Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47301) Budinszki


Budinszki
tag

Sziasztok .
Lenne egy kérdésem :P
Iphone 5 16 GB :
Californiaban vásároltam,de itthon is használható, két oprendszerrel működik, ilyet még itthon nem lehet kapni, viszont magasabb kategóriába tartozik így a készülék.

Ez kamu lehet vagy eredeti apple ?

(#47302) Sub-ZeRo válasza wrox (#47265) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak egy baj van az áthelyezéssel, ha kikapcsol a gép, mondjuk egy áramszünetkor, akkor lehet hogy adatvesztése lesz, míg másolásnál ez nem történik meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#47303) tikshow válasza Budinszki (#47301) üzenetére


tikshow
addikt

Ha fuggetlen akkor hasznalhato itthon is, de egy Iphone-on sincs ket oprendszer, elo es hatlaprol mutass kepet.

(#47304) Budinszki válasza tikshow (#47303) üzenetére


Budinszki
tag

Hali , most ajánlották egyik termékemért , így még kpem nincsen róla . Nekem elég gyanus , mert azt írja hogy google playt s használja ... szerintem kamu , de lehet én vagyok buta hozzá .. ( 2 rivális cég nem hszem hogy egy azon a program letöltőn osztozkodna )

(#47305) tikshow válasza Budinszki (#47304) üzenetére


tikshow
addikt

Bullshit. Google play csak droidon van, hamisítvány. Kérj róla képet, és ha hamisat árul akkor A jelentsd a csalókban a helye, ugyanis, tiltott hamis terméket árulni aprón.

[ Szerkesztve ]

(#47306) Budinszki válasza tikshow (#47305) üzenetére


Budinszki
tag

ez nem hardveren van hanem aprodon

(#47307) tikshow válasza Budinszki (#47306) üzenetére


tikshow
addikt

Akkor mindegy, mekkora összegű terméket árulsz? Egy új 16Gb-os független i5 kint $ 650. Csak, hogy tudd, hogy mekkora a difi.

(#47308) Budinszki válasza tikshow (#47307) üzenetére


Budinszki
tag

Hát a touchsmartomat adnám érdte ( vagys felmerült bennem ) , de szerintem hanyagolom ...

(#47309) tikshow válasza Budinszki (#47308) üzenetére


tikshow
addikt

Kb annyi az i5 is, de ez a két oprendszer baromság nekem nagyon nem tetszik.

(#47310) Budinszki válasza tikshow (#47309) üzenetére


Budinszki
tag

Nekem se ... Elvileg küld képeket , és majd megosztom itt

(#47311) MaxxDamage válasza ggg666 (#47274) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Erről tudsz valamit, hogy milyen HDD-vel szerelt ? :) :R

Toshiba 2TB 2.5" fekete USB3.0 Stor.e Basics

(sajnos infot nem találtam róla, hogy pontosan milyen HDD van benn...) :(

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47312) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Ha valaki ráér a holnapi nap folyamán, és Budapest környékén tud segíteni egy ismerősömnek oprendszer telepítésben SSD-re (honorárium fejében) kérem írjon nekem, vagy neki, dauphin-nak.

Köszönöm, fontos lenne..

(#47313) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ilyet vajon, hogy lehet csinálni?
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47314) pocokxx válasza Rypejakten (#47312) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Biztos, hogy kell rá ember...? [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#47315) Sub-ZeRo válasza enginev3.0 (#47313) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem photoshop és egy effekt van rajta.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#47316) Rypejakten válasza pocokxx (#47314) üzenetére


Rypejakten
addikt

Próbáltuk már, nem jött össze. Én amit tudtam, megtettem, de holnap nem leszek itthon.
Hátha valaki jobban konyít hozzá, és össze tudja hozni.

(#47317) toza


toza
senior tag

hello! new rock bakancson oxidalodott femet hogyan tisztitsam haztartasi szerekkel h a bort meglimelje?!ecet es citrom?!vagy van vmi jobb is?! koszonom.

szegyen a futas,de faraszto...

(#47318) enginev3.0 válasza Sub-ZeRo (#47315) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez nékem nem sokat mondott :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47319) forintuser


forintuser
őstag

Sziasztok.Az termèszetes hogy a Ford KA-nak olyan meleg a motorháztetője, hogy tojást lehet rajta sütni?Tudom hogy nincs szigetelès, de akkor is.Azt hiszem valami 20 Km mentem vele csak.Vagy ezeknek a kis autóknak ilyen magas az üzemi hőfok?

Holnapkészítést vállalok.

(#47320) Lompos48 válasza forintuser (#47319) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Kicsi autó - kicsi motor - kevés vas - hamar melegszik. A szigetelés hiánya az vacak dolog.

[ Szerkesztve ]

(#47321) forintuser válasza Lompos48 (#47320) üzenetére


forintuser
őstag

Vagyis termèszetes?

Holnapkészítést vállalok.

(#47322) Lompos48 válasza forintuser (#47321) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nem mondok határozott igent, de elképzelhető. A "tojássütést" kérdőjelezem meg, mert ahhoz azér' száz fölött kell, de a hatvan fok is forró. Állíts meg egy FordK-st az utcán és kérdezd meg vagy tapogasd meg a kocsiját!

Más is harcol vele: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#47323) forintuser válasza Lompos48 (#47322) üzenetére


forintuser
őstag

:R Köszönöm.

Holnapkészítést vállalok.

(#47324) fastleslie


fastleslie
senior tag

Chinese PH5-A008-hez keresek akkumulátort.
Az akku száma: GB/T 18287-2000 (érdekes, ezzel a számmal többféle akku is létezik! ez az, amelyiknek középen van a 3 érintkezője...)
Debrecenben, vagy a környéken. A telefonos szaküzletekben eddig nem tudtak segíteni. :F
A telefont így is ismerheted: Ming Xing A008

[ Szerkesztve ]

(#47325) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ilyen típusú online pénzkeresésbe érdemes belekezdeni? Vagy ti mit ajánlotok?

Üdv. Johnny

(#47326) leslieke válasza jonnyjoker01 (#47325) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Felejtsd el, ezt is meg a többit is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47327) VoidXs válasza jonnyjoker01 (#47325) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez nem tűnik túl igazinak. De ott van a PandaStart, aminek állítólagos nem hamisságát alátámasztották ismerőseim, tehát az ő nevükben ajánlani tudom. Ha viszont biztos dolgot akarsz, BitCoin.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47328) jonnyjoker01 válasza VoidXs (#47327) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm szépen.

Üdv. Johnny

(#47329) Töpi válasza jonnyjoker01 (#47328) üzenetére


Töpi
tag

Uw.hus honalp eleg komolytalannak tunik alapbol :DDD

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#47330) VoidXs válasza Töpi (#47329) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Meg az a citromail cím főleg :D

Amúgy egyik osztálytársam csinálta ezt az oldalt, hogy mások ötleteit kicsalja. Ez legalább haladó munka, .com domain, és minden hivatalosan áll. Ja, és 0% hazugság, de mégis csalás.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47331) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Vagy egy ismerősöm aki ilyen hülye szavazós oldalon regisztrált, hogy nyerjen. Na most hirtelen 1-2 lány elhúzott pár ezer szavazattal, ugye egy ember nem tud kétszer szavazni, mert szűri a rendszer, ha ip-t cserél akkor se. Mit szoktak mostanában nézni, mi alapján szűrnek ki, hogyan lehet ezt "átverni", hogy újra lehessen szavazn? :DDD :U

(#47332) VoidXs válasza cekkk (#47331) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A cookie-k rögzítik, hogy szavaztál-e már. Po -khm- inkognitó módban viszont ilyet nem tesz. Az új IP + inkognitó páros valószínűleg működik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47333) dookiee


dookiee
tag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem ami biztos már mindenkinek az agyára megy. Van egy Steelseries 7H USB fejhallgatóm. Van hozzá egy Creative SB X-FI Extreme Platinum hangkártyám. Hang van, a mikrofont felismeri a rendszer, viszont hiába beszélek vele semmit nem vesz fel. Megnéztem hogy nincs e valahol lenémítva de nincs. Megnéztem a driverben is ott is minden oké. Látja a windows is (win 7 ultimate 64bit) lefuttattam DXDiag-ot is ott is mindent rendben talált. Mégse jó. Létszi adjatok valami ötletet hogy mi lehet a probléma. (kipróbáltam másik mikrofont is ugyan ez a baj.)

Xbox Series X

(#47334) anonymus89 válasza radi8tor (#47295) üzenetére


anonymus89
addikt

Sehogy sem sikerül most vagyok túl bios frissítésen mert egy újabb proci került bele de u.a. állandóan kiírja.
Sikerült a bios reset mert visszaállított mindent alapra.

Vagy valamit rosszul csináltam volna?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47335) toza válasza toza (#47317) üzenetére


toza
senior tag

szoval?!hogy tisztitok korrodalt vast?!koszonom

szegyen a futas,de faraszto...

(#47336) Töpi válasza toza (#47335) üzenetére


Töpi
tag

Cif surolo leviszi eleg szepen ha van turelmed sikalni

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#47337) cekkk válasza VoidXs (#47332) üzenetére


cekkk
veterán

Ez így nem jött be sajnos. :( :R :R
Erről lenne szó, és próbáltam nálam nem működött.
Mindegy ma úgy is lejár szóval ő baja, hogy nem szólt hamarabb :DDD

(#47338) Töpi válasza dookiee (#47333) üzenetére


Töpi
tag

Azert fuss vele meg egy kort , mert lehet megis elallitottal valamit veletlenul :R

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#47339) Ruszki válasza dookiee (#47333) üzenetére


Ruszki
senior tag

A Windowsnak van saját programja próbáld meg ott,hogy nem e veszi fel a hangot!
Vagy esetleg a feltelepített SB szoftverben nincs e elállítva valami azt nézd meg!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#47340) dookiee válasza Ruszki (#47339) üzenetére


dookiee
tag

Próbáltam a win saját hangfelvevőjét és semmi nem hallatszik abból amit lejátszik. Próbáltam már mindenhol elvileg minden mikrofonnal kapcsolatos hangerő dolog szinte maxon van.

Xbox Series X

(#47341) jilian


jilian
addikt

Lehet virtuálisan android rendszert telepíteni pc-re?

(#47342) tigerscorpio válasza jonnyjoker01 (#47325) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

felesleges. Ezeket a sz*r kamu oldalakat jelentgesd a Firefox--> Súgó/hamisított webhely jelentése. az a legjobb amit az ilyenekkel lehet kezdeni

ugyanis hiába hangzik jól, annyi pénzt úgysem szedsz össze amit kifizetnének.

teszem azt 500 dollártól fizetnek, de 499 nél többet akkor sem tudsz összeszedni, ha fejen állsz...
sajnos ez ilyen :((
:U

*persze lehetnek kivételek, de nem hinném

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#47343) tigerscorpio válasza jilian (#47341) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hali
ilyet tudok amit próbáltam, hogy android környezetet emulál, és a progi elindulnak pc-n ebben a programban

http://www.bluestacks.com/

pcre tudtommal androidot nem

:(

dookiee Próbáld "line in" ben is, biztosan az van kiválasztva ahová a jack dugó bekerült?

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#47344) Elvagyok


Elvagyok
senior tag

Sziasztok.Szeretném a segítségeteket kérni abban hogy a Négyszer-négy centiméteres kis hűtőventilátort hogy lehet szétszedni megkenés céljából vagy hogy hogyan lehetne megkenni.Sehol nem látok rajtuk olyan lyukat ahol kenőanyagot (WD40,vaselin vagy egyebet) tudnék a kis tengelyhez bejuttatni.Laci. :R

Soha többé ...

(#47345) Vakegérke válasza Elvagyok (#47344) üzenetére


Vakegérke
veterán

A hátsó oldal közepén van egy kerek matrica. Ha azt levakarod, máris előtted a lehetőség. Azonban a kenés elvégzése után le kell valamivel ragasztani a lukat, hogy ne kerüljön kosz a csapágyazásra, tengelyre.

Szerk: Szét is szedheted, egy pici zégergyűrű fogja a tengelyt a helyén.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47346) anonymus89


anonymus89
addikt

A gépem állandóan azt írja ki, hogy cpu temperautre over valamint cpu voltage over.... asus m2v alaplap
Belépek biosban és azt írja, hogy cpu 127°C valamint 1.84V-ot kap......
Ez mi akar lenni?
Betölt win aida pedig cpu-ra 29-32°C-t ír.

Bios resetet javasoltak de továbbra is írja.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#47347) Ruszki válasza anonymus89 (#47346) üzenetére


Ruszki
senior tag

Az érdekes! :)
Általában amikor beindítod a gépet szinte még minimálisnak kell lenni a hőmérsékletnek!
De ez akkor is sok!
Esetleg nézd meg a hűtést,hogy minden ok e vele!
Mert nem hiszem,hogy az Aida más alaplapi szenzort használna mint a BIOS.
De ha meg vagy győződve,hogy minden rendben van a CPU hűtéssel akkor szerintem a szenzor rosszalkodik!
Esetleg még néznék egy CPU Vcore-az Aidában aztánha az is rendben van akkor lehet,hogy csak a lap szórakozik!

Nekem M2N4 SLI-m van azon is szórakozik az alaplapi szenzor mert nekem is voltak hasonló gondok de miután utána néztem mindenkinek hasonló problémája volt így elkönyveltem szériahibának!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#47348) Elvagyok válasza Vakegérke (#47345) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Nagyon Szépen Köszönöm!Laci. :R

Soha többé ...

(#47349) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!
Egyik pillanatról a másikra 0ft lett a telómon (T-Mobile) és nem bírok hívni, de térerőm van, szóval kapcsolódok hozzájuk, meg a pénzt letudom kérdezni.
Ha felhívom másik telóról magam, narrátor hang szerint a szám ideiglenesen letiltva.
Mi a teendő? :F :Y
Köszi! :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#47350) Vakegérke válasza Elvagyok (#47348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sok sikert. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.