Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68401) KillHates válasza moleculez (#68399) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csakis Mavic! A TELLO-t elfújja egy genge szellő is, inkább belső használatra való a TELLO :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68402) moleculez válasza Saccco (#68400) üzenetére


moleculez
veterán

Tello jó is lenne, csak nagyon ergya videókat készít. :U
#68401 beltérben mire lehet használni egy drónt?!

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#68403) MR007RM válasza Saccco (#68400) üzenetére


MR007RM
addikt

Vannak más drónok is. Nézz sok videót és véleményt. Ami neked kellhet arra széles választék lehet. (pl Xiaomi fimi a3) :)

Beszarok hogy itt Magyarországon csak nekem van ilyen. :U :U :U

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68404) thomasvold válasza moleculez (#68399) üzenetére


thomasvold
őstag

Ha DJI, akkor Spark elég lehet. Használtan kb. 100 körül van már FMC vagy Mavic Mini 120 körül használtan.

(#68405) Kolondrum válasza blu79 (#68354) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igazából neked mondom Tello ügyben. Neked is magától merül az akku? Pár napot nem ment de 100-ra töltve tettem el, erre 70-ről indult.

(#68406) defy456 válasza Saccco (#68400) üzenetére


defy456
aktív tag

Ehhez a tello szerintem kevés. Minimum spark. De inkább mavic air vagy mini.

(#68407) blu79 válasza Kolondrum (#68405) üzenetére


blu79
addikt

Szia, én csak tegnap nem vettem elő egyáltalán de én is 100%-on tettem el . Most nem vok otthon de amint hazaérek megnézem hogy állnak az akkuk. De sztem nem jó 100%-on eltenni... én sem töltöm ezentúl 100ra ha tudom h aznap nem repülök vele... tölteni fogom de nem várom meg a 100-at mert sztem nem jó ha ugy tároljuk.....a boltba is sztem ilyen 50 körülre vannak töltve...

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#68408) thomasvold válasza Kolondrum (#68405) üzenetére


thomasvold
őstag

Én is töltöttem már fel 100-ra, 2 nap múlva használtam és 80%-on volt, de ez ilyen, ne érjen meglepetésként.

(#68409) HornedReaper válasza blu79 (#68407) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Lipo akksit tárolási feszen illik hosszabb távra elrakni, gondolom kb. amikor már jelzi a drón hogy mindjárt lemerül ;) Legalábbis versenydrón alap beállításokon nekem 3,7-3,8V marad cellánként ha elkezd sipákolni

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#68410) blu79


blu79
addikt

Na megnéztem , szóval tegnapelőtt töltöttem 100%-rol indult de 2percet kb , repültem a szobába és olyan 80% lemerült...

#68409 szóval ha tudjuk hogy egy időre eltesszük a drónt (több napra) akkor nem érdemes tölteni de nem is szabad teljesen csontig meríteni... Inkább repülés előtt érdemes tölteni...

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#68411) everest140


everest140
tag

Köszi a válaszokat. Szerintem a héten veszek 1 Tellot aztán majd meglátjuk :)
Az Iron Man Edition a kinézeten kívül nyújt valami plusszt?

(#68412) KillHates válasza everest140 (#68411) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csicsás a gyári szoftvere is, egy-két buta "küldetéssel". De a gyári szoftvert úgysem fogod sokáig használni, mert az FPVtello szoftver 100x okosabb és többet is tud

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68413) moleculez válasza defy456 (#68406) üzenetére


moleculez
veterán

Néztem teszteket, Tello az tényleg fölösleges kör lenne, inkább teszek félre, aztan valami jobbat.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#68414) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
Jumper T12-höz melyiket érdemes választani, hogy minden oké legyen?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#68415) Peaceliker válasza Markizmark (#68414) üzenetére


Peaceliker
őstag

flysky, frsky, spektrum (dsm) jó hozzá
legeladhatóbb ha úgy alakulna a flysky frsky

"Oh my Goa'uld!"

(#68416) Markizmark válasza Peaceliker (#68415) üzenetére


Markizmark
addikt

Szóval szinte bármelyiket választom gond nélkül fogom tudni reptetni Jumper T12-vel?
Már egy kicsit okosítottam, hogy vigye az E011-et, szóval már most több nyelven beszél mint eredetileg.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#68417) KillHates


KillHates
nagyúr

Boldog új évet kívánok minden drón-megszállott topiclakónak!

:Y :DDD :DDD :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68418) blu79


blu79
addikt

Sziasztok, BÚÉK mindenkinek :) . Ma elmentünk kutyát sétáltatni .... én persze vittem a kis tellot :D . Nagyon jó volt pedig lengedezett azért a szél ... de az ágakat sikeresen kerültem :))
Pár kép :

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#68419) Morzsi007


Morzsi007
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az miért lehet, hogy egy adott gép az akksi kapacitásának az 1/3-ada után jelzi, hogy lemerült. Több akksival is próbálkoztam. Bővebben;
van egy JJRC X1-em. Anno csináltam rá egy könnyűnek mindható 2 tengelyes gimbalt, amire egy Runcam2 rögzítettem. A gyári akksival kamera meg gimbal nélkül tudtam 10-13 percet repülni. Gimballal meg kamerával 2-3 perc után jelzett, hogy lemerült. Aztán mikor rátöltöttem, csak a kapacitásának 1/3-ada hiányzott az akkuból. Arra gondoltam, hogy a plusz súly miatt, valami túlmelegedhetett.
Egy éve vettem 4db 12A-s ESC-et meg egy 250-es vázat, gondoltam átpakolok mindent ebbe kivéve a gyári ESC-et. Pár hete elkészült és ugyanaz a helyzet, hogy 2 perc után jelzi, hogy lemerült. Ez az FC miatt van ? Próbáltam nagyobb akksival is, azzal nyertem +2 percet , de messze nincs 10-13 perc. Mi okozhatja a gondot? Köszi a választ.

(#68420) Peaceliker válasza Morzsi007 (#68419) üzenetére


Peaceliker
őstag

Súly.
Ahogy nehezebb lett az eredeti konstrukcióhoz éppen elégséges motorok elkezdtek zabálni és a kis C miatt beesik a fesz. Egy lipo őr kéne hogy halljad (ha nincs telemeria), hogy valóban beesik a fesz vagy csak fc mér rosszat

"Oh my Goa'uld!"

(#68421) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

Eachine drónokkal érdemes kezdeni? pl. E520S (30k környéke)
teljesen hobbi szinten, kültéri reptetés lenne főleg a cél

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#68422) Morzsi007 válasza Peaceliker (#68420) üzenetére


Morzsi007
csendes tag

A gyári akksi 2S 1200mah 30C,
próbáltam Turnigy 2S 850mah 25-40C-vel, meg egy nagyobb 2200 mah-sal. Alapból elég fürge gép, van benne tartalék. Hát lehet akkor valahogy repülés közben nézem a feszültségeket, ebből kiderülhet, hogy kicsik a motorok ehhez a súlyhoz.

(#68423) boaa


boaa
újonc

Hali.
Kérlek segítsetek kicsit! Gondolkodom, hogy veszek egy drónt. Minden tudásom az, amit ma olvasgatva magamra szedtem, valószínű nagyon primitív a kérdés, de nekem tényleg nem világos. Soha nem láttam még közelről működő drónt.
Első körben a nyílt, belátható, akadálymentes pusztában szeretnék célzottan 40-50000 négyzetméteres területekről felvételt készíteni. Gondoltam szánni rá 70-80 ezret, így villámgyorsan belefutottam a Hubsan zino gépbe. Jól látom, hogy ez úgy működne, hogy telefont kellene a távirányítóhoz csatlakoztatni és ezen jelenne meg élőkép? (videókból nekem úgy tűnt, hogy az agyonhypolt DJI-k is ilyenek) Ha ezt jól láttam, akkor ezek nem is működnek csak távirányítóval? Azt gondolnám a felvázolt elsődleges célhoz nem lenne nélkülözhetetlen az élő kép, látótérből gép nem kerül ki, nekem elég lenne, ha otthon látnám a videót. 2000 forintos legolcsóbb telefonom van, aminek nem számít, ha elázik, törik, nem vennék telefont is, ha nem muszáj. Van ilyen árban, erre a célra olyan gép esetleg, ahol a távirányító adja telefon nélkül is az élőképet? Kösz.

(#68424) thomasvold válasza boaa (#68423) üzenetére


thomasvold
őstag

Szia!

Xiaomi Fimi A3 a te géped [link], 70-80 ezerért már újat tudsz venni, távirányítóban az élőkép és 1 km-re is el tud menni, de van itt fórumtárs akinek ilyen van, ő tud segíteni, ha majd olvassa a hozzászólásod.

(#68425) MR007RM válasza boaa (#68423) üzenetére


MR007RM
addikt

Szia!
"Van ilyen árban, erre a célra olyan gép esetleg, ahol a távirányító adja telefon nélkül is az élőképet?"

Mint azt előttem írták a Xiaomi Fimi A3 pont ilyen. [link] ([link] innen vettem, akkor még olcsóbb volt picivel) vagy [link]......
Szeptember legelején Lengyelországból postázva 3 nap alatt ideért.

Nem volt más komolyabb drónom ezelőtt így hasonlítgatni mással nem tudom. Maga a konzol fényereje szerény, mondjuk egy mobiltelefon a jóval nagyobb kijelző felbontásával, fényerejével, csicsásabb megjelenésével verheti, más világ. Nekem nem hiányzik, azt kaptam amit akartam. Így egyszerűbb + biztonságosabb....aztán lehet dolgozni a jobb külsőn. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68426) thomasvold válasza boaa (#68423) üzenetére


thomasvold
őstag

Szia!

Ezt nézd meg: [link]

(#68427) boaa


boaa
újonc

Köszönöm a válaszokat!
Igen, magamtól azt gondoltam volna, hogy ez az alap megoldás, mint amit linkeltetek.
Annyit még megmondana valaki, hogy azok a gépek, ahol nincs alapból a távirányítón a kép, azok nem is reptethetők telefon nélkül?

(#68428) MR007RM válasza boaa (#68427) üzenetére


MR007RM
addikt

Ezt hogy érted? Mindennek vannak árnyoldalai, gyengeségei. Talán nem kellett volna felhozni, kicsit túlmisztifikáltam. Ott az internet.....youtube, rém egyszerű megállapítani hogy megfelel-e számodra vagy sem. Egyébként az a ragasztószalaggal utólagosan odatett árnyékoló pár ezres költség és teljesen használható helyzetet teremt.
[link] Itt van pár érdekes minőségi videó. Jó mazsolázgatást. :R

FPV szemüveggel is lehet, vezeték nélkül, vagy vezetékesen. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68429) MR007RM


MR007RM
addikt

Vettem ma új routert. Repülni még nem tudok vele, de a későbbiekben azt is nagyon szeretnék. Ígéretes! :DD

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68430) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Sziasztok! Szeretném bemutatni életem első, egyben épített quadját. Matek f405 ctr dalrc engine 40a frsky xsr. 4s 1500mAh infinity 85c, racerstar 2205 2300kv, realacc martian 215 anniversary. Van rajta egy eachine vtx, meg van hozzá egy runcam hybrid 4k, de még az nincs rajta, mert a rögzítése jelenleg nem megoldott, úton van pár mount, remélem egyik jó lesz. Kamera nélkül 510gramm. Rendkívül jó érzés volt repülni látni amit épített az ember, de mivel kezdő vagyok, csak nagyon óvatosan próbálgattam, de ez a látott videókhoz képest sokkal durvább. Nagyon fürge kis gép. Persze pár órát liftoffoztam mielőtt meg mertem reptetni, de azt hiszem egy hajszálnyit túllőttem a célon kezdő gépnek :D ha eseteg valami észrevétel, tanács lenne azt szivesen veszem. Kérdést is ha van.

[ Szerkesztve ]

(#68431) KillHates válasza MR007RM (#68429) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kylo Ren besz@rna a gyönyörtől! 👍👍 😂🤣😂

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68432) KillHates válasza boaa (#68427) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dehogynem. A telefon az élőkép megjelenítésére illetve a telemetria közlésére szolgál. Persze vannak olyan egyszerű drónok, ahol maga a telefon a tavirányító, ott nyilván kell a telefon a reptetéshez.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68433) KillHates válasza rb26dett (#68430) üzenetére


KillHates
nagyúr

Baromi jól néz ki! Jó repülést kívánok vele! 👍

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68434) rb26dett válasza KillHates (#68433) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Köszönöm szépen, megpróbálok vigyázni rá.

(#68435) Peaceliker válasza rb26dett (#68430) üzenetére


Peaceliker
őstag

Motorból ha látsz emax 2205 öket akcióban érdemes lecserélni arra őket azokra. Ezek sokszor gyárilag ütnek és strapát sem bírják annyira, mint az emax.
propból meg kingkong 5040x3 ami szerintem annyiért verhetetlen, nem is fogynak úgy, mint ezek fognak :)

"Oh my Goa'uld!"

(#68436) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Sziasztok, nagy hatótávolságú drónt keresnék, részben munkára. Lakhelytől számítva légvonalban 5-6 Km távolságra kellene repülnie a drónnak, ott egy ipari létesítményt körbe repülni (8-10 perc), nagy felbontású fotókat készíteni, majd hazatérni. Ezt naponta max. 1x kellene tudnia. A drón kezelője mozgásában erősen korlátozott, így max az erkélyre tud kigurulni, de a legjobb lenne, ha a lakásból is működne a dolog. Kérdésem, hogy egy mavic2 képes lenne-e ellátni ezt a feladatot.

(#68437) KillHates válasza Cray Tyler (#68436) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!
Nem.
Még az Inspire sem biztos már olyan távolságban, főleg ha vannak tereptárgyak közben.
Legfeljebb akkor, ha az emberünk egy domb tetején lakik és az antennák ki vannak vezetve és a tetőn vannak.
A másik az idő: az 5-6 km oda, k 5-6 perc nyélgázon, ott 8-10 perc kóválygás, majd vissza megint 5-6 perc 60-al. Oké, hogy ez matekolva 20 perc, de ha szelet fog a villanymadár, akkor hamar odalesz az akár 30 percesnek hazudott akkuidő. Egyedül az Inspire2 tud ennyit csúcsterhelésen repülni ilyen nagy távolságon, de az meg másfél misi a dupla akkus TB50-es szettel. Szerintem egyszerűbb be ip-kamerázni azt a telephelyet...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68438) Dudi08 válasza Dudi08 (#68151) üzenetére


Dudi08
tag

Majdnem egy hónapja próbálkoztam a telemetria felélesztésével, sajnos sikertelenül...
Ezért úgy döntöttem, hogy időzítővel repülök inkább. Ebben a nagy hidegben 5-6 percnél egyben amúgy sem kellemes már nekem repkedni(kb 3.7-3.8V-ra merülnek az akkuk). Majd később veszek egy új f7-es FC-t, vagy komplett stack-et, hátha építek egy másik gépet is.
A két gépről itt van kép is:
Bár a sailfly-x-en van kamera, mostanában csak line of sight repültem mindkettővel. Sokkal élvezetesebb így az acro, mint fpv-ben szerintem.

(#68439) Peaceliker válasza Cray Tyler (#68436) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha a város szélén lakik és nem kell lakott terület felett repülni, akkor próbálkoznék csak ilyennel, amúgy tuti nem, bazi veszélyes.

(#68438) Dudi08

ha tudnék repülni LOS acroban akkor tuti CP heliznék, az látványosabb, csak az agyam kevés vt hozzá anno :D

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#68440) vandor01 válasza Peaceliker (#68439) üzenetére


vandor01
őstag

dehogy az agyad..... inkabb a piiiztarcad.... nem kell azt feleslegesen terhelni egy lazabb landolas azt -100eft.... mig fogpiszkabol 5-ot lehet ennyibol venni :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#68441) Dudi08 válasza vandor01 (#68440) üzenetére


Dudi08
tag

Így van, a fogpiszkát ma csak 4-5x vágtam földhöz és semmi baja nem lett, az 5"-os 6 méterről is zuhant már le (elvesztettem az orientációt és lefagytam... :)) ) szintén semmi baja...
Jó lehet nagyon egy helivel 3d-zni, de egy rossz mozdulat és áll a gép heteket, míg újra nem építem.

(#68442) Peaceliker válasza vandor01 (#68440) üzenetére


Peaceliker
őstag

De sajnos nem tudok repülni los ban, nem tudok ráállni fejben. Sokba került az ennyi próbálkozás is, pedig micro helik vtak, de elengedted azt... Fpv ben elég jól elvagyok, ez könnyebb :)

"Oh my Goa'uld!"

(#68443) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#68442) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Legutóbbi reptetésnél (amikor még azt hittem az utolsó) az egyik Ortus gépem megreptettem LOS-ban, hogy legalább egyszer lássam milyen kívülállóként látni milyen a tempó és a mozgás. Úgy voltam vele úgyis mindegy, ha ripityára törik :D
Szerencsére nem az utolsó volt és nem is törtem ripityára :D
Néha zavar volt a toronyban, de tudtam korrigálni. Nem az én világom a LOS :D
Szemüveggel a fejemen csak kisebb derék és fejmozgatások még elfogadhatóak, de itt konkrétan teljes testből is segítettem, átéreztem a mozgását a gépnek :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#68444) Cray Tyler válasza KillHates (#68437) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Szia, köszönöm a választ. Az ip-kamera nem opció, nincs semmilyen lefedettség a területen.
Adódik a kérdés, hogy normál környezetben (erdő-mező, település) milyen hatótávolság várható biztonsággal, akár egy inspire-tól, akár egy mavic2-től. Feltételezve, hogy a kezelő a szobából irányítja a drónt.

(#68445) rb26dett válasza Peaceliker (#68435) üzenetére


rb26dett
aktív tag

köszi, megfogadom a tanácsod, propból meg pont van olyanom is, csak valahol azt olvastam, ez a nevezzük 2 ágú propeller nem annyira agilis 5x4x2, és kezdésnek azt raktam fel, de ma már átváltottam arra 5040x3, mert raktam rá egy tieye gopro utánzatot, és nekem úgy tűnt ahhoz már kellett a több húzás. Amúgy azt miben veszem észre ha üt a motor?Menettulajdonságban? van szilikon rezgéscsillapító a motorok alatt ha számít valamit.

(#68446) Peaceliker válasza rb26dett (#68445) üzenetére


Peaceliker
őstag

Los nem fogod látni nagy eséllyel, bár ha nagyon üt akkor hallani is mert fc szenved. De rezgés csillapító sokat segít ilyesmin. És persze lehet bajuk sincs, de gyorsabban kopnak mint egy jobb fajta moci

"Oh my Goa'uld!"

(#68447) KillHates válasza Cray Tyler (#68444) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Papírforma szerint a Mavic2 5km-t repül el optimális esetben, az Inspire 3.5 km-t. Ezzel lehet matekolni, de nem szabad szentírásnak venni. A szobai irányítást viszont el kell felejteni, úgy egy kőhajításnyira sem küldeném el, mert bármi interferencia közbe szólhat, az RTH-ról nem is beszélve, mert az csak nyílt területen működik.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68448) Cray Tyler válasza KillHates (#68447) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszönöm a választ.

(#68449) MR007RM válasza Cray Tyler (#68444) üzenetére


MR007RM
addikt

Persze szobából még pontosabban ágyból kávé mellett. Te még nálam is nagyobb álmodozó vagy.
Már dolgozni sem mennél be, beküldenél magad helyett inkább egy drónt? :U Én is ezt akarom! :O :O :O :DDD

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68450) KillHates válasza MR007RM (#68449) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez nem volt szép, Miki vagy nem olvastad el alaposan a hozzászólásokat: írta, hogy erősen mozgáskorlátozott aki irányítaná és csak így tudná megoldani. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.