Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47351) Ruszki válasza choco01 (#47349) üzenetére


Ruszki
senior tag

Gondolom lejárt!
Mert ha egy bizonyos ideg nem töltőd fel akkor lejár a regisztráció!
Érdemes felvenni a kapcsolatot a T-vel aztán ott vissza regisztrálják, vagy ha jól emlékszem akkor feltőltőd és újra jó lesz!
Nem küldött előtte SMS-t,hogy le fog járni a regisztrációd!?

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#47352) Vakegérke válasza choco01 (#47349) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bemész az egyik irodájukba, és tisztázod a helyzetet.

Szerk: Attól, hogy lenulláztad az egyenleget, még hívhatónak kéne lenned.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47353) choco01 válasza Ruszki (#47351) üzenetére


choco01
addikt

Még 3 hónap van belőle, azt megnéztem. :(
Nem kaptam sms-t..lehet hogy a 0 forint miatt?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#47354) cekkk válasza choco01 (#47349) üzenetére


cekkk
veterán

Hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy miért vagy letiltva? Számlák befizetve? Esetleg nem flottás vagy?

(#47355) choco01 válasza cekkk (#47354) üzenetére


choco01
addikt

Sima domino, nem vagyok olyan nagy telefonman, jó ha egy évbe 3000 forintot telefonálok. :DDD
Mindig engem hívnak, azért kéne most is. :W
És ha megpróbálnék pénzt tenni rá?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#47356) tigerscorpio válasza anonymus89 (#47346) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

pasztával hogy áll a cpu?

127 fokon még mindig azt mondom, hogy forr a mag :S

nyisd le a gépház oldalát, ha valoban 127 fokos már bekapcsoláskor, akkor a hűtőbordának is olyan forronak kell, hogy legyen, amihez nemtudsz hozzányúlni, hanem így van szenzorhiba, kapcsold ki a biosban a riasztást azt kész.
esetleg nem-e áll meg a cpu_fan venti időnként majd beindul?
nekem akkor volt, hogy 40 fokról pillanatok alatt felment 70-80 ra, azt amikor elindult akkor egyből visszahült

:F

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#47357) cekkk válasza choco01 (#47355) üzenetére


cekkk
veterán

Miért nem hívod fel az ügyfélszolgálatot? Ők megtudják mondani, hogy mit csinálj mivel ez a dolguk, mi itt csak találgatunk most.

(#47358) Vakegérke válasza choco01 (#47355) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább itt próbálkozz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47359) choco01 válasza cekkk (#47357) üzenetére


choco01
addikt

Jó egy fél óra múlva felhívom őket!
Köszi! :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#47360) choco01 válasza Vakegérke (#47358) üzenetére


choco01
addikt

Köszi! :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#47361) tigerscorpio válasza choco01 (#47349) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

lejárt az egyenleged felhasználhatósága, akármennyi kes van volt rajta elveszik, utána meg nem tudsz hívni sem egyértelmű, és egy idő után téged sem tudnak

Vakegérke: a legkézenfekvőbb :))

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#47362) choco01 válasza tigerscorpio (#47361) üzenetére


choco01
addikt

De hát ezt írja!

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#47363) choco01


choco01
addikt

Na köszi mindenkinek a segítséget!
Tettem rá pénzt, és így már jó! :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#47364) Vakegérke válasza choco01 (#47363) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C
Legközelebb ne nullázd le. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47365) anonymus89 válasza Ruszki (#47347) üzenetére


anonymus89
addikt

No aida szerint a hőmérséklet továbbra is 30-40°C körül mozog, viszont a Voltage-t illetően 1.8-1.9V az azért nem kevés. :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47366) Töpi válasza choco01 (#47349) üzenetére


Töpi
tag

1430 es ingyen megkerdezed az ugyfelszolgalaton. Remelhetoleg van masik ts telefonotok is.

Ui. Latom megoldodott...:)

[ Szerkesztve ]

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#47367) anonymus89 válasza tigerscorpio (#47356) üzenetére


anonymus89
addikt

Tegnap pasztáztam újra de ami előtte benne volt sima sempron arra is írta.
Biztos, hogy nem forró sőt még csak nem is meleg tényleg kb. 30-40°C között mozog.
Ami inkább melegszik az északi hűtőborda meg a videókártya ami passzív hűtéses.
Csak a venti hangját hallani ugyanis a tápegység halkabb tőle is szóval biztos, hogy nem áll meg.

Az F1-es errort már kikapcsoltam azon kívül kell, tudok még valamit?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47368) Töpi válasza anonymus89 (#47367) üzenetére


Töpi
tag

Alaplapod erzekeloje ment ki. Nekem is volt ilyen. Semmi bajod nem lesz tole, csak hulyesegeket ir ki. Amit csinaltal az athidalo megoldasnak tokeletes .

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#47369) anonymus89 válasza anonymus89 (#47367) üzenetére


anonymus89
addikt

No így néz ki
Még kérdeznék valamit nem lehetne valahogy időt nyerni azzal, hogy az üdvözöljük felirat ne legyen 1 percig az orrom előtt? (xp)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47370) pjen válasza anonymus89 (#47369) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Ha a rendszer hdd t egy ssd re cseréled egycsapára megszünnek ezek a töltési problémák.Meglepően gyors lesz az indulás.

(#47371) anonymus89 válasza pjen (#47370) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi! :D

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47372) spiritex válasza anonymus89 (#47369) üzenetére


spiritex
veterán

Azért elég hangos lehet ez a venti, ha 2860-al pörög percenként...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#47373) anonymus89 válasza spiritex (#47372) üzenetére


anonymus89
addikt

Hidd el, hogy nincs olyan hangos mint a Palit 9600gt-nek a ventije.... :N

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47374) spiritex válasza anonymus89 (#47373) üzenetére


spiritex
veterán

:DDD

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#47375) pjen válasza anonymus89 (#47367) üzenetére


pjen
félisten

Lehet kapni olyan hűtő ventit amin van egy hőérzékelő dioda egy darab vezetéken amelyet a cpu hűtő bordájára lehet ragasztani és szabályozza a venti sebességét-.a borda és a cpu között nincs nagy hő különbség ideális esetben.

[ Szerkesztve ]

(#47376) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Nem tudtok egy programot ami egy MKV fájlt AVIba konvertál? Egyet sem találok a Freemake-en kívül, de az meg néhány százaléknál kikapcsolja a gépet minden alkalommal...

[ Szerkesztve ]

(#47377) pjen válasza AkosAkos (#47376) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Format factorit próbáltad,nekem még mindent megcsinált.Mondjuk az mkv ahány annyi féle.

(#47378) sixpack89


sixpack89
tag

üdv! hogyan lehetséges azt beállítani,hogy ha nézek egy szinkronos filmet,és mondjuk vannak benne idegen nyelvű párbeszédek,akkor csak annál ugorjon fel a felirat,mert letöltöttem már sok ilyen filmet,és idegesít,hogy az egész film végéig ott a felirat,viszont ha kikapcsolom nem értem az idegen beszédet.

(#47379) Ruszki válasza sixpack89 (#47378) üzenetére


Ruszki
senior tag

Üdv!

Ez általában film függ ill. felirat függő!
Olyan felírat kell ami csak az idegen beszéd magyar feliratát tartalmazza!

Üdv!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#47380) anonymus89 válasza pjen (#47375) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi erre a gépre már többet nem fogok költeni. :N

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47381) AkosAkos válasza pjen (#47377) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Az is (mint mindegyik ) hibát ír.... :W

(#47382) pjen válasza AkosAkos (#47381) üzenetére


pjen
félisten

mindegyik mkv nél?vagy csak egy bizonyos filmné?Próbálld meg először más formára konvertálni és onnan avira.

(#47383) AkosAkos válasza pjen (#47382) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Hát, most csak egy fájlom van, de kipróbálom amit mondasz, kösz a segítséget! :)

(#47384) Vakegérke válasza AkosAkos (#47383) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez talán jó lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47385) cekkk


cekkk
veterán

Mi kell ahhoz, ha olyan honlapot akarok elérni amit itthonról nem elérhető mert tiltják az elérését magyar ipről?
Milyen oldalon keresztül tudnám úgy feltüntetni magam, mintha másik országból nézném?

(#47386) VoidXs válasza cekkk (#47385) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Van egy halom online proxy oldal, vagy használhatsz proxyszervert is, de ezek brutálisan lassúak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47387) cekkk válasza VoidXs (#47386) üzenetére


cekkk
veterán

Nem jutott eszembe, hogy mi kell hozzá, de közben megtaláltam.
Csak a netflix.com oldal ajánlatait akartam megkukkantani :DDD

(#47388) Töpi válasza pjen (#47375) üzenetére


Töpi
tag

Ilyen ventit meg nem lattam. Hol lehet venni ilyet?

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#47389) AkosAkos válasza Vakegérke (#47384) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Már ezt is próbáltam, nem tudom mi a baja...

(#47390) Istikee007


Istikee007
tag

Sziasztok
abban szeretnék segítséget kérni tőletek hogy tablethez lehet e hozzá kötni például ilyen TV Boxot:
[link]

(#47391) pjen válasza Töpi (#47388) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Gondolom szám tech.boltban.Ház hűtőben nekem is van.

(#47392) pjen válasza Töpi (#47388) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Mondjuk ezt a vaterán találtam:SilentCooler réztalpas,hőérzékelős processzor-hűtő :R

(#47393) rii


rii
nagyúr

sza'sztok

mi a legolcsóbb USB-s SD-kártya olvasó?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#47394) marsu válasza rii (#47393) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

495.- Ft

Press any key to continue ...

(#47395) rii válasza marsu (#47394) üzenetére


rii
nagyúr

uh .-) ez tényleg olcsó .-) csak két sör ára .-)
köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#47396) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok próbálkozzak 4532MB-ot felírni Nero-val egy Verbatim lemezre?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47397) forintuser válasza anonymus89 (#47396) üzenetére


forintuser
őstag

Ha nem megy fel, el se indítja az írást.:U

Holnapkészítést vállalok.

(#47398) spiritex


spiritex
veterán

Lenne két kérdésem:

1. Létezik olyan felirat igazító program (hasonló a Subtitle Workshop 4-hez), amihez nem kell, hogy fent legyen a gépen valami codec pack, csak mondjuk az mpc-hc-t vagy potplayert tudja használni a videó megjelenítéséhez? (VLC nem jó!)

2. Régen volt már nagyon XP-m, és nem emlékszem, annak mi az oka, hogy ugyanarra a két külső vinyóra, amire az én win7-es gépemen 20.000-30.000 kbyte/sec-el tudok másolni, a haverom kicsit öregecske XP SP2-es gépén csak 5-6.000 kbyte/sec-el lehet másolni? Total Commanderben és My Computerben is kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#47399) anonymus89 válasza forintuser (#47397) üzenetére


anonymus89
addikt

A Nero megpróbálná....
No meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47400) Töpi válasza rii (#47395) üzenetére


Töpi
tag

Mi az hogy csak? :DDD

A sárga inkább piros, mint zöld...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.