Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69951) vg válasza csb82 (#69949) üzenetére


vg
addikt

Ha megvenné a 2021 szeptember után gyártott lg c1, vagy g1 tv-t, amiben nem megy a 4k valami hiba folytán, neki jó lenne az is... :DDD hátműködikjóazúgy

(#69952) Madoc válasza .LnB (#69943) üzenetére


Madoc
veterán

Megcsinálok egy versenysorozatot és mikor végzek nem teljesítettként mutatja. Ugyanez van nemegyszer egyéni versennyel is. Az összegyűjtött pontjaim minden nap nulláról indulnak, kell vagy 3-4 indítás mire magára talál és emlékszik az addig összegyűjtöttre (vagy nem). Én azt nem értem miért nem lehet megérteni hogy ha én ezt akarom játszani és szar akkor hiába van ott kismillió másik verseny. Nem kell megmondani a másiknak hogy mit csináljon ahelyett amit csinálmi akarna. Teccikérteni?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#69953) persil válasza Döglött Róka (#69941) üzenetére


persil
nagyúr

Pacsi, egyetertunk. :D

Igy legalabb ertheto, amit az ember ir, nem ugy, mint a tizenot hiba/szo tipusu hsz-ek. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69954) .LnB válasza Madoc (#69952) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az pech. Én első naptól kezdve játszok (NZ időzóna szerint). Megnyertem minden versenyt, megcsináltam minden alap feladatot. Most tegnap minden egyes versenynél megcsináltam a bónusz elismeréseket is, ami vagy tiszta rivális idő volt, plusz volt ahol egy adott autóval kellett nyerni. Ez több száz verseny összesen. De egyszer sem volt ilyen bugom amit te leírsz. Sőt, igazából amit online játszottam, nekem azzal sem volt gond.
Szóval mivel nálam nincs akkora baj, ezért sem látom annyira borúsan a képet mint ti. És ezért nem értek egyet a nagy sírással.

Én nem akarom senkinek sem megmondani, hogy mivel játsszon. Csak belegondolok, hogy erőltetitek az online-t, úgy, hogy tudjátok, hogy esetleges a működése. Aztán panaszkodtok. Akkor talán nem lenne logikusabb elengedni egy ideig? Vagy ma is mész, megpróbálod, nem megy, majd leírod, hogy na megint nem jó?! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69955) .LnB válasza csb82 (#69949) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor kérd vissza a pénzedet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69956) Bep válasza .LnB (#69943) üzenetére


Bep
senior tag

Nálam a játszótér is használhatatlan. Láthatatlan játékos fertőz meg, stb. De nem gond, csak rá próbáltam, heti kocsik enélkül is megvannak. :)

(#69957) Phoen|x válasza pzstm (#69938) üzenetére


Phoen|x
őstag

Én egy aqua shift-et vettem, de ez is tetszik. :B

Go Gunners!

(#69958) .LnB válasza Bep (#69956) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múlthéten, és a héten is lenyomtam. Nálam minden okés volt szerencsére.
Az mondjuk megzavart, hogy CTF-ben megcserélték a kezdő pozíciókat. A támadó csapat már nem a zászlónál kezd. Azt furcsálltam, ennyi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69959) Bep válasza .LnB (#69958) üzenetére


Bep
senior tag

Nem folyamatosan, hanem krúzolsz a menetben egyszercsak fertőzés, stb. Aztán pár másodpercig látható lesz. De pl. ezért buktuk az első fordulót, mert 2 ellenfél volt az 5-ből látható. Ilyenkor kilépek, mert nincs értelme, a többi meg szívjon még jobban létszámhiányban.

(#69960) Madoc válasza .LnB (#69954) üzenetére


Madoc
veterán

Egyszer kérdeztem rá asszem szombaton hogy másnak is rossz-e!? Erre jött egy csomó válasz hogy igen. Erre írod amit írsz. Egyszer kommenteltem erről a játékról.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#69961) .LnB válasza Madoc (#69960) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor kezdjük ott, hogy te vetted magadra, amit én általánosságban írtam. Nem én írtam neked, hanem te nekem. Ez nem úgy kezdődött, hogy neked címeztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69962) Madoc válasza .LnB (#69961) üzenetére


Madoc
veterán

Magamra vettem mivel érintett vagyok és megszólítva éreztem magam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#69963) pzstm


pzstm
titán

megérkezet a konzolvilágtól a 20 éves évfordulós kontroller.

Elsőre nagyon durván minőséginek érzem, erősen ajánlom :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#69964) i@lex


i@lex
őstag

Az FH5 legfontosabb és szerintem legjobb része, maga a sima online versenyzés tökéletesen működik. Kb. olyan 50 órám van az online-ban, és zseni.

Végre nincs benne bobozás, 300-al fékezés a kanyarban, mert ha odacsapod jön is a lassítás bünti. Persze páran reflexből próbálkoznak, aztán gyorsan rájönnek, hogy nem jó cucc 30-40 mp-el kikapni. Külön tetszik, hogy az elején mindenki ghostban van, hogy ne dodzsem legyen az elején, illetve, ha Józsika elrontja előtted, rögtön ghotsba megy át, hogy ne te bűnhődj, azért mert ő keresztbe állt előtted a kanyarban.
Szóval végre az okos, tudatos versenyzést támogatja, nem az agyatlan bobozást... milyen meglepő, hogy elég sűrűn nyerek, és top 3 alatt is ritkán végzek.

Ez a része nagyon élvezetes, én csak ezt nyomom kb. Zseni.

[ Szerkesztve ]

(#69965) .LnB válasza Madoc (#69962) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát sajnálom..
Én megértelek egyébként, csak mint írtam, nálam nincs ennyi, és ekkora gond. Ezért látom más szemmel a történéseket. Pech, mást nem tudok írni erre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69966) .LnB válasza i@lex (#69964) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a bobozás, nem dodzsemezés akar inkább lenni?! :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69967) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

BF2042: [link] Ez kajak így van a játékban?! Erős vicc.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69968) i@lex válasza .LnB (#69966) üzenetére


i@lex
őstag

Az eleje dodzsem, a kanyarokban bobozás volt a korábbi részekben.

(#69969) .LnB válasza i@lex (#69968) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként amit leírsz, az a FH4-ben is így volt. A büntetés, ghost kezdés, ghost bünti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69970) i@lex válasza .LnB (#69969) üzenetére


i@lex
őstag

Az FH3 után elengedtem a multit, óriási csalódás volt ez a mentalitás a játékosoktól, a 4 multijára rá se néztem.

(#69971) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Hát nemsokáig tartott a boldogság. Szóval most az Xbox bevan dugva a soundbarba az meg összevan kötve a tv-vel. Így tegnap ment egy kis ideig minden, Dolby appban néztem a tesztvideókat nagyon szuper volt Atmos is meg Vision is. Aztán indítom a Forzát és nagy fekete vonalak villognak a tv felén kitakarva a játékot, mintha rossz lenne a kábel. Természetesen kipróbáltam másik kábellel nem azzal van gond. Tv újraindít Xbox is minden is de ugyan úgy csinálja. Utána átdugtam az Xboxot a tv-n egy másik HDMI-be hogy a csati hibát kiszűrjem de megint csinálja. Ha optikán megy a jel a soundbarba ezzel a HDMI-t kiiktatom szintén csinálja. Aztán pár újraindítás és működik megint hibátlanul. Teljesen random ahogy előjön a hiba. Szóval szerintetek hol lehet a hiba? :W

[ Szerkesztve ]

(#69972) l.skywalker válasza csb82 (#69949) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hány olyan telefonom volt, amiben volt egy funkció nem működött és hiába erőlködtem a gyártó egy idő után azt javasolta, hogy szarjam le, mert ennek már sanyi.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69973) i@lex válasza i@lex (#69964) üzenetére


i@lex
őstag

Ha egy tippet megengedtek, ha online versenyeket is akartok nyomni.

Crossplayt kikapcsolni, az eliminátorból azonnal eltűntek a speed glitches játszótársak, persze a játékmód atombugos ettől még, illetve a sima versenyekben sem láttam azóta “csodákat”.

Kelletek nekünk a pc-sek, mint egy falat kenyér... :U

(#69974) bandi0000 válasza .LnB (#69967) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem kell azért rögtön kiakadni, majd javítják, gondolom nem gondoltak erre, hogy ez így működni fog, csak a játékosok meg elég kreatívak :D

Xbox One: bandymnc

(#69975) AMD Power válasza i@lex (#69970) üzenetére


AMD Power
titán

Én egy FH-al sem játszottam multiban. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#69976) Bep válasza i@lex (#69973) üzenetére


Bep
senior tag

A crossplayt hol kapcsoltad ki?

(#69977) i@lex válasza Bep (#69976) üzenetére


i@lex
őstag

(#69978) Bep válasza i@lex (#69977) üzenetére


Bep
senior tag

Jah, a játékra gondoltam. :)

(#69979) MakkMarc


MakkMarc
csendes tag

Battlefield 2042 nagyon jó lett! Még a bétában sem volt ennyi hiba. :C
A legviccesebb, mikor a távolabbi emberek falkában csúsznak a pályán, de az autó mellett ülő squad is adja.

(#69980) dunc válasza pzstm (#69938) üzenetére


dunc
nagyúr

:R imádom a limited gamepadokat!

(#69981) dunc válasza krx21 (#69940) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#69982) i@lex válasza Bep (#69978) üzenetére


i@lex
őstag

Ott nincs.

(#69983) Madoc válasza i@lex (#69977) üzenetére


Madoc
veterán

Ez érdekes mivel pc-n is az xbox live-ot használók tudnak játszani nem?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#69984) predakon


predakon
őstag

Az összes sima series konktrollernek ilyen igénytelen módon kattog a D-PADje? Series S-hez kapott kontrollert használok és nem hittem el először, hogy ez ennyire gagyi. A régi 360as kontroller ravasza és dpadje is teljesen halk volt :(

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#69985) dunc válasza predakon (#69984) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem csak a sima, hanem az összes. Nekem se tetszik a D pad, ezt tuti változtatni fogják!

[ Szerkesztve ]

(#69986) 30z.Samu válasza i@lex (#69964) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na, lehet vetek rá egy pillantást, bár az AI-k ellen van, hogy én is dodgem-ezek. :D

Sic Parvis Magna

(#69987) frankdelgado válasza pzstm (#69963) üzenetére


frankdelgado
őstag

Alza csak szerdán küldi....de hát így jár, aki haragszik a konzolvilágra :DDD

(#69988) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Games with Gold

Utolsó nap a szákolásra:

(katt a képre a store linkért)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69989) frankdelgado válasza predakon (#69984) üzenetére


frankdelgado
őstag

Van a fórumon több tag, akinek tökéletes a géphez kapott kontrollere. Az enyém momentán bazári. Aztán vettem egy red kamuflage editiont, az egy fokkal jobb ugyan, de a d pad ugyanolyan vacak, de a gyereknek jó, mert színes. Mondjuk én One-s korszakban is mindíg vettem valami speciált, mert nem szerettem a gyárit.

(#69990) Bad Pritt válasza predakon (#69984) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Series S fehér kontrollere nekem is kattogósabb volt, most a Series X feketéje és a külön vett kék-fehér-fekete sokkal halkabbak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69991) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Számítunk valami meglepire a 20. évfordulós stream alatt? :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#69992) elder troll válasza persil (#69860) üzenetére


elder troll
senior tag

Miert ne "szabadna"...?

ÁSZF: III/10
Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
...a jóérzést zavaró, agresszív, kötekedő, hangulatkeltő, sértő, vulgáris, személyeskedő tartalom.

A másik: ha látsz egy tolókocsist az utcán, akkor odamész rugdosni, hogy az 'nyádé nem mászó' ki a székből?
Mert szerintem semmiben sem tér el, ha egy mentálisan tolókocsissal teszed ezt.

Sokadik: emlékezz králytek-re, pontosan azt a folyamatot látom, csak még nagyon az elején vagyunk.
Nem kell "rajongani" érte, és akkor elkerülhető ez a folyamat.

(#69993) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#69991) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, ha este már Halo Infinite multiznánk. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69994) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Csak várnak...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69995) Steve1207 válasza Zoleee83 (#69991) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem most indíthatják majd a BF-et is. Jó pár 360-as játék kapott patch-et amúgy valamiért az elmúlt napokban (Gears-ek, Obli, Fable), remélem arról is lesz infó, hogy miért. De várnék egy újabb adag boost-os játékot is, mert fél éve hallgatnak. (Meg az említett Halo ugye).

.

(#69996) .LnB válasza Zoleee83 (#69991) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

20 ingyen autós kupont kérnék a Forza Horizon 5-be. Köszi. Más momentán úgy sem érdekel. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69997) l.skywalker válasza Steve1207 (#69995) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, már esnek be az árak 2-3 napja a store-ban:
Recent price changes or price errors in the Xbox Store | Xbox-Now

Van/Lesz 1-2 egész jó árú akció.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69998) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Így pár óra játék után egyet kell értenem azokkal , akik az idei COD-ot a BF elé teszik . Jelen állapotában a BF egy vicc . Ha nem Brazíliából vettem volna valszeg refundoltatnám . Még 18000-et sem ér ez a rakat xar. Erősen béta állapotban van még ez a játék . Ha nem lenne benne a Portal és a régi BF-es pályák akkor gyakorlatilag zeró értéke lenne . A COD nem akar sokat nyújtani , de azt a keveset legalább stabilan es kiforrottan teszi .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69999) Steve1207 válasza l.skywalker (#69997) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezt írtad múltkor, de ez valami Bandai volt főleg meg mellé pár bedobva, ahogy szokták. Jaja, nem rossz árak összességében. Igazán eltolhatnák jövőre, most annyira nem akarok vásárolni :D

.

(#70000) frankdelgado válasza l.skywalker (#69997) üzenetére


frankdelgado
őstag

Játékárak annyira nem izgatnak, de egy jó leárazás series s re, meg a headsetekre már megemelné a pulzusomat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.