Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69601) parandroid válasza st6969 (#69578) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenképpen megéri, mert ugyanannyiba kerül. Ha először veszel valamennyi Live Goldot, vagy sima Game Passt, és utána veszel hozzá akármennyi Game Pass Ultimate-et, akkor a meglévő előfizetéseket 1:1 átváltja Game Pass Ultimate-re. A GPU megjelenése óta él ez az akció, de csak akkor működik, ha épp nincs Game Pass Ultimate-ed.

Úgy szoktuk csinálni, hogy megvárjuk, amíg lejár, veszünk egy éves (vagy többször egy éves) Goldot 14-15k / év áron valahol, és erre ráaktiválunk egyhavi Game Pass Ultimate-et (szerencsés estben, és jó akcióban 3 havit 300 Ft-ért).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69602) parandroid válasza Mátésum (#69591) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tud 4k filmlejátszást. Már a One S is tudott. Egyedül az első generációs Xbox One (fat) nem tudta még.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69603) vg válasza Moby (#69598) üzenetére


vg
addikt

Told One verziót! Kicsit csúnyább = jobban fut! 64 játékos, nincs crossplay!

(#69604) #28047104


#28047104
törölt tag

Megvettem ma a 20. évfordulós kontrollert. Élőben még jobban néz ki, mint a képeken.

Nagyon tetszik.

(#69605) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nézegettem videót (DF) erről a perf. vs quality módról, ahol van, pl. Avengers, FH5, és én magam nézegettem a GotG-t is.

Nagyon nagy különbséget a GotG-nél vettem észre, de valahogy a gyorsabb játékmenet, vagyis a 60 fps többet ad. FH5-nél is észre vehető azért, de tény, hogy ott néha már zavaró.

Nézegettem én is ezt az évfordulós controllert, de így is van egy fekete, és egy fehér, nem kell 3. pedig, tetszik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#69606) HunChris válasza hackeeeee (#69605) üzenetére


HunChris
senior tag

Legalább te visza tudod fogni magad, itt 6 db konti van. :DDD

(#69607) Mátésum válasza icemad (#69596) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Értem, ennyi volt a kérdés, köszi, hogy pl egy plex kliens a nasról tudja kezelni a 4k videót, és le is tudja játszani, 4k-ban a tv-n.

(#69608) Mátésum válasza parandroid (#69602) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszi!

(#69609) Elderath válasza hackeeeee (#69605) üzenetére


Elderath
őstag

nagy különbséget nem láttál gotgnél??? Annál a játéknál van a legnagyobb különbség képminőségben a 2 mód között. performancebe sokkal rondább, elveszik a játék fasza artjanak a nagy része a fos felbontás miatt.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#69610) Voy15 válasza Elderath (#69609) üzenetére


Voy15
tag

Ponthogy azt írja, hogy ott volt a legnagyobb különbség.

(#69611) Elderath válasza Voy15 (#69610) üzenetére


Elderath
őstag

oh my bad. Valamiért azt olvastam hogy "nem vettem észre" :DDD

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#69612) Pferi


Pferi
senior tag

Üdv!
Xbox Series X 1TB Halo Infinite Limited Editionból hány darabot ad ki a Microsoft? Magyarországon a Konzolvilágon kívül hozzá lehet jutni?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#69613) hackeeeee válasza Elderath (#69609) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Épp azt írtam, hogy ott vettem észre.. :)

Véleményem szubjektív...

(#69614) Sefneni


Sefneni
őstag

Azért a felújított San Andreasban akad bug rendesen. :N Pl. teljesen elmegy a hang, nem fut normálisan a küldetés (pl. nem érzékelte, hogy bent ülök az autóban :D). A "kedvencem" az volt, hogy sikerült olyan szinten kiakasztania az SX-et, hogy hard resetelni kellett a gépet. :( Day1 óta megvan a gép, de ilyenre még nem volt példa.

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#69615) consono válasza Sefneni (#69614) üzenetére


consono
nagyúr

Én a legelején a rendőrös jelenet után töröltem. Vállalhatatlan...

"In God we trust. All others must bring data"

(#69616) Wesder


Wesder
félisten

Ma összeszedtem az összes tàblàt. Egyaltalàn nem voltak nehezek, kettőt leszàmítva. Az egyik egy FT tàbla volt egy kis hàz tetején, a màsik meg a híd alà rakott ötezres tàbla.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69617) Elderath


Elderath
őstag

Ebben az új BFben a portal a legjobb cucc. Hihetetlen mennyivel jobb, mint a main game

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#69618) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Warframe cross play, cross save, és mobil verzió 2022.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69619) 3L1T3 válasza Elderath (#69617) üzenetére


3L1T3
addikt

Hihetetlen csalódás az egész. Sokkal jobban elvezem a Vanguardot. 😩

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#69620) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#69582) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Baromira tetszett nekem is. Szintén nem volt sok időm benne (egyelőre...), de már ennyiből sem bántam meg, hogy előrendeltem. Nem mintha bármi kötelezettséggel járna jelenleg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69621) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#69619) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt meglepően olvasom tőled. :)
Nagyon sokáig védelmére keltél, mikor a megjelenés elött negatív kritika érte a játékot.
Nem rosszindulatból írtam :N
Ha neked csalódás akkor tényleg problémás lehet a Battlefield 2042.
A Vanguard multija állítólag tényleg nagyon jó lett. A többi része meg meh....
Más.
Kicsit szarban vagyok, mert ha időm engedi, akkor only Diablo 2 Resurrected fut a tévén....még a FH 5 is parkoló pályán van, pedig vártam, mint a messiást. Újra hihetetlenül addiktív a Diablo 2, pedig 21 éves játékról beszélünk... :C

[ Szerkesztve ]

(#69622) KARVER válasza Pferi (#69612) üzenetére


KARVER
csendes tag

Hi. Máshol nem lehet kapni. Csak KV. Engem ma hívtak. Ha valaki visszamondja, vagy nem igazolja vissza, lehet tudsz még rendelni, de sztem ne reménykedj. Én màr aug 31.-én bereneltem. Mondjuk az kicsit felidegesített, hogy ma szóltak, hogy csak futárral szállítanak. Se foxpost, se postapont, se bolti átvétel. Ez lehet a Microsoft sara, nem tudom. Mondjuk nekem melóba pont fegyelmi jár a covid miatt, ha oda kérném. Mindegy, vettem ki plusz egy nap szabit a futár miatt, szerencsére rendes volt a főnököm.

(#69623) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A store-ban már zuhannak be az akciós címek. Gyanítom ma elindul valami Black Friday sale.

Vagy 1-2 napon belül.

Recent price changes or price errors in the Xbox Store | Xbox-Now

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69624) negyven2 válasza l.skywalker (#69623) üzenetére


negyven2
veterán

Nagyobb az esélye a 20. évfordulós leárazásak (mivel bf az hónap végén lesz). Vagy csak simán egykalap alá veszik...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#69625) l.skywalker válasza negyven2 (#69624) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, 20 éves Black Friday lesz nagycsütörtökön :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69626) Elderath válasza 3L1T3 (#69619) üzenetére


Elderath
őstag

Toljad portalt, sokkal jobb

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#69627) Corpuscle válasza ProEvoFan (#69621) üzenetére


Corpuscle
őstag

Vanguard multi tényleg jó lett. Hangulatos, sok a pálya, fegyver. Az alacsony TTK (time to kill) miatt gyors, pörgős a játék. Ez sem tökéletes, de az alapok jók lettek.

(#69628) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#69621) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Megy már rendesen a szerver? Vagy még mindig hosszú várakozások vannak?

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69629) Sefneni válasza consono (#69615) üzenetére


Sefneni
őstag

A kinézettel nem lenne különösebb gondom, a BC verzióval játszottam pár hete -- annál csak jobb lehetett. :) Plusz ez a 60 FPS körüli teljesítmény is felüdülés az eredetihez képest. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#69630) Moby


Moby
addikt

Lement a 10 órám a bf-ben. Szinte csak portalt nyomtam, az egy fokkal jobb, mint a "rendes" játék, de én ilyen keveset ténylegesen bf-el még életemben nem játszottam. A 10 óra szerintem 5%-a volt tényleges gunplay, a többi az éppen valamilyen képernyő bámulása, valamire várás, valaminek az állítgatása, valamivel szenvedés vagy...
.
futás a valahova tette ki. Borzalmas időhúzó, időelbaszó elfoglaltság ez. Amúgy szép, meg nem is működik rosszul, abban az icipici időben, amit játéknak is lehet nevezni, de én ezzel max párezerért néha ellövöldöznék, amikor rühessok szabadidőm van (tehát soha), de hogy huszonezrekért képernyőket nézegessek órákon át, áhh...

(#69631) hombre[EU] válasza Moby (#69630) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én a "beta"-ban szerintem 1órát sem voltam és meguntam :D
a Halo multija jó lesz mindenre,pont elég nagy big team battle és arena is lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#69632) Elderath válasza Moby (#69630) üzenetére


Elderath
őstag

Nem kéne annyiszor meghalni :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#69633) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#69628) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs már hosszú várakozás.Néha van, de az csak maximum pár perc. Stabilabb mint volt

(#69634) Moby válasza Elderath (#69632) üzenetére


Moby
addikt

Nem fogok. Jóideig biztos nem. Aztán majd egyszer belekerül ea playbe. Talán majd akkor

(#69635) Fox Mulder válasza Moby (#69592) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Nem lehet kikapcsolni a crossplayt. Mondták is, hogy a 128-as körökben ami csak Xbox Series gépeken és PS5-ön megy ott nem kikapcsolható. Rengeteg a pc-s amivel a köröket feltölti és ez így kissé árnyékolja a képet.

(#69636) 3L1T3 válasza ProEvoFan (#69621) üzenetére


3L1T3
addikt

Figyelj ez így volt ahogy mondod, védtem a béta alatt a BF2042-t már csak azért is mert BÉTA állapot alapján soha nem szabad végső konklúziót levonni.

Ugyanakkor türelmetlen voltam, ezért megvettem a CoD Vanguardot annak ellenére, hogy ott is az volt a pletyka, hogy a fejlesztés nem a megfelelő ütemben halad. Ugyanakkor megjelenést követően játszom vele, és sokkal stabilabb, kiforrottabb az egész játék. Konzolon egyenesen zseni. Az Activision 2019-es Modern Warfare óta tökéletesen látja, hogy mik az igények, és hogy lehet hosszútávon fentartani egy ilyen játékot tartalommal.

Na most a BF2042 esetében ezek közül egyet se érzek!
- A látványtól se dobtam hanyatt magam, a fegyverek kidolgozottsága jobb az új CoD-ban.
- Animációk, gunplay lassú, ócska. Egyszerűen gagyi, de még a BF1 és BFV-höz képest is!
- Konzolon legyen szó PS5 vagy XSX (bár itt érezhetően stabilabb a játék) játszhatatlan, főleg egy CoD után. Túl nagy az input lag, célozni lehetettlen, egyszerűen nem működik semmi úgy ahogy vártam vagy amit elvárnék 2021-ben.

Summázva, valóban semmi köze a bétához de ez egyértelmű is volt számomra. Ugyanakkor végig abban bíztam, hogy kapunk egy játszható Battlefield játékot, de kontrollerrel ez katasztrófa. Kipróbáltam a laposomon is, és ott is egy teljesen más játék képét mutatja. PC>XSX>PS5 , és ez egy dolog. De, hogy mind a 3 platformon különbözik a játék na az a nevetséges.

És tudod nem sajnáltam a pénzt, mert nincs más hobbim. Ez van, megvettem a legnagyobb kiadást PS-re, a nagyobb játékosbázis és a kontroller miatt. Egyelőre várok, próbálom megszeretni. Akarom, hogy jó legyen, de nem tudja bevenni a gyomrom...

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#69637) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Rumor: Halo Infinite multiplayer may launch on Nov. 15

benne vagyok :D

Life, Uh, Finds A Way

(#69638) 3L1T3 válasza hombre[EU] (#69637) üzenetére


3L1T3
addikt

Én is :P

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#69639) oriic válasza hombre[EU] (#69637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elég merész pletyka.

Live-Die-Respawn

(#69640) pzstm válasza hombre[EU] (#69637) üzenetére


pzstm
titán

Free to Play multit elinditanak hamarabb? :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#69641) hombre[EU] válasza oriic (#69639) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem volt múltkor valami early access premium addon/bundle a store-on?
egyébként a múltkori bétát simán lehetne pörgetni addig a 3-4hétig...teljesen rendben volt

Life, Uh, Finds A Way

(#69642) oriic válasza hombre[EU] (#69641) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja, csak azt hittük, hogy az a sajtósoknak szánt korai hozzáférés. Remélhetőleg mégsem.

Live-Die-Respawn

(#69643) F_Peter


F_Peter
őstag

Akik játszották esetleg őket, mit javasolnak melyik SL játékot lenne érdemes elsőnek beszereznem (amíg tart a Bandai akció)? Dark souls remastered, Dark souls 3, Mortal Shell?

(#69644) Döglött Róka válasza F_Peter (#69643) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Dark Souls 1 2 3. Az 1-el szenvedni fogsz, de guide nelkul oriasi elmeny.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#69645) oriic válasza oriic (#69642) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát innentől kvázi szint biztos a dolog.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#69646) F_Peter válasza Döglött Róka (#69644) üzenetére


F_Peter
őstag

Sajnos csak egyre lesz időm az Elden Ringig. 🙂
Az 1 remaster mennyire sikerült jól? Technikailag meghaladta a 3-at vagy sem?

(#69647) persil válasza F_Peter (#69646) üzenetére


persil
nagyúr

Kozel sem.

De mint jatek, nagyon jo. Mondjuk nekem a 3 az abszolut kedvenc.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69648) zkxdn válasza oriic (#69645) üzenetére


zkxdn
őstag

OH BOY :Y

(#69649) F_Peter válasza persil (#69647) üzenetére


F_Peter
őstag

Pont erre gondoltam, hogy az 1 hiába remaster, lehet zavarna hogy elavultabb. :)

(#69650) Döglött Róka válasza F_Peter (#69649) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor 3, egyertelmuen. De guide nelkul:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.