Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Allien válasza Jackal2 (#20000) üzenetére


Allien
veterán

Akkor egy kérdés. Itt több emberkét érdekelne egy olyan, amibe az XK X251 bele fér. Szerinted? Van egy olyan verzió is, ami Syma X8-hoz való, de méretben kb mint amit Te vettél. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#20002) _X10Dead_ válasza Jackal2 (#20000) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Kb. 20 dollár egy 30-35 literes "military" zsák. Ilyesmi
Azt úgy feldíszítheted kopterekkel, mint egy karácsonyfát...

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#20003) DJGABI válasza molnigee (#19982) üzenetére


DJGABI
addikt

ez vajon a nagyobbik gép? stabil meg minden, de ez a képminőség megint fasorban nincs... kb Yi szint

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20004) _X10Dead_ válasza medvegy (#19960) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Ez volt az, kukázták az EU raktárat.
Kb. 2 hete volt róla szó, hogy bűn kihagyni. El is kapkodták(tuk), több mint egy hete OoS. Szóval, ez a hajó már elment, sajna

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#20005) molnigee válasza DJGABI (#20003) üzenetére


molnigee
aktív tag

Ez is a kisebb, a 4k-rol még nincs semmi teszt. De jó hogy van aki azt írja yii szint, valaki meg hogy P3 szint :)
Itt egy jó kis snap up: http://m.banggood.com/UPair-UP-Air-FPV-With-12_0MP-1080P-SONY-HD-Camera-2-Axis-Gimbal-RC-Quadcopter-p-1058941.html?utmid=792

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20006) Exian válasza Jackal2 (#19934) üzenetére


Exian
őstag

"Még nem érted, mert nincs gyakorlatod."

Így van, de nagyon köszönöm a KIMERÍTŐ leírást, ez alapján azt hiszem, megvilágosodtam! :D Mármint, ebben a tekintetben.

Azt hiszem, hogy ezt szeretném is gyakorlatban próbálgatni, úgyhogy lehet, hogy ebbe az irányba is elmozdulok majd...

A másik tervem a korábban említett lassú mozgású, szinte egy helyben repdeső kamerás-fotós téma (ehhez gyúrok a DJI-re), de szeretnék egy racer jellegű gépet is, ezzel a "gépben ülök" módszerű FPV-s irányítással.

(#20007) Exian válasza Teréz Atya (#19961) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, ez nagyon jó, valami ilyesmi repkedés volna nekem is a tervem :)

(#20008) molnigee


molnigee
aktív tag

Gearbest akció x251, 107$!

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20009) _X10Dead_


_X10Dead_
aktív tag

Na, a TomTop, legalábbis az Ebay-es csoportja (AntiqueChina2009) felkerült a feketelistámra. Ja igen, a PayPal is elmehet a 3.14csába.
Egy fél éves történet zárult tegnap ultra-szopó eredménnyel.
LSS:
Januárban rendeltem egy 4K (muhaha) kamerát 60 dolláré (SJCAM klón, Q3H).
Gyorsan megjött, nem is vártam tőle sokat, de kiderült, az fw-je ultrasz@r. Hogy mást ne mondjak, 720p-ben magasabb bitrátával dolgozott, mint 1080p-ben, a high-fps videókat meg botrányos minőségben csinált (mintha egy 320x200-as képet interpolált volna fel. Mini review az RCGroups-on).
Azonnal reklamáltam, és kértem küldjenek új fw-t. Igértek, de nem küldtek. Újra kértem, újra nem küldtek, és így tovább áprilisig.
Márciusban kibökték, hogy nem tudnak ilyet küldeni, helyette kapok egy cseredarabot, ami rendesen működik.
Leokéztam, két nap múlva értesítés, hogy feladták.
Áprilisban érdeklődtem, hogy hol a csomag? Aszongya a ferde-szemű: elakadt a vámon. A KÍNAIN!!! Hámondom, anyádat, muti a ragszámot, mer' ilyet még nem láttam. Az nincs, de egy hét múlva csenget a postás...
2 hét múlva újabb levél, hogy hol a cucc? Aszongya a ferde-szemű: elakadt a vámon. A KÍNAIN!!!
Igen, copy-paste-eltem. Mert a suttyó szóról szóra ugyanazt a választ küldte, mint egy hónapja. Újra kértem a ragszámot, de ekkor már fenyegetőztem a PP-claimmel is. Jön a válasz, hogy 2-3 napon belül POSTÁZZÁK!!! A bajszom alatt elmotyogtam két-három imát a lelki üdvéért, aztán visszaírtam, hogy na most megyünk át a PP-hez beszélgetni.
A PP-nél szépen bepötyögtem a storyt (dátumokkal) és újra kérdeztem, hogy hol a csomag? Ki nem találjátok, hogy mi volt a válasz.
Kicsit eldurrant az agyam, megírtam, hogy egy héten belül működő és lekérdezhető ragszámot akarok, különben eszkalálom a problémát.
2 nap múlva kaptam is egyet, ami újabb 2 nap múlva működött is, és azt mutatta, hogy spanyolból ch-postávan megindult a cucc, M.O. felé. Itt már május végén tartunk, ami azért fontos, mert közben a PP becsilingelt, hogy a protection a végét járja.
Írtam a PP-nek, hogy tartsák nyitva a claimet, és/vagy hosszabbítsák meg a protectiont mert úton van a csomag, de a védelem hamarabb lejár, mint ahogy az megérkezik.
A PP ezt eszkalációnak vette, és (szokás szerint) anélkül, hogy értelmezték volna a problémát, vagy akárcsak olvasták volna, amit írtam, 2 napon belül (standard) üzenet jött, hogy küldjem vissza a szart, adjam meg a ragszámot és kapom a refundot. Erre van egy hetem, utánna zárják a claimet.
WTF?!?!

(A PP döntése végleges, és megfellebbezhetetlen.)
Nyilván nem mentem postára, mert épp mielőtt lekettyent az óra, a tr. szerint a cucc belépett az országba.
Egy nap múlva a PP írt, hogy letelt a határidő és sorry, de mivel nem kaptak trackinget, zárják az ügyet.
Hát, gondoltam, nektem meg a jó k. anyátokat, de nem baj, egy-két nap és úgyis jön a postás.

Tegnap a posta nyomkövetése szerint du. fél háromkor kézbesítették a kérdéses csomagot. Valakinek. 200 km-re innen, Hajdúhadházán...
End of story...

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#20010) Jackal2 válasza Allien (#20001) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ebbe biztosan belefér:D Mint látható a képen, az Ogréra még ráfér a Nighthawk, pedig az a legnagyobb racerem, tehát ebbe bőven belefér a Syma X8 is. Az XK meg az aljára süllyed, szóval ez túl nagy is hozzá.

Xdead: jah és az arra is való és védi is és merev is. A tescós szatyorba is belefér, de pont ezt az igénytelenkedést akartam elkerülni. Szükség van szeparált, párnázott részekre, de lehet military zsákkal is bohóckodni 20 USD-ért ami kb. 6000 Ft, ez meg 8. Szóval cipőt a cipésztől:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20011) Jackal2 válasza molnigee (#20005) üzenetére


Jackal2
senior tag

A Walkera Runner 14.000-ért is az:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20012) _X10Dead_ válasza Jackal2 (#20010) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Nem azt mondtad, hogy védelem is kell, csak azt, hogy unod a szatyrokat :)

UAVFutures

P.S. A Runner az US only

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#20013) hatasu


hatasu
csendes tag

Tegnap elmentem postára. Láttam a követőkódon hogy hova érkezett a csomagom, gondoltam bemegyek hogy nincs semmi papírom, de odaadhatnák végre. Szerencsére tényleg ottvolt, szóval tegnap boldog tulajdonosa lettem az első, konkrétan u807-es drónomnak. Király cucc, gyorsan függővé tett. :D Belvárosi körfolyosós ház kis kertjében játszogattam még csak vele mert este értem csak haza. Szerencsére az öt aksi amit utána rendeltem, már hamarabb megjött.
Egy kérdésem lenne. Ezek a trimmer gombok mire valóak? Próbáltam kapcsolgatni őket, de semmi nem történt. :P

Mindenes | Bármikor le tudok állni a szerencsejátékkal! Akarsz fogadni rá?

(#20014) Jackal2 válasza _X10Dead_ (#20012) üzenetére


Jackal2
senior tag

Jah, hát így nekem is elfér, ha felvelcrozom rá kívülről, csak vajon mikor buggantják le a hátamról a 4-es 6-oson?:D

Észre veszik Ricardoék, hogy ebben fém is van (alumíneum tartók ugye), már végem is van:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20015) shaddam


shaddam
aktív tag

Tervez valaki rendelgetni hobbykingről? Lassan vennék kezdésnek 2 grafén akksit, de látom 40 dollár feletti a posta, úgy azért annyira kösz, de nem

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#20016) hatasu


hatasu
csendes tag

Ja és itt vannak a tavaszindító akciók:
http://www.gearbest.com/promotion-gearbest-anniversary-rc-special-481.html

Mindenes | Bármikor le tudok állni a szerencsejátékkal! Akarsz fogadni rá?

(#20017) molnigee válasza hatasu (#20016) üzenetére


molnigee
aktív tag

Hát, semmi jó :D
XK X500 jó vétel, de 100$ posta...
Már csak 105$ a x251

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20018) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok!

Az utóbbi pár hónapban nem követtem a fúrumot viszont látom hogy egyre több Brushless gép.
Melyik manapság az ajánlott nem túl drága FPV-s gép mondjuk 50 körül?
Vagy ez még mindig a köztes kategória?
Amin mostanság gondolkodom, egy brushless gép és valami sjcam féle kamera.
Nem várok nagy csodát, én teljesen meg vagyok elégedve a Wl 686g-vel is.

Most látom ezt a XK X251-et, ezek szerint nem rossz? vagy inkább a az x1?

[ Szerkesztve ]

(#20019) molnigee válasza csmat (#20018) üzenetére


molnigee
aktív tag

X251 nagyon jó, a távja nagyon jó,paraméterezhető, hatótáv ~300m (valós), repidő 8-10 perc, v686g kamerája passzol rá fpvhez.
Egy akció kamerát is elvisz simán persze. Gitup videóm a repülésről.
Az acrot kivették belőle, ennyi a negatívum. Ha kérdésed van írj privit, mindent tudok róla :)

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20020) Jackal2 válasza shaddam (#20015) üzenetére


Jackal2
senior tag

Van a BG-n is. Infinity 70C-re keress rá. Most vettem 5 db ilyen akksit.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20021) molnarpeter válasza _X10Dead_ (#20009) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Postán reklamáld meg a téves kézbesítést :)

(#20022) tibibi


tibibi
őstag

olyan műanyag izét amit a csomagolásba tesznek ,hogy ne törjön össze a motyó, lehet valahol kapni ? Olyan szivacsszerű valami :DDD Jól "megaszondtam" egy dobozt akarok csinálni az xk-nak és a helyét kivágni .
Drágább a szállítás mint a táska :(

[ Szerkesztve ]

(#20023) Jackal2 válasza csmat (#20018) üzenetére


Jackal2
senior tag

Komplett gyári gépet szeretnél? Mert akkor: Bayangtoys X16, JJRC X1, XK X251

Ha nem, akkor:
- Nighthawk 280 Pro, ha gyakorolni akarsz
- Kingkong 210 GT, ha erősebbet akarsz

Vagy, építesz, vannak remek Racing motorok, meg 30A esc-k.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20024) fape válasza _X10Dead_ (#20012) üzenetére


fape
senior tag

Alin van $14-ért is. Kösz a tippet :R Rápróbálok ;)

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#20025) csmat válasza Jackal2 (#20023) üzenetére


csmat
senior tag

Inkább komplettet, mert tartok tőle, hogy ha építeném, drágább és nem biztos, hogy jobb is lenne. Formailag nagyon tetszik az x252-is, de a kamera nem örülne neki, hogy nincs "lába".

Az jó, hogy az x251-re passzol a 686g kamerája, csak a képernyő nagyon halovány, a kamera meg lassan reagál a fényerősség változására.
Azt meg lehetne csinálni, hogy pl egy sjcam szerű kamerát tennék a gépre és annak a jelét továbbítanám, pl a telefonra? (nem wifin)

vagy inkább legyen rajta 2 kamera 1 az FPV-nek, egy meg a jobb minőség miatt? de így csomó plusz súly lenne.

Ezekre rá lehet tenni valami egyszerű és olcsó gimbalt, ami azért ér is valamit?
A vízállóságot meg lehet oldani valamelyiknél?

Honnan kezdődnek a használható GPS-es gépek?

A követő funkció gondolom, csak a drágább gépeknél van..?

Jó sok kérdés lett, bocsi..

[ Szerkesztve ]

(#20026) stifi82 válasza tibibi (#19971) üzenetére


stifi82
aktív tag

(#20027) molnigee válasza tibibi (#20022) üzenetére


molnigee
aktív tag

Én jelenleg a gyári dobozban lévő izét használom, meg ráhúzok egy szatyrot.
A kis izébe, az a fehér bigyó mi a neve? hungarocel? Szóval abba ugye passzol a gép, és vannak még egyéb kis rekeszek is, pont belepasszol az egyikbe a kamera, a másikba 5db aksi(7-8is), a 3.ba egy kis velcro propok stb. rá a tető és kész. igazából csak egy üres táska kellene amibe belerakom, és akkor hátra is lehet kapni.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20028) shaddam válasza fape (#20024) üzenetére


shaddam
aktív tag

Na jó egyet berendeltem én is :D

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#20029) DJGABI válasza fape (#20024) üzenetére


DJGABI
addikt

rákerestem, mert biztos voltam benn h alin olcsóbb, nekem ezt nem dobta ki. thx

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20030) molnigee válasza csmat (#20025) üzenetére


molnigee
aktív tag

x252 okos aksis, szóval ezért nem fog itt enni senki kb.
Action kamerát rakhatsz rá, de ott nagy a késleltetés a fpv-hez.
2 kamerát is elviszi szerintem, ha fel akarod venni a repülést jó minőségben.
Gimbalt nem rakunk racerre, ezt egy 100hsz el előbb kitárgyaltuk :)
Használható GPS-es kamera platform kb 60 körül kezdődik csupaszon cx-20, x380, tehát kell még rá gimbal, fpv, kamera, kijelző stb. Vagy kompletten Mi Drone majd ha megjelenik, DJI P3, esetleg upon upair, ezek 100+ba fájnak.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20031) Jackal2 válasza csmat (#20025) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ok, most mi a cél? ezt válasszuk szét, mert kevered az FPV racinget a kamerázással. A kettő a két végpont. Tehát ha FPV-vel akarsz csapatni, akkor:
- mivel gyári FPV kamerája nincsen, ezért egy Runcamet (42 gramm) rárakhatsz, az AV kimeneten meg kiveszed a jelet és átlövöd egy szemcsire
- ha videózni akarsz,akkor felrakhatsz egy akció kamerát ( 70-80 gramm) és elvileg elektronyikával azt is ki lehet venni, kisugárzod FPV-vel, majd egy monitoron nézed, de akkor ez videózás-fényképezés témakör (amire ezek a gépek szerintem teljesen alkalmatlanok)

A gimbalnak az a baja, hogy ok, hogy felrakod, de hova? Nincs a gép hasa alatt hely. Runcam gimbal a legalacsonyabb, pl. CS-1 V2, VAGY, egy előre álló gimbalt teszel fel, mint az Immerson Xugong V2-nél, pl. FeiyuTech 3D Mini, de nincs se felfogatási pont, se vezérlés a táv felé. Szóval én ezt a gimbal dolgot hanyagolnám (plusz tápellátást miből oldod meg? 950mAh 2S akksi nem sok mindenre elég, ha még a gépet is vinnie kell)

Ha kamerázni akarsz, akkor neked a Phantomot kell venned, vagy nagy kompromisszumokkal az XK X251-re is felműthetsz WLtoys szettet, de nekem volt, ez egy 20.000 forintos drón, pont olyan fos is a képe, hiába mondja mindenki azt hogy "very good bargain", csak éppen értelmes kép készítésére alkalmatlan. Csak hogy tudd, miről beszélünk, itt a tesztvideóm, ez az a "fantasztikusan jó business" (ennél azért jobb, mert itt köd volt). Szóval szerintem vegyél egy Runcamet és tedd rá a hasára. Annak ilyen a képe.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20032) csmat válasza molnigee (#20030) üzenetére


csmat
senior tag

:R

Lehet nem is racer irányba kéne gondolkodnom.. A 686-al is 60% -os dőléssel elvoltam, azt is leginkább a szél miatt..
Kameraplatformban van értelme a brushless motornak?Flying 3D X6 Plus 5.8G FPV nagyon gagyi lehet?

(#20033) molnigee válasza Jackal2 (#20031) üzenetére


molnigee
aktív tag

Te nagyon ráérsz, figyellek, mindenre olyan részletes választ adsz, hogy szerintem a kérdező a felét nem is érti annak amit írsz :) Már lassan nem is válaszolok senkinek, mert jön Jackal, és úgyis leírja a tutit :)
No offense, de tényleg ez van nem? :)

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20034) hatasu válasza molnigee (#20033) üzenetére


hatasu
csendes tag

Inkább nekem válaszoljatok. Ja a léci kimaradt. :D #20013

Mindenes | Bármikor le tudok állni a szerencsejátékkal! Akarsz fogadni rá?

(#20035) elszabi válasza Jackal2 (#20000) üzenetére


elszabi
tag

Ezt csak úgy simán vetted, volt hozzá kuponod v. pontokkal nyomtad le az árát? Engem is érdekelne valami hasonló ugyanis, de most még csak vadul nézelődök.

(#20036) Jackal2 válasza molnigee (#20033) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nagyjából de:D

csmat: Csak annak van értelme, de a Flying 3D egy sz*r, ne vedd meg.

Elszabi: A táska árát 15%-kal lenyomtam, asszem így volt 8500? Valami ilyesmi. De ez már a második táskám, van egy Multistarom is:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20037) molnigee válasza hatasu (#20034) üzenetére


molnigee
aktív tag

Trimmer? az arra van hogy trimmelj :)
Viccet félretéve leírom, aztán majd elolvasod Jackal válaszát kétszer olyan hosszan :P
Viccet tényleg félre téve, szóval van 4 trimmered, karonként kettő kettő, értelem szerűen mindegyik irányhoz egy. Eddig megvan? Ok. Ez nem kapcsoló, tehát nem on/off jellegű, hanem egy szabályzó.

Pl, ha balra húz a géped, és nem a szél miatt, akkor a jobb oldali karon, az alsó trimmert húzod jobbra, annyiszor, hogy a gép nem húzzon balra. minden trimmelés után vársz pcit, 1-2 mp, hogy érezhető legyen a hatása. Ha jobbra húzz akkor balra trimmeled. Ha előre húz, akkor a jobb kar, jobb vagy bal oldalán lévő trimmerrel játszol.

Bal karon alul a forgást, oldal a gázt tudod állítani. Jellemzően ezekkel nem szokott gond lenni.

Kb ennyi. Belövöd hogy nagyjából tartsa a pozíciót, aztán repkedsz boldogan.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#20038) hatasu válasza molnigee (#20037) üzenetére


hatasu
csendes tag

Örökhála. Mostmár tudom hogy a trimmer kapcsoló tesztelgetése és az hogy utána előrefele húzott a gép, mi az összefüggés. :D

Mindenes | Bármikor le tudok állni a szerencsejátékkal! Akarsz fogadni rá?

(#20039) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Végre :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20040) Jackal2 válasza hatasu (#20038) üzenetére


Jackal2
senior tag

Akkor még is csinált valamit nem?:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#20041) tibibi válasza SkyS1gn (#20039) üzenetére


tibibi
őstag

megjött az új ágy? :DDD

(#20042) csmat válasza Jackal2 (#20036) üzenetére


csmat
senior tag

Akkor "olcsó" kameraplatformból mit érdemes a DJI-on kívül? lehetőleg ne legyen a 686-nál sokkal nagyobb.

(#20043) elszabi válasza tibibi (#20041) üzenetére


elszabi
tag

Vagy csak bevetette az asszony. :DD

(#20044) _X10Dead_ válasza molnarpeter (#20021) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Tenném én, de mit mondok?
Hogy nekem kellett volna kézbesíteniük? Ennyi erővel bárki bemehet random csomagokért balhézni, nem?

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#20045) SkyS1gn válasza elszabi (#20043) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ááá én terítettem meg az új jövevénynek :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20046) lalapapa55


lalapapa55
csendes újonc

Sziasztok!
Lenne két kérdésem.
Adva van egy parallel board és egy Imax B6-os töltő.Van 3db 2500 mAH-s akku és egy 1500 mAH-s gyári.
Milyen tötőáramot állítsak be,és egyszerre lehet-e a 4 akku-t tölteni,vagy csak az egyforma kapacitásút?
Az akku 3S.

(#20047) Allien válasza molnigee (#20030) üzenetére


Allien
veterán

Most ráadásul, "AKCIÓS" Cheerson CX - 20 $188.52, illetve a XK Detect X380 $199.99, de Eu raktárból is $224.64!

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#20048) tibibi válasza Allien (#20047) üzenetére


tibibi
őstag

Az jó ár :K bár szállítással 262.86

[ Szerkesztve ]

(#20049) tibibi válasza tibibi (#20048) üzenetére


tibibi
őstag

szállítással gearbest-nél drágább kinából mint eu.raktárból ahol nincs vám :W

[ Szerkesztve ]

(#20050) molnigee válasza csmat (#20042) üzenetére


molnigee
aktív tag

100k-ért tudok egy x380 szettet használtan :)

lalapapa, egyszerre csak azonos aksit tölthetsz, töltőaármról majd valaki más írja meg, szerintem mehet neki 4A, többet úgyse tud :)

--> http://dronearena.hu/ <--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.