Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35036) elektrotank


elektrotank
tag

Sziasztok!

A közel jövőben tervezek venni valamiféle hangrendszert egy kb. 15m2 szobába. Sokat nézelődtem, eleinte egy Logitech Z623 2.1 felé kanyarodott a tekintetem. Olvastam az összefoglalót, ezért gondolom, hogy a legtöbb ember szerint ez nem a legjobban járható út. Hozzáteszem, hogy 2.1-el és 5.1-el még nem igen volt dolgom, legalábbis saját háztartásban még nem, szólni már hallottam mindkettőt. A jelenlegi sztereó "hangrendszeremről" ne ejtsünk szót, arra jók, hogy fogják a port és némi magas hangot kinyomjanak magukból, összehasonlítva a Sharkoon ER1-es 6k-s fülesem komolyabb hangokat produkál. Mély hangokat nem hallottam már egy ideje :))

Amit tudni érdemes:
-Kb. 40-50 ezer forintot szeretnék rákölteni
-Ha van rajta BT elérés (tehát tudok rá csatlakozni mobillal is, ha pl. zenét akarok hallgatni és nem akarok gépet kapcsolni emiatt) az is előny, kivéve ha ez a teljesítmény rovására megy, akkor hanyagoljuk
-Az eszköz a számítógép asztalomon fog leginkább helyet foglalni, a monitor mellett (ha ez fontos egyáltalán)
-Tudom, húzos a keret, de lehetőleg ne valami bóvli összeillesztése legyen, vagy legalább is ne érződjön annak
-A hangzása jó legyen, ezek az aktív hangfalak jól hangzanak (a mély kiemelésére gondolok)
-És mint feljebb írtam, egy kb. 15m2 szobát kéne megtöltenie hanggal
-A szokásos dolgokra...

Előre is köszönöm mindenkinek, aki némi segítséget tudna nyújtani ezügyben. :R

UI.: 50 ezer eléggé a plafon, de ha nem sokkal drágább annál, akkor lehet róla szó
UI2: Ha pl. egy 20 ezres hangszett ki is töltené a szobát, attól függetlenül elfogadnék komolyabb teljesítményűt magasabb árért, már csak a jövőre nézve

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.