Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119601) Hasaggymeg válasza 6030D (#119596) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Megnyugodtam,mert kissé aggódtam elmentek és jó idő lesz,aztán irigykedhetek. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119602) Mezga Aladár válasza bringasisti (#119573) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Egyetértek. Minél kisebb volt a távolság annál jobban lehetett érezni a jármú mozgását. Én ha tudtam akkor a fejemet a platóra támasztottam. Ez a mostani kamionoknál már fizikailag lehetetlen. Mai fejjel persze látom, életveszélyes volt amit csináltam.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#119603) IzI válasza Hasaggymeg (#119571) üzenetére


IzI
senior tag

Amerikából jön a bicaj vagy EU-ból ? Mert oldalukon eur árak vannak,de az oldaluk meg .com végződésű.
Amcsiból jön,akkor bizony még vám is rámegy,az úgy meg már húzós.
Egy ilyet kifizetnék [link] ,ha nem kellene vámot,meg +áfá-t fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#119604) pc360 válasza IzI (#119603) üzenetére


pc360
addikt

A nemzetközi oldalakat általában .com-mal szokták nyomatni, aminek semmi köze sincs Amerikához. Az az .us, mint országos tartománynév, amire te gondolsz. Nekünk is van egy saját fejlesztésű szoftverünk, aminek az oldala .com címet kapott, mert miért ne. A nagy márkáknak és egyebeknek általában az a standard, mindenhonnan elérhető netes címe, ha nem akarják kifejezetten egy országhoz kötni a működést.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119605) RMZ250


RMZ250
senior tag

Srácok! Tudnátok valami linkel segíteni abban, hogy honnan tudnék kormány stucnit venni?
Guglizok már egy ideje de nem találok, a gond az 1.5 coll :D A kormány 31.8mm és az lenne a lényeg, hogy a legrövidebb kéne ami létezik valamint ha egy kicsit dobna fölfelé az nem lenne baj. Előre is köszönöm.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#119606) IzI válasza pc360 (#119604) üzenetére


IzI
senior tag

És,akkor honnan jön?Az áfa különbözet miatt kéne tudni,mert azt gondolom kell fizetni.

(#119607) pc360 válasza IzI (#119606) üzenetére


pc360
addikt

A Canyon német, így jó esély van rá, hogy az EU-ból szállítanak, és nem hajóztatják meg az árut. :) Az áfás részt nem vágom, de közvetlenül nekik fizetsz, és ott pontosan írni fogják az összeget.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119608) szkink válasza IzI (#119606) üzenetére


szkink
aktív tag

Itt keresgélj,azt fizeted amit látsz+szállítás CF7.0 ;)

(#119609) parkr válasza IzI (#119606) üzenetére


parkr
őstag

koblenz, németország

annyit fizetsz ki, amennyit kiír rendeléskor, semmi mást..

egyébként 27%-ot számolnak, de valahogy vannak olyan rendesek hogy német áfával is ugyanannyiba kerülne, így nem szopja be a magyar ügyfél sem.

[ Szerkesztve ]

(#119610) pc360 válasza pc360 (#119604) üzenetére


pc360
addikt

Érdekes lehetett eddig abban a tudatban élni, hogy minden .com-os cím esetén amerikai cégről van szó. Nem ekkora királyok ám az amcsik. :D A semleges, nemzetközi legfelsőbb szintű tartománynevekre példa még a .net, .org, .info, vagy az EU-ra vonatkozóan az .eu.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119611) IzI


IzI
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Én,úgy tom,hogy áfa különbözetet fizetni kell,valami 3-4%,de utána kéne nézni valahogy.

Szerintetek melyik éri meg jobban merida speeder 900[link]
vagy canyon ROADLITE CF 7.0 [link]

Szerk.: Kösz az infót "parkr."

[ Szerkesztve ]

(#119612) pittlaren válasza IzI (#119611) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Nem kell fizetni ÁFA-különbözetet. EU-n belül rendelsz, se áfa, sem vám nem jön rá.

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#119613) Hasaggymeg válasza IzI (#119611) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Talán a Merida,mely bár jóval nehezebb,és kerekei is gyengébbek,jobb a váltója,féke,na és az ára is.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119614) rétisün válasza IzI (#119611) üzenetére


rétisün
veterán

megerősíthetem parkr válaszát, a kiírt ár+posta, semmi plusz vám. áfa, ilyesmi. ráadásul elég gyorsan ideér, én hétfő délután 3 körül rendeltem, péntek délután itt volt a bringa.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#119615) bringasisti válasza Mezga Aladár (#119602) üzenetére


bringasisti
őstag

Faszság volt de szép emlék

BENEFON DELTA--------N8

(#119616) IzI


IzI
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
Leginkább a súly miatt akadt meg a szemem a canyon-on.

(#119617) 6030D válasza pc360 (#119600) üzenetére


6030D
Ármester

Az enyémből egy darabig nem fog a fagyott izó és a deres borosta. :)

Hasaggymeg: csak miattad nem megyünk ám! :P

Áfa: egyszer valami fórumon kifejtették, hogy amíg egy weboldal nem ér el X országba egy Y kiszállított értéket, addig a saját áfáján számláz. Ez a németeknél talán 19 v 21 %? Ezért van, hogy a nagy oldalakon (bd, Bike24, bike-components) ha beírjuk, hogy Mo a cél, akkor átrakja 27 %-ra. Viszont pl az R2-bike és az actionsports.de nem. Rendeltem már így. Most nem néztem, lehet, hogy már ők is elérték idén a limitet, így nem azt fogja mutatni, de év elején tuti.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119618) Napfénysüti válasza FIREBLADE78 (#119581) üzenetére

Jó kis gépek egyikkel se hinném hogy rosszul járnál. :K

Més que un club!

(#119619) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#119613) üzenetére

A Canyon karbon vázas a Merida meg alu ahogy nézem.

Més que un club!

(#119620) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#119619) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ezt észre sem vettem... :B

3060D...ezért reklámoz6sz egyet. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119621) Zola007 válasza rétisün (#119614) üzenetére


Zola007
veterán

mit vettél?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119622) gergo5991


gergo5991
őstag

hogy lehet az, hogy az én cube attentionom aminek a vázmérete 17es, úgy ülök a bringán mint egy sportmotoron, könyökböl csuklóbol tartom magam, mig a haverom cube attentonján ami 18as ugy ülök mint egy chopperen és baszott kényelmes. 19est próbáltam az már nagy. Az a baj hogy amig az én 17esem 29er, addig a 18as váz csak 27,5 ösben kapható. Amúgy azt vettem észre az én bicajomon sokkal magabiztosabb vagyok mintha totál én irányitanám a bicajt minden úgy történik ahogy én szeretném, a 18as vázon meg mintha csak kényelmesen gurulnék egyenes háttal, mintha az lazulásra lett volna tervezve. Szerintetek érdemes váltani a kényelem miatt, vagy ha sportosabban akarok bicajozni éles kanyarok, erdőben szuk részeken stb akkor maradjak a 17esnél mert azon úgy érzem mintha eggyé válnék a bicajjal? 177cm a magasságom, bár hozzátenném a 18ason olyan sokat nem mentem hogy megállapitsam hogy hozzászokás kérdése-e vagy sem szóval.. akik bicajt váltottak mennyi ido átszokni?

[ Szerkesztve ]

(#119623) inifini


inifini
tag

Cube akció: [link]

(#119624) robee19 válasza inifini (#119623) üzenetére


robee19
tag

....azok a reaction-ok kicsit olcsók..... Durva kedvezmények.

(#119625) rétisün válasza Zola007 (#119621) üzenetére


rétisün
veterán

endurace cf 7.0 (factory outlet)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#119626) 6030D válasza robee19 (#119624) üzenetére


6030D
Ármester

Azok a 200ezres bringák szerintem ezer éves 26"-ok. A többinél ott a kerékméret, ezeknél nincs, elöl-hátul gyorszár egy 6-700e Ft-os bringán... lehet belőlük 1-1 db az országban, gondolom 15" körüli vázmérettel. Beetetés, hogy elmenj a boltokba. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119627) Hasaggymeg válasza 6030D (#119626) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha mehcsíphetsz egyet ami pont neked való,akkor máris jött Jézuska neked. :K ...amúgy ott milyen idő van? Ugy saccolom még vagy 2-4 órán át nem fog esni.

gergo5991...gyanús az a kényelembeli különbség,ott valami gyereg/stucni állítás lehet a ludas.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119628) robee19 válasza 6030D (#119626) üzenetére


robee19
tag

Nem tudom. Csak rájuk pillantottam, leírás meg ugye nuku. De 200 környékén én még atentionokat sem találtam.

(#119629) 6030D válasza Hasaggymeg (#119627) üzenetére


6030D
Ármester

Amit én szeretnék, azt nem fogom sehol sem megcsípni 200e Ft-ért.
Rohadt nagy szél van, meg jönnek a sötét felhők. Gondolkodom, hogy el kellene indulni legalább a Naszályba, de szétázni sem akarok, mert így is betegeskedem. Ha elkezd esni, akkor felrakom asszony bringájára a Race Kinget. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119630) HdRew válasza robee19 (#119624) üzenetére


HdRew
őstag

Vajon meddig tarthatnak? Október elejéig maradhatna :D

(#119631) inifini válasza 6030D (#119626) üzenetére


inifini
tag

Mondjuk én most nem vagyok érdekelt, de ránéztem az egyik bolt oldalára, és a Cube Attain GTC SL Disc 56-os (átlag) méretben van készleten, karbon váz, Ultegra szettel, tárcsafék...720e helyett 500e. Szerintem lehet találni ezt azt, ha éppen aktuális.

(#119632) robee19 válasza robee19 (#119628) üzenetére


robee19
tag

Konkrétan 400 alatt nem igen találok egyik link alatt sem reactiont.

(#119633) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Ma, (sokadjára) elázott az SPD cimpőm. Hogyan lehet ezeket mosni? (Ha lehet), Kell-e mosni?

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#119634) Ciccuka válasza AlBundy (#119633) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kézzel ki lehet mosni egy lavórban. Utána centrifuga törölközőbecsavarva óvatosan. Majd langyos radiátorra fel kell rakni fél napra.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#119635) AlBundy válasza Ciccuka (#119634) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Előtte a stoplit vegyem ki?

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#119636) Ciccuka válasza AlBundy (#119635) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem kell, csak sok törölköző védje a centrit. Ne érjen hozzá a fém semmihez, ha esetleg ugrál.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#119637) ivana válasza Ciccuka (#119636) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem minden szempontból érdemes leszedni.
1. A csavarokat amúgy is érdemes néha kiszedni és zsírral meghúzni
2. A stopli acél ami köztudottan nem szereti a vizet

Ja igen én simán szoktam vászon cipőt mosógépbe mosni, centri ki, minimál program.

[ Szerkesztve ]

(#119638) 6030D válasza AlBundy (#119633) üzenetére


6030D
Ármester

Szétszeded, szétnyitod, amennyire lehet, és jól szellőző helyre rakod. Esetleg újságpapír a belsejébe, amit cserélsz, ha felszívta a vizet.
Ha van hozzá alkatrész, akár így.
Én nem raknám centrifugába, kemény az ahhoz, a törölközőből meg simán kimászik. Sportcipőt én is mosok gépben, SPD nem.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119639) Hasaggymeg válasza 6030D (#119638) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szép lehet ma a Pilis,Börzsöny. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119640) 6030D válasza Hasaggymeg (#119639) üzenetére


6030D
Ármester

Ne is mondd, egyszer lenne egy napom, amikor egész nap tekerhetek, erre esik. :((( Mondjuk most már nem, de 10-től esett kb 1-2-ig. Remélem holnap már értelmes idő lesz.
Nem baj, sütöttem legalább csülköt! :C

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119641) parkr válasza ivana (#119637) üzenetére


parkr
őstag

az én stoplim műanyag ;]

(#119642) FIREBLADE78 válasza inifini (#119623) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Régiek

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119643) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#119259) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Még kedden csináltam pár újabb fotót, csak lustadisznaja :)
A képek ismét ISO6400-as érzékenységgel, 1/64 másodperc záridővel és F2.0-s rekesszel készültek Xperia XZ2 készülékkel. Most nem felejtettem el beállítani a napfény fehéregyensúlyt sem :)

[kép]Egy még korábbi Lidl lámpa, az első, aminek értelmes fénye volt, és megvettem. Kicsit más a fényének az alakja is.
[kép]A korábban látott Lidl lámpa. Vagy a napfény érzékenység kavar be, vagy csak simán közelebbre világítok, hogy ennyivel erősebb.
[kép]Az átledezett 3led-es eBay lámpa közel, [kép]és távol, a szín kedvéért.
[kép]Aldi zoomos kis zseblámpa széles és [kép]keskeny kéve. Cree XT-E led van benne, 3db AAA elemmel megy.
[kép]Aldi zoomos kis zseblámpa széles, és [kép]keskeny kéve. Ebben már Cree XM-L led van, és 4db AAA elem kell neki.
[kép]Aldi zoomos nagy zseblámpa széles, és [kép]keskeny kéve. Ebben Cree XM-L2 led van, és négy darab C elemmel működik.
[kép]DX.com-ról rendelt 7 ledes illetve [kép]16 ledes szörny. Elég erős a fényük, de egyrészt nincsenek rendesen meghajtva a ledek (elolvadna a lámpa? :D ) Másrészt a 16 ledes teljesítményét a tükör, és annak mérete is visszafogja.
[kép]BUMM Ixon IQ Premium maximum és [kép]minimum fényerő, csak összehasonlítás végett :) A minimum inkább helyzetjelzőnek jó, mikor még látsz, de már kell valami fény, hogy lássanak.
[kép]BUMM Ixon Space maximum és [kép]minimum fényerő. A helyzet ugyanaz, mint előbb, csak itt 8 fokozatban változhat a fényerő.
[kép]Opel Astra K Intellilux tompított (mindkét oldal), és [kép] és reflektor, csak hogy legyen viszonyítási alap az autók fényéhez.
[kép]Itt az egyik tompított elé álltam, és fölé világítottam az Ixon Space-val. Eléggé összemérhetőnek tűnik a fényük.

Ez adott egy ötletet, és elrobogtam az Aldihoz, mert szép fehér a fala. A szoftvert átállítottam ISO200-ra, és ezeket lőttem:
[kép]Fél fényszóró, hogy egy lámpához mégis csak egy lámpát hasonlítsunk.
[kép]Fél fényszóró + Ixon Space. Hát, elég közel vannak a fényerők, így ezzel már óvatosan kell menni, ne villogjak a szembejövők szemébe.
[kép]Azért a távfény ellen még gyúrni kell :DDD

Tanulság?
Lencsés lámpa: Nagyon szép fényük van már, egyenletes meg minden, de jól látszik, hogy az ember orra előtt lévő dolgokat megvilágítja, majd gyorsan eloszlik a fényerő, ami elég zavaró mind a szemből jövőnek, mind a bringásnak. Utóbbi nem lát rendesen.
Parabolatükrös lámpa: (3ledes eBay) Ezzel már jobban lehet látni, mert egy központi fényes pontból kifelé halványodik a fény, így talán kevésbé is vakít, kivéve a csupasz led, ami mindenképpen látszódik.
Fénykéve alakja: Ez nagyon fontos, főleg, ha a lámpa fénye megközelíti egy autó fényét, épp ezért nem tartom jó ötletnek a random olcsó kínai tükrös lámpákat, amik jól megvilágítják ugyan az utat, de mivel egyenletes kör alakú fényük van, vakítanak is (mint Winkler tehene a Xenonnal :D), így közlekedésbiztonság tekintetében még egy aldis/lidlis lámpa is jobb (nem vakítja a szembejövőt). Ebből a szempontból már az autóknál is megy a tanakodás, hogy hogyan kellene a vakítást csökkenteni.

Lehet anyázni a túl hosszú és érdektelen poszt miatt :DD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119644) Ciccuka válasza -=RelakS=- (#119643) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ennél jobb lámpa nem kell nekem :U

Bár terepre nem alkalmas ez a tartó hozzá annyira, de van egy ilyesmi pici lámpám is (14500 és 18650-es változatban is). Azokkal nincs ilyen jellegű probléma. Eddig még nem láttam, olyan bicikli lámpát, ami a fényerejükkel vetekedett volna (a dupla-árúakig véve).

Ha a fényerő és a kompaktság számít ilyen fajták lehetnek még jók szerintem, bár nincs velük tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#119645) ivana válasza -=RelakS=- (#119643) üzenetére


ivana
Ármester

En altalaban egy alis fejlampat hasznalok, ha nem dinamossal megyek. Most olyat akarok, hogy bosch toklampaba rakni 2db speci dinamos lampaba valo ledes 1W-os izzot, az tuti brutalis lenne :D

(#119646) Hasaggymeg válasza ivana (#119645) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lesüti róla a rozsdát. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119647) jjeahh válasza -=RelakS=- (#119643) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én azt várom, hogy Convoy s2+-al is hasonlítsd össze ezeket :D . Ahhoz létezik olyan speckó lencse amivel elvileg nem vakít... csak annyi a gondom vele, hogy jobban teríti a fényt, így gyengébbnek érzed a fényerőt. Ezt valszeg úgy oldom meg majd, hogy amikor nagy akciók vannak az s2+-ra veszek mégegyet és az egyiken kicserélem a lencsét, hosszabb aszfaltos tórákra ezt viszem, a másik meg marad terepre.
Összehasonlító tesztre azért lennék kíváncsi, mert bár az áruk miatt sosem fogok BM lámpákat venni, azért érdekelne, hogy fényerőben milyenek lehetnek egy olyan lámpához képest, amit én is ismerek. Mert hát ugy-e a BM lámpáknál sosem lumenben írják a fényerőt, hanem lux-ban, a Convoy specifikációban meg lux-ot nem ír, csak lument, így elméletben sem lehet összehasonlítani :N
Amúgy meg szerintem nincs mindenkinek olyan nagy szüksége olyan lámpára ami nem vakít, én pl többet gurulok terepen, mint aszfalton és amikor beérek a városba, olyankor villogóra váltok, mert a közvilágítás ott bőven elég. Egyedül hosszú aszfaltos túrákra kéne egy vakításmentes lámpa, de ezt valszeg megoldom egy újabb 6-7 dolláros Convoy-al, csak emiatt a ficsőr miatt én sajnálnék kiadni olyan sok pénzt egy BM-re vagy valami komolyabb bringalámpára.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119648) -=RelakS=- válasza Ciccuka (#119644) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Igen, ezekkel lehet értelmesen látni, nem úgy, mint a tartó reklámképein lévő lencsésekkel.

Az "ilyen fajtákban" linkelt lámpában cseréltem ledet :)
Alapból nem rossz fényerő, csak nem indokolja a három led használatát. Ráadásul borzalmasan fűt. Jobban, mint az erősebb BUMM lámpák, amit nagyon nem értek :Y

ivana
Töklámpa? XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119649) -=RelakS=- válasza jjeahh (#119647) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Adsz egyet kölcsön? :))

Convoy amúgy tud olyat, hogy megnyomom, bekapcsol, megnyomom, kikapcsol, semmi himi-humi fényerő váltogatás, villogás, stb? Távfénynek lehet, jó lenne :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119650) jjeahh válasza -=RelakS=- (#119649) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Persze, két csoportra vannak osztva a módok, egyikben benne van a villogás meg minden franc, a másik csoportban meg csak 3 fényerő fokozat villogás nélkül, tehát a villogást alapból teljesen ki lehet iktatni. Ha félig nyomod le a gombot, fényerőt váltasz, ha teljesen, akkor kikapcsolod... és persze megjegyzi, hogy milyen fényerőn kapcsoltad ki. Amúgy távfénynek az s2+ nem biztos jó, arra talán az m1 jobb lehet. Igaz az már nagyobb és tudtommal speci lencsét sem lehet kapni hozzá, szal az ha tetszik ha nem, vakít...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.