Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) Peaceliker válasza varadigabor (#49000) üzenetére


Peaceliker
őstag

Miért gyulladna ki? :) akkora szabival 4s t is bírnia kell :D persze motor hogy bírná e az más kérdés :)

varadigabor

Mondjuk esélyes, igen :)

"Oh my Goa'uld!"

(#49002) varadigabor válasza Peaceliker (#49001) üzenetére


varadigabor
senior tag

Kicsit rá vagyok parázva mióta kigyújtottam 2 esc-t:D

Egyre jobban tetszik ez a kis dög.

Ezt Molnigeenek ajánlom :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49003) Jackal2 válasza varadigabor (#49000) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nem próbáltam, nincs ilyen pici 3S-em és szerintem hülyeség is. Sokkal drágább az akku (gyakorlatilag drágábbak a telepek, mint a gép), nem lehet buta töltővel tölteni tömegével, + súly és így is jól megy a Leader. De nézz róla vidit, mi történik 3S-en.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#49004) Jackal2 válasza varadigabor (#49002) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez csalás, 2035 prop van rajta, így semmi értelme az egésznek...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#49005) Peaceliker válasza varadigabor (#49002) üzenetére


Peaceliker
őstag

azért kíváncsi lennék, hogy hány startot bírnak azok az akkuk amik így meg vannak cibálva :)
de összes ilyen kis gépnél ezt látom, mmint amelyikben sok sok kv van meg ahol a kelleténél 1el több cellát használnak.

"Oh my Goa'uld!"

(#49006) varadigabor válasza Jackal2 (#49003) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát olyan nagy különbséget nem fedezzek fel, videó annyira nem adja vissza:)

Azt nem is figyeltem hogy kispropot rakott rá, mondjuk punch out meg győzőnek tűnt.

(#49005) Peaceliker Gondolom nem sokat, kis motorok se tudom mennyire szerethetik hogy melegednek.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49007) Peaceliker válasza varadigabor (#49006) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem mondjuk 4000kv volt az er130 ban, de nehéz volt a gép, bár így sem volt nagyon meleg 3s el. sokat kapott és bírta, de ott inkább fizikálisan volt megnyúzva :DD

"Oh my Goa'uld!"

(#49008) AMDaZERG_1 válasza Jackal2 (#49003) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

A paraméterek szerint 2-3S akkuval működik a Leader.
Kicsit meg is ijedtem, mert nekem meg csak azok vannak (3S). (meg az egy gyári 2S) ha végre valahára megjön. Igazi tróger cég lett. Másfél hetes rendelés a processing státuszig tudott csak eljutni, vagyis azóta is abban van, pedig volt készleten, vagy legalábbis azt hazudták.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#49009) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#49008) üzenetére


Peaceliker
őstag

Gb posta és aftersale supportja csapni való :\

"Oh my Goa'uld!"

(#49010) varadigabor válasza AMDaZERG_1 (#49008) üzenetére


varadigabor
senior tag

szerintem kamuzták hogy van készleten , elvileg nov 28-30 között postázzák.
Azért imádom Iflight, fpvmodel, myrcmartot ezek korrektek és gyorsak. Remélem fejlődnek majd és lesz minden féle RC cucc náluk.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49011) molnigee válasza varadigabor (#49002) üzenetére


molnigee
aktív tag

jó kis vidi, valahogy még nem merek nagyon így fák és épületek felett repülni. Mert azokon fent lehet ám maradni, azt meg ki akarja? :)

--> http://dronearena.hu/ <--

(#49012) helltp


helltp
aktív tag

Megjött az e011, hát ez egy marhajó kütyü :D Régebben RC heliztem egy keveset, ez nagyságrendekkel jobban tetszik.
Azt olvastam több helyen is, hogy a motorok élettartama max 9-10 óra, úgyhogy kicsit tartok tőle, hogy mire az FPV cucc megjön hozzá addigra kinyírom a motorkat. Alin rendkívül olcsón vannak 55k rpm-es motorok, valaki próbálta már őket? Az az igazság, hogy negyedannyiba kerül mint banggoodon a gyári 60k rpm-es, de kicsit tartok tőle, hogy ha ennél is gyengébb lesz, akkor csak a szenvedés lesz a kamerával.

Sajnos nagyon elkapott az ékszíj, és ezen az sem segített, hogy belefutotttam hobbykingen a Turnigy Evolution féláras akció legvégébe. Úgyhogy lett egy olyanom is szimulátorozni :DD .

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#49013) Vgyuri2


Vgyuri2
csendes tag

A <10ezres "eldobható" butuska drónokat tényleg el kell dobni, ha a 2 tartalék lapát is eltört. Nem lehet valahol kapni? Az unokám vigasztalhatatlan.

Ha tudom, csináltam volna öntőformát róla míg lehetett és öntök nyomdai olvadóragasztóból vagy FBS-ből.

Amúgy egy noname vacak, az is arabul, dubaji áron :-(

(#49014) varadigabor válasza Vgyuri2 (#49013) üzenetére


varadigabor
senior tag

Lehet szerintem venni , esetleg más típusét ami hasonló.

(#49011) molnigee Valamelyik fpv videó blogban láttam hogy valaki alumínium létrát is visz a repüléshez :D Én tetők fölött se szeretek kinek van kedve felmenni ;)

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49015) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Kolegámnak kéne egy quadcopter. 5 éves gyereknek szeretné, illetve ő is játszogatna vele. (vagy inkább ő, elmondása szerint :D ) Én kicsit kételkedem benne, hogy egy öt éves örömét fogja benne lelni, vagyis először biztosan, de amikor nem fog menni neki, akkor szerintem hamar megunja majd. Eachine H8-at ajánlottam neki, hogy mégiscsak a kicsitől kéne kezdeni, de ő szeretne nagyobbat aminek nagyobb a hatótáva is, illetve kamerásat is akár?

Ár érték arányban szeretnék segítséget kérni tőletek.

5000 - ig Eachine H8?
10000 - ig
15000 - ig
20000 - ig

Mely kopterek a bestbuyok ezekben a kategóriákban? Illetve melyik a legolcsóbb ajánlható kamerás, illetve melyik a legolcsóbb ajánlható kamerás amelyik pillanatképet is tud közvetíteni irányító kijelzőjén, vagy telefonnal összekapcsolva az irányítót?

(#49016) Peaceliker válasza NORBl (#49015) üzenetére


Peaceliker
őstag

Inkább f36 vagy vmi ducted sztem. H8 jó, de elég gyors, yaw irányba meg idegbeteg :D

"Oh my Goa'uld!"

(#49017) twine válasza NORBl (#49015) üzenetére


twine
addikt

Konkrét típust ajánlani nem tudok, de szerintem egy ekkora gyereknek, (hacsak nem kontrollerrel a kezében született) érdemes szint tartós cumót venni,,,,így nem játszik első körben padló-plafon flipper golyót, és talán azonnali lesz a sikerélmény....

Ugyanakkor meg 3-4000Huf +- körül kaphatók az e010-e011-F36 gépek, amik ugyan nem szint tartósok de legalább egészen jól bírják a fent említett padló-plafon kombózást.... :U

[ Szerkesztve ]

(#49018) Geller72 válasza Vgyuri2 (#49013) üzenetére


Geller72
veterán

Ha a tengely atmerot tudod, az alapjan rendelhetsz hozza propot. No meg a meret.

(#49019) Jackal2 válasza Peaceliker (#49009) üzenetére


Jackal2
senior tag

Azért ez túlzás. Most küldték újra az egyik havero elhagyott tabletját, majd megkapta a másodikat DHL-lel. Két tablet 1 árálért, csak fel kell ajánlania charity-re :D Ilyet te mikor hallottál MAGYAR cégtől?

Tattutól én kaptam duplán csomagot 30.000-nyi akku volt benne, jeleztem, mondták, de jó megvan a raktár hiány, de mondták ne küldjem vissza az ő hibájuk.

Sokat tanulhatnánk itthon a kintiektől.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#49020) Jackal2 válasza NORBl (#49015) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szerintem 5-15 egy kutya. A nyerő a Furibee F36 3500-ért vagy mennyi most:D Lehet annyi se.

20 körül már vannak érdekes gépek, mindegyik best buy a maga nemében, de nem gyerek kezébe való egyik sem:
- MJX Bugs 3 volt 20K alatt
- Huban H507A is azt hiszem, ez már GPS-es de elég uncsi ha hajtani akarod

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#49021) Geller72 válasza Jackal2 (#49020) üzenetére


Geller72
veterán

..nekem 3k alatt ért ide az F36.. :D

(#49022) magyarl válasza NORBl (#49015) üzenetére


magyarl
tag

Randy kuponjával most 2400 Ft-ért az F36 szerintem best buy!
Fb csoport

A fekete péntekes Taranis Q X7 86$-ért meg iszonyat csábít hogy lecseréljem az i6S-em :Y

SONY KDL-43W755C

(#49023) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok van egy eachine e013as gépem, szerintetek érdemes lecserélni a 012hw-ra? Jackal a tesztjében dícsérte a furbee hasonló magasságtartós gépét.

Más: bettem egy 260 mah 45c aksit, de a 013as töltője iszonyú lassú és kicsit fel is fúja. Van egy b3 töltőm, arra rádughatom ugye? Bár 2-3s akksit ír..

(#49024) Geller72 válasza magyarl (#49022) üzenetére


Geller72
veterán

..közben resctockingra futot a készlet. Elég sok, amit péntekre hirdettek meg, de már nem kapható. A Xiaomi drónjára leszek kíváncsi, mert a 266 eurós reklámra kattintva valahogy mindig csak a 368 eurós árral dobja ki nekem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49025) Geller72 válasza csmat (#49023) üzenetére


Geller72
veterán

2s-es összekötőkábelre dughatsz 2 db 1s akkut.

(#49026) csmat válasza Geller72 (#49025) üzenetére


csmat
senior tag

De nekem csak 1 db 45c- van meg a gyári pindurka. Ha csak rádugom a db tüskékre az aku csatiját az nem jó?

(#49027) Geller72 válasza csmat (#49026) üzenetére


Geller72
veterán

Az sem fogja neked előbb felnyomni. (B3) Szerintem.

(#49028) csmat válasza Geller72 (#49027) üzenetére


csmat
senior tag

Azzal végülis tudok élni ha nem gyorsabb jelentősen, csak ne fújja fel, és a ház se égjen le..

(#49029) Geller72 válasza csmat (#49028) üzenetére


Geller72
veterán

Simán lehet, hogy csak kuka az akku. Én is dobtam már ki akkut, szinte újat. Alap, hogy hagyni kell kihűlni, mielőtt megint töltőre rakod. Nem bírna sokáig, ha egyből tölteni akarod. Ha púpos, azzal már ne foglalkozz. Én kidobnám, Alapból veszélyes az már, ha csak lerakod így is bárhova.

(#49030) kriszbon válasza Vgyuri2 (#49013) üzenetére


kriszbon
őstag

Milyen gép az pontosan, mert nekem is akad pár darab ami felesleges, és adok belőle hogy tudja használni, ezért valóban jó lenne méretet típust tudni. :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#49031) stefi81


stefi81
tag

Egy kis infó a GB-ről.
Ma 1hónapja rendeltem 3s 500mah aksikat a kis géphez, mert 1db használ 2s 460mah 20c-s aksival tudtam csak repülni szóval nagyon vártam, napról napra, de nme akart megjönni. Tegnap írtam hogy még most sem kaptam meg és az volt a válasz hogy még fel sem adták! Most a HK-ról rendeltem ismét aksikat mert ez a második eset a GB-vel, hogy nem adták fel sem a megrendelt árut. HK-ról max. 1hét szokott lenni és most még a posta is ingyenes. Szerintem érdemes ott is nézelődni mert ha akcióznak akkor jó árakon vannnak a dolgok és nagyon megbízhatóak. Szerintem a GB-nek sokszor meg sincs az a árukészlete amit hirdet ezért van az hogy jobb esetben 1-2hét mire feladásra kerül. Ebay-ről nagyon ritkán szoktam már vásárolni, de ott simán megjön 2hét alatt a csomag.

(#49032) AMDaZERG_1 válasza stefi81 (#49031) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Már én is elvesztettem a türelmem a gearbest viselkedése miatt. Nyitottam egy hibabejegyzést, ami persze számukra pont annyit jelent, mintha semmit nem csináltam volna, de már nagyon unalmas, és ellenszenves az eljárásuk.
Az tuti, hogy ajánlani senkinek nem fogom ezeket a trógereket. Ráadásul Banggood kínálatában is ott volna a Leader, amit sajnos csak megrendelés után vettem észre :(
Banggodnál volt, hogy egy csomagot nem kaptam meg, vagyis 50 napot vártam, és visszautalták a pénzt, amiért nem kellett magyarázkodnom.
Ja, és egy nappal később (2017.11.11.) rendeltem banggoodról egy XM+ vevőt (csak követőkódot kértem, semmi extra gyors szállítást), amit ma kaptam meg, vagyis, ha banggoodról rendeltem volna már itt lenne...

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#49033) grimm2015 válasza AMDaZERG_1 (#49032) üzenetére


grimm2015
senior tag

Itt csak az van kihagyva, hogy olcsóbb mint a többi, ha van eu exprees akkor áfát sem kell utána fizetned.
+ volt itt már pár olyan dolog, ahol az első csomag elakadt, feladták újra, majd kétszer is megkapta a rendelését, és meg tarthatta. (tablet, drón stb. több ilyet is olvastam már, 20-30ezer ft értékek)

Persze az ilyen 1-2ezer ftos kis szarokat én sem innen rendelem.

Battlenet: Grimm#22690

(#49034) Peaceliker válasza Jackal2 (#49019) üzenetére


Peaceliker
őstag

Hát nekem gari ügyben első pár soruk warrany leírás copy paste volt, hogy modell cuccra nincs gari, mert ők mindet (!!) tesztelték elküldé előtt (na persze) és tuti én rontottam el lol...
Nameg múltkor is ültek több mint 2 hetet vmin mielőtt küldték (és ezt sok sok kinti csoportban is olvasni lehet, hogy nem csak engem szivatnak ;) ).
BG, HK nem igazán szarozik. HK n volt, hogy 11 hónapos autós szabira írtuk, hogy dikk, ez meghalt, pár órán belül már kérdezték is, hogy küldjenek-e újat vagy refund...hmmm. De HK mondjuk gariban sztem verhetetlen, legalábbis én eddig azt tapasztaltam.
Az tény, hogy itthoni cégektől esélyesen még egy gagyi ebayes eladó is korrektebb :D

(#49031) stefi81

láttam fél szemmel hírlevelet, de HK ról most mindenre freeship van?? akkor szét kell vásárolnom magam, attól tartok :D

(#49032) AMDaZERG_1

jaja, bg nekem sem szarozott refunddal sosem, ha nem jött meg vmi.

"Oh my Goa'uld!"

(#49035) stefi81 válasza Peaceliker (#49034) üzenetére


stefi81
tag

Én is csodálkoztam hogy két lehetőség van a HK-n EU szállításnál 0 euró és 10euró. A 10eurós még több időt igért mint a 0 :)

A GB-n egy időben rendeltem 3db aksinak nevezett izért akkor 17dollár volt akcióban. Csak azért vettem meg a q95-höz mert feldobta a rendszer és mondom 50c az fasza lesz ennek a kis gépnek. Ez a 50c annyira fasza lett, hogy lebegni alig bírt a gép és 30mp után szinte csak lebegésnél beesett a feszültség 3.5v-ra és csipogott. Írtam nekik hogy mind a három aksi rossz, majd sokára kapok levelet hogy vissza adnak valami pontokat aminek az értéke 3dolcsi. Majd visszaírom nekik hogy az aksikat kidobtam a kukába, mert használhatatlan és a teljes árat akarom vissza mert már rendeltem másikat. (ez volt amit soha nem kaptam meg, amiről az imént írtam) A lényeg hogy paypal-os vitát is nyitottam és nagy nehezen 11dolcsi értékü pontot kaptam tőlük sok levél után. Az aksi valószínüleg 5c kürül lehetett, mert olyan 50ohm volt az ellenállása.

(#49036) Geller72


Geller72
veterán

Én most a BG-vel ugrottam össze. Két ügy miatt is. Az egyikben 50 pontot akart adni a tag. Mondom neki, te teljesen hülyének nézel? Aztán kiegyeztünk 500 és 800 pontban. Az már azért pénzé tehető. ;) Verni kell az asztalt, tudnak ezek engedni, csak tutira ki van nekik adva, hogy ameddig csak lehet, húzzák az ügyet és próbálják meg lerázni az ügyfelet. :K

(#49037) Peaceliker válasza stefi81 (#49035) üzenetére


Peaceliker
őstag

na igen, vicc. hk nak írsz, hogy akku fos, vagy küldenek másikt vagy refund, de sztem 2 napon belül...bg vel sem volt még bajom.

(#49036) Geller_1972

...az tény, hogy bg mostanság rászokott az alkudozásra, de ezzel nincs is bajom, főleg, hogy amúgy engednek, csak +2 levél, de az még mindig bele fér nekem, meg alkudozni, hát csak kell vagy mi :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#49038) Geller72 válasza Peaceliker (#49037) üzenetére


Geller72
veterán

És kinek kell szólni, hogy a 266 eurós drónjukra kattintva 388 lesz belőle? :D

(#49039) NORBl válasza magyarl (#49022) üzenetére


NORBl
aktív tag

Nincs meg ez az Fb oldal. Leírjátok hova kell csatlakozni?

(#49040) Jackal2 válasza Peaceliker (#49034) üzenetére


Jackal2
senior tag

Topic OFF

Bevágom a levelet a személyes dolgok nélkül, amit küldtek:

"Dear Marton,
Please accept our sincerest apologies that you have not yet received your order.
Due to a unexpected shipping delay, your original package's delivery time has been affected.
To avoid further delays in you receiving your items, we have resent a new package to you for free.
We have offered you the new tracking number and delivery information via your registered account email address.
Kindly check both your junk and spam email boxes in case the message ends up in there.
Your parcel has been shipped out and it is on its way.
The delivery information
customers: XXX, shipping address: XXX
Tracking number: RX310949901DE,shipping method: DHLRAM,
tracking site: https://dhlecommerce.asia/track/Track?ref= shipping date: October 26, 2017 06:34:05,estimated time: 10-25 business days,
sku*quantity:211344802 * 1 ,PB0110101 * 1 ,
As I am writing to you today, the parcel is in transit, you can follow it up easily.
Here is the latest information of your parcel, please refer to the attachment.
Could you kindly wait for a few more days?
Please feel free to contact us anytime and we hope you can receive your parcel soon.
Thank you for your patience.
Best Regards
Alston
gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com/
"

Tehát: mielőtt észrevettem volna, újra feladták, kicsit elkapkodták a témát, mert bevitették DHL-lel a vámra, hogy minél gyorsabban megkapjam. DE ez egy fél áron vette tablet (52 USD EU Express-szel).

Egy barátommal vettük, ő neki megjött az első is és a második is, szintén fél áron, vagyis lett KETTŐ darab Voyo Q101-e durván 10.000 Ft / db-ért, egyiket eladta 25-ért, van egy tabletje +5000 Ft.

A Banggood is újraküldött nekem több cuccot már, adtam videót, szó nélkül küldték az új vezérlőt (aztán kiderült, hogy az ESC szar, de ez most mindegy :P)

Olyan nekem is volt, hogy 10-15 napig parkoltattak cuccot, ez szar ügy, de ez általában azért van, mert kifogy a készlet, mielőtt reagálnának és nem kibaszásból. Két telóval jártam így, egyiket 20 nap alatt megkapta barátnőm, én 40 napot vártam az enyémre, pedig egyszerre rendeltük. Jah és EU Express mindkettő, vám nélkül...)

Az általad kedvelt Ali viszont egy igazi trágyadomb, van mikor 1 hetet könyörgök, hogy a pénzt visszakapjam, ez 4-5 levélváltás, magyaráznom kell, hogy nem kérek sárga háromszöget a kék kocka
helyett, szánalmas egy banda...

Topic ON:

Láttátok a 90 mm-es Diatone 2018 gépet? apám, eléggé menő, TBS adó meg hasonlók.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#49041) armyjack


armyjack
újonc

sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy most kapott a gyerek egy kamerás drónt(ultradron x31) és hogy tudom a drón kameráját öszekötni a telefonnal a play áruházrol letöltöttem hozzá a ultradrone nevü programot de nem ismeri fel a wifi a telefonon. elöreis köszönöm a válaszokat

(#49042) Hachiko95


Hachiko95
aktív tag

MJX bugs 3-at próbálta már valaki 3s akkuval?
Érdemes hozzá 3s akkut venni és ha igen milyen fajtát?

(#49043) Geller72 válasza Hachiko95 (#49042) üzenetére


Geller72
veterán

Igen, megy vele. Sőt, hármas propot is lehet hozzá rendelni. Akkuból olyat vegyél, ami befér. Nekem 2300-as akkuim voltak, de már nem emlékszem, milyen márka. Állítólag 2800-as akku is befér, de azt nem próbáltam. Gondolom, valamivel hosszabb verziók, mint az enyémek voltak. Le is veheted a kamera tartót, akkor fér oda más is. 3000 mAh felettieket láttam. :D. Kelleni fog valszeg egy átalakító, mert jó eséllyel XT60-as csatival ellátott akkut fogsz kapni. Vagy banana-t. Mocskosul fog rezonálni, de van arra is megoldás. Yt-n van egy rakás videó az egészről. És most ugye már FPV kamerát is lehet hozzá rendelni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49044) Geller72 válasza Hachiko95 (#49042) üzenetére


Geller72
veterán

(#49045) magyarl válasza NORBl (#49039) üzenetére


magyarl
tag

RC Deals & Offers
Randy Gamage nevű srác viszi, egyedileg kialkudott, darabszám limites VIP kuponokat tesz ki Gearbest és Banggood oldalakról.
Nyilván ő ezután kap kis jutalékokat, de vásárló szemszögéből sokszor az official akciók alá is megy! Ezért nem illik az FB csoport megkerülésével kuponokat osztogatni minden felé, hanem maga a csoport megosztását kéri cserében.

Vigyázat!
A csoporthoz csatlakozásnak erős pénztárcanyitogató hatása lehet! :C

Én pl egy Leader 120 kuponra hajtok nagyon, a már így is akciós 90$ helyett elvileg tudott volna 81$ alkut is :Y (már ha van legalább fix 3 tag, aki megvenné... Mondanom sem kell, pillanatok alatt akadt a többszöröse is :D)
Ám sajnos ez még nem jött össze neki, a GB menedzsereit próbálja ő is cseszegetni, de egyszerűen túl nagy a hype most a Leader 120 körül. Az alap rendeléseket sem bírják teljesíteni: 3 naponta kapnak 50 darabot, de már 120-nál is több rendelésük van.
Jó fej, segítőkész srác, folyamatosan aktív az üzenőfalon és a cseten is.

SONY KDL-43W755C

(#49046) Peaceliker válasza magyarl (#49045) üzenetére


Peaceliker
őstag

+1 nekem is rajta keresztül jön rs1106, 6db 28a esc meg vmi még...jah bfight210 is, bár az nélküle is akciós, de ott láttam ma meg megint :) De már nem merem nézni az oldalt :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#49047) david335


david335
tag

Nincs valakinek 2db M2X5mm-es távtartója eladóba?

(#49048) NORBl válasza magyarl (#49045) üzenetére


NORBl
aktív tag

Köszi! :R

(#49049) Vgyuri2 válasza kriszbon (#49030) üzenetére


Vgyuri2
csendes tag

Hát túl sok nem derül ki belőle, majd ha jönnek a gyerekek és elhozzák, keresek valami adattáblát vagy összerakom a törött lapátot.

Amúgy nem igazi helikopter, a rotorok nem szabályozhatók, csak a motor teljesítménye, ha "ráadjuk a gázt", felemelkedik. Hogy azután merre megy, az rejtély😀

(#49050) Baku válasza Vgyuri2 (#49049) üzenetére


Baku
aktív tag

Most akkor helikopterről, vagy quadcopterről (drónról) beszélünk?????
Mert nagyon nem mindegy....
A drónokon az irányítás a motorok fordulatszámának differenciált szabályozásával működik. Egyetlen drónon sem szabályozhatók a rotorlapátok a 3 ezrestől a 3 ezer Eurósig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.