Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99151) Floyd80 válasza Karmko (#99148) üzenetére


Floyd80
addikt

Jaja és a második shot-ról nem kellett volna egy kis propaganda videó? Az volt a sör. :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#99152) Karmko válasza #20749568 (#99150) üzenetére


Karmko
tag

Tipikus birka reakció.
Oltás, nem oltás, vakon követés, kútba ugrás, egyre megy. "Megteszem, csak hagyjanak békén!"
A kulcs az árral sodródás. ;]

(#99153) Ricardo válasza #20749568 (#99137) üzenetére


Ricardo
félisten

"komolyan mintha megint 14 lennék."

Visszakapod a fiatalságod,nincs okod panaszra :DDD

(#99154) Floyd80


Floyd80
addikt

Enemy at the gates:

Már Észak-Olaszországba is elért az indiai Covid-variáns | 24.hu

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#99156) Karmko válasza #20749568 (#99155) üzenetére


Karmko
tag

Természetesen el.
Nem egy ilyen ismerősöm van, ki szarik a világba, és csak sodródik az árral. Egyfajta életfelfogás.
Viszont ők nem keresik az ilyen topikokat tájékozódni és önigazolást szerezni, hogy jól döntöttek-e vagy sem. ;)

(#99158) Karmko válasza #20749568 (#99157) üzenetére


Karmko
tag

Jól van, jól van... :D
Csak egy kicsit megkapirgáltam a buksidat. ;)
Peace

(#99159) Rolly válasza Karmko (#99148) üzenetére


Rolly
veterán

Nem akarom elrontani az összeesküvés elméletedet, de orvos barátunk főnöke oltotta Orbánt SinoPharmmal. Persze ettől ez még lehet hazugság de az orvos ezt állítja... Neki jobban hiszek mint jött ment összeesküvés elméleteket gyártóknak :)

(#99161) Gubu0101 válasza mephi666 (#99149) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is csak egy csík van,de attól még nem igazán bízok én ebben a gyors tesztben.Bár nem is azért vettem,csak kíváncsi voltam :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#99162) Wn2tl válasza Rolly (#99159) üzenetére


Wn2tl
tag

Gondolod hogy az orvost beavatták abba mi volt az ampullába? Ő is csak egy eszköz a puppetmaster kezébe.

[ Szerkesztve ]

(#99164) mpo válasza Rolly (#99159) üzenetére


mpo
veterán

Azt el tudom fogadni, hogy a vezérkar beoltatta magát a decemberi Pfizer szállítmányból.
Az meg propaganda, hogy márciusban oroszt meg kínait kapnak és erről tesznek ki fotókat.
Ha meg más országba kell repülni az oltásért, azt is meg tudják oldani.

Ha érted, akkor már elavult.

(#99165) Karmko válasza Rolly (#99159) üzenetére


Karmko
tag

Ha már az előző hozzászólásom nem élte túl a cenzúrát (éljen!), akkor vesd össze a cikkben a képet a kapcsolódó cikk képével:
[link]
Mekkora az esély rá, hogy ugyanaz és ugyanott oltja Futsal Petit és a dagadtat? Még a végén kiderül, hogy a teljes élősködő brigádot ugyanaz a személy oltja. :D
Így kell csak 1 személyt beavatni. Az még nem annyira veszélyes... ;]

(#99167) mpo válasza Karmko (#99165) üzenetére


mpo
veterán

Az egyik képen látszik a váll-lapja a doktornőnek.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#99168) Karmko válasza #20749568 (#99166) üzenetére


Karmko
tag

Ha abból indulunk, amit már a kezdetektől sugallok, akkor rohadtul nem mindegy. Utóbbi esetben ugyanis csak erősítik a teóriát.

(#99169) Karmko válasza mpo (#99167) üzenetére


Karmko
tag

Inkább az anyajegyeket nézd a nyakán! Többre mész vele. ;)

(#99171) mpo válasza Karmko (#99169) üzenetére


mpo
veterán

Nem szükséges, csak azért írtam, hogy katona vagy rendőr és rá más szabályok vonatkoznak.

Ha érted, akkor már elavult.

(#99172) Karmko válasza #20749568 (#99170) üzenetére


Karmko
tag

Az a baj, hogy nem is akarjátok, hogy ne nézzenek hülyének.
Szélmalomharcom nem ér célt.
Én megpróbáltam/megpróbálom, a lelkiismeretem tiszta.

(#99173) lacafaca válasza Karmko (#99168) üzenetére


lacafaca
őstag

neked nem tök mindegy, ki és miért oltat? inkább örülj velem, minél többen és elöbb csinálják meg a nyájizét, annál elöbb szabadulunk az idiótizmustól...ezt a kis időt meg féllábon ;] (mondjuk az már más kérdés, hogy aki egyszer beszáll a buliba, nem fog szabadulni tőlük, mert ezt a bizniszt már ki nem engedik a kezükből:DDD )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#99174) t72killer válasza Rolly (#99159) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha kamuzni akarták volna, akkor egyértelmű, h nem csinálnak ekkora bakit. Megfelelő ember kicseréli az ampullát placebora vagy "gonosz" Pfizerre...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99176) this is life


this is life
Ármester

[Székesfehérvári kórházigazgató beszámoló a helyzetről számokkal ]
Vajon miért nem lehetett igy csinálni a kezdetektől fogva....?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99177) GypsFulvus2 válasza this is life (#99176) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mert ő már nem sokáig lesz kórházigazgató... :((

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#99178) this is life válasza GypsFulvus2 (#99177) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet , hogy megkapta az engedélyt az őszinte közeli nyilatkozatra ( mert , nem akarja az oltást a jonep) .
Amúgy megemlithette volna példának , hogy vajon mi lehet az oka annak , hogy a nép másképp latja a valóságot , mint ami ténylegesen megtörténik . Igaz akkor holnap már be sem engednék a munkahelyére ,a covid intenzív plusz költségét is a nyakába varrnák.
Amúgy az első perctől kezdve ilyen öszintesegre lett volna szüksége , talán akkor nem igy állnánk ahogy most .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99179) Floyd80


Floyd80
addikt

A sino-s és sputnikos Olsen-banda nagyon meleg. :DDD

Telex: Nézze meg, hogy állnak eddig az oltással a világ vezetői!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#99180) MaxxDamage válasza Gubu0101 (#99147) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ott is lehet venni? Hazaiba is? Mire jó az, mennyire hiteles? :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#99181) this is life válasza Floyd80 (#99179) üzenetére


this is life
Ármester

Van benne valami , tisztelet a kivételnek , mindegyik a demokrácia bástyája :DDD .
Egy történet , hogy nem csak lölöként lehet a csúcsra jutni [Daniel Dines UiPath] cég alapítója és rövid története .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99182) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hamarosan többet fogunk tudni az indiai változat oltáskerüléséről:U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99183) Stanlee válasza lacos001 (#99143) üzenetére


Stanlee
őstag

Nagy valtozas nem lesz, a haziorvosokkal tudnak picivel atlag felett annyit oltani, mint ami az oltopontok ateresztokepessege lenne. A haziorovosok eloltanak heti kb. 1 millio adagot, a heti orszagos 3,4 milliobol.

Az egeszre en azt mondanam, hogy kaosz. A Landkreisban folyamatosan sirnak, mert az emberek nem mennek el a felajanlott idopontokra oltakozni. Az idopontkiado rendszer viszont rossz, mert ha valakinek felajanl egy idopontot, es mondjuk nem jelez ra vissza, hogy nem okay, akkor aznapra az az idopont elvesz. Ha a haziorvos mar beoltott valakit, a kozponti rendszerbol ki kellene jelentkeznie, mert amig regisztralva van, folyamatosan adja neki az idopontot a rendszer, pedig nincs is ra szuksege.

Szerintem ha 70%-os kihasznaltsaggal megy az allami oltopont rendszer, akkor mar sokat mondtam. Mindegy, megengedhetjuk magunknak, penz van szarasig.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#99184) mephi666 válasza Stanlee (#99183) üzenetére


mephi666
nagyúr

jött pénteken az értesítést, hogy eeszt-n lehet 04.26-04.28 közti időszakra időpontot foglalni... alapból nem akartam kórházi oltópontra menni, de kíváncsiságból megnéztem pénteken, hogy mennyi időpontot kínál fel: valami 7500 körül... vasárnap este is ránéztem és 2 nap alatt kevesebb, mint 1000-el fogyott a szabad időpontok száma :U (ez itt a kecskeméti kórház volt) ...aztán vasárnap este jött a levél, hogy a háziorvosnál is fel lehet venni a kínait (erre vártunk)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#99185) Gubu0101 válasza MaxxDamage (#99180) üzenetére


Gubu0101
veterán

Otthon nem tudom,itt kint nemetben van.Azt se tudom mennyire ad hiteles eredmenyt,nyilvan nem olyan mint egy pcr teszt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#99186) Stanlee válasza mephi666 (#99184) üzenetére


Stanlee
őstag

Nekem mindegy, hogy ki oltana be. Engem csak az zavar, hogy a nemetek igen kaotikusan 2 rendszert parhuzamosan uzemeltetnek (haziorvos es oltopont). Mivel a ketto kozott nincs adataramlas, igy az allami rendszer nem tudja, hogy a haziorvos mar beoltott egy regisztraltat, es folyamatosan fenntartja a helyet neki. Ez manapsag pazarlas, de megengedhetjuk magunknak.

Anyukam Mo-n korhazi oltopontra ment, heten kapja a masodik oltasat. En itt a nemeteknel ha juniusban valamit kapok, mar orulhetek neki...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#99187) BalanceR


BalanceR
addikt

Sikerült! Megcsináltuk!
Nem volt egyszerű, de sikeresen legyőztünk 220 országot az egy millió főre vetített halálozási számokban is!

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#99188) mpo válasza BalanceR (#99187) üzenetére


mpo
veterán

A vezír erre azt mondta, hogy hazugság, az Unióban hátulról a 9.-ek vagyunk.
Nem tudom mit néz.
Olyan még nem történt, amit ne magyaráztak volna meg, akár hazugságok árán is.

Ha érted, akkor már elavult.

(#99189) pècsimunkás válasza BalanceR (#99187) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Pont néztem én is

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#99190) mephi666 válasza BalanceR (#99187) üzenetére


mephi666
nagyúr

az azért nem rossz, hogy a csehek 10milliós lakosságra már 17milliót teszteltek... dagadt törpevezér meg hangoztatja, hogy világelsők vagyunk a beoltottak arányában... pont uk-t néztem, ahol a nemrég linkelt cikkben látható kép alapján ez már alapból nem igaz :U az amúgy nyugtat, hogy fb-n az összes kormányinfós bejegyzés alatt 90%ban röhögő jel látható... az lesz a vesztük, hogy egyre kisebb lesz a réteg, amit közmédián keresztül hülyíteni lehet

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#99191) ubyegon2 válasza mephi666 (#99190) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

fb-n az összes kormányinfós bejegyzés alatt 90%ban röhögő jel látható... az lesz a vesztük, hogy egyre kisebb lesz a réteg, amit közmédián keresztül hülyíteni lehet

Az egyre nyilvánvalóbb pofába hazudások lassan kontraproduktívakká válnak! Nem értem, miért nem veszik észre, mivel kommunikációban azért eléggé topon vannak. :U

Más kérés, hogy a hangsúlyt később is arra helyezik, amiben relatíve jól állunk, az oltottságra meg arra, hogy az EÜ-be mennyi Uniós pénzt költünk majd a következő években. Az, hogy ennek töredéke sem a tényleges EÜ helyzet javítására fog menni, senkit nem érdekel. Szóval sajna veszíteni nemigen fognak, mivel az ország állománya nem cserélődik le addigra. :(

(#99192) sb95 válasza BalanceR (#99187) üzenetére


sb95
csendes tag

De legalább megemlékezett az áldozatokról, mint minden vezető. Oh, wait :W

(#99193) BalanceR válasza pècsimunkás (#99189) üzenetére


BalanceR
addikt

Az a borzalmas, hogy ha belegondolunk, egy város lakossága ment rá a töketlenkedésre, a hozzá nem értésre, a hibás döntésekre.
Oké, minden országban haltak meg, voltak tragédiák, de hogy szinte minden negatív számban toronymagasan verünk minden országot, az sokat elárul...
És ez a szám csak nőni fog, és nincsenek benne azok a halálok, amik nem közvetlen covid miattiak:
Elmaradt műtétek, hiányos ellátás, a kiesett szűrések és utókezelések miatt bekövetkezett halálok, amik a hanyag szervezésnek, a struktúra elcseszett átalakításának, az hajmeresztő szerzősédek miatti felmondások / orvoshiány miatt alakultak így. Nameg ha az utóbbi 10 évben a stadion / kisvasút / "barátok kitömése" ... projektek büdzséjének csak a tizedét költöttük volna kórházépítésekre, egészságügyi fejlesztésekre, nem itt tartanánk.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#99194) GypsFulvus2 válasza BalanceR (#99193) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Siófok. Szinte mindenki jár már ott. Képzeld magad elé, hogy megérkezel, kiszállsz az autóból/vonatból, és nincs ott senki. Egy lélek sem. Ez történt Magyarországon... :(

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#99195) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Minap írtam ide, hogy pénteken belázasodtam, taknyos lettem, ez tartott szombaton is, 38-38,5-ös lázaim voltak, vasárnap már 37.5 környéki hőemelkedés, azóta a taknyosságon kívül semmi tünet, de már az is enyhül. Voltam ma tesztelni, pozitív lett a gyorsteszt.

A kérdésem, hogy mennyi esély van arra, hogy ha most az 5. napon gyakorlatilag semmi tünetem nincs, akkor később kijön még valami durvább légzőszervi vagy bármi más komoly tünet?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99196) GypsFulvus2 válasza hentes555 (#99195) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ezt senki sem tudja megmondani, de van rá esély. Sokkal valószínűbb, hogy gond nélkül túljutsz rajta most már, de a betegség lefolyására jellemző, hogy javulás-rosszabbodás hullámok követik egymást. Néha a tüdőgyulladás is nagyon alattomosan, minimális tünettel alakul ki. Semmiképpen sem akarlak rémisztgetni, de azért figyelj oda magadra és legfőképpen pihenj, még ha most jól is érzed magad. Olvastam már olyat, hogy valaki jobban érezte magát, tornászgatni kezdett, aztán két nap múlva kórházba vitték. Ha nincs pulzoximétered, rendelj egyet - az ha beüt a legrosszabb, életmentő lehet. Ha véroxigénszint esik, vele párhuzamosan légzésszám és pulzus emelkedik, akkor az bajt jelez. Ezt a videót érdemes végignézni, különösen az utolsó része érdekes.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#99198) Floyd80


Floyd80
addikt

Közben a korrmányzati tájékoztatási központ el kezdett e-maileket küldeni a fasza kis táblázatukról, mennyire szánalmasa ezek. Úgy kezdik, hogy az oltásellenes csoportok.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#99199) BalanceR válasza #20749568 (#99197) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen, de nem hoszem, hogy a "zsírdisznólkodásban" a trash-fogyasztásban a nulla sportban arányosan kimagaslóak lennénk mondjuk az EUban....
Persze egy olyan néptől nehéz is elvárni, hogy mondjuk meló után / előtt mozogjon sportoljon, akinek a belét kihajták a munkahelyén, és az egészségesebb táplálék is drágább, mint a trash, szóval a tipikis magyar melóstól nem lehet elvárni, hogy LacaSalátát, meg círát egyen kétnaponta.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#99200) Madwe válasza BalanceR (#99199) üzenetére


Madwe
nagyúr

Magyarország a világ 4. Legelhízottabb nemzete, euban az első. (Volt 2018ban, de nem hsizem h sokalt javult volna :) [link] )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.