Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68151) Dudi08 válasza AMDaZERG_1 (#68150) üzenetére


Dudi08
tag

A softserial lényege pont ez lenne, hogy nem kell a kis P pad-re forrasztgatni, hogy a ponált jelet megkapjam.
Amúgy igazad van, "kimaradt" ez a lépés, de okkal.
Ha sehogy sem akar a softserial, vagy az f.port működni, akkor kipróbálom a ponált jelet.

(#68152) vandor01 válasza -Ronnie- (#68066) üzenetére


vandor01
őstag

vegul is vett vki ebbol a motorbol utanam? [link]
mert meg volt 5db.... aztan az akcio vegere keddre elfogyott.... megvettem volna az ucsokat mert ennyieet ajandek lett volna!!

de mindegy is mert az airtoy eleg egy szarfaszu banda minden masodik vetelemmel valami gond van! :D elkeverik a TN-eket.... valahova csendes oceani szigetre erkezik a dragasagom.... vagy nem az enyemet adjak a vasarlas mellle azt csak lesen hogy mar ki van szallitva de se a postas nem keresett se semmi??

na most a motorokkal.....
ramirnak hogy a transitban a kuldott termék megsemmisult????
ja igen az aluminium kis motorok elolvadtak vagy osszevesztek es megongyilkoltak magukat.... de persze lehet csak atment rajtuk egy targonca? :D

kar erte mert 4,5-ert ajcsi volt!
Mas jart veluk igy? az uccso 5 darabbal?

Sorry to bother you ,
We are so sorry to tell you that your parcel was broken in transit. This item is unavailable now so we are unable to resend it this time. How about we refund to you?In this case, you can open a dispute, it would be highly appreciated if you can choose the reason "personal reason" and then inform us? We will refund you later. If it shows that you can not open the dispute now, please try again 7-10 days later. PS: Referring to the link : http://help.aliexpress.com/make_refund_request.html You can do as the below shows.
(1) There is a problem"do you receive the package",you can choose "yes"(Do not worry, we will refund to you,as other reasons have a great bad influence on our store, hope you could do us a favor)
(2) The personal reason as the refunding reason such as you don't want it etc. We will accept your application very quickly and Aliexpress will arrange refund to you within 1-7 days. Any question, please feel free to contact us! Wish you have a good day. Best regards.

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#68153) ladislausony válasza MR007RM (#68147) üzenetére


ladislausony
csendes tag

De a fimi a3 az nem olcsóbb kategória?

(#68154) AMDaZERG_1 válasza Dudi08 (#68151) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

SBUS esetén kell a (S.Port) és (SBUS) (GND) (+)
F-Port esetén csak a nem invertált (S.Port) + (GND) + (+)
Természetesen ez F4 vezérlőnél érvényes. F7-nél már nem kell vele vacakolni, mert neki jó az invertált is.
F.Port esetében FW csere kell.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#68155) MR007RM válasza ladislausony (#68153) üzenetére


MR007RM
addikt

De olcsóbb viszont szerintem egyszerűbb reptetni. Igaz nincsenek érzékelői, kamera csak fullhd, gps az van és visszajön ha hívják, nekem nagyon bejött. Megbízhatóan végzi a dolgát. Hát eddig nem sokat tudtam belőle mutatni, a későbbiekben ezt igyekszem pótolni. Sokan hekkelik a hardvert mint én is...antenna, akku (holnap lesz forrasztás és a 5000mAh akksi beüzemelése aztán reptetés stb....érdekes egy drón. :)

Amatőr drónosoknak is kiváló lehet az egyszerűsége miatt.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68156) MR007RM válasza MR007RM (#68155) üzenetére


MR007RM
addikt

Nem az enyém. :N :))

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68157) twine válasza MR007RM (#68156) üzenetére


twine
addikt

Az első képen az durva cucc..."azmiaz" valami "fluxuskondenzátor"? :Y
Vigyázz vissza ne repítsen a jövőbe :DDD

(#68158) fape válasza twine (#68157) üzenetére


fape
senior tag

Helical antenna

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#68159) MR007RM válasza twine (#68157) üzenetére


MR007RM
addikt

Helical féle antenna. Egy orosz forum topikból másoltam. Őrültek. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68160) defy456 válasza ladislausony (#68146) üzenetére


defy456
aktív tag

Biztosan a mavic-et venném... Legalább annyival jobb mint amennyivel többe kerül. Sőt...

(#68161) HornedReaper válasza MR007RM (#68156) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Azt a kisebb fajta antennát jó végre belülről is látni, vettem már pár darabot, de még nem próbáltam a pagodákat leváltani velük.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#68162) MR007RM válasza HornedReaper (#68161) üzenetére


MR007RM
addikt

Ne is mond fűt a kíváncsiság. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68163) fape válasza HornedReaper (#68161) üzenetére


fape
senior tag

Ránézésre amúgy azok a kicsik is pangodák.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#68164) ladislausony válasza defy456 (#68160) üzenetére


ladislausony
csendes tag

Az lesz. :)
Köszönöm mindenkinek

(#68165) MR007RM


MR007RM
addikt

[link] :))

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68166) NORBl válasza Johnny_vT (#68118) üzenetére


NORBl
aktív tag

Phantom 4

Egy-két hete amikor jött egy havas, párás hajnal, majd egy - 3, tök király volt ahogy rákapott az a kis hó, meg dér az út melletti fákra. Meg aznak este volt egy tök szép naplemente, mindenféle sárgával. De végül kimaradt a repülés, meg akkor lehet nem is erőltetem.

Csak úgy jópofának tűnt, hogy mindent kb 1-2 cm hó borított, biztos szép lett volna fentről,

(#68167) twine válasza NORBl (#68166) üzenetére


twine
addikt

Ilyen volt? :D
A 45. másodperctől kezdődik a Phantomos jelenet ;)

" meg akkor lehet nem is erőltetem."
Felelősséget a te gépedért nem vállalok, de én rengeteget repültem télen mikor megvettem az első P4-et...semmi baja nem lett sem az akkuknak, sem a gépnek....
De a repülést ilyen időben csak ésszel szabad...
Megfelelő magasságban, megfelelő ideig, megfelelő körülményeket biztosítva a gépnek...
Ahogy itt már sokszor megírták...nem csak az aksi a gyenge láncszem ilyenkor, hanem "minden"...a rotorokra ráül a pára, megfagy, eltörik, "beáll" a motor ugyanettől...stb.stb...
De azért ha az ember ésszel csinálja, simán lehet repülni.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#68168) MR007RM válasza twine (#68167) üzenetére


MR007RM
addikt

Jó a zenei aláfestés.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68169) NORBl válasza twine (#68167) üzenetére


NORBl
aktív tag

Jah, pont ilyen.

Akkor megyek is repülni, most úgyis azt mondja a UAV Forecast, hogy szél sincs.

Mehet az 500 m magasság is.:D Ott már fincsi - 6-ot ír.:)

Neem, am nem is tudok menni addig, reptér miatt 150-ig korlátoz az app.

(#68170) vandor01 válasza NORBl (#68169) üzenetére


vandor01
őstag

na azert ovatosan mert..... a fak felett repkedni es csinálni par szép teli felvetelt meg 500meterre felugrani csak hogy gombolyunek latszodjon a horizont... nos ott meg van 450meter kulonbseg ahol elég sok minden tortenhet? rafagy lefagy beesik az aksi fesz? azt oda a felvetel hiaba gombyolyu az a horizont :DD

latszik karigeri nem szigetmonostorrol lett bpi fokiraly..... egy kis hoesestol befagyott a varos mert nem talált elég homelost.... bezzeg monostoron meg a várostabla utan is el van lapatolva a ho a gyalogjárdán hosszu kilometerekig :D ! biztos a sok kozmunkas? ja az nincs mert orkmentes :DDD az a terulet.....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#68171) twine válasza NORBl (#68169) üzenetére


twine
addikt

oda mész ahová akarsz ;) :R
Csak csendben megjegyzem, hogy nem véletlen írtam a magasságokról...
Bár most sok helyen az országban eltűnt a köd, azért vigyázz abban a magasságban...
A párakicsapódás és a -6fok, nem túl jó kombó :U
De azt hiszem ezzel már csak ismétlem magam...

Fura, hogy ennyire különbözőek vagyunk mi emberek....de ettől színes világ...(és tényleg nem rosszindulatból írom :R :R )
Sokaknak ahogy olvasom, a drónnal a magasság a fétise minél magasabbra (bár mondjuk nem értem ők miért nem rakétákat építenek ;] :DDD :DDD
És van aki "repülni/repkedni" szeret,,,mint én, vagy azt hiszem a raceres társadalom is inkább ebbe a vonalba tartozik....
Én egyszer jártam 300-on ,,,akkor is "megrendelésre"....

De hát ilyen ez....kinek a pap, kinek a lánya :R

[ Szerkesztve ]

(#68172) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#68170) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Mellesleg egy orosz csinált ilyesmit télen, és a telemetria adatokból látszott milyen tempóban hűl a gép, de ő be is tekerte az akkukat valami hővédő fóliával.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#68173) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Akinek van TELLO-js és Xiaomi 2 repeaterrel használja, annak nincs gondja a kapcsolattal? Vettem egyet, beállítottam, de repülés közben többször is elveszett a kapcsolat a géppel, úgy hogy néhány méterre volt csak tőlem, nem is túl magasan :F

Kellemetlen, mondjuk állt éppen minden esetben, ilyenkor lebeg egy ideig, majd leszáll, de nem vicces...

Repeateren a kék led rendületlenül világít, a telefon szerint is a _plus hálózaton vagyok, a tello app szerint viszont nincs kapcsolat. (pár perc repülés után többször is megtörtént, a repeater nélkül nem volt gond messzebb merészkedve sem).

Ami viszont pozitív: a járókelők egyike se tett negatív megjegyzést a gépre (egy kis forgalmú téren próbálgattam a repeatert), inkább csak mosolyogtak a kicsi gépen... (igen, illegális voltam, repülési engedély nélkül, mind a ¬88 grammal és a 8.9 méteres - jellemzően 5,5 és 6 méteren készült a legtöbb kép - maximális repülési magassággal :D )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#68174) MR007RM


MR007RM
addikt

Voltam ma délelőtt drónozni. A nagy hidegben embert nem láttam rajtam kívül. Felrepülök, nézem a telemetriát milyen jól haladok, kis idő múlva de mintha egy helyben állnék....basszus :W gyakorolnom kell még ezt. :D . Holnap megint elnézek valamerre.

Az 5000mAh akksi szépen repült, de nagyon merült. Helical antenna 1km -nél megdöglött. Szép....aszem a távirányító lesz nálam is a ludas, minél jobb cuccot használok annál rosszabb teljesítményt érek el. :U Ezt az antennát holnap már nem az orra felé fogom lógatni, hanem mint a 2.4 úgy fog állni, lehet nálam más a szitu.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68175) thomasvold válasza F.E.K.. (#68173) üzenetére


thomasvold
őstag

Nekem nincs vele gondom, nem dobja el a jelet. Bár én nem a gyári app-ot használom, hanem a TelloFPV-t, nem tudom ez mennyire befolyásolja a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#68176) F.E.K.. válasza thomasvold (#68175) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Szintén azt használom, remekül működik (némi kóválygás után az "RTH" is egész jól visszatalált), csak a repeateren keresztül van gondom :W

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#68177) F.E.K.. válasza F.E.K.. (#68176) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hm... Lehet hogy az órám szívat? Tallózgattam a beállítások között (frissítés volt), és persze ávette a telefonról a wifi beállításokat automatikusan.

Lehet hogy az kapcsolódik fel a repeater-re? A tello nem enged be új kapcsolatot ha már van egy (feltéve ha van jelszó a hálózatán), de a repeater az igen, ha az eszköz ismeri a jelszót. Az óra persze ismeri, és időnként felmegy a netre ha van ismert wifi a közelben...

Most kitöröltem, ha jó (valamint nekem szabad) idő lesz újra megpróbálom, csak az órával elfelejtettem ezeket a hálózatokat :U

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#68178) thomasvold válasza F.E.K.. (#68177) üzenetére


thomasvold
őstag

Mielőtt röptetsz érdemes a telefonodat is repülő üzemmódba tenni. :K

(#68179) tupacamaru válasza HornedReaper (#68142) üzenetére


tupacamaru
veterán



Szétszedtem, így látni hogy nincs benne GPS antenna. Ha valaki kicsi GPS-t keres akkor szerintem ez jó lehet. Ezekben van GPS antenna. A T3-as verzió 17 gramm a visszajelzések szerint.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#68180) KillHates


KillHates
nagyúr

Basszus! Ebben bezony nincsen kerámia antenna sehol :K
Köszi a tippet egy T03-ast már be is tettem a kosárba :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68181) F.E.K.. válasza F.E.K.. (#68177) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Eh, kipróbáltam úgy is hogy az órán wifi-off --> pár perc után ugyanúgy elveszti a kapcsolatot a telefon a tello-val az extenderen kersztül --> a gép meg végrehajtja egy ideig az utolsó utasítást... (még jó hoy óvatosságból a lakásban próbálgattam, jó dolog az a propeller védő ilyenkor ;))

extender nélkül viszont semmi gond. (ja, és igen kontroller-er sooookkal jobban megy a terelgetés :C )

Szóval nálam a xiaomi 2 repeater nem válik be ahogy most kinéz :(

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#68182) vandor01


vandor01
őstag

FIUK!!! munka van a H.gyarin!
vaddisznotamadas_hajogyari_sziget

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#68183) KillHates


KillHates
nagyúr

Nekem ez jutott ma a berepülésből:

Hát... ennek a kéménynek a tövébe már nem szívesen építkeznék :K :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68184) vans?


vans?
őstag

sziasztok,

szeretnek a kozeljovoben vasarolni egy dront, es meg a felesegem is tamogatja az otletet, ugyhogy nagy siker ez szamomra :DDD viszont el vagyok veszve a temaban. nem vagyok egy szerelgetos tipus, mindenkepp valami out-of-the-box megoldas kellene. egyelore sokat nem koltenek ra, kiprobalnam, mennyire hasznos vagy szorakoztato a szamomra. tudnatok ajanlani ilyet? videokban nem is gondolkodom, inkabb fotok erdekelnenek.

van esetleg ilyen belepo modell, ami mar hasznalhato kompromisszumokkal?

barhol gondolom nem lehet reptetni a dront, mik a szabalyai ennek az egesznek?

koszi minden segitseget!

hábm bábm

(#68185) vans? válasza vans? (#68184) üzenetére


vans?
őstag

Bocsi a duplaert, Mavic Mini jo lehet erre a celra?

hábm bábm

(#68186) szilu7 válasza vans? (#68185) üzenetére


szilu7
senior tag

A Mavic Mini teljesen jó az ismerkedésre.
A szabályok idehaza elég egyszerűek. Még egy papírrepülőhöz is eseti légteret kell igényelni. Ezt érdemes elolvasni: [link]
Van itt néhány fórumtárs, akinek az van. Olvasgass vissza. Sőt inkább a DJI topikban keress rá.

(#68187) vans? válasza szilu7 (#68186) üzenetére


vans?
őstag

Koszi, ez alapjan minden eseti legter-igenyles 3k? Ez egy fel oras idotartamra ervenyes? Ez igy nem hangzik tul jol, persze ertem a veszelyeket, de kisse agyonbonyolitottnak tunik. Gondolom az uj szabalyzasrol meg senki nem tud tovabbit. Jarunk turazni pl. Ausztriaba, gondolom ott megint masok a szabalyok...

hábm bábm

(#68188) Niczo


Niczo
senior tag

Sziasztok! Tegnap röpködtem kicsit az Eachine E013 Plus drónommal, és olyan gondom van vele, hogy a kamera képe fekete-fehér. Nem állítottam rajta semmit, feltételezem nem is lehet. A szemüveg biztosan jó, másik drónnal szép színes a kép. Mi lehet gond?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#68189) defy456 válasza Niczo (#68188) üzenetére


defy456
aktív tag

Biztosan ugyan azon a csatornán van vtx és a szemüveg? Ha csak kicsit vagy mellette akkor szokott ilyen lenni.

(#68190) Niczo válasza defy456 (#68189) üzenetére


Niczo
senior tag

Megnézem köszi, bár a szemüveg automata keresős.

Most bekapcsoltam, érdekes, mert néha színesre vált. Nem értem. Játszok még kicsit a csatornákkal.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#68191) Niczo


Niczo
senior tag

Már nem is akkor probléma a fekete-fehér kép, sikerült úgy odavágnom a drónt hogy az egyik motor már nem motrik :W

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#68192) ezoltan válasza Niczo (#68190) üzenetére


ezoltan
tag

Mellette vagy az ominózus csatornának.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#68193) MR007RM válasza MR007RM (#68156) üzenetére


MR007RM
addikt

Folyt köv, de csak az erősebb idegzetűeknek. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68194) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen mini Quadcoptert, tudom nagyon nem illik a topikhoz, mert csak gyerekjáték. Az volna a kérdésem, hogy ha benne lévő aksi mellé (3.7V 300mAh) párhuzamosan bekötök még egyet, mert nagyon úgy tűnik, hogy befér, akkor az úgy használható lehet. Jelenleg a repülési ideje olyan 6 perc, ezt szeretném duplázni.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#68195) KillHates válasza Snowy_owl (#68194) üzenetére


KillHates
nagyúr

Üdv a klubban! :C

Persze, simán fog működni. Duplája nem lesz, mert a plusz súly miatt jobban fog küzdeni a gép, de olyan másfélszeres idóvel azért lehet számolni :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68196) MR007RM


MR007RM
addikt

[link] :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68197) MR007RM válasza MR007RM (#68196) üzenetére


MR007RM
addikt

Ment volna még a drón, de visszafordultam. Majd legközelebb talán. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68198) KillHates válasza MR007RM (#68197) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hibátlan repülés volt :C Ne feledd, hogy negyed km magasan már tud sokkal hidegebb lenni! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68199) MR007RM válasza KillHates (#68198) üzenetére


MR007RM
addikt

A kamera furcsán viselkedett visszajövetelnél.....legközelebb azért nem megyek ennyire fel.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#68200) Saccco


Saccco
nagyúr

Végre megjöttek a 300mAh 2S GNB akksik! :C
Csak jó idő nincs, hogy lehessen reptetni. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.