Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118801) Tomi_Sci válasza jjeahh (#118786) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

10-11? :Y
Soha nem láttam még annyi kutyát egyben. Paprika spray?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#118802) balintka válasza jjeahh (#118789) üzenetére


balintka
addikt

Itt a fórumon a KO Pfeffer paprikaspray-t ajánlották, én azt vettem. szerencsére még nem kellett használnom.

(#118803) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Ha valakivel vagy valamivel bajotok lenne az úton, ez is egy megoldás...

(#118804) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Köszi a tippet, lehet várni fogok. A méretemben kiürült a deka, se triban, se cipő. :)

Gondolom már nem is pótolják majd csak a következő szezonra. Pedig ilyenkor ősszel még bőven lehet tekerni.

May the force be with you!

(#118808) gabro0 válasza kacsyx (#118774) üzenetére


gabro0
őstag

A váltógondod megoldódott?

(#118809) beleriand72 válasza #05304832 (#118807) üzenetére


beleriand72
tag

Késsel mit szeretnél? Egy jókiállású marhából kikanyarítani 4-5 kiló színhúst? Vagy kicsontozni a kutyust?

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#118811) Runner_fxr válasza trialboj (#118781) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Anno, még a 90-es évekbe, meg még a 2000-es évek elején itt a Pilisben és a környéken is sok kóbor kutya volt. Engem is kergettek meg sokszor, volt olyan, hogy centiken múlt, hogy elkapja a lábam. Én szerencsésen megúsztam minden szitut, de volt ismerősöm akit csúnyán harapott meg kuvasz. És valóban, sok olyan eset is volt, hogy nem kóbor kutyákról volt szó, hanem csak a gazda volt trehány és kiszökött a kutya. Egy ismerősöm gáz pisztollyal járt bringázni akkoriban, gumilövedéket is tudott kilőni, használta is párszor, hatásos volt. Előtte kipróbált gázsprayt, mindenféle kutyariasztót, de haszontalannak bizonyult. Én nem akartam ilyen vad módszerekhez folyamodni, de meg tudom érteni azt, aki igen. És ilyenkor meg a gazda van felháborodva, ha rálősz a kutyára. Mostanában elég nyugis a környékünk, nem igazán látok kóbor dögöket, valószínűleg a sok gazdag, befolyásos ember, aki erre felé lakik, szólt, hogy rendet kéne tenni, mert baj lesz. Szóval nyugodtan lehet bringázgatni.

Kicsit más téma: Lecseréltem a Bryton 310-et egy 330-ra, mert erre már tudok útvonalakat is tölteni. Ezzel nincs is gondom, de az istenért sem találom azt a menüpontot, ahol az össz megtett km-t át tudom írni. Illetve az órát sem tudom rajta beállítani. Valószínűleg csak én vagyok segg hülye ezekhez a kütyükhöz, nem sokat foglalkoztam ezekkel. :)
Illetve van olyan oldal, ahonnan lehet letölteni túra útvonalakat? .fit fájlokra gondolok. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#118812) Zsohi


Zsohi
őstag

Tegnap megvolt az idei első esésem a montin, jó sokat váratott magára és rohadtul fájt és nagyon amatőr volt. :DDD Video végén található az esés

Az idei évben úgy éreztem sokat sikerült előrébb lépnem és már elég komfortosan is éreztem magam a levegőben, úgy gondoltam ezt a barom "keresztbe repülés" dolgot végre levakartam magamról, de aztán még se... Ahhoz képest, hogy ez a saját mércém szerint egy apróbb esés volt, jó alaposan sikerült lezúznom magam, jobb vállam kificamodott(vissza ugrott), baloldalt a bordáim fájnak, jobboldalt a térdem mellett kék-lila, bal lábam minden apró porcikája sajog, felszerelés is megsínylette a dolgot... Az eset után még mentem 8 kört, csodálatos dolog az adrenalin, ma reggel viszont az ágyból kikelve, mintha egy tehervonat vágott volna kupán és a hecc kedvéért utána még át is ment volna rajtam.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#118813) Rica


Rica
senior tag

Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Nagyon rovid labaim vannak, amik kb. egy 160 centis fazonra illenenek, a felsotestem pedig ugy egy 185-os magassaghoz passzolna. Ez adja ki a 172 centimet. Sajnos nem bokszolo vagyok, bringara szeretnek visszaulni 30 ev kihagyas utan.
Canyon fitness biciklikrol almodozom, amiket csak online lehet rendelni. Ha a link aljara gorgettek, latszik, hogy mennyire eltero a meretezesuk. Pl. az XS naluk a 18,4 colos vaz, tehat nem tudom azt megtenni, hogy bemegyek egy boltba es kiprobalom magam mondjuk egy 17-es Kellys-en vagy egy Pinnacle-on, ahol ugyanaz a 46 cm az M-es meret, de a tobbi parametere elter. Tudnatok tanacsolni? Koszonom szepen.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#118814) chubby2o6 válasza Runner_fxr (#118811) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Magát az időt nem tudod úgy beállítani, mint pl. egy hagyományos telefonon( óra, perc), csak téli-nyári időszámítást ( GMT +/- x). Mo-n azt hiszem +2, de ezt majd látod, ha állítgatod.

(#118815) 6030D válasza Runner_fxr (#118811) üzenetére


6030D
Ármester

Profil>Bike profil>overview, itt lesz az ODO.
Az időt meg elvileg wifin frissíti, csak az időeltolódást kell beállítanod. General>System>Time unit
De töltsd le a user manualt, elég jól le van vezetve minden képernyőképekkel.
A navira kíváncsi leszek, mit mutat neked. Merretekerjekről szerintem lehet leszedni fit vagy gpx-et, de Strava tervezőből is.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#118816) kacsyx válasza gabro0 (#118808) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Igen, nem is volt gond. Én voltam túl óvatos és nem mertem jobban nyomni a fékkart, mert nem tudtam, hogy kicsit előre és oldalra kell nyomni, én meg csak oldalra nyomtam :D Szóval nagy blama volt, de első országúti fékváltókarom, talán belefér :D
Egy kicsit egyébként lehetne halkabb, de hétvégén megtakarítom és akkor remélhetőleg ez is megoldódik. Az XT nagyon csendes volt a cross-trekkingen.

[ Szerkesztve ]

(#118817) bringasisti válasza #05304832 (#118806) üzenetére


bringasisti
őstag


+SPD

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#118818) Hasaggymeg válasza Rica (#118813) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nézd meg a kiszemelt kerékpár geometriai adatait,különös figyelemmel a C,K,I és J méretekre,majd keress egy hasonló adatokkal rendelkező,kippróbál6ó kerékpárt valamelyik helyi boltban.Egy méregetés is segíthet kideríteni mi is az ami neked kell,az összefoglalóban találsz olyan oldalt.

(#118812) Zsohi...kurv@ vízmosások,rosszabbak az összes ugratónál,mert ha sebességgel belemész valamelyikbe nem sok esélyed marad kerékpáron maradni. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#118819) Rica válasza Hasaggymeg (#118818) üzenetére


Rica
senior tag

Koszi szepen! :R Pont azt nezegettem egesz ejjel. A Cube Cross szerianak pont 46 cm a legkisebb merete, es azok a parameterek is hasonloak, amiket Te irtal. Azt ki tudom probalni egy kozeli boltban.
Mondjuk az se lenne hatrany, ha nem Nemetorszagbol kellene rendelni, egyben nem tudok ennyi penzt kifizetni, de helyi kereskedoknel (nyilvan mas marka) van 0 %-os kamattal reszletfizetes.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#118820) Hasaggymeg válasza Rica (#118819) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azért egy méregetés sem árt,ha rég nem kerékpároztál csalóka lehet pár percre nyeregbe pattanni és eldönteni,hogy az neked való-e.Ha a méregetés összevág a fizikai tapasztalattal,akkor később nem valószínű,hogy méretgondokkal fox küszködni.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#118821) 6030D válasza Zsohi (#118812) üzenetére


6030D
Ármester

Jobbulást! Az a markoló jó helyen van, kicsit nagyobb sebesség, egy kis kacsázás és pont oda adja ki az esést.
Előtte az erdei rész meg jó szopós ezzel a fény-árnyék játékkal, nem sok mindent lehetett látni gondolom.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#118822) Rica válasza Hasaggymeg (#118820) üzenetére


Rica
senior tag

Az osszefoglaloban 43 centis vazmeretet ajanl a kalkulator, de a mericskelos link mar sajnos nem mutat a megfelelo helyre. Tudnal esetleg masik linket ajanlani a meregeteshez? Koszonom szepen.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#118823) rétisün válasza Rica (#118822) üzenetére


rétisün
veterán

canyon oldalán is van segítség a méretválasztáshoz.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#118824) FIREBLADE78 válasza kacsyx (#118803) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Fake,de jó

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#118825) cozmo válasza Hasaggymeg (#118753) üzenetére


cozmo
őstag

Így kell esni.[link]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#118826) tacto válasza Redneck (#118795) üzenetére


tacto
aktív tag

Én is vinném, sőt mindkettőt, de már van 3 :U

(#118827) Hasaggymeg válasza Rica (#118822) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Javítottam a linket,van még egy méricskélős oldal,bár nem bővelkedik az internet belőlük. :(

(#118825) cozmo ...jó az a kormány fölött átugrás,olyanban volt részem,csak engem utolért a bringa. :U Amúgy tényleg a kerékpár miatti aggódás lehet néha egyik-másik sérülés súlyosságának is az oka,ha nem próbálnád menteni a helyzetet,hanem hagynád és csak magaddal törődnél,meglehet valóban jobban járnál.Minap is addig fogtam a tőlem elfele dőlő kerékpárt amíg rásült az alkarom az első tárcsára,a nagy lánctányér meg mintát varrt térdemre. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#118828) 6030D válasza jjeahh (#118760) üzenetére


6030D
Ármester

videó
Ott volt, ahol majd megáll előtte a gyerek, onnan estem előre. A baloldali narancs pólóssal szakértettük meg, hogy mehetek tovább. :) A bal csuklómon volt narancssárga festék, azzal valamelyik festett követ lekoccoltam. :DDD
Így visszanézve azért lett volna hely elmenni :B , ha nagyobb helyet hagyok. Na mindegy, jó pap, holtig él!

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#118829) trialboj válasza jjeahh (#118794) üzenetére


trialboj
őstag

Az egyik eset már a hegyekben történt, nyaralók voltak, ahova odaszoktatták a kutyákat, de senki nem lakja őket csak alkalmanként. Az ilyennel nincs mit csinálni, nem lehet büntetni, feljelenteni semmit.

Én a gázsprayt vadászboltból vettem, eddig 1x sem használtam, de 2x kipróbáltam, illetve de 1x elsuhantam 2 pásztor kutya mellett, és mivel felfele jött az út, elkezdem fújni, hátha hamar leszakadnak, de a 20lmph menetszél, kb teljesen elnyomta a permetet (megálltak és onnan ugattak, de kétlem hogy 1 fél ml eljutott volna az orrukba). Szóval csak olyat szabad venni ami 1 sugárban lő, és lehetőleg messzebb mint 1 méter.

Volt még hangkűrt is a boltban, akkor azt mondtam hogy marhaság, de most lehet kipróbálom, mert egy ilyen helyzet a teljes túrának elrontja a hangulatát.

A gázpisztollyal az a gond hogy már nagyon komoly cucc + nehéz + macerás hordani, de legfőképpen hogy ha nincs benne semmi, csak pukkan, lehet tovább hergel 1-2 idegesebb kutyát.

Amúgy az tényleg igaz, hogy tök mind1 mi van nálad, de minden jobb érzés mit "csupasz seggel" nekivágni egy olyan helynek ahol lehetnek kutyákok.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#118830) Jester01 válasza dabgergo (#118778) üzenetére


Jester01
veterán

Magát a linket megoszthatod https://www.strava.com/activities/XXX formában akkor kap egy áttekintő oldalt róla ami nem olyan részletes mint a bejelentkezett nézet de azért valami látható.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#118831) flash-


flash-
veterán

üdv

ezek a sisakok közül melyik a legjobb?
uvex ultra snc
[link]
uvex quatro
[link]
uvex active
[link]
uvex stivo
[link]
vagy uvex boss
[link]

én legutolsot venném erről ovlastam már jokat, testbike is jónak értékelte, nem tudom mennyire lehet hiteles a teszt..szerintetek?
minél jobb legyen a szellőzés, és persze kényelem..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#118832) Peterhappy válasza flash- (#118831) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem akarok kliséket puffogtatni, de a legegyszerűbb - persze, ha teheted -, hogy felpróbálod mindet.
Akár ebben a boltban, akár bárhol máshol.

Ebben a kategóriában az Uvex-szek szerintem kivétel nélkül jók, a kényelmet viszont sem a monitor előtt ülve, sem mások értékeléseiből nem tudod megállapítani - csak ha felveszed és jól beállítod.

(#118833) SSJmeszes válasza Redneck (#118795) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ez kb 1 hónapja volt Romániában ahol bicózni voltam.
Szóval nem helyi a téma, meg régen is volt már ahhoz.

És köszi! :))

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#118834) bigrob


bigrob
őstag

Hali!

Tudnátok boltot ajánlani ahol van használt készlet és raknak össze kerékpárokat? (15. kerülethez minél közelebb + pont :D )
Illetve nem tudom, hogy trekking vagy MTB kategórián belül keresgéljek-e, továbbá 27,5" vagy 28" vagy 29"... 185 cm vagyok, kb 140 kg, főleg munkábajárásra szeretném használni, illetve régen erdőben túráztunk elég sokat, lehet vevő lennék arra is.. :D
Ahogy néztem az árakat a 80-100 matyis keretből nem találtam olyat amire azt mondtam volna, hogy na ez igen, úgyhogy 150 matyi lenne a keret. Azon is gondolkodtam, hogy valami kész gép aztán vásárlás után rögtön cserélni az általában gyái SR Suntour XCT-t RS XC30-ra.
Nézegetem a használt piacot is.

Hol próbálkoznátok a helyemben?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#118835) bringasisti válasza bigrob (#118834) üzenetére


bringasisti
őstag

Munkába járni hogy ne kelljen azonnal cserélgetni 1*10 és minden megoldva

BENEFON DELTA--------N8

(#118836) pc360 válasza bigrob (#118834) üzenetére


pc360
addikt

#118453-118454

Újonnan felejtsd el, egyik se fog téged elbírni, ott nem csak a teló lesz gyenge. Használtan 150-ért kapsz valami erős, minőségibb montit merev villával, az talán elegendő, aztán később cserélheted teleszkópos villára. Az RS XC30, ahogy a neve is jelzi, 30 mm-es becsúszószárral rendelkezik, ami 140 kilóhoz nem elég. Minimum 32-est, vagy 34-est néznék, ha terepezni is kívánnál a tárcsafék mellett, különben ugyanolyan hamar szétmarcangolnád, mint egy Suntour-t. Muszáj lesz egy 40-est ledobnod, mert ez így halál - neked is és a bringának is.

bringasisti: :F Még gépe sincs, de egy 1*10 mindent megold. Köszönjük ismét!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#118837) bigrob válasza pc360 (#118836) üzenetére


bigrob
őstag

Rajta vagyok, ezért is szeretnék nem kocsival bejárni. :)
Köszi :R

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#118838) pc360 válasza pc360 (#118836) üzenetére


pc360
addikt

Kategóriára pedig monti, 27,5 vagy 29-es kerékkel. A magasságod alapján inkább a 29-es lenne jobb. A trekking nem lenne elég neked. Lehet, hogy nem találsz merev villásat, de mindegy, mert a teló úgyis cserére szorul majd. Ami lényeges, hogy erős kazettás agyakkal legyen a gép szerelve, egy kicsit túlbiztosított, minőségi vázon.

Ideális esetben tudnál olyan agyakat használni, amikbe belemegy a hátul 10, elöl pedig 9 mm-es normál tengely. Ezek azok a méretek, amiket a gyorszáras agyakhoz tervezett vázak és villák még fogadnak, és sokat javít a merevségen. Ilyen súlyhoz hosszabb távon szükség lesz rájuk, de kerék újrafűzés szükséges a beépítésükhöz. Persze egy későbbi, rendes villa már 15 mm átütőtengelyes, amihez szintén hozzáillő agyra van szükség, ezért érdemes átgondolni majd a cserék sorrendjét.

A gumikat tudod még aszfalton jól gördülő verziókra, a nyerget pedig szélesebbre cserélni. A hajtókar legyen külső csapágyas, Hollowtech II-es. Azok már bírják a kiképzést. Ennyi hirtelen, ami eszembe jut, mint szintén nem pehelysúlyú bringapusztító.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#118839) bringasisti válasza pc360 (#118836) üzenetére


bringasisti
őstag

Nincs humor érzéked

BENEFON DELTA--------N8

(#118840) pc360 válasza bringasisti (#118839) üzenetére


pc360
addikt

Neked meg helyesírásod nincs.

Eddig 4 fölösleges hsz... Jobb lenne nem tovább szaporítani.
Már azt is bánom, hogy reagáltam. A topikgazda nyugodtan
törölheti ezeket! :K

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#118841) emiki6 válasza bringasisti (#118835) üzenetére


emiki6
veterán

Már megbocsáss, de nem tudom értelmezni amit írtál, pedig kódfejtésben nem vagyok annyira rossz (vagy mégis? :F), a megfelelő központozás sokat segítene...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#118842) Runner_fxr válasza chubby2o6 (#118814) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

6030D: Köszi! Megnézem este.
A navigációt még nem volt időm nagyon próbálgatni, kíváncsiságból rátöltöttem egy régebbi túrámat, működött, felismerte, mutatta. Hétvégén letesztelem.

trialboj: Én sem szívesen bringáznék egy gázpisztollyal, de láttam hogy működik, vannak belőle komolyak, össze sem lehet hasonlítani egy gázspray-el, ha azzal rálősz egy kutyára, biztosan meghátrál, pláne ha vegyesen töltöd, gáz és gumi lövedék. Bármilyen kutya visszavonulót fúj ha pár lövéssel megkínálod, de az tény, hogy ez bringázás közben elég macerás. A gázspray-el, meg mindenféle kutya riasztóval viszont simán lehet, hogy csak felhergeled.

flash-: Ezek közül az Ultra snc és Quatro ami tényleg jó, kényelmesebb, de ezeket érdemes felpróbálni, mert fazonra nem egyformák és a fejformák meg különbözőek. Sokszor van olyan, hogy valaki bejön az üzletbe, mutatja a telón a kinézett modellt, odaadom neki, felpróbálja, de aztán végül egy teljesen másikat választ. A Boss egyébként országútis sisak, a Quatro meg montis.

[ Szerkesztve ]

(#118843) bringasisti válasza emiki6 (#118841) üzenetére


bringasisti
őstag

Hiba volt kétségtelenül hogy nem használtam hangulat jelet. Azt akartam mondani hogy ha valaki épít egy bringát akkor meg lehet nézni az online árakat +50% de ha ezt még a boltban csináltatja még akkor +20 ezer. Nem tudom hogy megfogalmazni de 140 kilóval nem fog senki hegyre menni lejtözni járdáról leugratni. Ezért kell egy acél bringa hátul tömör menetelés tengely és 2.-2.5 dömper gumi ami biztos hogy elforog a villában. Ezt akartam leírni röviden.

BENEFON DELTA--------N8

(#118844) CaNNa3IS válasza Zsohi (#118812) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Tök jó tempót mentél.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#118845) pittlaren válasza Runner_fxr (#118842) üzenetére


pittlaren
csendes tag

A gáz riasztó-pisztoly nem igazi opció, lévén a tartása ugyan nem engedélyhez kötött, a viselése viszont igen. Magyarán: otthon kvázi megkötések nélkül birtokolhatod, de közterületen még rejtve sem viselheted, kizárólag engedély birtokában.

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#118846) ivana válasza Runner_fxr (#118842) üzenetére


ivana
Ármester

Most nem találom, de régebben láttam egy plakátot a '30-as évekből ami kifejezetten bringásoknak készült pisztolyt reklámozott kóbor kutyák ellen. :)

(#118848) emiki6 válasza bringasisti (#118843) üzenetére


emiki6
veterán

:R

local1: xd

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#118849) jjeahh


jjeahh
nagyúr

No, vettem egy ilyesmit 5 litresben, mert Lidl-ben soha nem látok olyan akksis mosó izét, meg ha ez is beválik, akkor nekem tökmindegy, hogy én pumpálom-e vagy a gép. Ki is próbáltam, nem olyan brutál a víznyomás, de simán levisz mindent, tényleg nagyon jó, sokat segít, szerintem ezzel ezután többször fogok bringát mosni :DDD . Az 5L meg untig elég az egész bringára... Amúgy ha valaki ilyent vesz, apróságokra érdemes odafigyelni, pl nem árt, ha a locsolófejet fel lehet akasztani rá, az sem, ha van rajta valami markolat, amivel lehet cipelni, meg enyémen szelep is van, amivel kiengedheten a levegőt belőle mielőtt kinyitnám. Hasaggymeg, asszem te ajánltad ezeket a kerti permetezőket, köszi!

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#118850) Ļantos válasza trialboj (#118829) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Medvespray van feltéve a vázra ha olyan helyen tekerek... bármi ellen is elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.