Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) szacsee válasza Teréz Atya (#12996) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ok, körzeti megbízottat megkérdem, meg szólok a bürgermeisternek és dolog elsikálva. Nyilván ha többen játszanak a pályán eszembe sem jut, csak vonz a nagy üres platz. 😃

(#13002) Teréz Atya válasza szacsee (#13001) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha az aktualis magyar torvenyek szerint barmi taviranyitasu repulo ize legijarmunek szamit, akkor mi van akkor, ha:
A hatar egyik felen roptetem az itt jateknak szamito kopteremet, atfujja a szel a hataron es leut egy rendort.
Ez akkor most:

a) baleset?

b) szomszedos orszag legterenek megsertese?

c) terrorizmus?

d)...

e) profit!

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#13003) Patics válasza szacsee (#12995) üzenetére


Patics
tag

Szabály a reptetésre az van bőven és a drónok megjelenésével egy új, "problémás" kategória is született... így újabb szabályok is várhatók. Szerintem a legnagyobb gond, hogy a drónokat veszi "boldog-boldogtalan", mondván gyerekjáték, bár sokuk az első 2-3 start után (ha még működőképes is a gép) abba is hagyja...

Elég pl. csak a legalapvetőbb repülő modell szabályt figyelembe venni, hogy "hátunk mögé, emberek fölé nem repülünk". Szerintem alig van drónos aki betartja.. de lehet tévedek. Épp a napokban láttam a Class FM. drónreptetését. Ugyan a Fradi stadion fölé nem repültek be, de pl. az üllői úti autósforgalom felett simán repkedtek. Mi van ha lezuhan az autók közé?

Vasárnap kimentem a soroksári Tesco mögötti reptérre, volt kint modellező repülővel, aki szépen megvárta míg én leszállok, aztán satrtolt, előre, nyílt térre, üres terület fölé, de volt ott "modellező" drónal, (nem olcsóval) aki mintha csak egyedül lenne, repkedett: Húztam is be kicsit a nyakamat, mikor felettem repült éppen... nem örültem volna ha pl. az autómra ejti...

Én ezt találtam hirtelen: [modell reptetési szabályzat]

Ti mit gondoltok, tudtok a drónreptetés "szabályairól"?

[ Szerkesztve ]

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#13004) Patics válasza cris78 (#12982) üzenetére


Patics
tag

Egy ilyesmi [selfi-drónt ] elfogadnék...

Gondolom be lehet programozni, milyen algoritmus szerint kövese az adót...

Félelmetes mi mindent fognak még kitalálni a technika lehetőségeit kihasználva...

[ Szerkesztve ]

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#13005) Allien válasza laccy88 (#12998) üzenetére


Allien
veterán

Polár szűrőhasználata elvileg nem közvetlenül témába illik, de azért igen. ;] Ha használtál már ilyen szűrőt fényképezőgépen, akkor tudod, hogy csak bizonyos szögekben lehet használni, ráadásul a szűrőt állítani is kell (tekerni), hogy megfelelő legyen a hatása, attól függően, hogy kiszűrjük a tükröződést, vagy épp ellenkezőleg, erősítsük aztatat. :DDD Pont ilyen (pl Tisza tavi) reptetésnél jöhetne jól, mert ugye a víz tükröződik, amit polárszűrővel még erősebbé lehet tenni, de volt 1-2 felvétel, ahol meg pont az lenne jó, ha a tükröződést csökkentené, mert pl jobban a víz felszín alá lehetne látni. :K Csak ehhez vagy előre meg kell próbálni eltalálni a beállítást, vagy kell egy külön szervó motor, ami tekeri a szűrőt. :K ;]
Illetve, légi felvételeknél, ahol pl a nap sugarai csíkokban lépik át a felhőzetet, ezt a hatást is felerősítik, meg a felhők mintázatát.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#13006) dudicukrasz válasza Patics (#13004) üzenetére


dudicukrasz
tag

Praktikus kis hobby cucc,jó móka lehet,mondjuk 350ezerért kövessen is és nem maradjon le. :DD

(#13007) cris78 válasza dudicukrasz (#13006) üzenetére


cris78
őstag

A feléért Jackal is követ szerintem, csak a leszállással vannak gondok :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#13008) maj-viktor válasza szacsee (#12995) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én mindig a helyi focipályára megyek ki "gyakorolni"... (nem mondom, hogy totálisan szabályos), de csak jobb, mintha a házak között - autók között repkednék... vagy keress egy nagy mezőt, ahol nincsenek fák / villanyvezetékek...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#13009) Jackal2 válasza Patics (#13004) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ezt a drónt harmadszorra látom belinkelve a fórumra, viszont még sosem mondta senki, hogy neki van ilyen. Persze drága cucc, nem mondom, de a Phantom 3-ból is van 350-ezre verzió és itt a fórumon is van vagy 10 embernek valamilyen Phantomja.

Kicsit nekem a 3DR Solo jut róla eszembe, 550.000 forint, már 10x láttam a reklámját, még sincs senkinek:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13010) maj-viktor válasza Jackal2 (#13009) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez nem ilyen kickstarter / indiegogo-s finanszírozós projekt volt, ami esetlegesen megbukott (vagy létrejött)

Gyorsba pre-ordert találtam 800$-ért / 1000 $-ért
http://techcrunch.com/2016/01/08/lily-a-camera-drone-that-automatically-follows-you-pulls-in-a-mountainous-34-million-in-pre-orders/
http://www.theguardian.com/technology/2015/may/13/lily-drone-personal-videographer-selfie
http://www.pocket-lint.com/news/136324-best-drones-of-ces-2016-dji-parrot-lily-and-more
http://mashable.com/2016/01/12/lilys-selfie-drone-pre-orders/#ChOb9CC8Ysql

meg hogy 2016 summer

szal ha még meg se jelent, ne csodálkozz nem menőzik vele még senki se! :D

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#13011) Watt25


Watt25
veterán

Múlt héten nálunk Érden az ADroneHungary csinált kiállítást, meg tartott előadást. Ott az elmondottakból nekem kb. az jött le, hogy mindenki kapja be, aki drónt vesz. :) Akkor is, ha csak egy 5000Ft-os kis vackot. Mert hogy minden bejelentésköteles, előre meg kell mondani, hogy kicsoda, mikor, merre, mettől meddig akarja reptetni. Mindezt előre bejelenteni mittudomén hány nappal a reptetés előtt...
Szóval, teljesen életszerűtlen törvény van jelenleg, ami viszont biztosan változni fog.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13012) dudicukrasz válasza Jackal2 (#13009) üzenetére


dudicukrasz
tag

Persze hogy phantomja van mindenkinek,180 ezerért vadonatúj 3ast,kamerával,gimballal,mindenféle biszbasszal sehol nem lehet kapni és mindent tud.
Ilyen überelhetetlen árak mellett ilyen solo,meg biszbasz,nem fog labdába rúgni soha.

(#13013) Jackal2 válasza maj-viktor (#13010) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nem mondtam, hogy Kickstarter, azt a másik drónra mondtam. Persze hogy nem menőzik vele senki, mert nem jelenik meg. Már tavaly is láttam ezt a videót (és nem december 31-én), úgy hogy 1 év alatt több száz vagy több ezer új drón jön ki, komplett palettákat cserélnek ki a gyártók.

A Lilly drón olyan, mint a Hubsan modelljei, elkapta őket a gépszíj, mert csináltak három darab 100 dollár alatti modellt, erre bejelentettek mindenféle drónt, volt ami már 1800 dollártól indult, ejtőernyővel szállt le, és 7700mAh-s akksival megy(menne) amivel 40 percet repül(ne). Asszem 2015 májusi hír volt. Aztán sosem jelent meg, de mondták Karácsonya BIZTOSAN megjelenik. Na, most van február közepe, még mindig nem jelent meg.

Szóval ez a Lilly drón is kicsit ilyen. Benntartják a köztudatban, de ennyi. A Phatnom 3 meg ott van a boltban, ahová bemész. Rámutatsz, tied.

Remélem érthető, mire gondoltam.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13014) Jackal2 válasza dudicukrasz (#13012) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ebből is csak az látszik, hogy a Phantom is egy túlárazott sz*r ;)

Viccet félre téve, 180.000-ért már érdemes megvenni. 300-ért meg nem volt.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13015) KovA válasza Patics (#12955) üzenetére


KovA
tag

Én a TinyDeal-ről rendeltem motort és aksikat valamint a GeekBuying-ról egy csomó más alkatrészt pl kis csapágy , műanyag fogaskerék , napellenzőt a fpv monitorra mert annak a rögzítője eltört kb a második használat után .. ezt megreklamáltam a TD.nél ahol a V686G-t is vettem, de nekik nem volt külön csak monitorral együtt, úgy meg nem cserélték. Egyébként is véleményes volt hogy eleve repedt vagy törött volt vagy nem. Viszont teljesen korrektek voltak mert mikor mondtam nekik hogy vettem máshol megkérdezték mennyiért vettem és a Geekbuyingos árat refundolták TD pontokban.

Meg még vettem lábakat is meg olyan kis fogaskereket ami a motor végén van .. :)

Szóval van egy két alkatrész hozza ha kell .. :)

Más.. Esetleg ha valaki a XI, XII ker környékén reptet szóljon :) szívesen csatlakozom én is :).
Csinálhatnánk esetleg egy mini "topic" reptetős találkozót is .. :)

https://kova.hu/konfig

(#13016) Jackal2 válasza KovA (#13015) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez a reptetős topic jó ötlet, le lehetne írni, ki hova szándékozik menni reptetni és akkor aki akar, az csatlakozhat. Minstrel mit szólsz hozzá?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13017) mgy válasza Jackal2 (#13016) üzenetére


mgy
senior tag

Nagyon támogatom én is! :)

(#13018) fape válasza Jackal2 (#12983) üzenetére


fape
senior tag

Az a zano volt ami bedőlt és elég hasonló.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#13019) csmat válasza KovA (#13015) üzenetére


csmat
senior tag

És hogy fogod akár a kicsi, akár a nagy fogaskereket rávarázsolni a tengelyekre? Nem lett volna egyszerűbb egyből fogaskerekes motort és tengelyt venned?

Én egyébként a XI. ker ben lakom, de repülni általában budaörsön túl egy mezőn szoktam.

(#13020) Jackal2


Jackal2
senior tag

Egy kis segítség kéne, hogy melyiket vegyem meg. A szempontok az alábbiak:
- minél nagyobb műanyag felület legyen rajta, ami jól látszik
- minél badass-abb kinézete legyen
- ne törjön
- racer váz legyen
- minél irritálóbb színe legyen:DDD

Ezeket találtam:
- Tarot 280 Robocat
- ZMR 270 Robocat

Ha van más, ami nagyobb és burkolt, akkor az is jöhet.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13021) marciart11 válasza dudicukrasz (#13012) üzenetére


marciart11
aktív tag

Szerintem is olcsó, adnak egy jó minőségű távot, 3 tengelyes rezzenés mentes gimbalt, FPV, stb, megbízható stabil.
És csak kiveszed és repülsz nem kell vele szórakozni.

(#13022) szacsee válasza Watt25 (#13011) üzenetére


szacsee
nagyúr

Qds támadással el lehet venni a kedvüket. Mindenki bejelentené elmenne a kedvük és kapacitásuk sem lenne rá. Nem szopatni akarom a hatóságot, hanem jogkövető módra buzdítani Mindenkit, hogy feleszméljenek, hogy ez így nem okés. Pl 4 akksim van 4 időpontot jelentek be, mert nem egymás után használnám h8 minivel. Utána x5-el kimegyek a focipályára 3x és öcsi körrepülőjével 2x. 10 alkalom egy napra/ személy. Egy baráti társasággal ez lehet 50 alkalom / nap. Ilyenkor 50 bejelentést kell megtenni? Ja és 20 méter fölé max az x5 tud menni. 😁
Ideje külföldön munkát vállalni hátha ott szakértők hozzák a törvényeket. 😝

(#13023) Saccco válasza Jackal2 (#13020) üzenetére


Saccco
nagyúr

Inkább a ZMR, a másiknak kicsi a belső tere.
Nekem meg elakadt az építési lehetőség... :( :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13024) SpydeR3412 válasza Saccco (#13023) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Mi történt?

(#13025) Minstrel válasza Jackal2 (#13016) üzenetére


Minstrel
senior tag

Egy Logout bejegyzés lenne a legjobb szerintem és oda mindenki beírhatná, én meg kitenném a linket ide jobbra a kis Phantom kép alá.

(#13026) csmat


csmat
senior tag

Td-ről vennék két H8 minit, és mivel a félkar rablóval csomó kuponom van, gondoltam kihasználom, de egyik kupont sem fogadja el, pedig van mindenre vonatkozó kupon ami nem járt le! mi lehet a baj?

The Discount Coupon Redemption Code you have entered is for 'limit: 4% off Site-wide slot 2.4'
Discount Offer: limit: 4% off Site-wide slot 2.4
Certain other restrictions may apply. Please see below for other details.
The coupon is valid between 02/10/2016 and 02/24/2016.
Discount Coupon Description:
This coupon represents a discount of 4% (except special products).
Product Restrictions:
This coupon is valid for all products
Category Restrictions:
This coupon is valid for all categories.

P.S.1: EU raktárból sokkal drágább, de gondolom ezeket a kicsiket nem fogják meg a vámon ugye?
P.S. 2: Mode 2 az ugye amikor a bal karral emelkedik a gép?

[ Szerkesztve ]

(#13027) vadasziz


vadasziz
csendes tag

Sziasztok!

CC3d vezérlőn mit állítsak, hogy lassabb legyen minden. (Kezdőként kb. 10 óra x5c-s gyakorlattal tanulok egy f450-essel és egy kicsit "harap" :))) a gép)
Előre is köszi,

Zoli

(#13028) SpydeR3412 válasza Minstrel (#13025) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

:C Támogatva!

(#13029) szacsee válasza vadasziz (#13027) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha jó a rádiód (távod) azzal is tudsz "csalni".
Pl diff. kisebbre állításával már nyert ügyed lenne, esetleg kis expo-val.

[ Szerkesztve ]

(#13030) Saccco válasza SpydeR3412 (#13024) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hirtelen sok egyéb dologra kellett a pénz (böszmeségkeret :DDD ). Mondjuk az időkeretből még nem csúsztam ki, fél évet adtam rá magamnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13031) KovA válasza csmat (#13019) üzenetére


KovA
tag

Azt még nem tudom hogy teszem fel a tengelyekre a fogaskerekeket .. még nem próbáltam ;).
A motorokon rajta van .. csak tartalékba rendeltem ha esetleg kellene. Nem volt egy nagy tétel :).

Én a Spanyolrét-en fent Gazdagrét felett voltam kint eddig 2x egy szántóföldes részen.
Budaörs sincs messze nekem :) Szóval ha jó hely ahova szoktál menni azt is szívesen megnézem ...

Jackal :
Említettél a közelmúltban valami reptetős helyek blogbejegyzést :) Lesz belőle valami ?

https://kova.hu/konfig

(#13032) vadasziz válasza szacsee (#13029) üzenetére


vadasziz
csendes tag

Köszi!
FS-I6 távom van. A menüben olyat találtam, hogy "end points", akkor ezzel próbálkozom. Remélem nem lesz még durvább.:)))
Zoli

(#13033) shaddam válasza Jackal2 (#13020) üzenetére


shaddam
aktív tag

A ZMR nekem jobban bejött, azért is vettem azt, meg elvileg ez az "eredeti hamisítvány"

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#13034) szacsee válasza vadasziz (#13032) üzenetére


szacsee
nagyúr

Azt próbáld meg, hogy a gázkar teljes kitérésére csak 70%-on pörögjön. Ezt alkalmazd a többi mozgásra saját szájízed szerint.

(#13035) marciart11 válasza KovA (#13031) üzenetére


marciart11
aktív tag

Lesz de még írás alatt van. :)
Sok mindent figyelembe kell venni.

(#13036) KovA válasza marciart11 (#13035) üzenetére


KovA
tag

Gondolom .. nem siettetésképpen irtam csak érdeklődtem .. :)
:R

https://kova.hu/konfig

(#13037) Jackal2 válasza KovA (#13031) üzenetére


Jackal2
senior tag

Lesz, de az a baj, hogy olyan pocsék az idő, hogy nem lehet kimenni repülni. Majd ha már lehet napi minimum 3-4 órát repülni, akkor lesz majd értelme a dolognak (gyak. április)

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13038) Jackal2 válasza shaddam (#13033) üzenetére


Jackal2
senior tag

A Tarot meg az eredeti:D Nekem egyébként a Tarot jobban tetszik, szerintem jobban néz ki, hogy így be vannak döntve a lemezek.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13039) szacsee


szacsee
nagyúr

Használ valaki naze32-höz vagy más fc-hez mini GPS-t vagy BM880-at? Utóbbi ha jól sejtem az M8N.
Tapasztalatok?

(#13040) mgy


mgy
senior tag

Kiszabadultam végre a helyi focipályára az u807-el, mióta megvan csak szobában/udvaron/kertben sikerült "repülni" vele. Mennyire más világ... :)
Nekem igazából a "harmadik" állásban adta, így lehet haladni, jókat fordulni. A lámpák rajta még mindig nagyon gyenguszok, valamit ki kéne találni, hogy jobban világítson, a pálya másik végén már nem látom melyik az orra. Nem tudom mit lehet, rakni kéne rá több ledet mondjuk hátra, mint a nagyok? :)

Nincs még pótakksim, igaz lassan meg kéne jönniük. Ahogy olvastam pár napja, annyira nem illik melegváltásban cserélni őket. Melegek a motorok? Most semmi ilyesmit nem éreztem. Honnan tudom, hogy már mehet a következővel?

Milyen pótalkatrészt éri még meg venni hozzá? Marék propi már van, motort, akksit rendeltem, még utaznak. A kis fogaskerekek tönkremenősek?

[ Szerkesztve ]

(#13041) szacsee


szacsee
nagyúr

Nem vízálló ledcsíkot szeretnék rögzíteni vázra. Egyúttal leragasztanám átlátszó cellux-val 😁 hogy védjem kicsit. Nem fog melegedni... Stb ?

(#13042) vadasziz válasza szacsee (#13034) üzenetére


vadasziz
csendes tag

Köszi. Igen, de a gázkart a "throttle curve" menüben tudom finoman beállítani, ami a többi irányra (csatornára) nem létezik, ezért gondoltam, hogy az "end points" ban megpróbálom, amiben mindegyik csatorna állítható.

[ Szerkesztve ]

(#13043) dudicukrasz válasza szacsee (#13041) üzenetére


dudicukrasz
tag

de

(#13044) Minstrel válasza szacsee (#13041) üzenetére


Minstrel
senior tag

A celluxra meg majd jól rátapad a por és nagyon esztétikus lesz :D vegyél inkább 1 méter vízállót, könnyebb tisztítani is

(#13045) szacsee válasza Minstrel (#13044) üzenetére


szacsee
nagyúr

Szárnyvédő szalag hk-ról lesz ráragasztva. Vízálló nehéz. 😝
Kösz a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#13046) Teréz Atya válasza KovA (#13015) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Csapagyat legkozelebb alirol rendelj. En 50-et vettem 15 dolcsiert.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#13047) Teréz Atya válasza Jackal2 (#13020) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A masodik full-carbon, az elso semi-carbon.
Amugy pozsonyi modelluzletekben vannak jobb vazak. Egy kit kb. 100 euro es ebben csak a vaz van. :P
Egy FCB es vevo nelkuli kit 300 euro.
Ezek utan barmit veszel, csak sporolsz. :P

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#13048) Jackal2 válasza Teréz Atya (#13047) üzenetére


Jackal2
senior tag

A semi-carbonnál az a baj, hogy nem találtam meg, melyik része a semi, de arra tippelek hogy a váz az karbon, csak a műanyag betétek miatt írják ezt.

Ezek a vázak nakedek, nem lehet airbrusholni őket, nem jók, de ha mutatsz olyat, ami burkolt, akkor érdekel. Lényeg, nagy, egybefüggő felületek legyenek rajta.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#13049) Teréz Atya válasza szacsee (#13034) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nem jo, FS-i6-on a gazkar kulon van kezelve. Neki az SWA sprt / normal mode endpontjait kell atallitani.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#13050) Teréz Atya válasza mgy (#13040) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Kis fogaskerekbol 2 ment tonkre 2 het alatt, masik tengelyen egy nagy is csereerett+1 kicsi. Azt kell tudni, hogy en mar a pad es a tamla kozti 5 centis resen at kuldom at a gepet, meg kosarpalya padjainak csovezete kozt.
De kár, hogy nem volt nálam a RunCam-em, most igen istenkirálycsászár felvételeim lehetnének. :O

Amugy meg egy motor sem ment gallyra az U807-en, pedig kuldom neki mint meszes es nagyon nem kimelem.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.