Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119251) gergo5991


gergo5991
őstag

szeretnék kérdezni, melyik gumi lenne jobb választás:
Schwalbe Nobby Nic 29Xaddix Performance 29 × 2,25"
vagy
Schwalbe Smart Sam New Addix Performance 29 × 2,25"

aszfaltozás lenne a cél, bár gondolkodom ezen is:
29x1,75

ugytudom még az 1,75 ös felmenne a kerékre, és mivel csak aszfalton szeretnék menni nem tudom nem-e lenne jobb választás, persze kompromisszumos mert akkor kevesebb a tapadás

esetleg 20 euróig valami más tippet meghallgatok szivesen

eddig smart sam 29x2,25 öst használtam, a gördülési zaj nem zavar, a bütykök eléggé rugalmasak voltak ami csökkentette kanyarokban a biztonságérzetet, na meg eléggé csúszott esőben

cube attention-ról lenne szó

[ Szerkesztve ]

(#119252) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#119198) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem nehéz ez a bicaj?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119253) Redneck válasza belsodavid (#119241) üzenetére


Redneck
veterán

Az is szimpatikus volt, de akkor már inkább előre gondolkodnék, később még jól jöhet a plusz fényerő. Láttam videón is, de ez a két kép is sokat elárul:
Infini Super Lava 300:

Infini Super Lava 500:

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#119254) -=RelakS=- válasza emiki6 (#119219) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jó aszfalton, sík terepen, az én fullymmal, és az én súlyommal ... ő ... nem :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119255) 6030D


6030D
Ármester

Bár pont esőt mondanak, de ki jönne egy közös tekerésre szombaton, ha mégis bringázható idő lesz? Börzsöny, Naszály, aszfalt vagy terep, attól függ, kit érdekel. 9-10 órás indulással. :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119256) Loboda


Loboda
senior tag

Üdv!
Tudtok olyan szervizt ahol Tacx dörgő javítással foglalkoznak?
Elektronikai problémája van, nem mér sebességet, így nem működnek a smart funkciók.
TACX Bushido Smart a darab!

(#119257) Redneck válasza 6030D (#119255) üzenetére


Redneck
veterán

Ááá basszus én nagyon mennék, de dolgozom. :((( Még idén szeretnék egy túrát a Börzsönyben, lehetőleg legkésőbb az igazi ősz elején, de a csapadékos idő előtt.

Magyarul szép leveleket, és kellemes időt szeretnék. Nyilván nem feltétlenül kiszámítható, de tavaly volt szerencsénk hozzá a haverokkal, igaz kerékpár nélkül...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#119258) Hasaggymeg válasza kenguru99 (#119247) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Erről beszélek. :)

(#119246) cdl ...megszámoltad,hosszúnak érzed,veszel egy szemmel rövidebbet,vagy ugyanolyan hosszút,így rövid biztos nem lesz.Amúgy itt pár módszer.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119259) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Sok lámpás shitpost indul :)
[kép]Aldi Bikemate nemtom, hány éves
[kép]Lidl KLB GmbH ez még régebbi
[kép]eBay 3 ledes lámpa, amin lecseréltem a ledeket, de csak a színe lett kellemes.
[kép]eBay 3 ledes lámpa, kicsit távolabbra irányítva, így nem vakít
BUMM Ixon IQ premium, ezzel a lámpával váltottam ki az aldis, és két lidlis lámpát, amiket egyszerre használtam
[kép]BUMM Ixon IQ Speed premium, amivel az előzőt cseréltem volna, de rémálom a rögzítése :(
[kép]BUMM Ixon IQ Speed premum x2, merthogy "kiegészítő" lámpát is lehet rendelni, így két tökugyanolyan lámpa világít
[kép]BUMM Ixon IQ lámpák egyszerre Ha ez a három világít, az már elég durva fény
BUMM Ixon Space, na, ez kb egy személyben tudja azt, mint az előző három. A két Ixon IQ Speed-et levilágítja, az tuti.
BUMM mind Fényszennyezés :DDD
[kép]BUMM Ixon IQ premium - [kép]illetve az eBay lámpával. Valamennyire deríti a területet, így nem fejeli le az ember az erdőben a medvét.
[kép]Ixon Space - [kép]illetve az eBay lámpával. Ezen már annyira nem látszik a történet. Lámpát is tartani, meg fotózni, na.
[kép]BUMM mind, csak hogy mit visz távolra :D

A Képeket Sony Xperia XZ2-vel lőttem, 1/64-ed másodperces záridő (? 1/60-at ír a képernyőn), és ISO 6400 érzékenységgel. F érték: 2.00

Vetítés vége :DD (remélem, nem rontottam el a linkek)

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119260) SSJmeszes válasza FIREBLADE78 (#119252) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Veled mivan? Hogy állsz a nagy kérdéssel?!:D :U

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#119261) Redneck válasza -=RelakS=- (#119259) üzenetére


Redneck
veterán

Korrekt bejegyzés, nekem most jól jön! Köszönöm! :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#119262) -=RelakS=- válasza Redneck (#119261) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azon agyalok, hogy holnap visszamegyek a gépjárművel, és azzal is lövök pár fotót, ha már ledek :))
Legalább lehetne látni, hogy a szerintem kb legerősebb, nem agyatlan bringalámpa, és egy autó mit tud egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119263) emiki6 válasza -=RelakS=- (#119259) üzenetére


emiki6
veterán

Mi a konklúzió? :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#119264) -=RelakS=- válasza emiki6 (#119263) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hogy az Ixon Space kibszottul jó :D

Megjegyzés, hogy látni már lehet rendesen az Ixon IQ Premiummal is.

Illetve hogy az ennyire élesen levágott lámpákhoz nem árt valami mindenfelé vivő távfény :((

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119265) szkink válasza 6030D (#119255) üzenetére


szkink
aktív tag

Ha nem kellene tömegközlekednem még az is lehet hogy érdekelne :U :)

Más: Ki melyiket venné-vinné? :U :)) EZT vagy EZT csak kíváncsiság montisok is hozzá szólhatnak ;]

(#119266) HdRew válasza 6030D (#119255) üzenetére


HdRew
őstag

Én is mennék, csak várjatok meg, míg lesz bicajom, október eleje! :) Nagyjából akörül van vénasszonyok nyara (szeptember végétől) szóval még szerintem beleférhet. :U

(#119267) Hasaggymeg válasza szkink (#119265) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egyértelműen ez. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119268) cdl válasza szkink (#119265) üzenetére


cdl
senior tag

Az Orbea szebb, de sehol nem találom a súlyát.

(#119269) szkink válasza Hasaggymeg (#119267) üzenetére


szkink
aktív tag

Meggyőztél :P

(#119268) cdl : Igen az tetszik nekem is.Keresem

(#119271) kacsyx válasza kacsyx (#119061) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ma reggel megérkezett a felső és a kesztyű Németországból. Gyorsak voltak, pedig DHL és MPL hozta. Minden rendben ment, végig nyomon követhető volt, telefonáltak mikor jönnek, hozták.

A felső semi-regulár, így egy kicsit bő behajolva a bringán, de egyébként jónak tűnik. Még csak a csap alatt próbáltam ki, de egy cseppet sem eresztett át. Esővizet jó lesz gyűjteni vele lakatlan szigeten.

A kesztyű a mérettáblázat szerint jó a kezemre, a valóságban kicsit szűk. Nehéz felhúzni, de ha rajtam van, akkor oké. Lehetne kicsit bővebb. Majd hidegben elválik mit tud, ha nekem kicsi lesz, akkor odaadom a páromnak.

A Runneréktől vett cuccok még nem érkeztek meg. 16:58-kor jött email, hogy ma 8 és17 óra között szállítja ki a futár, a nyomkövetésben pedig sikertelen kézbesítés van. Mondjuk hogy senki nem hozott semmit, az biztos, meg az is, hogy telefonon sem próbált meg elérni, szóval szerintem bekamuzta és hazament... :)

[ Szerkesztve ]

(#119272) rétisün válasza kacsyx (#119271) üzenetére


rétisün
veterán

"szóval szerintem bekamuzta és hazament... "

én is jártam így, pedig tuti volt itthon valaki, másodszorra(!) viszont felhívtam az ügyfélszolgálatot, és este hétkor jött a futár a cuccal. na, akkor biztos nem volt őszinte a mosolya.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#119273) kacsyx válasza rétisün (#119272) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ha holnap megint ez lesz, akkor én is megérdeklődöm mi a szitu. 2018-ban szerintem nem nagy luxus odacsörrenteni egyet az ügyfélhez, hogy jönne. Neki is jobb, mert nem megy ki feleslegesen (mondjuk ő nem pazarolta az idejét :D ), meg nekem is, mert nem kell egész nap várakoznom.

(#119274) FIREBLADE78 válasza SSJmeszes (#119260) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Yeti lesz,csak az a kérdés,hogy mikor.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119275) Zsohi válasza jjeahh (#119203) üzenetére


Zsohi
őstag

Nagyon szívesen megosztanám én is veletek merre tekergek bringával, de van egy olyan problémám, hogy sose tudom a jó irányba tartani a gépet. :DDD Pedig aztán itt Montrealban a beton dzsungel közepén lenne, mit mutogatni, az F1-es pálya és környéke a maga nemében egészen lenyűgöző, Habitat 67, Old Port, a csatorna környéke, stb... Pár évvel ezelőtt nagyon benne voltam a témában és alaposan kitanultam a fényképészet technikai oldalát, csak éppen sose a 'szép' felé fordítom a gépet. :DDD :(((

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#119276) Napfénysüti válasza szkink (#119265) üzenetére

Ha egy árban vannak akkor a Canyont venném. Bár az Orbea valóban szebb de a Canyonon nem spóroltak a hajtásnál és a kerékszett is egy fokkal jobb. Meg gyanítom a tömege is kevesebb mint az Orbeának (bár itt nem biztos hogy olyan nagy az eltérés).

Mod: mintha a Canyon Sold Out státuszban lenne. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#119277) trialboj válasza hegyimorc (#119136) üzenetére


trialboj
őstag

"fel szokták tölteni az osm-re"
Ha te ilyen helyről származol, nem tudnál segíteni, hogy működik ez? Én azt hittem a komooy, strava, maps.me stb figyeli merre járok, adatot gyűjt, és frissíti magától az útvonalakat, ahol én elmentem akár többször is, az járható út, stb.

És mi va azokkal a túrákkal, ahol zsákutcákba jutottam, vagy pont hogy mindenen átvágva értem el a célhoz, mert az út időközben megszűnt, ezeket a szakaszokat lehet jelölni valahogy?

Ha csak én járok erre, és töltögetem fel, annak van bármi látszata, vagy legalább 5-10 eltérő felhasználó is kellene, hogy egy útvonal valóban megjelenjen?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#119278) hegyimorc válasza trialboj (#119277) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Ennek semmi köze stravahoz és máshoz amik csak használják az osm-et. Inkább a wikipediahoz hasonlítanám, mert ezt is szerkesztheti bárki, de ez azt is jelenti, hogy szerkeszteni kell, nem csak egyszerűen feltölteni. Olyasmikre gondolj, mint hogy kivágod a trackből azt a részt ami új, kitöltöd a paramétereit, pl azt hogy milyen típusú az út - pl szekérút vagy keskeny ösvény -, stb

A jó hír az viszont, hogy amit ráteszel az a következő térképgeneráláskor már rajta lesz a térképen. (Az on-line változaton nyilván azonnal, a gps-re tölthetőkön a következő térképgeneráláskor.)

Én nem vagyok nagy osm-szerkesztő és ez itt eléggé off-topik is, no meg sokkal nagyobb téma is mint ami itt elférne. Facebookon is van "OpenStreetMap Hungary" csoport de szerintem a kezdőlépésekben segítenek az openmaps.eu fórumain is.

Régebben a turistautak.hu-n az volt a szokás, hogy bárki feltölthetett tracklogot amit térképrajzolók szerkesztettek. Ez egyszerűbb és kényelmesebb volt annak aki nem akart beletanulni, de nem tudom, hogy ez még így van-e, rég jártam arra.

[ Szerkesztve ]

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#119279) -=RelakS=- válasza hegyimorc (#119278) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A furcsa az, hogy amit beleszerkesztettem, azt a Strava még mindig nem használja útvonaltervezésre, pedig már két éve történt.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119280) Runner_fxr válasza FIREBLADE78 (#119252) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Attól függ mihez hasonlítod? De amúgy igen, nehéz egy normál montihoz képest.

(#119281) gabro0 válasza -=RelakS=- (#119279) üzenetére


gabro0
őstag

A Strava közvetve használja az osm-et, vagyis a Mapboxon keresztül. Ők meg elvileg az összes szerkesztést egyesével validálják, ami nyilván idő és utána kerül csak ki a térképes szolgáltatásukba, amit a Strava is használ. Ha 2 év alatt se sikerült frissíteni, az a Mapbox hülyesége, meg a Staváé, hogy őket használják.

[ Szerkesztve ]

(#119282) hegyimorc válasza hegyimorc (#119278) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Van még egy jó oldal, amit meg szoktam nézni túratervezéskor.

A mapillary

Ha szerencsém van, akkor vannak képek, amiken meg lehet nézni, hogy milyen egy út a valóságban. Pár utat már végigjártam az itt látott képek miatt.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#119283) szkink válasza Napfénysüti (#119276) üzenetére


szkink
aktív tag

Egy canyon tulajtól ez várható is ;] ezzel a szettel az orbea drágább,de ha árban hasonlót tennék mellé akkor nyerne a canyon AL 7.0 105-ös szettel.Igen láttam hogy eladva,sajnos nem nekem :) Nem tudom hogy bírná a 98kg-at a Magyar utakon :U

(#119284) Napfénysüti válasza szkink (#119283) üzenetére

De azért lettem Canyon tulaj mert ár/értékben az volt a legjobb számomra. :)
Rosszul amúgy az Avanttal se jársz bár nem tudom mennyibe kerül de ha az nézed hogy a pénzedért melyiknél kapsz többet akkor egyértelműen a Canyon a nyerő. Ha a kinézet fontos akkor meg az Orbea.

Egy szép Orbeát amúgy bármikor elfogadnék és egy előnyük mindenképp van: élettartam garanciát adnak a vázakra (karbonra legalábbis). Van egy barátom akinek Orbeája van és már kétszer kapott új vázat, ő például emiatt erre a márkára esküszik. :K

Amúgy a helyedben meglesném még hogy a Rose mit kínál ennyiért mert ők is elég korrekt bringákat adnak.

Tömegedhez: bár én könnyebb vagyok de nem sokkal (90 kg) és még a Focusom is simán bírta ezeket az utakat. ;)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#119285) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Jesszus, Scottéknál valakinek nagyon rossz lelkiállapota lehet, hogy ilyen undorítóra sikeredett a 2019-es paletta.

Speedster 10 2018-as...
és az idei...
Még a Sorás kinéz valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#119286) szkink válasza Napfénysüti (#119284) üzenetére


szkink
aktív tag

Az Orbea 1100 euro,de egyenlőre maradok a montinál,csak pár hete volt szerencsém cimbi outiját kipróbálni és megtetszett, ezért eljátszok a gondolattal mi lenne ha nem csak montim lenne,abban sem vagyok teljesen biztos hogy első outinak kell-e nekem ilyen komoly.

(#119287) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#119284) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

már kétszer kapott új vázat...megnyugtató. :DDD

(#119286) szkink ...mi lenne ha nem csak montim lenne...áruló! ;]

(#119285) kacsyx...hát ezek tényleg nem sikerültek valami szép színűre. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119288) jjeahh válasza bringasisti (#119237) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No, beszereztem egy olyant, hogy kukuma + hialuronsav + kollagén, remélem jó lesz. Ha nem, akkor kipróbálom a marhaporcot is :R :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119289) Napfénysüti válasza kacsyx (#119285) üzenetére

Ez a barna tényleg elég borzalmas. :U

Pedig a 2016-os IAM Cycling-es Scottok mennyire jól néztek ki!

Més que un club!

(#119290) Hasaggymeg válasza jjeahh (#119288) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Higgyél benne erősen,mert ha nem akkor hamar kiderül amit a kutatások is mutatnak,éspedig,hogy semmi,vagy igen kevés és alig bizonyított hatásuk van a porcokra.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119291) -=RelakS=- válasza jjeahh (#119288) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Medosan Kurkuma Plus? :D
Az ATV-n az öregek csak azt használják :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119292) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#119287) üzenetére

Azért úgy hogy volt gebasz a vázzal és nem tudom hány év után simán küldtek neki újat ez nem rossz ügyintézés.
Mondjuk az elmondása alapján azért volt ott némi tervezési gond és azért lett olyan amilyen.

Més que un club!

(#119293) jjeahh válasza Hasaggymeg (#119290) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Melyiknek, mind a 4-nek? :D

-=RelakS=-: Nem, ez valami más DM-ben vettem.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119294) Runner_fxr válasza -=RelakS=- (#119291) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Inkább Dr.Levin mágneses térdpánt! :D

(#119295) Peterhappy válasza FIREBLADE78 (#119274) üzenetére


Peterhappy
őstag

A "nagy kérdés-ről nekem mindig lánykérés jut az eszembe, de a válaszodból gyanítom, hogy esetedben nem erről van szó. :)

(#119296) szkink válasza Hasaggymeg (#119287) üzenetére


szkink
aktív tag

Soha :B :)) mentél már szélárnyékban outis csajok után ;] :U

(#119297) -=RelakS=- válasza Runner_fxr (#119294) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

És ha nem segít, akkor Dr. Wu akupunktúrájának még lehet egy esélyt adni? :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119298) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#119294) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A régi csoportvezetőmnek volt olyan a térdén (a lánya TV-shopos volt) és nélküle már nem tudott felmenni a lépcsőn sem,de már akkor sem ha esetleg észrevette,hogy eltört az a hűtő zárógumijából kiszedett mágnescsík,azonnal kellett más. :DDD

(#119292) Napfénysüti ...spanyol (Mediterrán) lazaság. :)

(#119295) vighpeter...a traumák nehezen felejtődnek,mi?! ;]

(#119296) szkink ...kéredztem,de nem engedett a drágaságom. :U

(#119297) -=RelakS=-...végül,ha már minden csődöt mondott,még mindig ott vannak a tévés gyógyítók is.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119299) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Itt van egy kis video, vasárnap csináltam, mikor elmentem bringázni:
[link]
Ez a brutális hang az első tárcsa/pedálok/hajtókar környékéről jön, de igazából nem tudom meghatározni pontosan, hogy honnan. Vigyem szervizbe a bringát vagy ezt valahogy otthon is meg tudnám oldani?
Júliusban vettem a bringát és volt is már a kötelező utánállítós garanciális szervizen, akkor még minden rendben volt vele. Egy kb 2 hete bele mentem egy iszonyú nagy sártengerbe, és lehet, hogy kaptak ezek a részek is a sárból, az okozhat bármi ilyet, mint ami a videón is hallható?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#119300) Runner_fxr válasza -=RelakS=- (#119297) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az akkupunktúra még nem is feltétlen hülyeség. :)
Bár nyilván itt is akadnak kuruzslók.
A kedvencem a témában szintén egy tvshop-os csodaszer, a nevére már "sajnos" nem emlékszem, de valami méh pempő alapú volt. A lényeg, hogy egy 60 év körüli ember sajnálkozott, hogy már bottal sem tud menni, annyira fáj a térde, és egy ismerőse ajánlotta ezt a csodaszert, majd 1 hónap múlva, futott, bringázott és egy öltönyben vigyorgott, hogy az üzleti életben is aktív. :D Csoda történt! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.