Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70501) beyruth82 válasza Asbee (#70488) üzenetére


beyruth82
veterán

Konzolvilagnál még 1 hét sincsen.Pár nap alatt megérkezik.Legalábbis tegnapig még így volt.

[ Szerkesztve ]

(#70502) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

gondoltam ránézek egy kicsit a Halora...kinyitottam a rankedet (10x15min), két btb és 2 labdázás lement. playtime:4óra :D veszélyes

Life, Uh, Finds A Way

(#70503) l.skywalker válasza hombre[EU] (#70502) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És én 1 napja ezt tolom, pedig nem szeretem az aréna FPS-eket :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70504) hombre[EU] válasza l.skywalker (#70503) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem rossz, remélem a forge mihamarabb belekerül és egy rendes filter/szerver keresō

a battlepassnek viszont nem látom értelmét. 1szintet léptem ennyi idō alatt és kb 80-90nél láttam olyan cuccokat,ami pénzt ér :DDD és ahogy néztem a legtöbben rankedben ugyanott tartanak (lvl2-3) pedig valószínū több idejük van benne

Life, Uh, Finds A Way

(#70505) Wesder válasza hombre[EU] (#70504) üzenetére


Wesder
félisten

Forge majd júniusra/júliusra lesz kész.
Co-Op meg màrcius/április.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70506) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#70504) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rohadt lassan lehet haladni a bp-vel, ezt én se értem teljesen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70507) l.skywalker válasza hombre[EU] (#70504) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem csak a challange-k adnak XP-t? Legalábbis sima győzelem után ha nem teljesítettem egy challange-t sem akkor nem kaptam semmi progress-t.

Persze hozzá kell tenni, hogy májusig tart a szezon :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70508) l.skywalker válasza Wesder (#70505) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Első Season után lesz kész, az május.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70509) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

POPe - Destiny

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70510) l.skywalker válasza ρσгτσ (#70509) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos ez sem kerül forgalomba :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70511) ρσгτσ válasza l.skywalker (#70510) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Persze, POPe. Viszont rendelhető, nem túl olcsón.

Na meg ez amúgy is polcra való darab, játszani szerintem nem nagyon lehet vele. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70512) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#70506) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk annyira nem is érdekel, meg nem baj ha nem csinálnak belōle karácsonyfát egybōl az elején (mert szerintem doomguytól a skyrim sisakig késōbb minden lesz). csak ránéztem mégis mi van benne és azt láttam,hogy rengeteg idō után kapsz egy rakás semmit :D

(#70507) l.skywalker azt nem is figyeltem, akkor az felejtôs. nekem ne mondják meg mit csináljak :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#70513) l.skywalker válasza hombre[EU] (#70512) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Élményt... :D És ha jó vagy akkor pár filtert a szemeid közé :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70514) Bad Pritt válasza l.skywalker (#70507) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De, csak a challenge-ek. Viszont a bp utána is elérhető lesz, nem? Legalábbis pár hete ez volt a nagy hír, hogy ha megvetted, bármikor folytathatod.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70515) Phoen|x válasza ρσгτσ (#70509) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát ez aztán nem egy hétköznapi darab. :Y

Go Gunners!

(#70516) AssAssynn válasza frankdelgado (#70349) üzenetére


AssAssynn
őstag

"Külön jól esett, hogy Phil az én elemfedelemet is aláírta, nem csak a rajongókét."

Ezen szakadok. XDDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#70517) l.skywalker válasza Bad Pritt (#70514) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen a szezont befejezheted bármikor, akkor is ha lejárt már.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70518) Bad Pritt válasza l.skywalker (#70517) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor easy, ez csak azoknak szar, akik teljesítménykényszerből játszanak. :D
Meg kéne kérdezni oricot, ő már Carter ruhában nyomul, az meg asszem 20-as szintnél kapható. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70519) l.skywalker válasza Bad Pritt (#70518) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van Prémium Battle Pass Bundle. Az rögtön ad 25 szintet 😆

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70520) Bad Pritt válasza l.skywalker (#70519) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valahol sejtettem, hogy nem játékkal lett meg. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70521) oriic válasza Bad Pritt (#70520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Live-Die-Respawn

(#70522) Scholes9 válasza 30z.Samu (#70477) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem meg nagyon simán a Demon’s Souls. Tudom tavalyi cím, de én idén azzal töltöttem a legtöbb/legjobb játékidőt :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#70523) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

PC-n játszanék ezzel a felhős izével, vettem Game Pass Ultimate-et is. A Forza Horizon 5-re azt mondja, alap kiadás, de ha megvenném mondjuk a Premium Add-Ons Bundlet, az elérhető lenne, vagy így ezzel a megoldással mindenképp csak a játék alap verziójával tudok játszani?
(Az FH4 megvan még akkorról amikor volt konzolom, talán az Ultimate, de itt annak is csak az alap kiadását írja, szóval én az utóbbira tippelnék.)

(#70524) arewan válasza SH4D0W2011 (#70523) üzenetére


arewan
kezdő

Szia.
Várj meg vele más választ is, de nálam simán leszedte a Cloud FH4-hez a szigetes DLC-t, ami külön vásárlós GPU-val is. Most plusz tartalmat szinte nem is ad még a játékhoz, nem hinném hogy gond lenne.
Vásárlás előtt viszont nézd meg, hogy számodra jól működik-e a cloud, én nem sok játékot találtam, ami kiváltható vele teljesen, felbontást, fps-t és latencyt tekintve. (Dirt 5 viszont pl hibátlan)

Ha más nem, refundolni mindig lehet. :DDD

Egyébként ha bírná a gép, inkább natívan azon futtasd, GPU-val járnak a PC változatok is.

(#70525) negyven2 válasza SH4D0W2011 (#70523) üzenetére


negyven2
veterán

Igen, működni fognak a DLC-k is!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#70526) csumpa93 válasza negyven2 (#70525) üzenetére


csumpa93
tag

Szoasztok!

segítséget kérnék abban, hogy szeretnék egy vezeték nélküli fülest ami jó PS5-höz és XSX-hez és a legolcsóbb fajta :DD :DD

(#70527) batai15


batai15
félisten

Halo Infinity multit hogy lehet indítani ? Bármelyik módba megyek bele inaktív a play gomb .

(#70528) beyruth82 válasza batai15 (#70527) üzenetére


beyruth82
veterán

Settingsre rámész és y-ra nyomsz.Ott be kell jelölni az angol nyelvi csomag letöltését.Én is megszívtam ezzel tegnap, de itt írták kollégák a megoldast.Emiatt nem tudtam tegnap kipróbálni én sem.Nekem most tölti le, aztán csapathatom, hátha én is nagy multiplayerré válok :C

(#70529) batai15 válasza beyruth82 (#70528) üzenetére


batai15
félisten

Eleve van felirat ennek mi az értelme? Köszi egyébként :R

(#70530) Mephike


Mephike
senior tag

Saját véleményem az a Halo multi részéről, hogy ez így ebben a formában nagyon kevés. Tisztán látszik, hogy ezt a mostani határidőt tartaniuk kellett már (20 éves a játék) és gyakorlatilag kaptunk egy stabil buildet, minimális tartalommal.
Az első szezon májusig fog tartani? Na ne röhögtessetek már... fél évig? Értem én, hogy master chef egy nagyágyú, de könyörgöm, csak őt nézni ebben a játékban azért eléggé fájdalmas.
Kevés a pálya, a játékmódok nekem elmennek, de ugye már 15-20 éve is megvoltak ezek. Sajnos a kevés pálya többsége nagyon élettelen, jellegtelen.
Ha jól emlékszem 2019 már a játék 500 millió dollárba fájt az MS-nek, és azóta csak telt az idő és egyszer vissza is kellett hívni a játékot. Ez ennyi pénzt ért?
Ha ezt egy kisebb csapat rakja le első játékaként nekünk, akkor azt mondom, hogy egy tisztességes munka, de ezt rengetegen fejlesztették, stabil anyagi háttérrel, és ez lett belőle...
Nem vagyok egy nagy autózós játékos, de a Forza fényéveket ver erre a Halora.

(#70531) Bazsi1987 válasza Mephike (#70530) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Kinek mi, halo lesz nekem az elkövetkező évek multis címe, mindig is halo rajongó voltam és sose fogom elfejteni azokat estéket haverokkal hogy 2 tv 2 xbox 360 8 ember és ment hajnalig a játék :B nekem ez a rész vissza hozta ezt amiért szeretem a halot és ahogy játszok vele eszembe jut hogy miért utáltam meg a codokat apex stb multis címeket és még se megyek oda fröcsögni ;)

[ Szerkesztve ]

(#70532) persil válasza ρσгτσ (#70511) üzenetére


persil
nagyúr

Nem rendelheto.

Beszeltem a sraccal, ide be is irtam. Nem adhat ki olyat, ami jatekokhoz, vagy brandhez kotodik es nincs meg a licensz.

Pedig artol fuggetlen megvennem, nekem baromira tetszik.
Bar tenyleg nem egy jatszos darabnak tunik... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70533) krx21 válasza Bazsi1987 (#70531) üzenetére


krx21
nagyúr

Miért ez a Halo rajongók fórumja? Csak egy véleményt olvastál… :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70534) .LnB válasza Bazsi1987 (#70531) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen alapon a GTA Remaster Collection is egy kitűnő kiadás, mert régen milyen jók voltak azok a játékok, amikor megjelentek. Aztán mégse.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70535) batai15 válasza Mephike (#70530) üzenetére


batai15
félisten

Nem jó ezt olvasni :O bf2142 csalódás után reméltem hogy hátha majd ezzel el leszek de ezek szerint ez sem lesz hosszútávú . :W
Wz meg már nagyon felb@sz

(#70536) Moby válasza Mephike (#70530) üzenetére


Moby
addikt

Absz egyetértek. Rohadtul kínos az egész. A világ pénzéből lerakni egy ekkora...SEMMIT. Őrület. Én nagyon bírom mostanában Philt, nagyon jó húzásai vannak, de a játékokhoz sajnos hóthülye. Ezt a 343 bagázst rég világgá kellett volna zavarni, nem azon csipogni, hogy hát nem lettek kész időre. Tényleg ez a legnagyobb baj, hogy nem lettek kész időre? Ezzel? :DDD Úristen.

(#70537) krx21 válasza Moby (#70536) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem ránézésre olyannak tűnik, mint egy régi játék remaster verziója…
Nem pedig egy nextgen húzó cím. Valahogy hiányzik a grafika stílusa, hangulata, olyan műanyag az egész. Mondjuk nekem az összes Halo címnél volt ilyen érzésem. Persze ki fogom majd próbálni, de nem várok megváltást…

(#70538) Döglött Róka válasza Mephike (#70530) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Reggel 7kor mar meglett a legbutabb fanyalgas ma.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70539) NoOne1976 válasza krx21 (#70537) üzenetére


NoOne1976
őstag

Sohase mondták, hogy ez nextgen húzócím lesz. Igencsak prevgenre készült.

Moby:
Én nem hinném, hogy Phil tök hülye a játékokhoz. De nem kifelé kell olyat kommunikálni, hogy ez xar lett. Házon belül kell tisztázni és dönteni a következményekről/jövőről.
Mégis kit érdekelne az a Halo, amiről azt olvassa, hogy a kiadó kirúgta a fejlesztőket, mert olyan gyenge lett a játék.

[ Szerkesztve ]

(#70540) ρσгτσ válasza persil (#70532) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Múltkor még az volt, hogy amennyiben a kontrollerre nem teszi rá a játék/cég logóját, illetve a grafika nem csak kizárólag egy játékhoz köthető, akkor eladható. Sőt, egy csomó kontrollert adott így el.

Szerintem ennél a példánnynál elsősorban arról van szó, hogy a "3D dizájn" baromira nem tartós rajta. Bármi is legyen az oka, ez a dizájn simán eladható lenne valamelyik sárkányos játékkal/filmmel kapcsolatba hozva. De még az Alien 4 -et is bele lehetne magyarázni azzal a világos színű űrlény/humanoid hibriddel. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70541) persil válasza ρσгτσ (#70540) üzenetére


persil
nagyúr

Sajna erre a konkret darabra mondta, hogy nem arulhatjak a fenti okok miatt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70542) bulikavagyok válasza batai15 (#70535) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"...ezek szerint ez sem lesz hosszútávú" - miért, mert ő ezt írta?! :U Szerintem nagyon ígéretes a Halo, és nem mellékesen nincs olyan érzése az embernek, h egy beta (alpha?) builddel játszik. Idén megvettem a CoD-ot és a BF-et is, egyelőre mindkettő súrolja játszhatatlan kategória határait.

[ Szerkesztve ]

(#70543) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Késik az új Saints Row. Február 25. helyett augusztus 23.

[link]

Live-Die-Respawn

(#70544) ρσгτσ válasza persil (#70541) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az sajnálatos, viszont itt a lehetőség, hogy csináljon egy hasonló, de konkrét játékhoz nem köthető dizájnt.

Én bevállalnék egyet kizárólag polcra helyezve.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70545) homerhamm válasza oriic (#70543) üzenetére


homerhamm
addikt

A miiiiii?? Pedig vártam ezt a címet. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70546) lastmohican2 válasza .LnB (#70534) üzenetére


lastmohican2
tag

Én jól elvagyok a San Andreassal. Anno rengeteget játszottam vele/velük PC-n, főleg a VC-vel. Sok tekintetben elmarad a mai igényeknek, "követelményeknek", de régi emlékeket hoz vissza, s megvan a hangulata. Teljes áron én sem húznám be, viszont amint lesz kb. féláron, meg fogom venni.

(#70547) l.skywalker válasza batai15 (#70535) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Előbb próbáld ki, nem vagyunk egyformák. Nekem pl. tetszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70548) oriic válasza homerhamm (#70545) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura amúgy, mert fél év késés azért nem kevés.

Live-Die-Respawn

(#70549) Döglött Róka válasza batai15 (#70535) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem kell ra hallgatni.
A jatek jo, a gunplay jo. Tartalom lesz, a fenti szakertok meg szeretnek nagyot fikazni ezzel is mutatva hogy kurvara ertenek hozza:)

Probald ki es kiderul, nem?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70550) Mephike válasza Döglött Róka (#70538) üzenetére


Mephike
senior tag

Sajnálom ha így érzel... de kérlek cáfolj meg. Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.