Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) mobbo válasza elszabi (#23000) üzenetére


mobbo
senior tag

függőlegesen mentem felfele, fejem felett volt, kezemben az rc, antenna kb merőlegesen a drónra
és minden próbálkozást elvágott 60-70 méter körül signal lost-tal
se kép semmi, aztán return to home-ra elindult lefele (volt egy rész amikor elkezdett elsodródni, akkor azért beszartam)
p-gps módban voltam

(#23002) elszabi válasza mobbo (#23001) üzenetére


elszabi
tag

Ez így elég kevésnek tűnik akkor. Próbáld ki egy másik nap, másik helyszínen. Lehet, hogy csak zavarta valami. Lehetett vmi, ami pont olyan frekin sugároz v. csak nagyobb páratartalom, ki tudja? Aztán, ha úgy sem lesz sokkal több, akkor már kezdhetsz aggódni - addig nem érdemes.

Én ma a Duna felett repültem át. Átérve a folyón a másik oldalon akarta eldobni a jelet - a víz felett sem mertem nagyon alacsonyan repülni -, gyorsan hátrébb is húztam picit. Ha lesz időm és a bnőm odaenged a géphez, akkor a 2 nap anyagát egyben megszerkesztem. Volt mostanában: Citadella, Gellért Szálló, Sánc utca környéke, Szabadság híd, Közgáz, Bálna és sétahajó kergetés. :) Csak tényleg össze kéne rakni ezeket vmi rövidebb videóba.

(#23003) mobbo válasza elszabi (#23002) üzenetére


mobbo
senior tag

dji care-t érdemes venni?

(#23004) foka válasza mobbo (#23001) üzenetére


foka
aktív tag

A phantom távirányító (legalábbis a P2 manuál szerint) antennája a gép fele mutasson. A távban van egy poti azt letekerve eu, feltekerve fcc szerinti a jelerősség. Van amelyik távon a hátulján van egy lyuk és hozzáférsz kívülről is. Ez még a P1, P2 és P2 V2 távoknál volt. Megnéztem P3 is így van.

Bekapcsoláskor ha egyet csipog eu, ha kettőt fcc (nekem hármat az nem tudom mit jelent :F ).

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#23005) mobbo válasza foka (#23004) üzenetére


mobbo
senior tag

köszi foka

magyar használatit hol találok? elvileg egy pendrive-on kéne lennie a dobozban
de ebben aztán nincs :Y

(#23006) foka válasza mobbo (#23005) üzenetére


foka
aktív tag

Manual neten csak angol, német, francia, japán, olasz, orosz ilyenek. Nem is tudtam hogy létezik magyar.
Dobozos, pendrive-os... rohadt mákod van, nekem egy hullámpapír dobozban jött, nikonos ragasztóval leragasztva, papírgalacsinokkal kitömve. Majd egyszer szerzek eredeti dobozt.

Üdv: Fóka

(#23007) foka válasza vandor01 (#22997) üzenetére


foka
aktív tag

Na ezt fogdoshatják.

Üdv: Fóka

(#23008) mobbo válasza foka (#23004) üzenetére


mobbo
senior tag

sajnos p3-nál ez a tekergetős fcc móka nem működik
bele kell piszkálni valami cfg file-ba
csinált már ilyet valaki itt?

(#23009) elszabi


elszabi
tag

Itt a Duna feletti hajókergetés és egyéb dolgok. Az 1:55-ös jelenetet KaiotEch kollégának ajánlom. :)

[link]

(#23010) mrpet válasza foka (#22989) üzenetére


mrpet
tag

Köszi szépen. Ha sikerült kipróbálni a WIFI távirányítót illetve a távolságot amin belül tud reagálni a kamera a jelekre akkor kérlek oszd meg velem. Kérdésem még a következő. Ilyen lábakat hol tudnék szerezni az én X8-asomra? Kell valami átalakítás hogy fel lehessen szerelni a phantom lábakat? Hányas Phantom lábait szerelted fel rá? Ezt a tartót vagyis gimballt hol vásároltad meg hozzá és hogy lehet fel szerelni a drón aljára? Köszi előre is a válaszokat. Üdv: Petya

(#23011) Jackal2


Jackal2
senior tag

Egy kérdés: próbált már valaki XK X251-es akksikat tölteni para boardon úgy, hogy egy része csak balancer pluggal volt felcsatlakoztatva a más típusú akksik meg balancerrel és sima betáppal is? lehet ilyet? Valami elektronikában jártas ember megmondhatná.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23012) mgy válasza Jackal2 (#23011) üzenetére


mgy
senior tag

van olyan töltő, ami simán a balancer csatin tölt, de az ugye nem arra való, túl nagy áram nem folyhat rajta

(#23013) popi1987 válasza mrpet (#23010) üzenetére


popi1987
csendes tag

Szia!

Én ezt rendeltem meg ebay-ről az X8-hoz, de még nem jött meg:
[link]

Tapasztalatom szerint nincs nagy hatótávja a kamerás wifinek, mondjuk az egy másik kamera (Xiaomi Yi), csak addig szoktam bekapcsolni a wifit, amíg leellenőrzöm, hogy nem lógnak be a lábak a képbe, utána ki is kapcsolom, mert a felvétel úgy is működik.

Fényképezéshez meg arra gondoltam, hogy Timelapse módban küldöm fel a gépet és akkor folyamatosan csinálja a képeket bizonyos időközönként. Feltételezem nem nekem jutott ez először eszembe.

(#23014) Jackal2 válasza mgy (#23012) üzenetére


Jackal2
senior tag

Azt én tudom, hogy csak 1000mAh mehet rajta, na de mi van ha vegyíted? És mondjuk csak 1A alatt töltesz? akkor nem is fog folyni a fő tápon áram? Kötve hiszem, hogy nem...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23015) mrpet válasza popi1987 (#23013) üzenetére


mrpet
tag

A Phantom 1 és 2 lábai egy az egyben rámennek az X8c-re? Nem kell semmi faragás? Ha így van akkor veruházok egyre. Sajnos Ebayes kapcsolatom nincs :( nem tudom honnan lehetne esetleg beszerezni, vagy esetleg tudna e nekem valaki benne segíteni. Amit írtál Timelapse módot azt tudja az SJCAM Sj4000? Mert ha igen akkor el is van részemről döntve a kamera vásárlás. Köszi a választ. Aki tud még véleményt várom szeretettel :)

(#23016) mgy válasza Jackal2 (#23014) üzenetére


mgy
senior tag

Nem mértem semmit, csak józan paraszti ésszel gondolkodok. A párhuzamos töltőn (boardon!) össze van kötve minden akksi megfelelő sorszámú cellája. Gyakorlatilag a csatlakoztatás pillanatában a töltéskülönbségek kiegyenlítődnek, s ez így is marad, amíg az akksik bedugva maradnak. Tehát ha elkezded a töltést, ahogyan kell a rendes akksi csatin kapják a jólnevelt darabok a töltőáramot (plusz a balansz csatikon a balanszoló ellenállást), a potyázók meg csak a balansz csatijukon.
Szerintem kis töltőárammal ezt meg lehet csinálni, de én nem csinálnék szokást belőle.
Mi lelte a kérdéses akksi csatlakozóját?

(#23017) qqzs


qqzs
őstag

Van otlet arra hogy lehet egy 5.8-as fpv kapcsolatba eletet lehelni?
Azt se tudom a kepernyo vevoje hibas e vagy a kamera nem mukodik.
Vagy kuldjem vissza mert remenytelen?

Eladó: GTS450

(#23018) Jackal2 válasza mgy (#23016) üzenetére


Jackal2
senior tag

Az hogy gyárilag nincs:D XK X251-es gyári akksiján CSAK balanszer van, ellenben a yoféle Turnigyken meg mind a kettő:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23019) szacsee válasza qqzs (#23017) üzenetére


szacsee
nagyúr

Szett, vagy alkatrészenként vásárolt? Típus?

(#23020) tibibi válasza mobbo (#23008) üzenetére


tibibi
őstag

hol vetted?

(#23021) qqzs válasza szacsee (#23019) üzenetére


qqzs
őstag

Egyben amazonrol ukbol. Visszakuldessel nincs gond csak annyi hogy 1 honap mire a csere megerkezik. Gondoltam meger egy probalkozast hatha valami forrasztasi hiba vagy mittom en mi szokott ilyenkor lenni.

Azota probaltam videokapcsolat nelkul felvetelt inditani de nem rogzit semmit, gondolom akkor a kamera modul a hibas.
Ha jol ertem a video kapcsolatnak nincs sok koze a tavvezerleshez marmint az elokepnek tehat a felvetel inditasnak kene mukodni akkor is ha a kamera jol mukodik csak a vevo nem vesz

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#23022) molnigee válasza Jackal2 (#23018) üzenetére


molnigee
aktív tag

Milyen töltő van mögötte? Nekem a B6 mini kiírta hogy dugjam be a töltő kábelt is, mikor a x251 aksiját rádugtam közvetlen a minire balance csatin. Azt nem tudom hogy para boardon működne e. Én a saját töltőjével szoktam tölteni.

Más, 10% off pár cuccra, pl falcon 250 :) Tegnap igértél infót a v2-ről. Szerinted megéri megvárni azt, vagy jó választás a falcon 250 54K-ért?

--> http://dronearena.hu/ <--

(#23023) TromF válasza qqzs (#23017) üzenetére


TromF
tag

Keress valakit, akinek van egy mukodo fpv szettje, ahoz parositva ki tudod szurni, az ado vagy a vevo oldaladdal van-e a baj.
Hulye kerdes, de ugye beallitottad a frekvenciakat?
Gondolom valami allapotjelzo LED van mindket oldalt, azok vilagitanak, nem csak szimplan nem kap aramot az eszkoz?
Milyen tipusrol beszelunk, mennyire bonthato roncsolasmentesen?

Szerintem jelezd a hibat mindenkeppen, es ha ra is jossz a hibara, igenyelhetsz valami resz-visszateritest.

(#23024) qqzs válasza TromF (#23023) üzenetére


qqzs
őstag

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01AUG5HRE
Semmi led a kameran vagy a vevo kepernyon csak onoff a kepernyon

Nyiregyhazan van valaki vagy kornyeken?

Eladó: GTS450

(#23025) foka válasza mrpet (#23015) üzenetére


foka
aktív tag

Simán felcsavarod a helyére, szerencsére annyira hűen koppintották X8C-t a phantomról, hogy a lábak csereszabatosak :DDD
A gimbal ilyen.
Wifi teszt a héten.

Üdv: Fóka

(#23026) Jackal2 válasza molnigee (#23022) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igen, csak még nem jutottam el addig, hogy megnézzem tüzetesebben. Amit láttam, az a vezérlő cseréje a Falcon 180 logikájára, illetve hogy nagyon olcsó a cucc, mások a motortartó bakok (átlátszó, lehet ledes?).

ha lesz több infóm, megírom.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23027) szacsee válasza qqzs (#23021) üzenetére


szacsee
nagyúr

Leírás olvasás gondolom megvolt.
Több féle megoldás is lehet.
Ha a kamera a drón akksiról kapja a betápot és az sd kártya a kamerában van, illetve a quad és a táv között van kapcsolat akkor lehet a kamera a hibás. FPV adó a kamerában van, vagy külön modulként?
Ha szabvány frekin megy, akkor lehetne párosítani az adót vagy a vevőt egy másik fpv szettel, hogy mi romlott el, de mindenesetre írj egy levelet, hátha az eladó is tud segíteni, vagy valami felett átsiklottál.

(#23028) KaiotEch válasza molnigee (#23022) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azt írják csak a DIY-re, de ami oda van linkelve az pont nem az. Amúgy sem túl ajánlott ez a falcon 250 emlékeim szerint. :W

(#23029) molnigee válasza KaiotEch (#23028) üzenetére


molnigee
aktív tag

Hát ott van, gondolom érvényes rá akkor az akció :) Amúgy ajánlott gép, csak a szerelése nehéz, a hülyén berakott usb port miatt, meg kicsit zsúfolt. Láttam videót ahol elforgatják a panelt, így elérhető az usb, vagy ki lehet vezetni kábellel, úgy már nem annyira gáz.
Megnéztem, adja rá a 10% kedvezményt!

Jackal, nem a falcon 210-re gondolsz 250 v2 alatt? :)
Ma jött a alert hogy rendelhető, már rég kinéztem magamnak :)

[ Szerkesztve ]

--> http://dronearena.hu/ <--

(#23030) mrpet válasza foka (#23025) üzenetére


mrpet
tag

Melyik Phantom lábait lehet rászerelni az X8C-re? Az 1-es, vagy a 2-es? És honnan lehetséges esetleg itthon beszerezni? :)

[ Szerkesztve ]

(#23031) czanga válasza mobbo (#22999) üzenetére


czanga
őstag

Video jelet, vagy az irányítást dobja el? Engem már megviccelt az enyém. Az APP alapján néztem mennyire repült el, pedig a quad log-ját kellett volna. Mivel a video jelet dobja el elsőnek az 5 GHz miatt, így csak addig követi az app az útját.

(#23032) Jackal2 válasza molnigee (#23029) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nem, de abból is lesz V2, hanem erre.

3 féle vezérlő: CC3D, NAZE 6DOF, SP Racing F3
- új led az elejére
- végre kivágták az oldalát és hozzáférsz a dolgokhoz, plusz van még egy csati amihez van hozzáférés az USB mellett
- új motortartó bakok
- ledek lekerültek a karról
- ESC 12/18A-ra silányodott és valami más típus, nem a Fairy
- kivették a VTX+kamera+töltő kombót is

Látszik, hogy DIY kit lesz belőle, hibajavítással. Ha az ESC-t nem kukázták volna ki, akkor jó lenne, így jöhet a V3 verzió:D

jah és ezzel jó eséllyel elvesztette a 4S képességét is, szopacs.

Mellékesen a PRO szó nem emlékeztet a konkurencia egyik termékére?:D Remélem a tesztem miatt változtattak a dolgokon:P

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23033) Teréz Atya válasza Jackal2 (#23026) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Falcon 250 pro / V2:
Ledes motortarto, vagtak lukat az oldalpanelen az FCB-nek, es egy-ket leirasban 12A ESC szerepel, mashol 20A. Ja, es 210-rol atkerult a LED kapcsolo.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#23034) Jackal2 válasza Teréz Atya (#23033) üzenetére


Jackal2
senior tag

Volt a régin is led kapcsoló, de köszi, pont most írtam le én is:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23035) Teréz Atya válasza Jackal2 (#23034) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Megeloztel vagy 5 perccel. :D
Az ESC elegge nyugtalanit, mert talan lesz egy 210 is, es ott az RTF 20A/30A max, az ARF meg 12A/18A max.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#23036) KaiotEch válasza molnigee (#23029) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem nem adta, mert szürke volt. Amúgy ez a szemüveg nem ennyi volt mindig is? Kéne vennem egyet, de nem akarok még 1 fejet a sajátok mellé :D

(#23037) qqzs válasza szacsee (#23027) üzenetére


qqzs
őstag

persze megvolt mind a ket oldalt elolvastam :)
ááá hagyom ezt a vacakolast, visszafizetik a penzt igy tudok egyet parhuzamosan rendelni.
De akkor mostmar mondjatok egy olyan modelt amiben van magassagtartas meg visszajovok uzemmod es a kameraja minimum hd. Kirandulasok alkalmaval szeretnek felvetelek et kesziteni fentrol.
Meg persze altalanos ropkodes a gyerekkel
A skill level FQ777-124 minidronnal elropkodok kint is bent is
Max 50 korul amazon uk-n ha van az se baj.

Eladó: GTS450

(#23038) molnigee válasza Teréz Atya (#23035) üzenetére


molnigee
aktív tag

A 250 pro rtf-nél is 20A/30A van írva esc-nek.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#23039) Jackal2 válasza molnigee (#23038) üzenetére


Jackal2
senior tag

Akkor csak elírás. Na de várjunk, ez nem ugyan az a gép, máshol van az XT60 pl...

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23040) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekel az "első" ismerkedésem az XK X251-el az [Itt megnézheti].
Nincs zene meg ilyenek, csak úgy kivágtam belőle egy részt.
Azért első ismerkedés, mert ezen a területen először voltam, előtte csak a kertben próbáltam ki, de a kicsi hely miatt az alkalmatlan reptetésre.
Sajnos az amúgy is pocsék telefon(Samsung Galaxy Core LTE) felvételt a konvertálgatás még jobban elrontotta, elnézést érte hogy nem minőségi felvétel, de ez van csak. :B

Ja igen ez reggel készült, a múltkor írtam hogy bizonyos háttér előtt alig látni a gépet.
Nos a fasor árnyékos mikor nyugszik a nap jobbra, és olyankor alig látni a gépet.
Bal oldalt látszik gabonacsík, annak a vége és fák találkozása lelépve 180m körül van, de akkor már a "fákon" vagy.
Szemben középtájon ahol a végén leengedtem a gépet(virág előtérben), az olyan 150m körül van, és már nem láttam rendesen hogy a fák előtt, rajtuk, vagy mögötte jön le a gép(nappali fénynél).
Tehát az ilyen 300m-es távolságok fás bokros részekkel tagolva, és látom mit csinál a gép dolgok elég nagy kétkedést keltenek bennem. :U
A fák mögötti gabonaföld túlsó széle van cirka 300m-e.
Persze az én szemem elég vacak, úgy hogy más biztosan jobban lát egy ilyen fél tenyérnyi lapos géptestet a vékonyka karokkal. :D

Majdnem kimaradt hogy 02:00 után majdnem volt afférom egy nagy madárral, mert prédának vélte a gépet, de aztán rájött a tévedésre.
Na meg volt potty is. :D

Mod. Még valami, néha azért látható a gép is távolról a felvételen.

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#23041) shaddam válasza Jackal2 (#23032) üzenetére


shaddam
aktív tag

Azokat a ledes motorvédőket árulják külön? Nekem tudjátok van ilyen karácsonyfa fétisem :DD

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#23042) Teréz Atya válasza shaddam (#23041) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Pesze, fogjak, de az uj jovevenyek is csak preorder-ben vannak.
EN meg vagyok az ellenpolus. Semmi lampa, mert mind a repidot roviditi. A falcon 180-rol is repult. Az NH-n azert maradt, mert jol mereviti a hatso karokat. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#23043) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok!

A Hubsan X4 H502S-ről mi a vélemény? bár brush motoros, de van benne minden. a YT-on már nem emlékszem kinek a tesztjét láttam, de nem tűnt rossznak.
a H502 E meg nagyon olcsó, igaz nem FPV-s..
vagy akár átültetni a GPS-ét egy xk251-be?

[ Szerkesztve ]

(#23044) Jackal2


Jackal2
senior tag

Kitettem a Vásár vasárnapot, ott vannak a különbségek.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#23045) molnigee válasza csmat (#23043) üzenetére


molnigee
aktív tag

Van benne minden, gondolom a GPS-re gondolsz, de:
- Max Flight radius:200±15 m

Elmehetsz 200 méterre gpsel... nagy élmény lehet :D
Nem is értem ezt a gépet... 50rugó, de igazán mit kapsz érte? egy brushed gépet.
Mire jó ez? Csapatni? nem, messze elmenni? nem, kamerázni? nem
50K-ért gpsel fpv-zni 200méteren belül? hát biztos jó rá, de hogy 2 nap után megunod az tuti.

Szóval van benne minden, csak az nincs benne ami kéne: brushless mocik.

De lehet csak az én meglátásom, de 50k egy brushed gépért? bursuhed gép arra jó, hogy megtanulj repülni, veszel valami max 15-ért, utána elfelejted ezt a kategóriát örökre.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#23046) SpydeR3412 válasza KaiotEch (#22972) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Így nézett ki, múlt hét csütörtökön a Hajógyárin a nagy rét: VIDEÓ
A kerítések már eleve leárnyékolják a teret, de amikor berepültem közéjük, egy fölfelé elcsúszott, kékes-pirosas pacát kaptam képnek az irányításhoz. Szóval, nem ajánlott.

A Falcon 250-est meg pl. nagyon ajánlom!
Igen meg kell küzdeni érte, hogy törjön! A szerelése sem nehéz. Akit zavar az oldallap (ami miatt állítólag nezézkes a szerelése, de iszonyat merevséget ad), az eltávolítja, és kb. kap egy zmr klónt.
Ok, az usb csati tényleg lehetne oldalt, de én pl. nem használom. Be van állítva a gép és repülök. Majd biztos fogok később állítgatni rajta, de szerintem akkor sem fog földhöz vágni 8db csavar kitekerése és 2csati kihúzása. És amíg állítgatok, addig nem teszem fel az oldalát, így nem kell sokszor szétszedni állítgatásnál, csak 1x. :)

[ Szerkesztve ]

(#23047) csmat


csmat
senior tag

Bár tudom, hogy sokan nem szeretik, de ennyit szerintem bőven megér:
Wl 686G 9.000 ft

(#23048) szacsee válasza qqzs (#23037) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hát ezeket a kisebb "okos" gépeket nem ismerem, nézz szét jackal2 blogján, ott vannak ajánlások.

(#23049) molnigee válasza csmat (#23047) üzenetére


molnigee
aktív tag

Ennyit már csak a fpv miatt is megér, amit átrakhatsz a x251-re :C

--> http://dronearena.hu/ <--

(#23050) csmat válasza molnigee (#23045) üzenetére


csmat
senior tag

Én pont azon hüledezek, hogy hogy meritek elküldeni több km-es távolságokba ezeket a gépeket!
Még a 686-ot sem merem a hatóváv végéig elküldeni, mert félek, hogy elfújja a szél, ráesik valkire/valamire, nem találom meg, stb... Egy ilyen kis hatótávú pont arra jó, hogy ha nagyon belezavarodik az ember, visszajöjjön, vagy tegyen egy 400m-es sugarú kört, ami azért már nekem elég lehetne, ha tényleg nem ilyen gyenge motor lenne benne. El tudom képzelni, hogy egy kicsi széllel szemben már nem tud mit tenni.

Bár ha ennek is meg lehet tervezni az útvonalát, akkor lehet messzebre is el lehetne küldeni? DJI-k is kimennek a hatótávból nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.