Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69551) its_grandpa válasza Blizzardking (#69541) üzenetére


its_grandpa
tag

Akkor nem lesznek egyformák. Nem kaptam 2310-et, IRML2502 lesz helyette amit 08.29-re kapok meg.

(#69552) its_grandpa válasza fape (#69544) üzenetére


its_grandpa
tag

Köszi a videó linkeket, rálesek. Végig néztem nagyítóval a pcb-t, nem láttam mást persze attól még lehet. Sport értéke van számomra a javításnak.

(#69553) Blizzardking válasza its_grandpa (#69551) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nem baj az. Egy szabályozási körben vannak benne. Láttam olyan videót, hogy valaki tök más, teljesen eltérő motorokat rakott előre és hátra, és szépen repült a gépe ezzel a setuppal. Legalább próbáld ki miután kicserélted az egyiket.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#69554) vandor01


vandor01
őstag

reggel megrepultem egy jo kis kertet: Abbaye de la Cambre Garden
repules: 2S_1020_120mm

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#69555) twine


twine
addikt

Jöjjön a nagy kérdés, amire már régebben félig kaptam választ...
Van ugye a "szétesett" mobula 7 az asztalon... Ami alkatrésznek szuper- motorok,váz,talán kamera-...
DE:
Akár hogyan nézem, nekem baromira tetszik a "HD" -s gépek rögzített képe... Azaz jobban tetszik sokkal, mint a dvr-el rögzített "sima" kis zajos repülés videók...
Ezért aztán dobog a szívem ezekért a gépekért...
Pro és kontra szeretnék véleményeket kérni rendelés előtt....
Pro a mobula 7 mellett, hogy 23-27 rugó körül megkapom a gépet, és lesz hozzá pót alkatrész a régiből...igazi tesco gazdaságos deal :D
De ott vannak a vágyak, amikre szeretnék kérni véleményezést...
Mobula 7HD(valamilyen oknál fogva eltűnt Banggoodrol 1-2 napja :U )
Larva x Hd
Spc Maker mini whale HD 78mm
Spc Maker bat78 HD

+- pár ezresel forintban nagyjából ugyanaz az arkategoria
Már kifolyik a szemem a youtube videóktól de dönteni nem tudok....
Örülnék ha valamennyi érvel alá támasztva segitenétek a döntésben...
Előre is köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

(#69556) twine válasza twine (#69555) üzenetére


twine
addikt

Azt ugyan tudom, hogy más más kategóriákrol beszélek, hiszen az egyik whoop, a másik 2in1 fogpiszkálo... Az egyik cca75mm a másik 125mm stb...stb
De talán annyira már tudok repülni, hogy a whoop féle keret ne legyen mérvadó....a méret viszont még teljesen fekete folt nekem... Nem tudom mennyire más a 75mm 4tollas proppal,és a 125mm 2 tollassal :B :B :B :B

(#69557) twine


twine
addikt

Egyelőre ez a környezet,,,itt mafláskodok...
(Zene csak azért került alá, hogy ne néma legyen a videó :DDD ez nem klipp :B :B )
Igen STAB módban rögzítettem, a repülést :B :B nézzétek el nekem,,, mert itt hoztam haza az említett dvr-es órát, amitől aztán a videón látható zizegések tömkelege jelent meg, amit a diversitys eachine vevővel önmagában nem produkált :((( Csak ha az óra is be volt kapcsolva...sajnos aztán az említett csatorna váltásokat nem sikerült kipróbálni, mert ezután történt közvetlenül, hogy "szééééétforrrrasztottam" a mobula lapját :W :B

(#69558) fape válasza twine (#69557) üzenetére


fape
senior tag

A whoopos világban az acro a "szítok szó", ott a stab mód a menő. Szal nincs azzal semmi gond, sőt :))

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#69559) Saccco válasza fape (#69558) üzenetére


Saccco
nagyúr

Persze inkább csak bent. Kint acro a király. :DDD
Bent nem megy, még.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69560) Peaceliker válasza twine (#69557) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ekkora helyen már el lehet fogpiszkázni. Szerintem nem sokkal nagyobb de sokkal sűrűbb kertben repülgettem tavaly (ha érdekel van nyers, zajos drv-em, küldök priviben ha hasznosnak tartod).
Na de egy hd gép meg "nyugisabb" lesz vagyis döglöttebb a plusz súly miatt. :)
85 ös gépek amúgy elég ügyesek, jó a repidő, és nem vészesen gyengébb a fogpiszkától, de mégis barátságosabban viselkedik. Persze csak HD mentes tapasztalatom van.

Acrot majd érdemes próbálni, így vidi alapján nem repülsz rosszul, acrora azt érzed majd, hogy több lesz a "flow", nem dolgozik majd ellened :)

(#69558) fape

nem is értem miért van így... pedig csak szokás kérédse lenne. :)

(#69559) Saccco

Bent amikor anno tanultam acrot (2s 100g auw 2" géppel 10nm en) az agyam kifolyt, de amikor 20 start után kimentem a kertbe marha prón repültem magamhoz képest, pedig bent csak ilyen 20mp et vtam sztem levegőben egyhuzamban :D

Én tavaéy próbáltam egy stabot és nagyon nem sikerült úgy repülni. :) Mondjuk legtöbbet tavaly irodában repültem ahol sztem volt azért egy 40-50nm hely...tavaly bakker, 1 éve nem repültem. :( Kb tanulhatok meg újra majd...saját magamnbak cél, hogy szeptembertől újra repüljek...már nagyon kéne :) :(

"Oh my Goa'uld!"

(#69561) Saccco válasza Peaceliker (#69560) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mostanában én sem repültem. :(
Egyéb dolgok megeszik az ember idejét. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69562) Peaceliker válasza Saccco (#69561) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem a "túlélés" a lelkemet. :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#69563) twine válasza Peaceliker (#69560) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm a biztató szavakat! :R az igazság az, hogy ez egy borzasztó "rángatós" repülés volt, azon nyomban ahogy hazaértem a dvr órával...és csupa zaj volt minden erre figyeltem, nem az az igazi öröm repülés volt ami szokott lenni otthon... :B
Ennél azért stab módban hál'istennek sokkal "fluidabban" :B :D repülök... acro-ban még esek kelek körönként :B de azért szépen alakul az is

Viszont valahogy nem nagyon foglaltatok állást a felsorolt hd-s gépekben.... :O ennyire nem ajánlott kategóriák? Vagy ennyire nem éri meg?
Igazság szerint kicsit húzom én is a szám. Mert a "végső" kinézett gép/config. Cca. 2-2,5x kerül többe, mint egy ilyen kis hd-s "gyakorló" gép....
Szóval azért megy ezen az agyalás hogy kell e nekem "drága hd-s whoop" vagy csak maradjak a Tesco gazdaságos mobula-nál... :B :D
Csak gondoltam megkérdezem tőletek is,,hátha sikerül valamerre billenteni a gyötrődésem...
Egyből "nagyracert" biztos ,hogy nem veszek...egyszer már a kis diatone-al elkövettem ezt a hibát...
Egyelőre a gyakorlós repulgetes a cél...

[ Szerkesztve ]

(#69564) DJGABI válasza twine (#69563) üzenetére


DJGABI
addikt

Nehezebbek, mint a sima gépek, azért nem kedveli a többség. Whoop-nál pont minden gramm számít. A lárva tetszetős, de sztem sérülékeny, nem tudom azon kívül valami típushibája van-e vagy vehető...

Picik közül a 85 millisek az igaziak, ott legalább valamennyi repidő is van. Annyival meg nem nagyobbak, mint a 75/78mm.
Beta 85 HD a definitív talán [link] most épp sold out
én anno Cinecan-nel szemeztem [link]
meg UR85HD most egész jó áron van [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#69565) Peaceliker válasza twine (#69563) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nincs HD gépem, mert sár nehéz, nem repül úgy, plusz nem is érdekel a minőség, úgyis csak csapkodom ide-oda a kertben. :)

Kisebb méretben megy csak tötymörgésre alkalmas (sub 85).
Szal ha HD akkor nem mennék 85 alá, de egy 2,5 colos fogpiszka biztos még kényelmesebben elbírja.

(#69564) DJGABI

Bushidó váza ergya, bár nem nagy vmi cserélni vázat. :) Annyi hogy az 2s max, bár én személy szerint nem is nagyon hiszek ekkore méretben a 3s ben :)

"Oh my Goa'uld!"

(#69566) Saccco válasza Peaceliker (#69565) üzenetére


Saccco
nagyúr

ShutterBug85 FTW :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69567) twine


twine
addikt

Válasz mindenkinek : :R

Ezért szeretem ezt a topicot...van amikor elkezdek álmodozni,,aztán jövök kérdezni, felpofoztok, és mindjárt a helyére kerül minden :DDD :R

Köszönöm...így, valszeg elengedem én is a HD vonalat, és berendelem ismét a "sima" mobula7-et :B :R
Inkább elkezdek félre rakni a vágyott "nagygépre" ..
Nyitok neki egy alapot :D

[ Szerkesztve ]

(#69568) SpydeR3412 válasza twine (#69567) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Csak hogy legyen más vélemény is :DDD
Nekem volt 75mm, 85mm, 115mm-es hd gépem. Mind nehéz, viszont emiatt stabilabbak. A 3" nem feltűnően érezni meg, a 85mm sem annyira (főleg ha nem repültél előtte ilyen mérettel) és igazából a 75mm sem vészes. Nem fog ugyan úgy szaggatni, de ha a jó felvétel kell, nincs más megoldás.
Itt egy 75mm-es videó.

(#69569) Peaceliker válasza Saccco (#69566) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jaja, van 85 ös gépem, élem is, kikapcsol, mert bírja a strapát... Fogpiszkahoz kell a szellemi erőnlét jobban, ott nincs dodgem :-D

"Oh my Goa'uld!"

(#69570) blackfly válasza twine (#69567) üzenetére


blackfly
tag

Én is szeretnék egy kissebb whoop-ot beltérre és nekem is a mobula 7 tetszett meg. Honnan rendeled? Honnan érdemes jó áron esetleg EU-ból?
Nekem is egy 85X van, az eddig mindent is kibírt. :C

(#69571) twine válasza SpydeR3412 (#69568) üzenetére


twine
addikt

Na b@sszus... :DDD :C
Szééép tetszik :R
De már nem is merek mit írni... Hogy kell hd, nem kell hd... :B :DDD
Azt hiszem tényleg mindenkinek megköszönöm... Örülök, és köszönöm azt, amikor egy ilyen beszélgetés elindul, még ha nem is nekem, az én kérdéseimre direktben válaszolva, csak a témán "csámcsogva" kicsit, mert ezekből nagyon sok hasznos infót tudok szűrni... Köszönöm urak :R

(#69572) twine válasza blackfly (#69570) üzenetére


twine
addikt

Én örülök, hogy hallgattam végül az itteni közösségre, és a mobula7-et vettem meg ("racer") tanuló gépnek...
Tényleg nagyon élvezhető ,kezes gép... :R
Kimondottan "jó áron" én sajnos nem tudok ilyen gépeket...
Halmozottan hátrányos helyzetből indulok, mert még Facebook profilom sincs, így a lehetséges coupon akciókról sem értesülök...
Max, ha itt valaki bedob valami jó dealt a köztudatba...
Az én ilyen irányú rendeléseim (gép,akksi, kiegészítők)a Banggood, AliExpress,HobbyKing , és eBay vonalon fulladnak ki...
Ahogy látom, most épp Banggood-rol "érdemes"....

(#69573) Peaceliker válasza blackfly (#69570) üzenetére


Peaceliker
őstag

85 ös gép mellé tuti kell 75 ös? ;-)
Kisebb gép idegesebb és gyengébb. Ok mondjuk 2s en pirítanak, de akkor már nagyon idegesek :-D
85 ös gép az ami bent is faja sztem, kint meg agyon veri a 75 öt. Annyi hogy min 2s,de hát na :-)

"Oh my Goa'uld!"

(#69574) blackfly válasza Peaceliker (#69573) üzenetére


blackfly
tag

Lehet hogy igazad van, de. A beta 85x 3-4s en megy. Én még csak 3s en hajtottam de nagyon gyors. Próbáltam beltérben is de nem jó, túl erős és nehéz is. 3s 450mah-val 120g. Nekem az nem benti kategória. Lehet vannak könnyebb 85-ös gépek, azok biztos jók beltérben. Ezért gondoltam egy mobula-ra.

(#69575) Saccco válasza blackfly (#69574) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bentre én a Mobula 6 vagy Meteor 65 vagy más hasonló 31mm-es gépet vennék.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69576) twine


twine
addikt

Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis tudasmorzsat, motorok tekintetében;
0802 16000kv vs 1102 9000kv
2S-en hajtva őket mennyire nagy a különbség a kettő között...?
Kiváltható egyik a másikkal nagyvonalakban?
Előre is köszönöm :R :R
Főleg az érdekelne, ugyanazt a konfigot egy 0802 16000kv
Hasonló (még ha nem is teljesen ugyanolyan) erővel ,sebességgel képes repiteni ,mint a 1102 9000kv? :F :B
Még másként közelítve...;
Egy mobula 7 hd alol kivesszuk a 1102 9000kv-t, és
A 0802 16000kv -val helyettestitjuk...
Mi történik? :U

[ Szerkesztve ]

(#69577) vandor01 válasza twine (#69576) üzenetére


vandor01
őstag

szerintem jobban fog vonyiiitani mint vmi versenyauto?
9000KV vs 16000KV... GTi vs Ferrari?
nem kizart hamarabb elfalatozza az aksit?

viszont..... szerintem.....
11xx alatti motorok amik nalam megfordultak az mind betegagy.... torekeny harang, kicsi csapagy vagy siklocsapagy keni kell vagy cserelni vagy kuka...... HA eljut a csapagy az elete vegeig! HA? mert HA a kb hajszal vekony tengely nem szoposodik bele az vekonyka ALU harangba! :W szoval tartalek moci ajanlott es mar ujkoraban hasznalat elott erdemes meglocsolni ragasztoval.... pl ha alul felul zeger bizositja hogy ugye a harang ne szalljon le??!! akkor azt ott felul erdemes gyorsragaszto gellel a zegertol a harangig bevakolni! Szetszedni szet lehet mert az also zeger levetele utan bonthato! De fontos hogy a tengely+harang kombo 1 egyseget kepezzen amedig csak lehet.... :D
En feladtam a 11xx alatti mocikat.... a 11-ben is van szar eleg.... :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#69578) Saccco válasza twine (#69576) üzenetére


Saccco
nagyúr

1102 és irány egy ShutterBug85 build. Nem idegbeteg, mint a Mobula 7. Úgy repül, mint amit zsinóron húznak. Legalábbis ilyen érzésem volt vele a 31mm Whoop-ok után. :D
Persze kell rá az Avan prop.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69579) DJGABI válasza twine (#69572) üzenetére


DJGABI
addikt

linkeltem már párszor, telegram csatihoz nem kell fb [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#69580) SpydeR3412 válasza twine (#69576) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Első különbség a súly, ami kis gépeknél nagyon fontos tényező. Számomra itt már okafogyottá is vált a csere.
1102/9kkv 2.5",vagy max 2" szerintem. Ha 0802 helyére teszed, akkor nem fog annyira melegedni, viszont nem is ugrik akkorát, de tovább bírja az aksi. :DDD
Ha hd-n motort cserélsz 0802ra, valszeg a +súly miatt, csak kamerázni lesz alkalmas.
De ha kísérleteznék, akkor vennék hd kamerát a mob7-hez és megnézném, hogy jó e nekem úgy. Ha nem felel meg, akkor meg vennék motort is.
Annyi még, hogy a tényleg faja avan proppok, sajnos előszeretettel tördelik a motor tengelyeket.

(#69581) twine válasza SpydeR3412 (#69580) üzenetére


twine
addikt

Ismét mindenkinek köszönöm... :R :R

Igen a terv a "kísérletezés"...
Gondoltam megveszem a uruav UR85HD-t...
Ha csak valamit nem néztem be elvileg a vazon és motoron kívül pontosan ugyanaz a config, mint a mobula7 HD...de konkrétan "csavarral" megegyezik...(crazybee F4pro, Caddx turtle v2, és 1102 9000kv 3csavaros motorok )
Mindez csak cca. 8.000ft-al drágábban,mint a sima mob7.... ráadásul 2-5 napon belül nálam lehet....
Csak 2-3 dolog zavar benne...
Egyreszt baromira nem tetszik :B :D
Másrészt mivel tegnap szétkerestem magam itt a topicban , valakitől azt olvastam "papásan repül" :DDD :U
Harmadrészt nem voltam biztos benne , hogy a 1102 9000kv uruav motor csavarfuratai megegyeznek, e a happymodel motorral...
Ezért gondoltam az egész elektronikát, úgy ahogy van, atrakom a zsír új mob7 v3 vázba az eredeti 0802 motorokra... :B :U
De ha a motor furatok helye megegyezik akkor főleg nem kérdés... megvenném....
És lesz Tesco gazdaságos jóárasított mob7HD-m

Jól gondolkodom?
Vagy hibádzik valahol a képlet? :F
Tényleg nagyon köszönöm a topicnak a türelmét :R :R

(#69582) DJGABI válasza twine (#69581) üzenetére


DJGABI
addikt

szerintem pont én voltam :DDD de mondjuk HD-sal inkább videóz az ember, annyira nem nagy hátrány, hogy nem lehet akrobatikázni vele.

3 meg 4 csavaros motortartó van, azon belül nincsenek különbségek tudtommal. Úgy látom mind a kettő 3 csavaros, akkor kompatibilis. De szerintem szevedős lesz azzal a konfiggal. Nem véletlen erősebb motorokkal, nagyobb propival megy. Az M7HD is kevesebb KKV-s

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#69583) Saccco válasza twine (#69581) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem UR85HD van, de eladtam róla a kamerát és kapott egy kicsit.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69584) twine válasza Saccco (#69583) üzenetére


twine
addikt

Ha nagyon copónak érezném a hd-s configot, ott van a mob7-ről megmaradt kamera, egy kedves topictarsunk azt írta simán lehet ,hogy működőképes maradt, csak én vagyok a tudatlan balfék, és nem megfelelően teszteltem...
De ha mégis kuka lenne az a kam. Akkor van a fiókban egy zsír új AIO....azt is rá tudom elvileg akasztani...
De szerintem kompromisszumkesz leszek és nekem egyelőre megfelelő lesz a HD-s verza. Nem vagyok én akkora racerpro egyelőre sajnos, hogy a gép legyen a szűk keresztmetszet ... szerintem...

Köszönöm mindenkinek... :R
Ennél több infót kívánni sem lehetett volna... Köszönöm...
Délután ha sikerül minden logisztika körülöttem, rendelem az UR85HD-t :K

[ Szerkesztve ]

(#69585) SpydeR3412 válasza twine (#69581) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Mindkettő 3csavaros. Gond (váz csere) akkor lesz, ha feljebb szeretnél lépni motorban, pl 1103. Én 85ös vázban már inkább azt preferálom. De ez amiatt van, hogy nekem kell a max sebesség, amit csak ki lehet sajtolni.

[ Szerkesztve ]

(#69586) twine válasza SpydeR3412 (#69585) üzenetére


twine
addikt

:R :R
UR85HD frsky "nonEU" berendelte...33.600.- forintért szállítással biztosítással Csehországból szerintem ajándék...
Ez a video eléggé meggyőző nekem sebességben és videó minőségben,arra a célra amire nekem kell :U
Rendeltem egyből a motorokra egy csomag 1636 4 lapátos 40mm-es gemfan propot, mert szerintem úgy ahogy van az egészet az első próba után át is rakom egy mob7v3 vázra...

Persze azért először repülök egyet, mert már kíváncsivá tettetek ezzel a "85-os váz a legkiralyabb dologgal"...
Aztán majd eldől ;) :R
Jön forraszthato 10db xt30-as csati is a 2s 300-as tattukra ,azokat is atforrasztom és akkor a töltés körüli kérdőjelek is megszűnnek... :B
És most várakozás....

Nagyon köszönöm mindenkinek aki részt vett ebben az információ cunamiban :D :R

[ Szerkesztve ]

(#69587) Saccco válasza twine (#69586) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen király, de AIO cam súllyal. A HD nehéz. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69588) twine válasza Saccco (#69587) üzenetére


twine
addikt

Nagyon örülök most ennek a dealnek...
Az első mobula7-ert 29.000.-ft-ot fizettem mindennel (szállítás biztosítás)együtt...
Jelen pillanatban banggood 28.800-at számol rá mindennel együtt Kínából..
Mob7HD 46.000.- alatt sehol nincs a földön...
Szeretek jó áron vásárolni :D :R

[ Szerkesztve ]

(#69589) Peaceliker válasza twine (#69586) üzenetére


Peaceliker
őstag

Majd vegyél egy vmilyen 85os vázat, mert ebbe nem fér be minden 2" prop. Cinecan85 váza jó lehet.

"Oh my Goa'uld!"

(#69590) Peaceliker válasza blackfly (#69574) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jaaa ok, de az egy nehéz behemót. :DDD Az én gépem 42g és 3p et repül 20g os 260as 2s akkuval.
Beta gépe vmi szörny azokkal a 1105 mocikkal szvsz

"Oh my Goa'uld!"

(#69591) blackfly válasza Peaceliker (#69590) üzenetére


blackfly
tag

Igen. Erős, gyors. Kell neki a hely, de nagyon élvezetes. És nagyon strapabíró. Kb 1 hónapja repülök, gondolhatod mit kapott. Még törés nem volt, csak leszakadó kábelek, de az könnyen javítható. :)

[ Szerkesztve ]

(#69592) Peaceliker válasza blackfly (#69591) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem az a gép azért érthetetlen kicsit, mert nehéz és csak 2". 2 col akkor jött be nekem ha hihetetlen könnyű. Ha 1105 meg nagyobb súly akkor 2,5-3 col (duct nélkül) ami sztem faján repül. Szóval az én szemében olyan öszvér szerű csak nem az is-is fajta, hanem a se-se :-D
De persze nem vagyunk egyformák :-) De később jó 3" alap lehet majd kintre :-D
De így neked lehet tényleg fölös egy 1102 es 85 ös gép, akkor inkább 16kkv körüli 0803 és akkor 1-2s komp

"Oh my Goa'uld!"

(#69593) blackfly válasza Peaceliker (#69592) üzenetére


blackfly
tag

Még nem nincs sok tapasztalatom, de már én is érzem, hogy ez a config 3" nál adná igazán. Már gondoltam az átépítésre, de még fejlődni kell a reflexeknek. Duct nélkül nem tűrné az eséseket. Aztán az FC és az ESC diagonálban van a whoop vázban, azt talán át sem lehetne rakni carbon vázra. Na majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#69594) DJGABI válasza DJGABI (#69039) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]

ZLRC SG906 Pro - Drone Hungary teszt

hát nem túl megnyerő :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#69595) twine válasza twine (#69586) üzenetére


twine
addikt

DHL dolgozta fel az UR85HD-t :Y
Úgy látszik van esély az 5 napos kézbesítésre :C

Frsky xm-el jártam úgy,hogy ugyanilyen 5 napos szállítást volt írva a csehektől, aztán kb két hónapra meg is érkezett :W
De a DHL most megnyugtatott :)

(#69596) Peaceliker válasza blackfly (#69593) üzenetére


Peaceliker
őstag

Amit meg kell tanulni (már most is) az az instant disarm... Akkor bírja örökké :)
Van már végtelen custom váz ilyen rc re, de sztem bárhol is kapni már (akár Eachine twig váz).

"Oh my Goa'uld!"

(#69597) fape válasza twine (#69595) üzenetére


fape
senior tag

Pont most írtam egy másik threadbe, átmásolom ide:
Az ne lepjen majd meg ha még is Németországból jön és a Magyar Királyi posta hozza.
Mert BG-nek a Cseh raktára Németországban van és a DHL futár itthon csak az eu kívüli expressz csomagot hozza, minden mást a Magyar posta gondos kezeire bíznak...

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#69598) SpydeR3412 válasza Peaceliker (#69596) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Eachine Twig váz nagyon jól bírja! Lehet kapni hozzá motor védőt is, bár nálam az is bírja, az elektronika meg védve van elég jól.

(#69599) twine válasza fape (#69597) üzenetére


twine
addikt

:R :R

(#69600) Saccco válasza SpydeR3412 (#69598) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért, ha belegondolok nagyot jöttünk innen:
Buy Eachine 3D X4 2.4G 4CH 6 Gyro RC Quadcopter With LED RTF | RCnHobby.com
Eachine 3D 4X. [link] :DD

Eachine Twig
High Quality】Eachine Twig 2-3S FPV Racing Drone BNF Frsky D8 Crazybee F4  PRO V3.0 Runcam Nano2 / Caddx Baby Turtle HD | Shopee Malaysia

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.