Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69851) Wesder válasza 30z.Samu (#69841) üzenetére


Wesder
félisten

Ha csak az Elite 3 fogja megkapni az újítàsokat, akkor inkàbb dugják fel maguknak jó mélyre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69853) Steve1207 válasza icemad (#69846) üzenetére


Steve1207
veterán

Ők mondták, nem én :D Itt viszont azért nem olyan hatalmas fejlesztésről van szó és azóta változott a hozzáállásuk is bőven.
Szerintem is baromi jó dolog volt a kinect és még így is lett volna benne lehetőség. Olyan szinten viszont kapufa, hogy nekik erőforrás kell egy ilyenhez, közben a konzolvásárlók nagyrésze meg egy alap multi lövöldével elvan, mert "jóvanazagyereknek" vagy 1-2 stílus kivételével lusták megmozdulni, ha játékról van szó.
Ha meg nem a MS fejleszt játékot akkor inkább a még egy rókabőr a régi szériáról nagyobb bevételt hoz jelleg megy a többi fejlesztő részéről is javarészt sajnos.

.

(#69854) DonDennis


DonDennis
senior tag

Amúgy így 1 hét FH5 után azért csalódás a játék. Van már vagy 300 autóm, jelenleg 19 millió pénzem, és az összes ház megvan. Messze nincs kijátszva a játék de igazából már csak tuningolgatok és megyek A-ból B-be, semmi nem motivál a játékot illetően.

Tudom a mai felgyorsult világunkban mindenkinek azonnal kell minden és ezt az igényt akarják a játéklefejlesztők is kielégíteni, de nekem pl. sokkal szimpatikusabb a régi Most Wanted stílus mikor akár több versenyt is kellett nyerni, nem, hogy a kocsit megvedd hanem, hogy mondjuk a kipufogó tunningot megtudd csinálni. Itt a FH5-be kettőt pislantok és már hyper sport autókkal megyek, szerintem ez vicc - az meg, hogy 4 nap alatt megvettem a legdrágább házat már röhej szint. Ja és kb. max 28 órám van a játékba.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#69855) Zoleee83 válasza DonDennis (#69854) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pont ez a bajom nekem is.
Mennyivel jobb lenne, ha nem hányná tele a játék a térképet az első 10 percben ikonokkal, hanem ahogy haladsz úgy oldaná fel ezeket. Átláthatóbb lenne, meg motiváló is..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#69856) nincsnév007


nincsnév007
őstag

azt hogy tudom beállítani, hogy a füllhalgatón csak a party hangját halljam, és játékot meg a hangszórókon?

(#69857) 30z.Samu válasza nincsnév007 (#69856) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vedd le a menüben a hangerejét. Vagy akkor a TV-n is leveszi?

Sic Parvis Magna

(#69858) Bep válasza DonDennis (#69854) üzenetére


Bep
senior tag

Igen, így van. Valahogy az FH4 tartalmasabbnak tűnt. Sőt érdekes, hogy nekem az FH4 térképe is nagyobbnak érződik. Most végeztem az összes 3 csillagozós feladattal és a többsége arról szól, ha 3 csillagra akarod, hogy toronyirányba beállsz és gáz midenen keresztül. Az összeset csak le akartam tudni, annyira semmit mondóak voltak.

#69855
FH4-ben így volt, hogy ahogy egyre többet csináltál meg, úgy oldott fel egyre többet az adott típusból. Ráadásul itt pár óra után az összes nagy futamot fel tudod oldani.

[ Szerkesztve ]

(#69859) hombre[EU] válasza DonDennis (#69854) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azt a feelinget a régi (ps1) granturismo nagyon jól átadta. egy lepukkant használt celica-val kezdted és az elsō több versenybōl álló bajnokság után kb. annyi casht dobott,hogy a gumikat tudtad lecserélni újra :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#69861) persil válasza nincsnév007 (#69856) üzenetére


persil
nagyúr

Bal oldali tarcsa, amennyiben az ms wireless headset-et hasznalod.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69862) Helmoras válasza hombre[EU] (#69779) üzenetére


Helmoras
őstag

Félrértés ne essék, simán a google dobta be, csak eléggé érdekes tesztjei voltak itt a topicban a kollegának és valaki javasolta blogoljon inkább hát tessék. Évek óta ezt a tendenciát látom a játékoknál, hogy egyre több a lehúzott bőr, kevés ujdonság. Stb, szóval van benne igazság amit mondtok, de nekem speciel a játék egy kikapcsolódás, ha valamiben örömömet lelem játszom vele ha nem hát nem, de arra nem szánok egy percet se hogy ezen morogjak, ha helyette játszhatok is olyannal ami tetszik... Nekem tetszik a forza es az uj from softver jatek is...

A masik, hogy rengeteg ember egyfajta onigazolaskent mindent dicser amiert penzt ad, hisz a sajat kudarcanak reklamozasa lenne ha bevallana hogy nem tetszik, de van a masik oldal is akinek aztan semmi sem tud eleg jo lenni....

(#69863) Döglött Róka válasza Bep (#69858) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Igen, így van. Valahogy az FH4 tartalmasabbnak tűnt."

Hogy mi? Mi bajod van?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69864) Bep válasza Döglött Róka (#69863) üzenetére


Bep
senior tag

Valami bajod lehet neked van.

(#69865) Döglött Róka válasza Bep (#69864) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem en irok hulyesegeket :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69866) vonSux


vonSux
őstag

Az utóbbi három komment bámulatos udvariasságról és egymás iránti tiszteletről tesz tanúbizonyságot :D

(#69867) Döglött Róka válasza vonSux (#69866) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Eltartott kisujjal irtam pedig :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69869) Wesder válasza Bep (#69858) üzenetére


Wesder
félisten

Az 5 egy hete se jelent meg, a 4 meg most múlt 3 éves. Persze hogy tartalmasabbnak érződik. Amikor a 4 indult kb ennyi tartalom volt abban is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69870) nincsnév007 válasza 30z.Samu (#69857) üzenetére


nincsnév007
őstag

Minden elhalkul amint bedugom a fülhallgatót. Ps-en úgy volt hogy az összes hangot küldje a fülesre vagy csak a csevegési hangot. ilyesmi kéne xboxra is:D

(#69871) Döglött Róka válasza Bep (#69868) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jaj ne!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69872) AMD Power válasza DonDennis (#69854) üzenetére


AMD Power
titán

Én személy szerint se a FH3-, se a 4-el nem játszottam többet kb 30 óránál/game.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#69873) Bep válasza Wesder (#69869) üzenetére


Bep
senior tag

Lehet.
Illetve az is benne van szerintem, hogy az online része szenved. Egy Forzathlont sikerült eddig megcsinálni, mind a 3 szintet (2-3-n többen még nem voltunk). PvE mielőtt indulna a futam lekapcsol a szerver, de, ha sikerül is a PvE-n is max 2-3-n vagyunk, de ott tudunk nyerni.
Amúgy problémám nincs vele, nyomom most rendesen. Próbálom "fullozni".

(#69874) parandroid válasza nrg.960 (#69849) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Annak a profilnak, amin megvettétek a játékot, állítsátok be a konzolt home konzolnak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69875) 30z.Samu válasza nincsnév007 (#69870) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azért írtam, mert -nem tudom Te mit használsz- amikor bedugom a controller-be a fülest, attól még a TV-n van hang ugyanúgy.

Sic Parvis Magna

(#69876) homerhamm


homerhamm
addikt

Mikor kezdődik a holnapi show?

Már megtaláltam 19:00.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#69877) Wesder válasza homerhamm (#69876) üzenetére


Wesder
félisten

Holnap ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69878) Madoc


Madoc
veterán

Forza horizon 5 csak engem tisztel meg hogy napok óta elérhetetlen a szerver? Másnál nemigen olvastam itt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#69879) dunc válasza Madoc (#69878) üzenetére


dunc
nagyúr

Másnál is üszkös.

(#69880) parandroid válasza Madoc (#69878) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy bughalmaz az egész. Van ami megy, van, ami nem, van, ami néha megy, néha nem, de főleg nemigen működik benne semmi rendeltetésszerűen. CP77 szint, ahogy kiadták, legalábbis bugügyileg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69881) 3L1T3 válasza parandroid (#69880) üzenetére


3L1T3
addikt

Mi nem az?

- BF2042
- CoD Vanguard
- FH5

szokjatok meg ez lesz most mar. Annyira komplexek a jatekok leves az ido. Ezt hozta az AAA

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#69882) viperabácsi válasza Madoc (#69878) üzenetére


viperabácsi
addikt

Engem is random kidobál

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#69883) Helmoras válasza Madoc (#69878) üzenetére


Helmoras
őstag

Nalam nincs vele semmi gond... Lehet en valami mákostészta vagyok :))

(#69884) sting2 válasza hombre[EU] (#69859) üzenetére


sting2
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy a GT7 nagyobbat fog menni mint a GTS, de az FM8 sem lesz olyan
" langyoska" mint a 7. rész volt..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#69885) NemMo válasza icemad (#69842) üzenetére


NemMo
őstag

Köszi szépen, de időközben megvettem. Még csak a tutorial szigeten vagyok, de ez eddig klasszikus ubi openworld. El fogok lövöldözni ezzel is

(#69886) nincsnév007 válasza 30z.Samu (#69875) üzenetére


nincsnév007
őstag

na majd akkor megnézem jobban.

(#69887) parandroid válasza 3L1T3 (#69881) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Juhú! \o/

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69888) parandroid válasza Helmoras (#69883) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, mesélj, te mire jutottál a heti playlisttel? ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69889) Döglött Róka válasza sting2 (#69884) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem meg az lesz, mint minden eddigi franchise uj reszenel. Mindenki varja a csodat, majd meglepodik hogy csak egy uj reszt kapott, telefanyalogjak a forumokat hogy jaj jo lett de tobbet vartam.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69890) Wesder válasza parandroid (#69888) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem eddig a showcase-en kívül mindent megadott. Mondjuk nem dràgàk a heti autók. A DmC az 15k credit, az Aston Martin meg 350k.
Fogtam megvettem mindkettőt. DmC-ből vagy 15-öt adtam el 100k+ àron.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69891) 3L1T3 válasza parandroid (#69887) üzenetére


3L1T3
addikt

Szánalmas :(

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#69892) sting2 válasza Döglött Róka (#69889) üzenetére


sting2
addikt

A GT felszállóágban van egy ideje és a nem rég beindított hype is nagyon magabiztos, összeszedett, hiteles, nem akar mindenkinek tetszeni hangvételű.
Az FM meg pont túl van a " biztonsági játékon " - legalább is nagyon remélem (most az FH5 van éppen ennek kezdetén).
Szóval, innen csak felfelé..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#69893) Döglött Róka válasza sting2 (#69892) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem errol beszeltem, de mindegy.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69894) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Volt itt linkelve egy FH5 autó, xbox festéssel. Az melyik autóra érhető el?

(#69895) Wesder válasza NoOne1976 (#69894) üzenetére


Wesder
félisten

Ha jól tudom a kezdő Supra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69896) sting2 válasza Döglött Róka (#69893) üzenetére


sting2
addikt

Persze, mindig lesznek elégedetlen playerek.
Tudom mire utaltál, ezt vittem tovább , egyfajta " üzenésképpen " a majdani fanyalgóknak, hogy ez most nem az a szitu, itt most mindkét rész nagyobbat akar gurítani és nem csak a szokásos következő rész - lőpor mennyiséggel.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#69897) l.skywalker válasza 3L1T3 (#69891) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na majd az AAAA :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69898) parandroid válasza 3L1T3 (#69891) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A vicc az, hogy ezzel együtt is élvezem a játékot. Apró bosszúságok, el tudom engedni. Legalábbis amíg van remény, hogy javítják. Azt azért hozzátenném, hogy a Horizon 4 sem volt teljesen bugmentes, és 100%-os, az utolsó pillanataiban sem (most sem az). Mégis közel 1000 órám van benne (na jó, valami 830, vagy mennyi), és egy pillanatát sem bántam meg, amit azzal töltöttem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69899) 3L1T3 válasza parandroid (#69898) üzenetére


3L1T3
addikt

Persze, én is így vagyok ezzel. Az a baj az emberek felejtik, hogy SOHA nem voltam bugmentes, vagy 100%-ig tökéletes játékok. Egyszerűen csak odáig jutottunk, hogy annyival komplexebb minden játék, hogy szembe tűnőbbek a hibák is.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#69900) Moby válasza 3L1T3 (#69899) üzenetére


Moby
addikt

De ebben a BF-ben most mi olyan komplex a korábbiakhoz képest, amihez ANNYIT kellett fejleszteni, hogy el lehet nézni ezeket?
Igen, nagyon komplex egy AAA új IP-t letenni. De az ennedik rókabőröket patikamérlegen kimért fejllesztésekkel? Ne má...és akkor olyan dolgok bugzanak a legtöbb helyen, amik ráadásul nem is új dolgok.
Ugyanezt az FH5-nél is fel lehet tenni. Oké, a helyszín letérképézese nagy meló lehetett, de azzal aztán pont nincs semmi baj.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.