackal2
senior tag

A gond a lehetőleg Mo-n résszel van a baj. Ugyanis mi szinte SOHA nem veszünk gépet itthonról, kivéve használt.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#42045) Baku válasza Fl3x (#42016) üzenetére


Baku
aktív tag

M.o.- on 30-40-ért csak gyerekjátékot adnak, viszont külföldről ennyiért már egész komoly göbzit is lehet rendelni ....
De ha mindenáron itthon akarsz venni, akkor egy Syma X8G talán belefér, vagy az X8 család valamelyik másik tagja....
Brushless gépet nem kapsz ennyiért ....

[ Szerkesztve ]

(#42046) FID


FID
őstag

Ha valakit érdekel élő kraken racer építés: [link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#42047) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Kicsit kiakadtam a nap folyamán...
A szülinapi kupont nem tudom felhasználni drón vásárlásra, mert csak a kijelölt kategóriákból lehet válogatni. Hiába írtam be a kiszemelt Eachine X220 vásárlásnál, nem engedte felhasználni... :W
"This coupon can only be used on products in a specific category and on orders over a certain amount."

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#42048) Buvana válasza krisi08 (#42009) üzenetére


Buvana
aktív tag

Az én Mi Drónom már kishazánkban van pár napja! A vámoláshoz szükséges doksikat elküldtem már pénteken, elvileg a héten kézhez kapom! BG-ról! :R
Jön hozzá aliról egy neki való hátizsák, amivel nem kell a gimballt leszerelni, illetve bg-ról egy tartalék akksi!

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#42049) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék egy racer drónt rendelni, de nehéz a döntés, kérlek segítsetek.

Van néhány kiegészítőm, amiket szeretnék használni hozzá: 1400mAh 65C 3S akkuk, Eachine fpv szemüveg, akkutöltő, DEVO 10, FlySky FS i6, ezekhez vevők.

A protokollokkal vagyok kicsit bajban, nem tudom milyen FC-t választhatok ami megfelel a vevőimhez.

Szempontok: -sok alkatrész elérhető legyen, -később ha belejöttem, egy runcam 3 méretet azért bírjon el,

Amiket néztem: Eachine Wizard, FuriBee Fuuton, de minden érdekel, ajánljatok valamit kérlek.

Köszönöm: :R :R :R

(#42050) FID válasza Buvana (#42048) üzenetére


FID
őstag

Lesz az július is ;]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.