Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) Geller72 válasza Amarton (#49998) üzenetére


Geller72
veterán

Van a DJI-nek külön topicja. ;). (Várunk :D)

(#50002) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#49989) üzenetére


Peaceliker
őstag

Tudom, nem követem a trendet, de 3col 3s re én 4500kv t vettem. Ha 3 col (130as vazbol gondolom) akkor max 6000kv sztem, de már az is gagyi lesz hatásfok ban ha 3s sztem. Ott van 4500kv, van mérés 3s vs 4s...annyival emel többet hogy a nehezebb akku miatt ugyan annyi lesz az emelés /súly aránya, kizart nak tartom hogy nagy kv 3 meg 4s el máshogy viselkedik. Szal sztem ez amit manapság látok minden féle, igazából tök értelmetlen és csak repidő csökken. Mmint hogy sok KV sok cella. Ha 2s el hajtod és nem lesz 3 col akkor mehet a 7500kv, de ha lesz "nagy" prop meg 3s akkor sztem max 6000. Amúgy sunnysky 1106 6000kv tesztet néztem. Kegyetlen mit húz 3s el, de van hogy kér 24a t... Azért ez vicc. Ott is egyértelmű hogy max 20as prop 3s és ha nagyobb prop akkor 2s amire való.

Jah hozzá teszem 3col 3a 3500kv 270g ot húz szal kb 8.5 lesz az emelés - súly arány, kétlem hogy kell ennél több :)

"Oh my Goa'uld!"

(#50003) Jackal2 válasza stefi81 (#49981) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nekem is volt, de én annyira nem szerettem, nyilván ha drónra rakod, akkor a sötét,világos, sötét, világos jellegű változások extrém fontosak, mert a fák közötti repülés tipikusan ilyen ritmusban történik. Ezt sajnos kipróbálni nem tudom, plusz ugye erre van az F1 és a Legend 3:D Annyiért azok meg legyenek már jók:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#50004) Jackal2 válasza stefi81 (#49991) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igen, csak akkor még nem volt Emax-R. Ezt egyébként honnan tudjuk, hogy gyárilag pöpec? Van már itthon valakinek?

(#49994) AMDaZERG_1: ez attól függ, mennyiért vetted:DDD

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#50005) Amarton válasza Geller72 (#50001) üzenetére


Amarton
tag

Be tudod linkelni?
A keresőben nem találtam meg melyik is az.
Köszi.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#50006) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#50002) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Egyenlőre talonba tettem a motorcsere, ESC öteltet.
Megvárom míg megjön a Leader és megnézem átszereléssel a 130-as vázba.
130-as váz +6g
GPS +7g
kamera 6g VTX 3g (gyári nem tudom hány gramm)
És persze hozzá kell számolni, hogy ennek a váznak nagyobb a légellenállása, súlyelosztása.
Majd meglátom mit igényel.

Jackal2 $103.83 (szállítással) :) A gépet $89.99 vettem

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50007) vandor01 válasza Jackal2 (#50004) üzenetére


vandor01
őstag

a képek alapjan jobb mint az atlagos motorok.... a motorban levo tengely átmérője 2mm-es.. ami felul kilog a propnak csak az 1.5mm atméroju.... szoval tartosabbnak kell lennie mert nehezebb jon le az alu "harang" jobban fogja a tengelyre sajtolas....

tobbirol nem tudok nyilatkozni.... :DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50008) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#50006) üzenetére


Peaceliker
őstag

hány g lesz akkuval?

"Oh my Goa'uld!"

(#50009) Geller72 válasza Amarton (#50005) üzenetére


Geller72
veterán

Pm sent..

(#50010) Geller72


Geller72
veterán

Rendeltem 2 szemcsit. Egyiket fogom csak megtartani. Próbálta valaki már az EV100-at?
És Eachine Goggles Two-t?

Más. Érdekes, hogy spec akcióba vettem diatone-t és 12 nap alatt itt volt. Bár minden küldemény így jönne. :D. Bár, kari lévén így is meglepően gyorsan itt voltak a cuccaim. Az is igaz, hogy iszonyat sokat ütöttem őket folyamatosan ezért. :D.

(#50011) AMDaZERG_1 válasza Geller72 (#50010) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

EV100 kemény dió :D Nem költenék rá. Nem hiszem, hogy meg lehet szokni a kis képernyőt. Nem sokáig néztem bele, de egyáltalán nem volt meggyőző.
Gondolom nem Gearbest rendelés volt a Diatone...

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50012) Geller72 válasza AMDaZERG_1 (#50011) üzenetére


Geller72
veterán

Nem gearbest volt. Amúgy az EV100-nál a Fat Shark Teleporter V5 még szarabb is. ;) Csak szólok. :D. Viszont fele annyiba sem kerül. ;) És azért lehet az EV100-at moddolni is rendesen. ;).

[ Szerkesztve ]

(#50013) molnigee


molnigee
aktív tag

Azt tudtátok hogy a TS100 páka dec 31.ig 38.99$ ? Én már be is rendeltem, végre lesz egy igazán jó pákám :D

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50014) twine


twine
addikt

Csapatós a kis Diatone GT-R90 :C
Várom már nagyon, hogy megérkezzen...(valahol az országban szortírozzák már az enyémet is) Nyilván nem megy elsőre majd így a repülés :B :DDD de a kedvemet meghozzák az ilyen kis szösszenetek...

[ Szerkesztve ]

(#50015) Peaceliker válasza twine (#50014) üzenetére


Peaceliker
őstag

azért kíváncsi lennék ilyen terhelés mellett mennyit bír egy akku, mmint ciklsut, már 30mp nél eléggé beesik fesz.

"Oh my Goa'uld!"

(#50016) AMDaZERG_1 válasza molnigee (#50013) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én is gondolkodtam rajta már, de a tápellátás számomra kicsit zavaros.
Írja a powerbankot, de 12V-24V működik. Ok, rákötök valami 4S akkut és működik, de 12V 17W... 24V trafóm meg nincs is odahaza.
Inkább vettem egy ILYEN pákát. (ahogy elnézem el is fogyott a ~90W típus amit vettem) A régi sem rossz, de ~30W nem mindig elég. Pl XT60 csatiban szerettem volna kicserélni a kábelt. Elő kellett vennem a jó öreg orosz pákát is, így kettővel sikerült kiszabadítani a kábelt.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50017) varadigabor


varadigabor
senior tag

Szerintetek a kicsi van 500 mah? 2s a Leaderbe menne, ami kitudja hol van...

Banggoodon lehet rendelni az új dys mocikat.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#50018) vandor01 válasza varadigabor (#50017) üzenetére


vandor01
őstag

gyarilag 500-as 30C vel kuldik....
de nalam megy 350-el de a lenyeg hogy ki tudja vagni a magas 'C' :D
elo zongora azt hajra :D

Ha keves C-t tud akkor le fog esni egy erosebb gazadasra.....
a tojashoz adtak 350/35C-et es repules kozben egy punchra elajult...
sotetseg ereszkedett a szemcsire... ha eleg magassan tortenik
akkor gaz visszavesz azt magahoz ter ha kozel a foldhoz akkor becsapodik...

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50019) Peaceliker válasza varadigabor (#50017) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ne is mondd, már remegett kezem rendelés felett (samguk), de meg kéne várni tesztet :D

"Oh my Goa'uld!"

(#50020) stefi81 válasza varadigabor (#50017) üzenetére


stefi81
tag

Az a aksi tudja a 400mah-t de 5c-t tud max.
Nekem a q95 csak felemelkedett lebegni és már csipogott is hogy beesett a feszkó.
Az a aksi dvr meghajtására elég max.

(#50021) molnigee válasza AMDaZERG_1 (#50016) üzenetére


molnigee
aktív tag

Ha nem válik be nekem, eladom 15-be, kereslet van rá, mert jó páka, én csak jókat olvasok róla, mindig ajánlják ha valaki kérdezi milyen pákát vegyen. Terepen is használható, kicsi, könnyű. Így kuponnal 10-be volt, szerintem annyit bőven megér.

-------

Tegnap megfagytunk mi, repkedtünk kicsit, mivel megjött az SQ12 mini kamera, ráraktam a Lizardra :)
Jobb mint egy ugráló dvr felvétel. Hozzáteszem olyan szél volt, hogy szembeszélben kb fele max sebességgel ment a gép, megfordultam és hátszélben meg kilőtt :D
SQ12 tetszik, de 4 felvételből kettő hibás volt a kártyán, még nem tudom a kártya miatt, vagy esés miatt nem vette fel, mert egyik esés után kiszakadt a SQ12 táp kábele, szerencsére könnyen vissza forrasztható.
Szóval a felvétel: Lizard95 + SQ12

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50022) varadigabor válasza Peaceliker (#50019) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem tudom milyen, majd kiderül. De amúgy durva hogy teljesen jó mocikat lehet már kapni 10-15 dollár körül.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#50023) Peaceliker válasza varadigabor (#50022) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen. Sőt Randy oldalán durvákat is néha :D
Emax 2306 miatt nagy volt a kísértés de inkább szolídabb fogyasztású mocit keresek.

"Oh my Goa'uld!"

(#50024) Peaceliker válasza Peaceliker (#50023) üzenetére


Peaceliker
őstag

Bár stefi81 kolléga fülembe ültette a bogarat hogy máshogy keressek motort. És akkor racerstar 2306 igen jól hangzik. Persze dys ről meg nincs még mért adat... Kénytelen leszek várni :D

"Oh my Goa'uld!"

(#50025) Amarton


Amarton
tag

Mi a helyzet most drón törvénnyel kapcsolatban?
Tudok gond nélkül repülni, vagy esetleg valami jóakaró bejelenti, akkor el is kobozhatják a drónt?
Kell rá biztosítás?

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#50026) Peaceliker válasza Amarton (#50025) üzenetére


Peaceliker
őstag

Elkobzás csak akkor lehet ha bizonyítékként akarják használni. Amúgy légtér használati engedély kell és biztosítás, igen. Hivatalosan csak így lehetne még.

"Oh my Goa'uld!"

(#50027) Saccco válasza Amarton (#50025) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tiny Whoop aztán indahouse. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50028) Amarton válasza Peaceliker (#50026) üzenetére


Amarton
tag

Ha jól tudom, akkor még nincs készen az applikáció, amivel egyszerűen be lehet jelenteni.
30 nappal a repülés előtt kell bejelenteni?
Gyakorlatban hogyan működik? Kimegy drónozni az ember és retteg, hogy ne kapják el?

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#50029) twine válasza Amarton (#50028) üzenetére


twine
addikt

Szerintem ez végtelen egyszerű....Felesleges 1000+1x nekifutni ennek...
Már elmondták előttem,,,"nagygéphez" biztosítás + eseti.....
Kisgépet le kell sz@rni....

Illetve mindkettőre szerintem pontosan igaz....ha nem csinálsz olyat, vagy nem repülsz "olyan" helyen,,,nem fognak b@szogatni...

tizen....éve állok kamera mögött,,,4,5 éves a fiam,,,,azóta egyfolytában "akciókamerázok" uszodákban,"wellnessben" víz felett, és alatt....(természetesen a fiamat, ahogyan cseperedik)
Soha egyetlen egyszer nem kerültem összetűzésbe senkivel,pedig pont azért mondtam ezt a példát, mert ha valahol itt aztán azt gondolom bele lehet futni "tirpákba" hogy "héj köcsög mit kamerázod a csajom a víz alatt"....

Rallykra járok, rendezvényeket, emberek kamerázok, kézi kamerával, és levegőből....

Igaz én mindent el is követek, hogy legálisan repüljek...de ha épp nem megy,,,mert "holnap ki kell menni valahova" akkor sem rettegek,,,általában a tűzoltók, és volt már hogy a rendőrök is tőlem kérdezték, mi van a "szabályozással"....

Hosszúra sikerült....
Szerintem két fontos dolog van...
1; és legfontosabb,,tudni kell kulturáltan használni az eszközödet...az mindegy, hogy kézi kamera, akciókamera, vagy racer, vagy nagyobb kamera platform....
2; mindent el kell követni annak érdekében, hogy legálisan repülj, adott területen,,,,

ha ez utóbbi nem megy az első pontot, még hatványozottabban betartani ;)

(#50030) d.tiborz válasza Geller72 (#50009) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Lécci nekem is..... :R :R :R

(#50031) stefi81 válasza Amarton (#50028) üzenetére


stefi81
tag

Én ezt úgy oldom meg hogy nem megyek 20m-30m-nél magasabra és olyan helyre, ahol emberek vannak és akkor nem lehet baj. Kit zavar egy nagy réten ha senki nincs a közelben és ott egy hülyegyerek repked, aki állandóan nekimegy a fának, vagy csak simán gondol a gép egyett és lepottyan a földre? Ott lehet állat módjára is menni az sem fáj senkinek. Lehet neked bármilyen biztositásod vagy légtered ha kivered valakinek a szemét. (a gépnek jogában van bármikor lezuhanni)
Ez a én subjektív véleményem.

(#50032) stefi81


stefi81
tag

Vissza raktam a leader120-ra a gyári proppot, de ez sem meg a 3025 se jó kint 3s-re. Bent kis gázon jobb volt a hatásfoka, de kint nyelezve már zabált. (de ment is)
Lezabálja az aksi, igaz most volt rendesen szél. Kíváncsi leszek a 2035x4-re azzal jobb lesz e.

(#50033) Peaceliker válasza stefi81 (#50031) üzenetére


Peaceliker
őstag

Így van, én is erdő szélére járok, sztem sosem fognak piszkálni.

1104 re 3s re 3as prop marha sok sztem. Max 2s el még jó lehet a 3".

"Oh my Goa'uld!"

(#50034) fape válasza AMDaZERG_1 (#50016) üzenetére


fape
senior tag

$9-10 körül már van aliról 24V 3A-s táp. Az bőven elég neki. De 3-5S liporól is elmegy ;)

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#50035) Amarton válasza stefi81 (#50031) üzenetére


Amarton
tag

És itt egy másik kérdés is felmerül, ha a drónon van kamera.
Milyen személy és birtok jogokat sért.
Sajnos nem egyszerű a helyzet.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#50036) twine válasza stefi81 (#50031) üzenetére


twine
addikt

"Lehet neked bármilyen biztositásod vagy légtered ha kivered valakinek a szemét. (a gépnek jogában van bármikor lezuhanni)"

"Igen, nem, őőő azellen nem veéd"
Szalacsi gondolom meg van! :DDD

Egy ésszerű szabályozásra nem azért lenne szükség, mert "azellenveéd", hanem, hogy felelősségre lehessen vonni a vétkest, amennyiben "vétkes"!

És itt most ne kezdjünk bele abba, hogy "de Magyarország..."
Én ésszerű szabályozasrol beszélek elviekben!
Mint ahogy te arról beszélsz elviekben már másodszorra, hogy hagyjuk ki mozgókép rögzítés műfajából a légi felvételeket, mindenhol, ahol ember, vagy vagyontárgy van! "Mert a drón le fog zuhanni, mert a 20 forintos, és a milliós tétel is lezuhan" !
Ergo a régen az óránkénti többszáz ezer forintért bérelt helikopter is lezuhan hat, hiszen Műszaki eszköz tehát meghibasodhat!
Irónia off...

Fontos ,hogy legyen normális biztosítás ha betorod egy villa párszáz ezres üveg portálját, a biztositod kifizesse helyeted,,, fontos, hogy tudjuk ki mit csinál a levegőben,hol és mikor, mert most még csak "maroknyi" ember csinálja,,,de ugrásszerűen hatvanyozodik a számunk....ha ezt senki nem szabalyozza,,, káosz lesz belőle....
Hidd el látom már most káosz van,,,írtam már itt is amikor egy rendezvény szervezésének vezetése felkér a felvételre tök hivatalosan repülhetnék, és a város főtere fölött "légi csatát" látok, mert egyszerre négyen repülnek egy 300m2-es terület fölött...
Én meg felelősen gondolkodokent nem szállok fel, mert semmi kedvem légi csatázni....és kitorolhetem az engedélyekkel....

Na ez így nem jó...és a jövőben még rosszabb lesz...

És hiszem,hogy a balesetek legnagyobb része nem a technika hibájából adódik, és fog adódni,hanem az emberi felelőtlenségből....

Ez meg az én szubjektív véleményem;)
Elfogadom a tiedet is...
De nekem egy picit mas....

Peace :R

Szerk;
Látom már megint én leszek a topicban a f@szfej...dobaljatok tojassal,meg paradicsommal...már hizzaszoktam :B :D

[ Szerkesztve ]

(#50037) AMDaZERG_1 válasza fape (#50034) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Egyenlőre megnézem majd milyen amit vettem CXG DS90D pákát. Ezt nem GB-ről vettem, így talán nem tart olyan bődületesen hosszú ideig a szállítás, mint gearbest hazudozók esetében. (most rá is néztem hátha változott a track in a Leader 120-al kapcsolatban, de még mindig nagy nulla. 6 hét telt el).
Talán akkora nagy különbség nem lesz, hogy TS100 -ra rábeszéljem magam.

Meghozta ma a postás a RC Split 2 kamerát, aminek eléggé megörültem (dec 3-án rendeltem természetesen nem a GearBest csapatától). Remélem a héten valamibe bele tudom rakni, hogy megkuksizzam mit tud :) )

twine, nem "f@szfejség", amit írsz valós. A legutolsó reptetéskor egy kutya futott a drón felé, és mivel a kutya és a drón között voltam hátat kellett fordítanom, hogy a drónra nézzek, és mielőbb lehozzam, mert merülő akkunál lehetetlenség fenntartani, hogy a kutya ne tudja elkapni. Így nem láttam hol a kutya és kénytelen voltam földhöz vágni a drónt, mert, ha tegyük fel lassan hozom le a kutya elkapja, és szétszedi a száját, amit nem akarnék, de a gazdája sem, aki vinné is az ügyet a bíróságra, és én vesztenék.
A kutyásra sem lehet rászólni, hogy kösse már meg, vagyis igen, ha kisgyerekkel lófrálok arra, és a kutya szabadon van, na akkor én lennék hangosabb... Kell valami szabályozás.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50038) blueye


blueye
veterán

FuriBee H818 jobb elso motorja uj koraban par perc repules utan megallt. Tudtok vlkit/szervizt aki foglalkozik ilyesmivel? (ha egyaltalan erdemes...)

(#50039) fape válasza AMDaZERG_1 (#50037) üzenetére


fape
senior tag

Nekem már kapta fel, szerencsére csak a földről, a gépem egy agár. (érd utol :D) A gazdája imádkozta a ki a szájából. Az nap több gépet megfuttatott... Szerencsére nem harapta át egyik lipot se és így kutyus nem sérült meg. Egy törött csatival megúsztuk.

Ugyan akkor olyan is volt, hogy nagyban repülünk a puszta közepén. Jön egy kutyás nagy arccal, hogy ha nem megyünk arrébb akkor majd a kutya jól szétkapja a drónt. Csak ezért is felszálltunk, emberünk hirtelen felrakta a pórázt a kutyusra és eloldalgott...

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#50040) vandor01 válasza blueye (#50038) üzenetére


vandor01
őstag

Ja jobb 1-es a hunyo akkor ilyent CCW (fekete/feher) rendelj bele: [link]

de ha ez ilyen befosos akkor rendelj +1 garniturat 2db fekete/feher 2db piros/kek kabelest... valaki meg csak beforrasztja neked?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50041) vandor01 válasza fape (#50039) üzenetére


vandor01
őstag

nekem H8 minit nyult le egy nagymeretu kutya a parkban levo padrol.... orraval meglokte... leesett a foldre... es ami a foldon van azaz ove... gondolta :D es nagyboldogan elszaladt vele.... aksi nem volt benne azt jol megcsocsalta halisten a 2db leharapott motort nem nyelte le.... mentettem a menthetot... 2 prop 3db moci... tobb kuka....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50042) blueye válasza vandor01 (#50040) üzenetére


blueye
veterán

Koszi, szetszedtem es piros/kek kabeles ez a jobb elso, lehet h vmi nem stimmel ennel a gepnel? (bar szepen repult, megallt elso napon es a szetszedesnel lattam h nem megy a motor - remeltem h csak pucolni kell)

Kozben elgondolkodtam h lehet hogy a forrasztas lett kontakthibas es nem is a motor adta meg magat ilyen hamar?

[ Szerkesztve ]

(#50043) twine


twine
addikt

Jupiii...
GT-R90 in-dö-ház! Illetve még csak a helyi kispostán, mert még csak a postás értesítésén nézegethetem a tracking numbert, de ez már megnyugtató...

Gearbest-es S-XSR tracking is megmozdult végre...

Na ezzel a kis zümivel szétterrorkodom a környéket ;] ...a Phantom lesz az angyal a jobb vállalom, a Diatone meg a rejtett ördög a balon :DDD

ááá nem...
De nagyon vágyom már a "csapatásra" :B :D

[ Szerkesztve ]

(#50044) molnigee


molnigee
aktív tag

Újabb SQ12 teszt vidi, nem is rossz, nyilván a fényviszonyokat nem kezeli túl jól, de ennyi pénzért...
Itt egy vidi hogy milyen frankón nyomom, és most kivételesen arról van vidi milyen bénán nyomom :D

Ez a fák feletti manőverezés, power loopozás hát nem olyan könnyű...

Kíváncsi vagyok kit melyik érdekel jobban :D

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50045) stefi81 válasza molnigee (#50044) üzenetére


stefi81
tag

Nekem sq11 volt átalakítva 180fokos obival, de leginkább a kevés képkocka miatt adtam el, mert kicsit darabos a képe. Szerintem a Kínai megnézi hogy mit csinálnak otthon az emberek egy temékkel, hogy alakítják át és azt ők kiadják gyárilag modolva. Régen heliztem kefés géppel és ott is ment a brushlessre alakítás majd pár gét múlva már lehetett kapni br változat is. Ez a olcsó fejlesztés. :D
Jók ezek a kis gépek én is azt nyúzom mostanában csak az a fránya kamera.

(#50046) AMDaZERG_1 válasza molnigee (#50044) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

TF kártya ugye az SD?!
Az akkuja mennyi ideig bírja? A papírforma/4? Az a reklámkép a 720 és 1080P felbontás különbségről az oldalán... :D

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50047) syler123


syler123
veterán

Ti melyik spacert használjátok mondjuk banggood-ról? Lehet elnéztem és nem adnak a vázhoz :D
Egy ilyesmi pack okés lehet?
Alin mondjuk még olcsóbb a 2-szer annyi -

[ Szerkesztve ]

(#50048) SpydeR3412 válasza stefi81 (#50045) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Én meg vagyok elégedve az sq11-el, bár még csak kézben használtam.
Eredetileg kefés gépre vettem, de hiába szedtem le a burkolatot, nem tudtam a szalagkábel miatt úgy elforgatni, hogy lapos legyen.
Valakinek esetleg van hasonló tapasztalata, pozitív eredménnyel?

(#50049) molnigee válasza AMDaZERG_1 (#50046) üzenetére


molnigee
aktív tag

TF az a micros sd, amit a telóba meg akciócamba raksz :)
Aksira egy órát ír, 20 percet ment kb nekem és nem merült le, illetve most rámért 3.7V.
Fél percig nem nyúlsz hozzá kikapcsol, ha nem vesz persze, szóval nem merül még aksit cserélsz pl.
Én elégedett vagyok, mai is már naplementés fényviszony volt, ahhoz képest nem is rossz, főleg ha csak kisebb méretben nézed youtubon,

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50050) syler123 válasza syler123 (#50047) üzenetére


syler123
veterán

Megoldódott.

Jó lenne ez a SQ12, ha valami értelmes FPS-el rögzítene, de a méretéhez, árához képest nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.