Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) Wesder válasza oriic (#69645) üzenetére


Wesder
félisten

Szegény BF meg CoD. Eddig Chief hagyta őket jàtszani, de most visszatér. :DDD Kivàncsi leszek hogy tényleg van e még akkora név, hogy a multija megàlljon, úgy hogy most bedobjàk a BF meg CoD közé.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69652) Wesder


Wesder
félisten

Forza Horizon 5 RT Mod Digital Foundry

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69653) pzstm válasza Wesder (#69651) üzenetére


pzstm
titán

ráadásul free lesz a multi only ugye?

(bár én örültem volna inkább ha a single jön hamarabb :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#69654) Wesder válasza pzstm (#69653) üzenetére


Wesder
félisten

Teljesen free + battlepass.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69655) Wesder


Wesder
félisten

Gucci Xbox Series X
Csak 10k $.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69656) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, kipróbáltam egy store-ból vett játékot, kb 5-7 óra ment bele, lehet refundolni vhogy?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#69657) F_Peter válasza Döglött Róka (#69650) üzenetére


F_Peter
őstag

+Persil

Köszönöm, akkor a 3 lesz.
Dlc-k ajànlottak?

(#69658) Wesder válasza prokxy (#69656) üzenetére


Wesder
félisten

5-7 óra után már sajnos nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69659) Steve1207 válasza prokxy (#69656) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem a kérdés, hogy mikor vetted. Az angol chates ügyfélszolgálat elég korrekt bármikor, ha csak a ma-tegnap vetted mindenképp írj rájuk, hogy pár órát játszottál (konkrét idő nélkül), miért nem jött be blabla a vagy mi miatt nem tetszik és lehetséges-e még a refund. Nekem nagyon gördülékenyen ment, igaz én el se indítottam anno és egyből jeleztem. Max ajánlj fel több lehetőséget, aztán látod mennyire hajlanak rá (ha nem, akkor akár közben egy alternatív játékot, hasonló (az alatti) összegben, hátha cserélik). Lehetőleg minél hamarabb szerintem, bár én már alapból elvetném, ha 1-2 óránál több került bele. Egy próbát megérhet.

.

(#69660) Bazsi1987 válasza oriic (#69645) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Elő tudom tölteni akár már most is? Hátha igaz a pletyka. Ha meglépik hatalmas húzás lenne mert a cod még is is lett de a bf az csapni való lett, és már a szeptemberi változatot is felőlem kiadhatták volna full játszható élvezetes volt :C

[ Szerkesztve ]

(#69661) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez a FH5 zseni egy game, annyira be tud szippantani a hangulat, hogy hihetetlen. :D Alapvetően lehet, hogy fél óra múlva meguntam volna a kocsikázást, meg a versenyzést, de a feeling miatt toltam vagy két órát este. :D

Sic Parvis Magna

(#69662) rdt89 válasza 30z.Samu (#69661) üzenetére


rdt89
addikt

Én 100 óránál járok és ebből 30-at szerintem csak céltalanul bojongtam benne :C

(#69663) 30z.Samu válasza rdt89 (#69662) üzenetére


30z.Samu
félisten

100 óra? Már most? Irigyellek, hogy ennyi szabadidőd van. :D

Sic Parvis Magna

(#69664) hombre[EU] válasza F_Peter (#69657) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha megkedveled akkor igen :) de az alapban is van 40-50ó/karakter...a dlc-k további 10-20, vagy még több a nehézségi szint miatt
szerintem elég lesz, max behúzod a seasonpasst valami kulcsos oldalról apróért

Life, Uh, Finds A Way

(#69665) zzola válasza 30z.Samu (#69663) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#69666) rdt89 válasza 30z.Samu (#69663) üzenetére


rdt89
addikt

Egész évben erre a játékra vártam ,csináltam neki kényszer szabadidőt :D :R

(#69667) 30z.Samu válasza rdt89 (#69666) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megérte rá várni, az egyszer biztos. A FH4-et úgy töröltem a gépről, mint a sicc. :D

Sic Parvis Magna

(#69668) persil


persil
nagyúr

Ez az elden ring valami parades. Olyan igenyesseggel, mugonddal van megalkotva, hogy nem csak megelem a kalapom, hanem szet is ragom. Meg mindenki maset is. Mondjuk kulon vicces, ha osszehasonlitom egy egy eves cyberpunk-kal a minusz 3 honapos elden ring-et...

Eddig is ez az egy cim erdekelt iden/jovore, a destiny witch queen mellett, de most mar tenyleg azt mondom, hogy ha csak egy jatekot vehetek meg 2022-ben, akkor is az elden ring lesz az.
A nagynevu open world fejlesztok meg nyugodtan kopogjanak be a from-hoz, megkerdezni, hogy hogy lehet "bevasarlolista kipipalgatas" nelkul megtolteni tartalommal egy nyilt vagot. Ugye, mikor az otvenedik outpostot, tower, checkpoint-ot tisztitod, meg a ketszazadik pajzsot, zaszlot, serleget gyujtod ossze... Itt nem checkbox-ok vannak, ami agyverzesig idegesit, amig nem pipalod ki es a jatek tuzzel-vassal hajt, hogy "meglegyen a 100%", hanem egyenesen torekszik ra, hogy ne talald meg.

Mindegy, nem lehet ragozni, egyszeruen tokeletes. Ami eddig jo volt a from jatekokban, abbol keszult most egy mestermu.

A gta "definitive" csomagot meg egesz egyszeruen nem tudom, hogy mertek kiadni... Tegyuk mar melle a mafia definitive-et. :D Szanalmas, huzzak le a rolot. Off-ba is teszem, mert tobb szot nem erdemel az egesz. Szegyellje magat a rockstar.

Szrk.: Aki szerint nem jo az elden, az teved, es menjen vissza sims-ezni. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69669) T.Peter válasza 30z.Samu (#69667) üzenetére


T.Peter
őstag

Nalam pont forditva tortent. Szamomra az fh4 terkepe sokkal szerethetobb.

(#69670) 30z.Samu válasza T.Peter (#69669) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva kicsit én is féltem attól, hogy milyen lesz Mexikó, de az eredmény több, mint kellemes csalódás. Nagyon tetszik, nagyon hangulatos. Kíváncsi leszek milyen Mexikó télen. :D

Sic Parvis Magna

(#69671) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt esetleg megvette valaki?

Fura, hogy a deluxe edition 24 ezer ft, így meg megvan 9.000-ből.. Úgy, h mellette van a DLC, és benne van az alapjáték is.

Véleményem szubjektív...

(#69672) persil válasza hackeeeee (#69671) üzenetére


persil
nagyúr

Gyakran vannak ilyen akciok, ennek csak siman orulni kell, aztan csengetni kifele a bigmoney-t. :)

Bar, amig marauder van a jatekban, addig en mar tobbet egesz egyszeruen nem vagyok vele hajlando jatszani. A vege fele hagytam ebbe, de ilyen borzaszto designbeli dontest meg eletemben nem lattam. Nem nehez, nem erdekes, nem komplex, hanem szimplan csak rossz az az ellenfel.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69673) hackeeeee válasza persil (#69672) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehehe.. hát jah. :) - igaz ez a pc-s változat, de megtaláltam boxon is a store-ban.

Csak, ugye PC-n megvan a year one, de nem játszottam végig, és végig kéne, meg hát akkor már az achi-k is.

Nekem bejött, én sokat beletoltam, de lehet megint újra kellene kezdeni. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#69674) l.skywalker válasza oriic (#69645) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Frissült a listing :DDD [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69675) oriic válasza l.skywalker (#69674) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam, valami csak történik azért majd. :D Ha nem, marad BF. Ma reggel kikapcsoltam crossplay-t, és mintha jobb lenne minden.

Live-Die-Respawn

(#69676) HunChris válasza 30z.Samu (#69667) üzenetére


HunChris
senior tag

(#69677) 30z.Samu válasza HunChris (#69676) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha van benne téli kép, meg se nézem, legyen meglepi. :D

Sic Parvis Magna

(#69678) szimszonos válasza consono (#69346) üzenetére


szimszonos
őstag

Én is Series S-en tolom és 1080p-ben 60fps performance mód vagy 1440p/30fps quality mód.A gyereknél full hd tv van ezért a performance módban tolom,mikor átviszem a 4k tévére ott meg quality módban.Series S-en nem tudsz 1080p/30 fps játszani ha csak nem full hd tévén quality módban nyomod de annak nem sok értelme van ha ugyanazon a felbontáson tudsz 60fps-sel is játszani.

[ Szerkesztve ]

(#69679) rdt89 válasza 30z.Samu (#69667) üzenetére


rdt89
addikt

Imádom az FH 4-et, de már nagyon untam, így én is letöröltem egyből, ahogy erre rátettem a kis függő mancsom :DD

(#69680) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Koshiro munkája.
Forza Horizon 5

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69681) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#69680) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bitang! :C

(#69679) rdt89 válasz: Kedden ahogy kiléptem a játékból, első dolgom az volt, hogy FH4 delete. :D

Sic Parvis Magna

(#69682) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Felkerült a Store-ban az FC6 első DLC epizódja, az Insanity. [link]

Megjelenés: november 16.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69683) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez az Elden Ring valami bitang jónak tűnik számomra is.

Go Gunners!

(#69684) urbi73 válasza l.skywalker (#69682) üzenetére


urbi73
senior tag

Ez fizetős lesz ? Vagy jár az alapjátékhoz.......

-

(#69685) pzstm


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#69686) oriic válasza urbi73 (#69684) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fizetős. Vagy Season Pass-t veszed, vagy a DLC-t külön.

Live-Die-Respawn

(#69687) krx21 válasza l.skywalker (#69682) üzenetére


krx21
nagyúr

Na erre kiváncsi leszek. Bár az alap játékba se tettem bele túl sok órát még…

(#69688) Fox Mulder válasza oriic (#69675) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Hogy kapcsoltad ki? Nekem nem engedi a kapcsolót off-ra tenni.

(#69689) oriic válasza Fox Mulder (#69688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játékban nem lehet, írja is.

Xbox Settingsben kell:

Beállítások-Adatvédelem és online biztonság-Az Xbox adatvédelmi beállításai-Részletek megtekintése és testreszabás-Kommunikáció és többrésztvevős játék

Itt a második:

Hálózatok közötti játékhoz csatlakozhatsz. - LETILTÁS

________________________________________

Achievement vadászoknak érdemes megemlítenem, hogy a One és Series X/S kiadások külön acsikkal rendelkeznek. :) Megnéztem One verziót és meccs után elkezdte feldobni azokat az achievementeket (vagyis azok One verzióját), amiket megkaptam már korábban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#69690) Steve1207 válasza T.Peter (#69669) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem is. Tegnap toltam pár órát így kezdésnek, szép, meg jobb, meg fejlődött persze. Hangulat is ott van, ha a FH4 80% akkor ez a 100%, de részemről kb ennyi, úgymond hozta az elvárható javulást. (Végig olyan érzésem volt, mint egy ismétlődő szériánál, amikor minden másodikat veszem, hogy lássak valami előrelépést). Még csapatom kicsit, de megyek vissza a 4-hez, ott van a lego, a sziget, van mit befejezni.
Az biztos, hogy a kérdés qua vagy perf 1 perc alatt eldöntetett, csak úgy vágtam át perfromance-re. Meg próbának a bevezető után toltam egy 800e-es trükksorozatot alap kocsival 5-ös szorzóval (utána láttam van valami 10-es is már), nekem ennyi elég volt a boldogsághoz :D
Lett amúgy valami online versenyzős csoport létrehozva hozzá vagy maradt felvetés szinten anno?

.

(#69691) minilego


minilego
senior tag

Elden ring-et hogyan lehet kiprobalni?

(#69692) Wesder válasza Steve1207 (#69690) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként most hogy beesett az esős évszak, quality-ben is úgy pakolgatja a kocsi elött egy méterrel a viràgokat a mezőn hogy rossz nézni. :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69693) ρσгτσ válasza minilego (#69691) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Aki korábban jelentkezett a zárt tesztre és kapott kódot az tudja kipróbálni.

Lesz még egyébként, gondolom majd megint lehet rá jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69694) Alcsi69 válasza Steve1207 (#69690) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Ez alapján akkor nem egy olyan hű de nagy valami az 5?

Régebben (amikor még volt PC-m) sokat játszottam a néggyel, de ha nagyjából csak a pályák mások lehet nem fogok csak emiatt venni egy Series S-t. :B

(#69695) Zoltn


Zoltn
senior tag

Hat én nem gondoltam volna hogy a fh5 így be tud húzni megint. Az első rész kivételével mindet sokszáz órával hagytam abba, úgy gondoltam kezd ki fulladni. De ez az ötödik rész csak rátett meg egy lapáttal, eddig ez a kedvenc térképem. Track list ismét parádés.
Viszont a tuning bronco elég pay to win hatású nekem. Egyedul a barn findok nem érintettek meg, 5bol egyik sem tetszik eddig. Talán a nagymacska.
Turn 10 le a kalappal! :R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#69696) Fox Mulder válasza oriic (#69689) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Igen, ezt megcsináltam tegnap este és folyamatosan error-al kidobott már a matchmaking-nél. Ma ráprópálok újra.

(#69697) Wesder válasza Zoltn (#69695) üzenetére


Wesder
félisten

Playground Games.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69698) Steve1207 válasza Alcsi69 (#69694) üzenetére


Steve1207
veterán

Én aláírom a fejlődést, de egyelőre nem érzem azt, hogy háttérbe kellene szorítanom a 4-et. Egy Motorsportnak helyénvalóbb lett volna érkeznie. Nézz reviewkat, sokak istenítik, nekem is bejön, hűha érzésem viszont nincs. Rosszat nem tudnék rá mondani persze, megérheti már csak Mehikó miatt is, meg egy Horizon mindig jól jön :D

(#69692) Fizzie: tyűha, nekem a fesztiválhelyszín betett qualityben, szörnyű volt 30 mellett. Ha csak abban kellene játszanom biztos azt mondanám, hogy "kösznem" :/ Viszont performance-ben nem zavart az a pár később megjelenő dolog, nagyon elenyésző, sokkal rosszabbnak hittem, hogy panaszkodtak sokan. Több játékban durvább a helyzet.

.

(#69699) Wesder válasza Steve1207 (#69698) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet visszarakom perfre, mert így is úgy is "sz@r", akkor meg inkàbb legyen 60fps.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69700) 30z.Samu válasza Wesder (#69699) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a Minőség módban az éjszakai árnyékon lepődtem meg, lényegében ugyanúgy működik, mint a FH4-ben. Bóklászás közben van, de versenyeknél kikapcsolja.

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.