Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) KaiotEch válasza Jackal2 (#36994) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De jól néz ki a ficus ginsengje. :K

(#37002) Vaze válasza syler123 (#37000) üzenetére


Vaze
őstag

Azok a propok nem ajanlottak,Teréz Atya irta...

Sajna nem nyujt eleg felhajtoerot. KingKong 4045 tri blade mar eleg jo.

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37003) Krisz81 válasza Teréz Atya (#36991) üzenetére


Krisz81
csendes tag

Köszi a válaszod. :R
epoxy gyantára gondolsz vagy jó hozzá epoxy ragasztó is? Bocsi de tudatlan vagyok :K

(#37004) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Sziasztok

Drón vásárlásban szeretnék segítséget kérni tőletek, egész pontosan rögtön kettőhöz. Teljesen szűz vagyok a drónozás terén, ezért mindenképpen szeretnék egy viszonylag olcsó gyakorló darabot, amivel kapcsolatban azon kívül hogy stabil és megbízható legyen, valamint repüljön nincs semmi egyéb elvárásom. Ne legyen túl nagy veszteség ha ripityomra zúzom.

Ezzel egy időben szeretnék egy kifejezetten korrekt fotós/videós képességekkel rendelkező gépet. Készítsen minőségi képeket, legyen raw támogatás és minimum full HD videókat legalább 60 fps-el. Ezen felül legyen benne megoldva a kép6stabilizáció. Nem tudom, hogy milyen árban mozognak ezek a kütyük, de első körben legyen a keret 3-400k.
Ami fontos, az a hazai forgalmazás és szerviz háttér.

Tudnátok esetleg tanácsokat adni, hogy mikre fontos még figyelni a vásárlásnál?

(#37005) Geller72 válasza B-Clone (#37004) üzenetére


Geller72
veterán

Gyakorló, de elég nagy testű, normális motorokkal egész jól megépítetten, cefetül hasító, kamerás drónnak esetleg lehet az MJX Bugs3. Komoly gépnek 343-379 ezerért magyarban a Phantom 4. Az MJX 85 euróért van, testre egy hangyányival nagyobb a phantomnál, de a méretet meg tudod vele szokni. Közel nincs olyan minőség, mint a phantom, de ugye 85 euró. Ha földhöz vered, nem akkora gáz. Van rajta kamera tartó, de nem pozicionálós gimball, hanem fix. Viszont tehetsz bele egy kamot és gyakorolgatni nem rossz. Ha az mjx-et felöltözteted egy másik FPV kamerával, adóval, etc, akkor egy szemüveggel, vagy megfelelő tablettel láthatod is, mit csinálsz. De ha ez nem szempont, hanem csak repkedni akarsz, akkor hagyod úgy, ahogy. Vagy ha kicsit többet szánsz rá, veszel egy használt phantomot, egy régebbi kettest esetleg, amin gyakorolsz. Vagy XK380C-t. De ennek az árából már van régebbi phantom is szerintem.
Attól, hog ynem itthon veszed meg a phatnomot a gar még él. Nem mindegy ugye, mert itthon mondjuk átlag 380 a sima Phantom 4, németektől DHL-el (13 euró) 979 euró az alapgép, 105 euró darabja az akkunak és úgy alles 1220 euróért van egy Phantom 4-ed 3 akkuval és egy kemény fedeles tatyóval, ami itthon olyan 510 ezer lenne a német 365 ezer helyett. 510-ért meg németből Phantom 4 Pro-t veszel. Ez az én véleményem.De ha nem jó, majd a többiek kiegészítik.

(#37006) vandor01 válasza Geller72 (#37005) üzenetére


vandor01
őstag

en meg a bugs3 elé beraknék vmi tenyleg occo fost 20ejroert
h36/e010/h8mini/etc.... de csak lehet én vagyok szarrágo es sajnálnék
lezuzni elveszni egy 100ejros gépet? :F :F :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37007) Geller72 válasza vandor01 (#37006) üzenetére


Geller72
veterán

Azok tul kicsik es abszolut nem ugy mozognak ahogy a nagyok. Ha egy kicsit nagyobbat kellene akkor inkább a h31 e5c vonal. Az meg mindig olcso. De aranyaiban a 85 euro az 1200-hoz kepest nem igazan sok. :U

(#37008) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Valami még mindig nem okés a Falconommal, ma itthon vagyok, így kivittem kipróbálni, olyan 1m magasan tudok vele lebegni, de van amikor ígyis a földet súrolom. Lehet az akksival lesz baj, mert akárhányszor töltöm a 3. cella zöld, mintha nem is merült volna, a másik kettőt tölti a töltő. Így olyan nagy beruházásokba nem kezdek a falconhoz (pl drága akkuk, míg nem működik rendesen).

Szerintetek mi lehet a baj? Motor időzítés kilőve azt már a legfelső fokozatra állítottam.

(#37009) vandor01 válasza Geller72 (#37007) üzenetére


vandor01
őstag

jaja H31 22ejro van meg EU-s raktaron a GB-nel...1 het es MO-on van!
Jovo hetvegen mar lehet repkedni vele! tokeletes kezdeni! hajra! :DD
Most kezdenek en is azt valasztanam :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37010) Vertigo18 válasza vandor01 (#37009) üzenetére


Vertigo18
addikt

Van ám ott még posta is... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37011) vandor01 válasza Vertigo18 (#37010) üzenetére


vandor01
őstag

de az mehet okosban is!
keresni kell filleres akcios 1 ejro alatti cuccot pl vmi vilagitas vagy alkatresz?
Mo-ra 5/6db kell hogy ingye legyen a szallitas! es akkor 5-6ejrot lehet fogni
es lesz extra meglepi vagy kinai szemet a csomiban....

de most komolyan az erdeklodo szeretne eltapsolni parszazezret?
szerinted szamit az 12ejronyi postakoltseg? :DDD :DDD :DDD
gyors es TUTI sarc mentes lesz a cucc.... es jovoheten mar repul! :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37013) syler123 válasza syler123 (#37008) üzenetére


syler123
veterán

Valaki tudja esetleg 1 halott cella milyen hatással van a gép teljesítményére? Okozhatja az általam jelzett problémát? 3-4 töltésből eddig az összesnél zölden világított a 3. cella már amikor rádugtam a töltőre. A másik kettő piros volt, tehát merült, töltötte a töltő. Ha megjön a feszmérő akkor tudom csekkolni a cellákat.

(#37014) maximilian4 válasza syler123 (#37008) üzenetére


maximilian4
addikt

Mennyi gázt adsz neki? Felszállásnál, emelkedésnél mindig nagyobb kell, utána vissza kb. középállásba és akkor tartja a magasságot. Nem lehet hogy ez a baj?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#37015) syler123 válasza maximilian4 (#37014) üzenetére


syler123
veterán

Már most max gázzal szállok fel, mert nem akarom hogy boruljon, de ennyi, max gázon lebeg 1,5m magasan, és itt a vége, onnan nem emelkedik tovább. Ha félgázra leveszem szerintem le is szállna, legalábbis a földet súrolnám.

Arti1: De multiméterrel nem tudom megnézni a cellánként feszültséget, gondolom csak akkor ha szétkapom az akkut. Csipogó szerintem ha nem a héten akkor jövőhéten jön meg azzal tudom csekkolni.

Amúgy ha rossz a cella, akkor ezt a hibát rá lehet erre fogni? Mert egy hibás géphez nem szívesen vennék még 6k-s akkukat :D

A pidjeim ugyanazok, mint terázatyának. Az rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#37016) Arti1 válasza syler123 (#37013) üzenetére


Arti1
aktív tag

Nem kell ide feszmérő, kérj kölcsön egy multimétert, gyorsan kiderül...
Milyen háztartás az, ahol nincs egy multiméter, egy SMD állomás meg egy digitális oszcilloszkóp :DDD

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37017) syler123 válasza syler123 (#37015) üzenetére


syler123
veterán

A throttle curve az ilyen a távon, a trimek mind középen vannak, ez gondolom rendben van.

(#37018) molnigee válasza syler123 (#37017) üzenetére


molnigee
aktív tag

Ha három cellából egy rossza, akkor örülj hogy még nem gyulladt ki, másrészt meg nyilván nem fog 2 cellával rendesen repülni.
Kérj egy kölcsön aksit valakitől, vagy mérd ki.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#37019) Teréz Atya válasza molnigee (#37018) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha három cellából egy szar, és a többi jó, attól még szar lesz az akku teljesítménye. Sorba kötött celláknál nem vidám dolog, ha az egyiknek megugrik a belső ellenállása, elcseszi az egész akkut.
Amúgy hasonlóval már találkoztam, igaz 1S akkuval. A gép nem akart felemelkedni, kivéve meg 4,1V-on állt. Új akku be és repesztett a masina. Öreg akku be, megint nem bírt megemelkedni.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37020) kimista válasza syler123 (#37017) üzenetére


kimista
aktív tag

balansz csatin egyesével meg tudod mérni a cellák feszültségét.
amit leírsz az nagyon nem oké. egy aksival csinálja ezt, vagy minddel?

CF-ben nézd meg a táv sávjait, hogy milyen tartományban mozog, nincs-e valami offset vagy valami elcseszett exbo beállítva.
min max értékeke mennyik?

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#37021) syler123 válasza molnigee (#37018) üzenetére


syler123
veterán

Rámértünk multiméterrel, 3,4V-ot és 7,8V környékén tudtunk mérni a balansz csatint. Utóbbi értéket mértük ugye a XT60 csatlakozón, tehát az az összeszültség, igaz merülőben volt az akku. Gondolom egy 10-11V környékén kellett volna hogy mérjek.

Akkor jól gondolom hogy kiderült a probléma?

Van itt valaki Kiskőrös környékéről, akinek lenne egy próba akksija?

Rámérjünk töltött állapotban? Vagy inkább ne tegyem töltőre?

[ Szerkesztve ]

(#37022) syler123


syler123
veterán

4s akksihoz milyen olcsó töltőt javasoltok? Ez a gyári töltő szerintem csak 3 cellás akkut tud tölteni.

(#37023) syler123 válasza kimista (#37020) üzenetére


syler123
veterán

Távot csekkoltam cleanflightban, minden rendben.

molnigee: sejtettem hogy nem fog 2 cellával jól repülni, de mondjuk arra alapból nem számítottam hogy halott akksival kapom és mivel itt hardverapron vettem, így még az sincs hogy reklamálok a banggood-nál hogy ejnye küldjenek már egy működő akksit hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#37024) molnigee válasza syler123 (#37021) üzenetére


molnigee
aktív tag

3 cella az 12.6 feltoltve, lemerulve pedig 10.5 kb. Ertsd ennyin kb már fel sem emelkedik.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#37025) szacsee válasza syler123 (#37022) üzenetére


szacsee
nagyúr

Legolcsóbb 4S töltő hálózati feszültségre.
Nincs merítés, kapacitás mérés stb.
Efelett isdt, vagy skyrc b6 mini + tápegység. Esetleg skyrc b6ac.
Skyrc-ből van copy is, neked kell eldönteni, hogy origi, vagy copy kell.
Gyári töltőd milyen?

(#37026) syler123 válasza molnigee (#37024) üzenetére


syler123
veterán

Értem köszi, akkor nem csoda hogy csak lebegni tudtam. A feszültségekkel tisztában voltam, de mérő hiányában nem mértem rá, de átvittem és egy haver rámért, így már világos mi a gond.

szacsee: Link lemaradt vagy a név hogy melyik az a legolcsóbb töltő :)

Egy imaxRC B3 pro compact charger-em van. 3 cellának van ledje, gondolom 4 cellásat nem tud tölteni.
Semmiképpen sem akarok drága töltőt, jó a copy is, csak tegye a dolgát. Esetleg használt töltő itt hardwareaprón?

[ Szerkesztve ]

(#37027) .DLL


.DLL
veterán

Hali!

Újabb DJI cuccoknál az irányító GPS pozícióját mi adja? Van a controllerben GPS vevő, vagy a mobil divájsz (telefon, tablet) GPS-ét használja? (ha nem lenne benne pl. tablet-ben, akkor mi van?)

:R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#37028) syler123 válasza szacsee (#37025) üzenetére


syler123
veterán

Eddig ezt találtam legolcsóbbnak. Megfelelő lehet?

(#37029) Arti1 válasza syler123 (#37023) üzenetére


Arti1
aktív tag

Most már csak érdemes lesz felkeresni az eladót, hogy... kicsirigó, mit is adtál el ennyiért?

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37030) shaddam válasza syler123 (#37028) üzenetére


shaddam
aktív tag

Hát egy imax b6 alá nem adnám. Egyszer vettem hazai airsoftos boltban töltőt, amikor meghalt a gyári az első nagydrónnál. Kb 3 alkalommal töltöttem vele és kuka. Azt is nézd hogy több aksid is lesz, ahhoz nem árt a nagyobb amper mert megőszülsz

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#37031) PNP válasza Arti1 (#37029) üzenetére


PNP
őstag

Itt van az eladó. Sosem repült cuccot adott tovább.

(#37032) vandor01 válasza syler123 (#37028) üzenetére


vandor01
őstag

haat? ideglenesen ha mas nincs megfelelhet.... de csak 1db aksit tolt!
nekem is van en a HK-s verziot vettem... gyorsan valtottam IMAX B6 -ra
igaz csak 2S aksit toltok de boarddal 1x 5db-ot! szoval szuk keresztmetszet lesz
vagy vegyel tobbet de akkor mar inkabb B6+board...... vagy vmi nagyobb
teljesitmenyu foleg ha lesz 4S aksid is!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37033) maximilian4 válasza PNP (#37031) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez biztos? Biztos nem próbálta ki? :)

Maxi

(#37034) PNP válasza maximilian4 (#37033) üzenetére


PNP
őstag

Már bánja, de nem.

(#37035) Geller72 válasza syler123 (#37028) üzenetére


Geller72
veterán

Vagy B6 mini vagy E4. Ez alá ne add. Az E4 nekem a grasshooper gyárija. Alapból tud 4S-t is.
E4 caricatore dell'equilibrio della batteria di ingresso lipo 30w 240v 2-4s ac
https://banggood.app.link/wvnbvwyQCA
Bocs telorol vagyok mar.

[ Szerkesztve ]

(#37036) Arti1 válasza PNP (#37034) üzenetére


Arti1
aktív tag

Akkor még játszhat a Paypal buyer protection is, a kicsi kínai boltnak nem kell tudnia, hogy kinél volt a cucc, mikor először próbálták reptetni, de nem ment...
Asszem 180 napig a PayPal védelme él...
Kérdés, hogy a BG/GB, vagy ahonnan származik, mit szól ahhoz, hogy valaki nem próbálja ki azonnal, mikor megérkezik (unboxing vagy valami), csak hetek múlva
Valakinek esetleg tapasztalata, meddig terjed ilyen esetben a GB / BG türelme?

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37037) PNP válasza Arti1 (#37036) üzenetére


PNP
őstag

Aug. 19-i rendelés. Általában kipróbálok mindent, de tudtam, hogy ez nem lesz egy egyszerű menet, mire beállítok mindent, úgyhogy ez elmaradt. Pár hónapig nézegettem, aztán eladtam, amikor a BG-ről rendelt 4 cellás akkum eltűnt a postán.
Egyrészt tehát furcsa, ha elkezdem most gariztatni, másrészt nekem mostanában BG csak pontot hajlandó adni, azzal meg syler nincs kisegítve.
(amúgy az akksi nem volt megütve, se felpúposodva, amikor feladtam, most már olyat is kapok vissza, hogy karcos a gép, tehát biztosan repültem vele...)

[ Szerkesztve ]

(#37038) Geller72 válasza Arti1 (#37036) üzenetére


Geller72
veterán

Novemberi balhem volt a gb-vel. Nem nagyon akartak refundolni. Irtam a paypalnak, csatoltam mindent. Ket nap mulva rajt volt a penz a szamlamon. ;] Ennek egy hete.

(#37039) Geller72 válasza Arti1 (#37036) üzenetére


Geller72
veterán

En most het het utan megyek haza. Ha valami nem stimmel, siman leverem rajtuk. :DD

(#37040) Teréz Atya válasza PNP (#37031) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hmm, akkor reklamaljatok meg BG-n, kaptok egy uj akkut.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#37041) Arti1 válasza Teréz Atya (#37040) üzenetére


Arti1
aktív tag

Végül is, vesztenivaló nincs a dolgon... max. tényleg kapnak egy új akksit...

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#37042) Geller72 válasza Arti1 (#37041) üzenetére


Geller72
veterán

Ahhoz eloszor azt kellene megnezni, hogy egy masik akkuval jo e. Nekem ez a gep nagyon gyanus. Egy rakas gond volt vele. Kellene a teszt egy jo akkuval.

(#37043) syler123 válasza PNP (#37037) üzenetére


syler123
veterán

Nem a gép karcos, a VTX alján láttam karcot, de simán lehet hogy nem repültél vele. Banggood-ról is kaptam már olyan eszközt ami karcosan érkezett, szóval ez semmit nem jelent. Nem mondhatod hogy rágalmaztalak vagy valami, csak gondolhatod hogy csalódott vagyok, amikor 1 hónapja szenvedek vele, mert nem tudtam mi a baja, most meg kiderül hogy rossz az akksi.

(#37044) vandor01


vandor01
őstag

mindenki nyugodjon le a picsaba :DDD :DDD :DDD
kina szarokrol beszelunk... muanyag es elektronikai szemetrol!
1x leesik azt szevasz! boldog ember lennek HA csak 1db 3S akkumlatornyi
zsetont buknak ezen a hobbyn :D :D :D
meg 1 ev szivas utan majd mashogy latod a story-t miutan sulyos tizerek
folytak el ezekre a szarokra :DDD de mig szivunk addig is elvezzuk :DD :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37045) maximilian4 válasza vandor01 (#37044) üzenetére


maximilian4
addikt

Egyáltalán nem értek egyet a hozzászólásoddal.
"Kinai szarok", "műanyag és elektronikai szemét"? Miről beszélsz? Egy minőségibb gép nem éppen a 2 forintos kínai szar kategória,és a felhasznált alkatrészek minősége is simán lehet nagyon jó minőségű, annak ellenére hogy kínai. Ráadásul vannak nem éppen olcsó elektronikai alkatrészek, és egy jó minőségű akkumulátor sem 2 forint.
1 eséstől meg nem lesz "szevasz" a gép. Elég strapabíró cuccok ezek és egy középkategóriás váz is eléggé ellenáll a behatásoknak.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#37046) Surci1


Surci1
tag

Véleményetek szerint, tapasztalataitok alapján, ha egy gépnek servo-val forgatható a motorokat tartó karjai, akkor annak van előnye is azon kívül, hogy a géptörzs előre és hátra menetnél nem dől meg hanem vízszintesen marad? Erről a Eachine Racer 180 Tilt Rotor gépről néztem videókat, de hogy racer drónként a karok mozgatása előny e vagy sem azt nem megállapítani Viszont van olyan kapcsolóállás a távján ( a motorok a gép hátulja felé vannak megdöntve) ahol előre elinduláskor kamikaze beleáll a földbe a gép.
Ahogy néztem ez a Eachine-nek egy próbálkozása, más gyártóknál nem találkoztam ilyennel. Jól gondolom hogy ez a fajta vezérlés inkább nehézkessé teszi az irányítást?

[ Szerkesztve ]

(#37047) vandor01


vandor01
őstag

falcon 180 st egy minosegi gepnek nevezni az azert eros :DD

minosegi gepe talan az US armynak van nekunk meg jut a jatek :)
ezt veszzuk mert ez a logoccobb vagy legjobb vetel azt szivunk vele
de kozben tanulunk! nincs ezzel semmi problema de ne egymast szivassuk
ezzel a "minosegi" aksi problemaval...... veszteseg listara kell tenni

ezek jatekok... ebben az arkategoriaban sajnos nem minden minosegi :(
mikor a kinai is a nagyokat aztan meg egymast masolva fejlesztenek azt
kicsit elmerik itt azt ott rosszul ontik kisebbre/nagyobra a lopott cucc copy-jat

eladaskor kapunk vmi spec leirast ami jo ha fele igaz! de valamikor meg az sincs.
veszunk valamit aztan probalkozunk ha nem jon ossze veszunk masikat
tapasztalati uton elobb vagy utobb osszejon ez a HOBBY :DDD
a profik meg a TEKnel vannak :W

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37048) maximilian4 válasza vandor01 (#37047) üzenetére


maximilian4
addikt

Te mit szívsz? Érdekelne. :) Te jó isten!

Maxi

(#37049) vandor01 válasza maximilian4 (#37048) üzenetére


vandor01
őstag

csak a szokasos altalanos dolgok :DDD
de ha kinyitod a kinai oldalakat es pontos ertekeket akarsz kapni egy motorrol egy propellerrol egy aksirol?... egy SD kartyarol? akarmirol? :F ott van? igaz ami ott van? suly? teljesitmeny? mennyi ampert vesz fel? mennyit emel? milyen az irasi/olvasasi sebessege? mennyi a "C" je.... es amivel megmered az sem pontos hanem kinai :D :D szoval a profitol a minosegitol? csak jatekok es neha csak szemet... ha nem is rogton Augusztus 19.en hanem most Februar 9.-en :D :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37050) .DLL válasza .DLL (#37027) üzenetére


.DLL
veterán

Erre valaki? :R

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.