Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119351) Lami66 válasza Dr. Gonzο (#119349) üzenetére


Lami66
őstag

Az egy gagyi bringa volt. Az igényednek azért felet meg, mert a legolcsóbbat kerested. Van a Dekában normális bringa is de arra sajnáltál kiadni pl. 199 ezret egy Riverside 920-ra.....Legyen örömöd az új bringában és vond le a tanulságot, hogy mindíg a legolcsòbb a legdrágább.

(#119352) Dr. Gonzο válasza Lami66 (#119351) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

A Riverside 920 sem karbonvázas. Pedig azt közölték ma velem, hogy az igényeimnek csak az felelne meg. :D
Vicces volt, igazán.

(#119353) 6030D válasza Lami66 (#119351) üzenetére


6030D
Ármester

Szerintem nagyobb szopó lett volna, ha megveszi 200e-ért a Decás trekkinget, aztán rájön, hogy neki mtb kell, mert a hegyekben akar bringázni.

Hasaggymeg: én 6 millióból vennék egy Superb kombit, egy benzines BMW-t játszani a városba meg egy karbon merevfarút. ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119354) kacsyx válasza Lami66 (#119351) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Hát nem tudom... 200 ezerért tényleg nehéz találni újonnan Mavic Aksium felnis bringát, sőt valószínűleg nincs is. De ettől még nem lesz jó vétel egy bringa. Szerintem a Promax fék kapásból kuka, jót még nem hallottam róla. Ez az 1x11-es Sram rendszer sem áll nekem össze egy cross-trekkinghez, inkább dobtam volna rá egy Alivio szettet. De a legnagyobb bajom a vázzal van, esetlennek tűnik az egész.
Ennyi pénzért inkább várok egy akcióra egy nagy gyártótól vagy keresek használtan egy messze jobb bringát. Azért használtan nem olyan nehéz találni gyönyörű állapotú bringákat.
Tudom, hogy te nagyon pártolod a Decás bringákat, de én inkább nyúlok a használt piachoz. Páromnak is nézegettem náluk, de nincs egy normális, egységes bringájuk amire nyugodt szívvel rábólintanék. És akkor még kapásból vihetem is egy szervizbe ahol újra összerakják, mert a diákmunkával odatett gyerekek nem túl bizalomgerjesztőek. Szerintem, elfogadom a te véleményed is.

(#119355) Lami66 válasza Dr. Gonzο (#119352) üzenetére


Lami66
őstag

Na, legalább tudjuk, hogy a 80 ezres dekás bringa ugyanazokat az igényeket fedi le mint a 230 ezres Cube 😃

(#119356) Lami66 válasza kacsyx (#119354) üzenetére


Lami66
őstag

A látszattal ellentétben nem tartok mindent jónak amit a Decathlon árul. És elfogadom, ha valakinek másra van igénye. Akkor emelem fel a szavam, ha valamivel nem értek egyet. Én még nem csalódtam dekás cuccban, viszont jól megnézem, hogy mit veszek tőlük.

(#119357) Dr. Gonzο válasza Lami66 (#119355) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Én ezt nem írtam sehol.
De hát a dekások szerint mindegy is, mert minden villa kotyog, tehát a Cube villája is!
Ezt merték írásban válaszolni: "Az Ön által sérelmezett jelenség a hazai és nemzetközi forgalomban levő összes teleszkópnál előfordul. A "kotyogás" oka a teleszkóp becsúszószára és a villalábban elhelyezkedő teflonpersely közötti hézag megléte, mely lehetővé teszi a kenőanyag optimális mértékú felhordását, tehát a teleszkópvilla megfelelő mozgását, legyen szó akár néhány tízezer forintos, akár több ezer euro-s kerékpár alkatrészéről."
Ejtettem egy könnyet ezen sorok olvasása alatt. Így az elmúlt 1 hónap alatt átéreztem Runner minden szavát, amit a Decathlonról írt.

(#119358) Lami66 válasza Dr. Gonzο (#119357) üzenetére


Lami66
őstag

Idézem "Amúgy megfelelt volna a bringa az igényeimnek..." Ezek után vettél egy 230 ezres bringát ugyanazokhoz az igényekhez.

(#119359) Dr. Gonzο válasza Lami66 (#119358) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nem vehetek ezek után egy magasabb szintű bringát magamnak? Sarlatánságnak tartod? Vagy ez nem ferr (fair) a dekával szemben?
Tudod az a baj, hogy az olcsóságra fogják, a minimum elvárható minőség alatti szintet! Ilyen alkatrészeket forgalomba hozni sem szabadna, bármilyen olcsó is az! A magam részéről veszélyesnek tartottam már a végén az eredeti villa kotyogását. És csak egyre rosszabb lett. Ezt nem lehet az olcsóbb árszintre fogni, ezt nem szabadna árulni sem!

[ Szerkesztve ]

(#119360) atish15


atish15
aktív tag

Sziasztok. Szeretnék segítséget kérni. Szeretnék venni valami jó minőségű fényvisszaverős vagy jól látható mezt. Budapesten tudtok olyan boltot ahol széles választék van biciklis ruhákból?

(#119361) Lami66 válasza Dr. Gonzο (#119359) üzenetére


Lami66
őstag

Nézd, vettél egy dekás bringát és befürödtél vele. Szerinted ez teljesen a deka hibája, szerintem meg szimpla user error. Most vettél egy másikat, amivel remélhetőleg elégedett leszel. Használd örömmel!
Én korábban már írtam, hogy a 100 ezer alatti bringákat nem ajánlanám senkinek, mert olyan alkatrészek vannak benne amik az én elvárásaimnak nem felelnek meg. Runner írásait visszaolvastad, akkor tudod, hogy ő meg pont azt mondja ,hogy dekában 100 ezer alatti bringát érdemes megvenni.

(#119362) ivana válasza kacsyx (#119354) üzenetére


ivana
Ármester

Ez az 1x11-es Sram rendszer sem áll nekem össze egy cross-trekkinghez, inkább dobtam volna rá egy Alivio szettet Szerintem pont teljesen ok egy cross trekkingre egy ilyen rendszer. 36/42 már elég kell legyen mászni mindenhova ahol ez felmegy, cross trekkinggel meg úgyse forgatod ki a 48/11-et ami gyakori, szvsz ahhoz még outival is elég táposnak kell lenni, hogy 48-asnál nagyobb tányér kelljen. Az alivio az valami nagyon más szint, kb. 2-vel lejjebb.

(#119363) IMIIKE1998 válasza Hasaggymeg (#119350) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Közben rájöttem, hogy megviccelt a sisak. :D
Be volt szorulva a pánt, azért nem tudtam szorítani, de most már stabilabb, így a sisakot most nem kell cserélni.

Más: A 900-as btwin nadrág árában van jobb alternatíva? Van egy sima, betét nélküli nadrágom és veszek mellé és betétest is.

(#119364) Dr. Gonzο válasza Lami66 (#119361) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nem tudom nem a deka hibájának tekinteni azt, hogy veszélyes, kritikán aluli alkatrészekkel árulja a kerékpárokat! Ezt nem lehet az olcsóságra fogni! Ráadásul szinte beismeri, hogy nem tudja javítani sem. Ez lenne az én hibám?
De az sem baj, hogy másként gondoljuk, másként éljük meg ezt. Én befürödtem velük, Te elégedett vagy.
Én váltottam, Neked meg legyen ezentúl is szerencséd velük.
Felesleges egymást marnunk egy multi üzletpolitikája miatt....

(#119365) ro_bert17 válasza Dr. Gonzο (#119364) üzenetére


ro_bert17
őstag

Mi lesz a sorsa ennek a veszélyes bringának? Zúzda? Vagy elbontjátok? Vissza veszi a decathlon?
Mekkora egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#119366) Dr. Gonzο válasza ro_bert17 (#119365) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Visszavették a mai nap. Kis "rábeszéléssel" a teljes összeget fizették ki. Nem ez volt az eredeti szándékuk...
Még mielőtt valaki rám támad, nem kértem vissza sosem az árát, ők hozták ma fel a lehetőséget.

(#119367) Lami66 válasza Dr. Gonzο (#119364) üzenetére


Lami66
őstag

Persze a dekának is van benne sara. A deka olcsó bringáira egyszer azt írtam, hogy nem az, csak annak látszik A vitatott bringa crosstekkingnek látszik, de valójában nem az, mert az alkatrészei alapján alkalmatlan rá. Jól lehet vele boltba járni, eltekerni a nagymamához és hasonlók. Kb.erre elegendőek azok az alkatrészek amikből összerakták.
De azért mert egy gagyi bringával melléfogtál, még nem kell az egész Decathlont leminősíteni. Ha kérdeztél volna itt, szerintem senki nem ajánlotta volna azt a gépet. Én se.

(#119368) Hasaggymeg válasza atish15 (#119360) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

[Berguson],vagy [K2]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119369) picur10


picur10
aktív tag

Valaki el tudná nekem magyarázni borzasztóan egyszerűen, hogy mit jelent országúti kerékpárnál, hogy 5.85 méter az áttétel? (mksz, wu13 versenyre előírás)
Ennyit utat tehet meg maximum egy pedálfordulattal? Ha igen, melyik sebességet kell nézni?

Bocs a mazsola kérdésért. :B

(#119370) Jester01 válasza picur10 (#119369) üzenetére


Jester01
veterán

Én gugliztam olyat ahol oda van írva hogy ez pl. 52x19. De amúgy igen, azt jelenti.

Jester

(#119371) 6030D válasza picur10 (#119369) üzenetére


6030D
Ármester

Jó kis gyerek triatlon szabályzat. :) Mi is méregettük, de sose értettem miért jó ez.
Még megvan a kis outi. Nem kell valakinek az egyesületből? :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119372) emiki6 válasza Dr. Gonzο (#119359) üzenetére


emiki6
veterán

+1 Senkinek sem szabadna pusztán azért szart gyártania szándékosan, hogy olcsón is tudjon adni valamit. Így is hatalmas problémákat okoz a szemét és pazarlás van, legalább ne lennének olyan "termékek", amik a gyártás megkezdése előtt már hulladékok voltak...

80k a bringa? Minek tesznek bele teleszkópot? Boltbajárósnak jó, de a boltba sosem kellett teló, ahova meg kell a teló, oda meg veszélyes... :F
És nem, nem értek egyet azzal, hogy user error! Ilyet nem lenne szabad árusítani...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#119373) -=RelakS=- válasza emiki6 (#119372) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"80k a bringa? Minek tesznek bele teleszkópot?"

A 80k-s bringába nem-e lehetne pl a 4-5 évvel ezelőtti csúcs termékeket, azok technológiáját belerakni? Akkoriban úgyis megszedték magukat, kifizették a mérnököt, most is vannak jobb csúcs termékek drágáért, és az ócó bringa sem lenne rossz.
Gondolom legalábbis, hogy az anyagár és a gyártási költség nem indokolja a jó minőségű bringák magas árát, inkább az, hogy meló van mögötte.

----

Amúgy tök jó, hogy nézem, hogy tegnap mit össze dumáltok itt, én meg "Az oldal nem elérhető" üzenetet kellett, hogy nézzem, mert egy router lement alfába...
Pedig töltöttem volna még fel lámpa képeket ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119375) Mezga Aladár válasza pc360 (#119323) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

THX

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#119376) Hasaggymeg válasza emiki6 (#119372) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Sajnos a piac diktál,vagyis amíg van kereslet lesz kínálat is.Fogyasztói társadalom hazug lózungja,hogy annak akinek x:4el a jövedelme ugyanúgy megkap6 mindent amit az akinek x a jövedelme.Ezt 2 módon lehet,egyik az eladósodás,másik meg a csak ugyanolyannak látszó termék,elérhető áron.Teleszkóp,tárcsa fék,vagy okos telefon,tábla gép stb. mind elérhető mindenki számára...a 2 fentebb említett módon. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119377) ZolkoW válasza emiki6 (#119372) üzenetére


ZolkoW
őstag

de hol van a határ, ami még nem sz*r? mindenkinek máshol... ez ilyen öngerjesztő dolog, ahol a tömegek és a darabszámok, meg a (vélt?) igények gerjesztik a változást.. ha a tömeg azt hiszi, hogy neki kell a teleszkóp a boltbajárósba, akkor lesznek olcsón teleszkópos vackok, mert drágán ugye nem veszik meg, de azok sz*rok is lesznek. Én tartom, hogy a fenti esetben nem volt szó veszélyes alkatrészről, egyszerűen csak a vevő elvárásai nem találkoztak a realitással. A legtöbben (legalábbis innen, talán) tudják, hogy 80 ezresért nem lesz benne értékelhető teleszkóp. Van, aki ezt átverésként éli meg, de akkor is minden alkatrészt többe kerül jó minőségben legyártani, pontosabb tűrésekkel, jobb anyagból, nem gondolnám, hogy azért vannak gagyi alkatrészek a piacon, mert a gyártó gonosz.

Egyébként egy ilyen van a kosaramban, ha lesz rá zseton, rendelem : [link] :D

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#119378) Hasaggymeg válasza Dr. Gonzο (#119364) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az mindenképp dicséretes,hogy visszakaptad pénzed,hidd el pár neves szakbolt kevésbé lett volna rugalmas.Amúgy hulladékközeli kategória,legalábbis ami a felszereltséget illeti,legtöbb kérékpáros boltban fellelhető,mindenki lenyúl az utolsó forintért,ez felől ne legyen kétséged,kiszolgálva így a többnyire tudatlan és kerékpárra pl.százezret sosem költő vásárlókat is.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119379) emiki6 válasza -=RelakS=- (#119373) üzenetére


emiki6
veterán

Szép lenne, de az a baj...
Van ugye a csúcstermék, ami kifejezetten jó, az előállítási költségnél jóval többe kerül, mert a kutatásfejlesztést meg kell fizetni. Ha ez megtérül és kifut, akkor hülyék lesznek továbbárulni olcsó, mert nem lenne akkora különbség az olcsó és drága teló minősége között, ezért terveznek egy hulladékot, tömeggyártják, eladják és szánakozva közlik, hogy bocs, de ennyi pénzért mit vársz?
Nem tudom mennyire van kartellkedés a piacon, de feltételezem okkal nincs olcsón jó és új, vagy nagyon ritka... (mer ha lenne olcsón jó, csak azt árulná a deka, nem? Vagy neki sem érné meg mert csökkenne a drága bringák eladása, mert occóér is van használható?)

ZolkoW: Nyilván nem úgy veszélyes, de attól még gondolom hulladék. És tudom, a hulladék is használható, meg afrikában örülnének ha náluk ez lenne a hulladék... Én csak azt mondom ne áruljanak olyat, ami adott pénzből nem tekinthető jónak.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#119380) Dr. Gonzο válasza Hasaggymeg (#119378) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Azóta Lami66 kollégával privátban is megbeszéltük a dolgot, nincs gond. (Én láma voltam, a Decathlon meg hozza a szokásos multi üzletpolitikát)
Egyébként nem voltak ám annyira rugalmasak, mint amennyire a végeredmény mutatja. Kellet ezért varázsszavakat használni. De ennyire már tényleg nem szeretném a szennyest teregetni. (Amúgy full hülyére veszik a vásárlót)
Tanultam az esetből, nem véletlenül lett egy Cube Attention az utód.

(#119381) StLui válasza Hasaggymeg (#119378) üzenetére


StLui
veterán

Megnézted a felszereltségét annak a bringának amit most választott végül 230-ért vagy mennyiért, na az a másik döbbenet :F ?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119382) Because válasza StLui (#119381) üzenetére


Because
őstag

jó vagy rossz értelemben? mert ez szupernek mondható a mostani piacon

(#119383) Peterhappy válasza 6030D (#119255) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én alapvetően aszfaltbetyár vagyok (abból is az óvatos duhaj edition), de szerintem egy könnyebb terepezést mind én, mind a bringám kibírna még. Ha lesz valami a börzsönyi kiruccanásból, szívesen csatlakoznék.

(#119384) 6030D válasza Peterhappy (#119383) üzenetére


6030D
Ármester

Egyelőre nincs sok jelentkező, de a Börzsöny az nem éppen a könnyű terep. :B Bár az NHH kövesút végül is az, csak a vége húzós. Pénteken kiderül lesz-e valami a dologból, az időjárást is talán jobban meg tudják jósolni egy nappal előbb.
Addig is szóljon, akit érdekel. StLui, Runner, egy jó kis Csóványos - Diósjenő singel track? :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119385) bringasisti


bringasisti
őstag

Megkérdezném hogy izotóniás ítókát ki használ melyiket és hol kell venni

BENEFON DELTA--------N8

(#119386) StLui válasza 6030D (#119384) üzenetére


StLui
veterán

Én csak azért lapítok, mert gyerek igényeit veszem most elsősorban figyelembe, nagyon örülők, hogy megszerette a bringázást. Pont ezen a hétvégén szabadok leszünk, és mehetnénk egy utolsó kinti bringázásra. Kis Kárpátok, Rózsahegy, Kalnica, esetleg Semmering. De szar lesz az idő, és nem jönne más, így nem fűlik a fogam hozzá. Viszont fiam nagyon rákattant Jancsi hegy-re, Hárs hegyre, szerintem most is oda akar menni, persze közben fogasozás, nem úgy mint első alkalommal.

Because: :Y Nekem ez tipikusan az a kategória ami helyett vennék inkább valamit 100-ért, vagy keresnék valami sokkal jobbat.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119388) 6030D válasza bringasisti (#119385) üzenetére


6030D
Ármester

Én ezt, de szerintem csak szörp.
Ez is jó, de nem szeretem, mert szerintem nem oldódik teljesen és érzem, hogy ropog a fogam alatt, meg az íze se jön be annyira. Feleségem szokta inni.
Hétköznapi tekerésre én csak BCAA-t viszek teli kulacsba, ha meg hosszúra megyek, vagy versenyre, akkor csinálok magamnak gumibogyó szörpöt a második kulacsba. Abba van minden, amit szeretnék.

Ja, téli izó: méz, só, fél citrom, víz. Nyáron is jó, csak "édes".

StLui: akkor mászni még nem szeret, mi? :D Pedig tudok neki mutatni vigyorgós helyeket. NHH-ra feljöttök busszal. :DD

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119389) bringasisti válasza 6030D (#119388) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#119390) Dr. Gonzο válasza #05304832 (#119387) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Neem... egyáltalán nem. ;)
Bíztam abban a szerkezetben, nem kellett volna. Magamat neveztem emiatt lámának.

[ Szerkesztve ]

(#119391) StLui válasza 6030D (#119388) üzenetére


StLui
veterán

Csóványosra felmászott simán, és amikor felhoztam, hogy az én Focus-omat szeretné, vagy egy e-mtb-okat (amit anyja is használhatna, gondoltam én, a több szintes túrákhoz, nem lennénk a Duna parthoz, meg hasonló sík terepekhez kötve) Szóval határozottan elutasította az e-mtb-ot, azt mondta mászni akar saját erőből. Csak most újdonság a bikeparkozás.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119392) Napfénysüti válasza bringasisti (#119385) üzenetére

Most épp ilyet szoktam ha hosszabbat megyek: [link]
Bár szerintem az epresnek elég borzasztó az íze (szeretem az epret).

Més que un club!

(#119393) Peterhappy válasza 6030D (#119384) üzenetére


Peterhappy
őstag

Óóóó, terep, kövesút, eső, lesz itt minden, ami kell. Szóval sok kötszerrel készüljek? :D
A montimmal anno bármire felmásztam, most egy cross trekkingem van, hát... Szépvölgybe másztam fel a múltkor (aszfalt), az már nagyon szenvedős-lassított felvételes volt. Hűvösvölgyre vagyok kalibrálva (a villanyos végállomásig), az üzembiztosan megy, de onnan tovább mászva felfelé a Hidegkúti úton már szokott a szemem guvadni rendesen :)
NHH mennyire meredek, melyikhez áll inkább közel?

(#119394) robee19 válasza StLui (#119381) üzenetére


robee19
tag

Ha jól emlékszem az attentionnak már nem rossz a felszereltsége, én is szemezgettem vele. 3x10 sebesség, Xt hátsó váltó Deore első, integrált hajtás, Rock Shox rugós teló (utóbbi azt hiszem boltonként és évjáratonként változott). Ami alulméretezett az az Altus fékrendszer.

Ebben az árban talán a Kellys Thorx 30 ami kicsivel szimpatikusabb nekem.

[ Szerkesztve ]

(#119395) emiki6 válasza Napfénysüti (#119392) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem minden olyan termék, ami "eper ízű", de epret sosem látott borzalmas ízű, szóval ez nem olyan meglepő. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#119396) bringasisti válasza Napfénysüti (#119392) üzenetére


bringasisti
őstag

Kezd szimpatikus lenni mert a doki most javasolta a kálium nátrium bevitelt.

BENEFON DELTA--------N8

(#119397) Hasaggymeg válasza StLui (#119381) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Most már meg...és hát ennyi egy ilyen kerékpár.Ezek az alkatrészek már bőven a vállalható kategória.

(#119386) StLui...fogasozást tiltsd meg,tekerjen felfele,aztán meglátod hamar lekattan a Jancsi hegyről. ;]

6030D...Feleségem szokta inni....te edzel,ő meg iszik? ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119398) Tomi_Sci válasza StLui (#119381) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

:W

230-ért ez nagyon jó felszereltség, a fékek cseréje után kiváló kezdő mtb.

Nyilván vegyen Reba-t meg kilós karbon vázat nem? :U

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#119399) 6030D válasza Peterhappy (#119393) üzenetére


6030D
Ármester

Nem tudom, nem értek a budai hegyekhez. Egyszer voltam Runnerékkal, másztunk, vártunk, száguldoztunk, másztunk, vártunk, száguldoztunk. Azt se tudom merre, meg mi volt a neve. :DDD
Egyébként ez az út, csak itt lefelé megy. [link]

Hasaggymeg: crossfitt + kettlebell edzésre. ;)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119400) bigrob


bigrob
őstag

Hali!
Pesten merre van olyan bringa bolt ahol lehet nyerget venni, de ha mégsem jó vissza lehet vinni?
4 vagy 15 kerület fele plisz pont ha van egyáltalán.. :D

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.