Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) twine válasza Saccco (#52000) üzenetére


twine
addikt

ok....de ő egy kbsztt. video blogger :P :DDD vagy a tkm. tudja mi ennek a neve :D
Neki ez hivatalból kötelező :))

(#52002) Peaceliker válasza Peaceliker (#51983) üzenetére


Peaceliker
őstag

Egyébként régebben úgy is ment hogy ez a topic vt az arf/rtf és felső tagozat az úgymond "hc" építkezős eszelősök gyülekező helye és akkor senkit nem bkrzasztott el a majdnem kész build újra szét és össze rakása 42x 0 repülés mellett :D

"Oh my Goa'uld!"

(#52003) SpydeR3412 válasza twine (#51979) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Én igyekszem nem felhalmozni a dolgokat, nem csak a pénz miatt. Hanem mert rossz látni, hogy nem használom őket. De most is van vagy 10gépem. 1s-2s-3s. Van ami egyben, van ami nem.
Inkább alkatrészeket (motor/aksi/propp) szoktam venni, de néha-néha megtetszik nagyon egy váz is. És akkor az alkatrészekkel már megint egy gép.
Eladni/odaadni nem szeretem őket, csak ami nem tetszik annyira. Mert mindegyikben van valami, ami a többiben nincs. :)
De van aki eladogatja őket, van aki meg gyűjtő....

(#52004) vandor01 válasza twine (#51999) üzenetére


vandor01
őstag

na itt a problema : mondjam....technikailag időtállóbb
ilyen nincs... megrendeled meghozza a postas es mar van ujabb jobb szebb gyorsabb faszabb a kinaiaknal... aztan van ESC bol/boardbol/toronybol 4az1ben az alapartol a csillagos egig...
20x20 FC toronybol van 20 ejrotol 100-ig.... de aki csak repulni akar? es ha nem fosik be 6honap utan a draga is "elavult" lesz vagy az en esetem kisgephez vettem a "draga" 20ejros boardot mert sokkal ujabb meg jobb meg csatik meg buzzer rajta.... csak ra kell motorokat dugni az repul.... repult is kb 30 percig azt befosott... 5db-om volt belolle minus 100euro... aztan vettem a fel eves modelbol a legolcsobb fost 7euroert... es meg mindig repul.... sajnos nem lehet megmondani a tutit mindenkinek ki kell probalnia ezt is azt is jarja a sajat utjat kozben falon lognak a sok "technikailag időtállóbb" cucc... vagy eladja elsefteli..... :D :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52005) twine válasza Peaceliker (#52002) üzenetére


twine
addikt

Igen,,,reagálva a mondandódra,,én nem értem félre,,és nem is sértődök meg azon, hogy én nem vagyok modellező....tényleg nem vagyok modellező :D

Nem is kívánom ezt a részét de ezt már sokszor elmondtam...
Azzal sincs bajom,hogy valaki szeret építeni...De ami a legfontosabb,,,nekem semmivel nincs bajom ami itt folyik a topicban....hiszen semmi közöm hozzá, ráadásul amatőrként sok segítséget is kaptam....

feltettem a kérdést, "hogy miért?" úgy csinálja, ahogy...
Mert szeretek beszélgetni...most volt időm melóban,,gondoltam megkérdem, és (fél)offban beszélgetünk róla kicsit.... :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#52006) Saccco válasza Peaceliker (#52002) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én most ezt csinálom... naponta forrasztom a H67-est. :D
Mondjuk a hétvégén egyszer kellett... a kamerát fixre.

---------------------
Más:
Boldclash-éknek is van mindenféle jó cucc a Whoop kategóriához.
Ezen kívül van még a BetaFPV és a Micro Motor Warehouse (MMW).

Akciós náluk az 1S töltő:P01 WhooPower1S LIHV/LIPO Intelligent Charger MAX 1A MCPX MCX $16 free shipping

Hoppá!
Fish FC01 V1 F3 FC Frsky receiver tinyFISH/revision 0.2b/1.62g 16*16mm
Fish ESC01 V1 4-in-1 1S tiny PEPPER v0.5/16*16mm/D-shot 600/4A Blheli_S

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52007) Peaceliker válasza vandor01 (#52004) üzenetére


Peaceliker
őstag

Amúgy igen, ha csak repülni akar az ember, akkor hulladék esc és motoron kívül többi cuccból kb bármi jó, mert f1 lap is jól repül pwm el is, stb :)

twine

Függőség, ennyi :D

"Oh my Goa'uld!"

(#52008) AMDaZERG_1 válasza -Ronnie- (#51996) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Sajnos a plusz dioptria lencse sem oldotta meg teljesen jól az "öreg szem" problémából adódó életlen képernyővel reptetést. Szerencsére csak szimulátorral próbáltam ki... 28 órát reptettem eddig Quanum Cyclops V2 szemüveggel, de elején egyszer volt hosszabb szimulátorozás után, hogy a gyomrom kicsit megpörgött, de ennél. Le kellett feküdnöm, mert olyan rosszul lettem, pedig csak kb 10percet használtam. Ami még gondom, hogy rettenetesen kényelmetlen Cyclops után, így amikor rendbe jöttem felraktam a Cyclopsot a fejemre és nyomtam néhány kanyart, de olyan érzés volt, mintha a "Kajla nugát" után beleharapsz egy Belga "Sheashells" csokiba :D Az árkülönbség kézzel fogható :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#52009) varadigabor válasza Saccco (#52000) üzenetére


varadigabor
senior tag

Jó de ez a fickó hülye, ennek minden jó csak ingyen kapja :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52010) Saccco válasza Saccco (#52006) üzenetére


Saccco
nagyúr

pepperF1SH

30.7g AUW!

Korábban ez volt, talán még emlékeztek rá.

http://fishpepper.de/ is jó oldal, tesztek, infók.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52011) AMDaZERG_1 válasza varadigabor (#52009) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Blogerek többsége így csinálja. Bagóért, vagy ingyen megkapja a szemetet. Mond valami nagyon jót róla, sok hülye meg elhiszi, és rohan venni :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#52012) twine válasza vandor01 (#52004) üzenetére


twine
addikt

igen azt hiszem, ez a probléma,,,de azért mert félre érthetően fogalmaztam...
A "technikailag időtálóbbat", én nem csak a technológiára értem, hanem az ember és a gép kapcsolatára....

HOgy is mondjam...
ismét magamból kiindulva a példa...:
Azért nem akartam eredetileg a GT-R90-nél nagyobb gépet, mert lövésem nincs eljutok e arra a szintre repülésben, hogy ezt a "gyenge kis szart" is kimaxoljam....

Addig míg ki nem maxolom,,,nem érzem, hogy nagyobb géposztály kellene....
Amiért mégis elgondolkodtam, az csak és kimondottan meló szempontjából érdekes, mert a kis fos megkotlik egy Gopro alatt... a nagy meg nem....

Példa ugye a motorok....ez nagyobbat emel,,az nagyobbat....vegyünk még egy motor szettet...

De az előzőt már kinőtted? Ugy érzed többet adna a repülésedhez?

De nagyjából megkaptam a válaszokat,,, :R csak elölről kezdenénk fűrészelni a f*ngot....
Birtoklási vágy,,,és hobby....és a vásárlási függőség... :R :R
MInt a csajok a Jimmy Choo honlapján... :P :DDD

A fent említett TBS Vendettáról semmit nem mondtatok...
Azért is kérdeztem, mert ezekről a gépekről itt egy szó sem esik...
Akár csak pletyka szinten,,,,hogy "úúúúramisten,,,ez besz@rás,,,vagy hogy elmennek ezek a kurv@ anyjukba,,ezért a raklap szarért ennyi pénzt elkérni" :D :U

Érdekelne ez a kategória is...
De tudom "nyitva a zinternet", majd olvasok máshol, csak furcsálltam, hogy szó sem esik az un. "felsőbb kategóriákról" :U

(#52013) Peaceliker válasza twine (#52012) üzenetére


Peaceliker
őstag

Amúgy kisebb géppel nehezebb ám repülni mint nagyobbal, meg erősebbel :D

"Oh my Goa'uld!"

(#52014) vandor01 válasza Peaceliker (#52013) üzenetére


vandor01
őstag

akkor twine venned kell egy 220-as racert is! :DD :DD

na es ez? ezt hogy magyarazza meg az nyugger? :C [link]

valszeg joparan hasonlo cipoben jarunk csak epitsunk :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52015) Saccco válasza vandor01 (#52014) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még egy Whoop-ot is, az érzés kedvéért.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52016) twine válasza vandor01 (#52014) üzenetére


twine
addikt

kettőt! :P :DDD

"na es ez? ezt hogy magyarazza meg az nyugger?"
Demenciával! :DDD ;] :C

(#52017) csakszabi


csakszabi
csendes tag

Halihó srácok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, éppen fpv szemüveg vásárlás előtt állok.
A problémám a következő: próbáltam egy ismerősöm EV100-át, sehogy sem sikerült összehoznom a két képet, hogy egy legyen belőle, nem tudom ennek mi lehet az oka, aggódom, hogy a szűk IPD-m miatt lehet.
Viszont a szemüvegek amiken gondolkodom a fatshark HD3, vagy az aomway commander.
Nem szeretném blöffből megrendelni egyiket sem, nehogy a végén használhatatlan legyen.

A kérdésem az lenne, esetleg tudtok-e tanácsot adni, mi lehetett a problémám.
Illetve, hogy van-e lehetőségem kipróbálni valamelyik szemüveget Budapesten vagy környékén, amiről esetleg nem tudok, esetleg üzlet vagy klubb, ahol ilyeneket árulnak/hsználnak.

Köszi előre is a válaszokat :))

(#52018) Geller72 válasza csakszabi (#52017) üzenetére


Geller72
veterán

Itthon az fpvshop.hu árulja a fatshark szemüvegeket (is). Ha az EV100-at nem tudtad belőni, akkor mindenképpen próbáld ki, amit meg akarsz venni. Nekem volt FS szemüvegem is, eléggé hasonló volt a szemtengely része. Az EV100-on is állítható egymástól függetlenül. Én rövidlátó vagyok, mint nagyjából mindenki az lesz, aki a 40-ez elkerüli, így én rendeltem a fatsharkhoz korrekciós lencseszettet is, ami érdekes módon mégsem kellett. Ahogyan az EV100 is jó volt ezen a téren. Ha tudsz, mindenképpen próbálj előtte. Nem csak a szemed miatt, hanem lehet, hogy nem fog bejönni az adott szemüveg valami más okból sem.

(#52019) csakszabi válasza Geller72 (#52018) üzenetére


csakszabi
csendes tag

FPVshoppal próbálkoztam, egyszerűen nem hajlandóak válaszolni akárhol írok nekik, az oldalon pedig nincs információ arról, hogy helyileg merre találhatóak.

Az áraik is nevetségesek egyébként, de az már egy másik kategória.

(#52020) stefi81 válasza -Ronnie- (#51996) üzenetére


stefi81
tag

Akkor már inkább a Quanum Cyclops V2 ami most jó áron van.
De az lenne a legjobb ha vennél Quanum Fatshark Genesis HD ami most szintén jó árban van és te mesélnéd el nekünk hogy milyen... :D

(#52021) csakszabi válasza stefi81 (#52020) üzenetére


csakszabi
csendes tag

Van doboz szemcsim, de nem nagyon vagyok hajlandó használni, nem szeretem egyáltalán, de köszi.

(#52022) Geller72 válasza csakszabi (#52021) üzenetére


Geller72
veterán

A fatsharkot frogalmazza néhány apple itthoni viszonteladó is, ott ki tudod próbálni. Legalábbis, ami a dji szemüvegét illeti, azt ki lehetett. Gondolom, hogy akkor az fs-t is. :U

Az fpv shop a 12. kerületben van. Én ezt a tel számot tudom.+36 70 328 0766

[ Szerkesztve ]

(#52023) twine


twine
addikt

MOst fogtam fel amit írtál...
"repult is kb 30 percig azt befosott... 5db-om volt belolle minus 100euro..."

5db.... :Y :F Na itt akadok én el.... :DDD :D

De persze kezdem érteni,,, :R horgászni sem egy horoggal megyünk,hanem tele van rakva minden méretből a horgos doboz :DDD
Neked így esik jól, hogy ha kimész reptetni, legyen legalább 4 tarcsi board a farzsebben :P :D :D

(#52024) Peaceliker válasza twine (#52023) üzenetére


Peaceliker
őstag

Így van, 1 géppel kimenni olyan, mintha ki sem mennék xD
Sűrűn volt hogy kellett a backup

"Oh my Goa'uld!"

(#52025) varadigabor válasza stefi81 (#52020) üzenetére


varadigabor
senior tag

Tetszene a gemesis csak mi van ha nem rakja össze a szemem a képet XD

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52026) Saccco válasza Saccco (#52010) üzenetére


Saccco
nagyúr

A kicsi pepperF1SH böszme ám... pontosabban a pepperFIISH...
70g HD-CAM VS 29g Drone — no way!

How to build a 2S pepperFIISH pocket rocket — Shopping list & Recommendations

In the end you end up with ~280g thrust on a 27g + 17g (battery) = 45g quadcopter (6.3:1 thrust to weight ratio). :U :Y

szerk.: Itt van egy elkészült példány...
A new pepperFIISH is born — Successful reproduction by jaap

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52027) vandor01 válasza twine (#52023) üzenetére


vandor01
őstag

haat igen.... kimenni reptetni minimum 2vel megyek!
10-15 aksival es mivel szenkefesek ezert reptetesenkent cserelgetem :DDD
ha esetleg valamelyik elvesz? fen akad a fan? megeszi a kutya.... +1db kell tarcsiban
eloszor rendeltem 1db-ot... nem azt kuldtek hasonlot de ugyanolyan szart :D
aztan rendeltem 2db-ot abbol amit kivantam.... aztan ezek befostak :D
gondoltam en vagyok bena elkurtam oket :DDD aztan rendeltem megint kettot..
hipp hopp mar meg is van az 5db.... :W

Na de most fogsz sokkot kapni... :DDD
a kesobb vett occobol is van meg 5db.... 2 log a falon 2 jar velem repulni
1db egy dobozban varja hogy besorozzam repulesre :DDD
2-ot most ajandekoztam el.... szoval ez eddig 7....
de elotte 1 elszallt... 1 elajandekozodott 1-et tonkrevagtam
szoval az occo 7ejros boardbol is beszereztem sum 10db-ot!

szoktam elajandekozni is hol ide hol oda mikor van 7ejros dron
akkor berendelek... legutobb 2db F36 4db H8 mini....
hetvegen lesz vmi gyerek partyja asszony agaboga viszek 1-et!
vagy megunt/felesleges gepeket aki ep eszembe jut kap belolle :D
de azert ezek mar nem zsirujak.... valamint atalltam Frsky-ra
szoval a mostaniakbol mar nemigen ajandekozodik.....

Legutobb vasarnap giga reptettem 25 aksit tapsoltam el...
8db-t 750-est Leader tipusu gepben... 12db-t 2S szenkefesben...
Na es ezek kozt a szem pihentetese kepen 1-1 aksit H8 miniben :D
szoval 2 boronddel 2 szemcsivel 4geppel mentem ki....
szemcsibol is kell plus 1 ha jon valaki erdeklodni fejebe nyomom a szemcsit
valamint mar irtam 1 nyillal es 3nyilvesszovel es 20meter damillal :D
aki occo/egyszeru geppel hajtja annak ilyen ez a sport....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52028) Teréz Atya válasza rokarudi (#51977) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az U807-et sikerült bindelnem az i6-hoz, de mindig át akart fordulni. :D
Valami debil, átalakított AFHDS protokollt használ. Régi Wltoys masinák viszont mennek az i6-al, pl v911 heli, etc.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52029) KaiotEch válasza Teréz Atya (#52028) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Úgy sajnálom, hogy az a Nihui már nem kapható, az egy nagyon jó kis kezdő gép!

(#52030) -Ronnie- válasza AMDaZERG_1 (#52008) üzenetére


-Ronnie-
csendes tag

Köszi az infókat. Cyclops lenne nálam is befutó, főleg az állíthatóság miatt. De 20 EUR a szállítás, azzal együtt picit soknak tűnik. Nézem már egy ideje, de csak nem akar freeshipping lenni... :(
Várok még és küzdök tovább a szimulátorral. :)

(#52031) Peaceliker válasza -Ronnie- (#52030) üzenetére


Peaceliker
őstag

EU raktárban nincs?

"Oh my Goa'uld!"

(#52032) -Ronnie- válasza Peaceliker (#52031) üzenetére


-Ronnie-
csendes tag

nincs, csak HK.

(#52033) fape válasza Saccco (#52026) üzenetére


fape
senior tag

A jó öreg cx-10 is elbírt egy yicamot. :P

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#52034) Saccco válasza fape (#52033) üzenetére


Saccco
nagyúr

De ez nem fake. :U :P

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52035) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

2s, 120-as kefés géphez találkozott már valaki olyan proppal, ami nem akar már az első gázadásnál leugrani?

(#52036) Peaceliker válasza SpydeR3412 (#52035) üzenetére


Peaceliker
őstag

Van neten fogselymes hekkeles az állítólag jó. Amúgy sztem nagyon nincs megoldás. Illetve olyat láttam hogy prop szoros nagyon és kinyomta forgó részt motorból rárakás közben , szal kuka lett...

"Oh my Goa'uld!"

(#52037) SpydeR3412 válasza Peaceliker (#52036) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Fogselymesre tudnál dobni egy linket? :)

(#52038) helltp válasza Saccco (#52006) üzenetére


helltp
aktív tag

Pont most akartam kérdezni, hogy valaki tud-e E011-hez 716-os motort értelmes áron, mert a gyáriból a 4-es szett annyiba kerül mint a komplett drón.. És erre boldclash-en van 7$-ért :D. Köszi.
Már csak arra vagyok kíváncsi hogy tudom-e keverve használni a gyárival.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#52039) Geller72 válasza SpydeR3412 (#52035) üzenetére


Geller72
veterán

8520-as motorokra nekem van. Alig bírom leszedni. Igaz, kicsi, hármas propok. QX9x szériára. De 8520-ra. Viszont nem törik, hanem puhább, könnyű visszaállítani.

(#52040) vandor01 válasza Geller72 (#52039) üzenetére


vandor01
őstag

esetleg a beszerzesi forrast is me lehetne nevezni? esetleg 1 linkkel? ne csak a nyalunkat csepegtessuk a jo kis prop utan! :D :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52041) Geller72 válasza vandor01 (#52040) üzenetére


Geller72
veterán

Hogy megfelel e, az majd kiderül. Nekem meg. Jó passzos. A 20 db ennyi. Nem tudom, nagyobb vázon, nagyobb súllyal milyen. Bár, amire a 8520 jó, arra ez a prop is elég. A QX9x gyáriját váltottam le vele, miután az egyik elszálló prop majdnem kiverte a szemem. Átmenő furatosak, kúposan szorulnak.

[ Szerkesztve ]

(#52042) vandor01 válasza Geller72 (#52041) üzenetére


vandor01
őstag

koszi....
ohhh ezt ismerjuk... kuka.... :O
habar... 2S 8520-on nem probaltam de 1S-en fos kategoria

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52043) Jackal2 válasza AMDaZERG_1 (#52011) üzenetére


Jackal2
senior tag

erre nem tudok mit mondani :D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#52044) AMDaZERG_1 válasza Jackal2 (#52043) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ugye Te nem abba az elitbe tartozol?! :D
Neked szoktam olvasni az írásaid, nézni a videóid, bár megjegyzem várom némelyiknek a folytatását! :D
Rendelést... Az úgy nem izgalmas :D Amúgy ígérted a Taranist, BetaFlight.

Más:
Gondoltam akciós tattura benevezek... Ja, csak aztán a postaköltség jött szembe velem (GB)
Lassan már kezdenek úgy "kialakulni" az árak. Amúgy ez az "EU registered" ugye nem az, amelyik alapból vámol?

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#52045) Jackal2


Jackal2
senior tag

Jah de mégis, kitettem a két darab 4K kamera szétlövését. Megsíeltem a kicsiket, mondjuk ha valaki jelentkezik, feldobhatnánk egy drónra is, kíváncsi vagyok, felülről mit tudnak:D

(#52044) AMDaZERG_1 : melyiket várod? Rendelést felveszek:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#52046) syler123 válasza -Ronnie- (#51996) üzenetére


syler123
veterán

Semmi, most nézem, hogy jó régi üzenetre válaszoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#52047) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#52044) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Végül rendeltem 2db 450mAh 3S Tattu akkut... Remélem nem kezdődik megint egy szórakoztató adok-kapok... De az 1234 Ft szállítási költség elég hangulatromboló.
Mellesleg az EMAX motorok 2018.01.10-én lettek rendelve és elvileg már az országban vannak, míg a Banggoodtól rendelt 3db Eachine motor meg 2017.12.27 -óta semmi jelét nem adják, hogy közelítenének. Vagyis fordult a kocka. Agyrém ez az egész :D

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#52048) stefi81


stefi81
tag

Egy gyors teszt.
Rádobtam a leader120-ra a HMDVR-S DVR -t
Nagyon tetszik és a Gemfan 2540 meg oltári jó propp, csak ajánlani tudom annak aki ilyen géppel repül!

(#52049) syler123 válasza stefi81 (#52048) üzenetére


syler123
veterán

Mostmár én is berendeltem a hmdvr-t. Gondolom már a Runcam volt fent a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#52050) SpydeR3412 válasza helltp (#52038) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

A gyári asszem 14k kv-s, a BoldClash meg 19k talán. Nézz utána, de szerintem em érdemes keverni őket.
A BoldClash-t sokan dicsérik.
Én BetaFPV-t vettem bele, az is jó drága volt. :DDD

(#52041) Geller72 : Köszi, meglesem őket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.