Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70051) Steve1207 válasza Zoleee83 (#70033) üzenetére


Steve1207
veterán

Jó, azért tedd hozzá, hogy 30 óránál nincs több cakpak az összes Forza szériában FM-el együttvéve, mind mumus volt :DDD Szerintem ezekkel az 5 órás játékidőkkel szériánként még be se indul, de ki se ismeri az ember a lehetőségeket.

20 éves kontrollerekről jöhetnének beszámolók srácok! Videók már vannak fent yt-on is persze, engem az a gumírozott rész érdekelne, hogy mennyire tűnik tartósnak.

.

(#70052) hackeeeee válasza l.skywalker (#70047) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A bethesda miatt ez várható lépés volt.

Véleményem szubjektív...

(#70053) Zoleee83 válasza Steve1207 (#70051) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze, igaz.
Mondom ez az én kattanásom, hogy nem köt le csak ideig-óráig, ellenben a cselekmény mesélésekkel, ahol a történet miatt képes vagyok egész nap is kockulni ha úgy alakul. Tökéletes példa nálam a Death Stranding 198 órával. :)
Mondjuk most nem is bánom mert sok minden van amit még játszanék, egyedüli beszerzések még idénre a Mafia Def, és a Far Cry 6, ezeket szabi alatt jó lenne tolni.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70054) Voy15 válasza l.skywalker (#70047) üzenetére


Voy15
tag

"When everybody plays, we all win."
:DDD

(#70055) parandroid válasza Zoleee83 (#70053) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, de én személy szerint kb 5x annyi időt töltöttem csak az FH4-gyel, mint te a Death Strandinggel, és ez csak az egyik rész. ;) Előtte is volt 3, és akkor ott vannak a Motorsportok is. FM7-ben nettó 5 napom van, és egy percet nem multiztam. Pedig az semmi másról nem szól, csak körözgetsz körbe-körbe egy zárt pályán.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70056) l.skywalker válasza hackeeeee (#70052) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem volt olyan egyértelmű, de mivel ez annyira későn lesz így szerződés már biztos nem köti a kezüket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70057) Zoleee83 válasza parandroid (#70055) üzenetére


Zoleee83
addikt

Most az 5-öt azért hagytam abba, mert engem is elért ez a server hiba, bármilyen versenyt csináltam az elmúlt 3 napban, nem írta be eredménynek. Csak nem akartam már reggel még olajat önteni a topicra. :D Adok még neki esélyt, tényleg semmi ez a pár óra amit játszottam vele.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70058) Wesder válasza Voy15 (#70054) üzenetére


Wesder
félisten

Ott a teló mindenki zsebében szóval a lehetőség adott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70059) hackeeeee válasza l.skywalker (#70056) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor úgy mondom, h ez után várható volt, h végül valami nagyobb cím pc/xbox exkluzív lesz.

Véleményem szubjektív...

(#70060) urbi73 válasza bandi0000 (#69974) üzenetére


urbi73
senior tag

Ja egy ilyen légpárnás xart alig lehet kilőni ,ez már magában is vicc .

-

(#70061) Zoleee83 válasza l.skywalker (#70056) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én várok valami nagy dobást mára, aztán majd jól nem történik semmi! :D
Pl. Wolf 3 trailer / Doom trailer / Gears trailer - mondom bármi.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70062) hombre[EU] válasza l.skywalker (#70047) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ES6? azt még meg is kell élni :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#70063) Wesder válasza Zoleee83 (#70061) üzenetére


Wesder
félisten

De màr 2 hete is mondtàk hogy ne vàrjunk semmit. Nem lesznek új jàtékbejelentések. Majd a TGA-n esetleg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70064) ρσгτσ válasza Wesder (#70063) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem Game Pass bekerülések témája lesz az egyik fő csapás. Például. MK11(?).

+ új BC címek, Halo, esetleg lesz betekintés az új OS felületre (bár ez talán inkább később), új szoftver funkciókra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70065) rdt89


rdt89
addikt

oriic a Tesco most gondolt rád :R

3190ft :C

(#70066) ρσгτσ válasza rdt89 (#70065) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én autós pólót szeretnék, amire az van írva, hogy: RAJTA!

Bár valószínű csináltatni kellene.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70067) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

XboxEra nevű fanoldal könyvet ad ki a 20 éves Xbox születésnapra:
XboxEra | Celebrating 20 Years of Xbox - YouTube

Globális terjesztéssel :K

Szerk.: van már oldala is:
Celebrating Twenty Years of Xbox - XboxEra - megjelenés novermber 22.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70068) l.skywalker válasza rdt89 (#70065) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Tesco-s főszakácsnak kék lesz a sisakja? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70069) hackeeeee válasza l.skywalker (#70067) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez tök jó. :) Egy darabka történelem.

Véleményem szubjektív...

(#70070) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

És akkor a mai napra kívánkozik, hogy:

Boldog 20. Születésnapot Halo

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70071) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Kontroller téma:
Nekem volt fehér, most van fekete, kék, piros és tökre egyforma az összes minősége. Csak a színűk más.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#70072) rdt89 válasza ρσгτσ (#70066) üzenetére


rdt89
addikt

Xbox felsőkből vannak új kollekciók, de azok 8ezer ft, kicsit drága, higy én reklámozzam őket. :DD

70067 I. skywalkwer:
Úgy néz ki :DD

(#70073) l.skywalker válasza hackeeeee (#70069) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És ma 8 éves a PS4 :P :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70075) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox boss Phil Spencer laments Halo Infinite delay • Eurogamer.net

"Nem tetszik, ahogyan csináltuk. Nem tetszik, hogy megmutattuk a játékot, és arról beszéltünk, hogy a konzolok megjelenésekor fog megjelenni. Aztán egy hónapon belül el is toltuk. Előbb kellett volna tudnunk, és őszintének kellett volna lennünk magunkkal. Nem megtévesztés volt, hanem inkább... remény. És nem hiszem, hogy a remény jó fejlesztési stratégia."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70076) l.skywalker válasza AssAssynn (#70071) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A gépek mellé mindig fekete/fehér jár (kivéve ha valami speciális kiadású a gép maga), az önállóan kapható kontrollerek az utóbbi időben már inkább csak színesek. Nem is tudom, hogy lehet-e sima fehéret vagy feketét kapni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70077) AssAssynn válasza l.skywalker (#70076) üzenetére


AssAssynn
őstag

Lehet sima feketét, fehéret is kapni külön, persze.
Különben azért hoztam ezt elő, mert korábban írta valaki, hogy vajon minden kontrollernek ilyen kattogósak-e a gombjai. Erre a válasz, hogy igen.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#70078) oriic válasza rdt89 (#70065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aztaa....Holnap irány Tesco! :D :R

Live-Die-Respawn

(#70080) l.skywalker válasza AssAssynn (#70077) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, az enyémek nem kattognak. Ahogy a gyerekek játszanak itthon vele, nem mernek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70081) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Oddworld: Soulstorm's improved Enhanced Edition due later this month • Eurogamer.net

Megjelenés Xbox-on: November 30.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70082) 3L1T3 válasza l.skywalker (#70075) üzenetére


3L1T3
addikt

A legjobb dolog ami az XBOX branddel történt az ez az ember volt. Ha ő nem gondolja úgy, hogy van még ebben és nem győzi meg a CEO-t akkor most nincs miről beszélni. Hajrá!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#70083) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Halo Fan-oknak:
Mega Construx Halo Building Blocks Play Sets for Ages 8+: Amazon.de: Toys & Games

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70084) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ma az egész Internet erről szól:
How Xbox changed the games industry | GamesIndustry.biz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70085) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

LoL. Nem is tudtam, hogy ezek a csúnya Adidas cipőkben ilyen dolgok vannak:
Achievement Unlocked #Xbox20

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70086) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#70082) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk nyakig benne volt a One bukásában, az elzavart stúdiókban...szóval volt mit helyrehozni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#70087) Steve1207 válasza l.skywalker (#70085) üzenetére


Steve1207
veterán

A promo képeken ennél azért szebb volt. Szerk.: a gombkiosztás fűző viszont ötletes :D

[ Szerkesztve ]

.

(#70088) l.skywalker válasza hombre[EU] (#70086) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mondjuk el tudom képzelni, hogy miután Ballmer, majd Marc Whitten is léptek azért maradhatott ő a fiaskók ellenére, mert ő volt az, aki már korábban is más irányt szorgalmazott. Különben Nadella nem meglévő embert nevezett volna ki...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70089) l.skywalker válasza Steve1207 (#70087) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mondjuk nem tudom mekkora achievement egy cipőt levenni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70090) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Hm. Ez csak egy API, de lehet, hogy Game Pass Ultimate tulajoknak elérhető lesz a Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle?

Xbox-Now on Twitter: "(GP) Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle https://t.co/eZHU8jsmxh is now available in #XboxGamePass #Xbox #XboxNow #XboxNowNew" / Twitter

És ezek is felkerültek erre a listára:
• Phoenix Point
• Wasteland 3 Colorado Collection
• Children of Morta: Complete Edition
• Back 4 Blood: Ultiamte Edition
• Back 4 Blood: Deluxe Edition
• Conan Exiles: Complete Edition
• theHunter: Call of the Wild - 2022 Edition
• ManEater: Apex Edition
• Train Sim World 2: Rush Hour Deluxe Edition
• Marvel's Avengers Endgame Edition
• Dead by Daylight: Ultimate Edition
• Minecraft Dungeons Ultimate Edition
• Minecraft Dungeons Ultimate DLC Bundle
• Microsoft Flight Simulator - Deluxe Edition
• Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition
• Frostpunk Complete Collection
• GreedFall - Gold Edition
• SCARLET NEXUS Deluxe Edition
• Worms Rumble - Digital Deluxe Edition
• The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood
• The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood CE
... és folyamatosan frissül

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70091) Bad Pritt válasza l.skywalker (#70090) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az hagyján, de a Wasteland 3 teljes pakk is elérhető lesz, ha ez igaz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70092) Norb79 válasza Bad Pritt (#70091) üzenetére


Norb79
őstag

Haverral már megvettük, az egyik dlc kész is, a másodikba éppen csak belekezdtünk.

(#70093) Bad Pritt válasza Norb79 (#70092) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jók? Nekem is most van tervben, ha végzek a Halo Wars 2-vel, akkor kezdődhet majd a Halo Infinite kampány és utána Wasteland 3 dlc-k lennének terítéken, Karácsonykor nincs is jobb progi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70094) l.skywalker válasza l.skywalker (#70090) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Folyt:
• SnowRunner - Premium Edition
• Power Rangers: Battle for the Grid Super Edition
• Conan Exiles - Savage Edition
• Conan Exiles - Isle of Siptah Edition
• MLB The Show 21 Xbox Series X|S Standard Edition
• MLB The Show 21 Digital Deluxe Edition - Current and Next Gen Bundle
• MLB The Show 21 Xbox One Standard Edition
• MLB The Show 21 Jackie Robinson Edition - Current and Next Gen Bundle

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70095) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A new teaser for the Halo TV Series has appeared on Facebook ads early The show is set to release in 2022 on Paramount+

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70096) Voy15 válasza l.skywalker (#70090) üzenetére


Voy15
tag

Tegnapelőtt vettem meg a FH5 Premium addon bundle-t, szóval szinte biztos, hogy ez a lista valid. :DDD

(#70097) l.skywalker válasza Voy15 (#70096) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meglátjuk, lehet simán az is, hogy valami API hiba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70098) Voy15 válasza l.skywalker (#70097) üzenetére


Voy15
tag

Mondjuk engem érdekelne, hogy a srác, honnan rántja le ezeket az infokat.
Nemhiszem, hogy van erre publikus API, gyanítom, hogy scraperekkel csinálja.

(#70099) l.skywalker válasza Voy15 (#70098) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Srác? Egy komplett csapat csinálja azt az oldalt. Amúgy van publikus API (vagy valami hasonló megoldás), minden árfigyelő oldal ezt használja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70100) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Szülinapi hajó skinek Sea of Thieves-ben [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.