Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70851) l.skywalker válasza .LnB (#70848) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor még egyszer megkérlek titeket, hogy ezt ne itt csináljátok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70852) Bad Pritt válasza l.skywalker (#70850) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, csak nem láttam arról pletykát, hogy ilyen smash bros vagy brawlhallaszerű agymenés, vagy rendes 3D fighting game, mint mondjuk a Marvel vs. Capcom.
Volt valami leak, de az tuti a fejlesztés elejéből származott, mert Bozont nagyon classic xbox karakternek nézett ki. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70853) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

CALL OF DUTY®: VANGUARD MULTIPLAYER FREE ACCESS BEGINS NOVEMBER 18 WITH SHIPMENT — TACTICAL MAP INTEL AND TIPS FOR A RETURNING CLASSIC

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70854) Norb79


Norb79
őstag

Tegnap felraktam az új OS-t az xsx-re, nem talált vezetékes netet. NAT type-ot konkrétan. Router falból kihúz, vár visszadug, jó lett. Kontrollerek patchelve (xbox one kontroller is patchelt), majd ma ismét ugyanez.
PS5, tv, pc talál vezetékes netet, szóval csak az xsx nem, úgyhogy nem hiszem, hogy a router/modem van dögrováson. Más is járt így?

(#70855) homerhamm


homerhamm
addikt

Kikerült már a tárhelyre a hétvégi Free Play Days? :)

Még nem.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70856) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#70849) üzenetére


hombre[EU]
veterán

minden napra jut 1-2 pávakakas :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#70857) .LnB válasza l.skywalker (#70690) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindössze egy órás ez a játék?
Tudni már, hogy mennyibe fog kerülni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70858) negyven2 válasza Steve1207 (#70840) üzenetére


negyven2
veterán

November 16-án kapta meg a Beta Ring ezt az opciót!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#70859) Steve1207 válasza negyven2 (#70858) üzenetére


Steve1207
veterán

Köszi srácok, valami rémlett még a wire részről, de nem találtam. Akkor nemsokára tényleg jön is, ha már ilyen szinten benne is van :R

.

(#70860) pzstm


pzstm
titán

To address the feedback on Battle Pass progression we will be making targeted tunings to our model later this week. To start, we'll be adding "Play 1 Game" challenges to help make sure you consistently progress through the Battle Pass by playing matches the way you want.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#70861) AMD Power


AMD Power
titán

Kicait több mint 30 óra után elértem a GRID végéhez. A végére a legtöbb pálya már a könyökömön jött ki. De voltak jó kis versenyeim! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70862) banderasz77 válasza Norb79 (#70854) üzenetére


banderasz77
addikt

Nálam minden rendben.

(#70863) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Honnan lehet leszedni ezt a Flight Sim Game of the Year editiont?
Mindenhol azt írják hogy free, és jár a gamepass verzához is.

(#70864) hombre[EU] válasza pzstm (#70860) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezeknek nagyon beakadt a challenge :DDD
nagyon nem értik szegények hogyan mūködik a battlepass. szórd meg a usert locked cuccokkal,hogy rávedd a vásárlásra

Life, Uh, Finds A Way

(#70865) vm93hun válasza zsozsa74 (#70838) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Arra lett alapozva az előző kijelentésem, hogy kipróbáltam (GTA V-t ezen keresztül játszottam végig, amíg nem volt SX-em és benne volt a GamePass-ban).

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#70866) Wesder


Wesder
félisten

Ez gyors volt. Jövőhétre vártam.
Fura hogy a gyàrihoz képest csiszolt a felülete és kicsit csúszós, viszont a gumi miatt megmarad az ember kezében. Remélem hogy itt nem fog felvàlni mint az Elite S1-en, pedig azt is alig hasznàltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70867) 30z.Samu válasza Wesder (#70866) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennél is kattog a D-Pad?

Sic Parvis Magna

(#70868) Wesder válasza 30z.Samu (#70867) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem kattogna, màr rég visszaküldtem volna. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70869) banderasz77 válasza Wesder (#70866) üzenetére


banderasz77
addikt

Ez inkább különleges ereklye szerintem.
Ameddig lehet kapni egyáltalán.

(#70870) .LnB válasza Wesder (#70866) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én végül a Forzás mellett tettem le a voksom. Nagy volt a dilemma pedig. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70871) Wesder válasza .LnB (#70870) üzenetére


Wesder
félisten

Ja olvastam, ahoz is jàr valami autó skin a jàtékban talàn.

banderasz 77
Most attól hogy limitàlt, nem fogom vitrinbe rakni. Ha tönkremegy így jàrtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70872) Döglött Róka válasza Wesder (#70866) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én is rendeltem egyet, de csak trollkodásból :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70873) 3L1T3 válasza Wesder (#70866) üzenetére


3L1T3
addikt

Pattintva van nem ragasztva mint ELITE esetében a gumi. Én bizakodom, de duplát vettem, a biztonság kedvéért. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#70874) batai15


batai15
félisten

Nyomtam pár kör halot , tetszik .

(#70875) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Veszek én is egyet az aqua shift mellé.

Go Gunners!

(#70876) Wesder válasza Döglött Róka (#70872) üzenetére


Wesder
félisten

Trollkodásból?

3L1T3
Na ez jó tudni, akkor csak tartósabb lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70877) zbundy


zbundy
aktív tag

Halo veteránoktól kérdezném, hogy az infiniteben nem lehet konkrét játékmódra szűrni multiban? Illetve másik kérdésem, hogy kezdő fegyver loadoutot nem lehet beállítani?
Utoljára a 4-gyel játszottam muktiban, de ott emlékeim szerint lehetett mindkettőt.

(#70878) l.skywalker válasza zbundy (#70877) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pályára nem lehet szűrni jelenleg. A lodaut alatt mire értesz? Itt épp ez a lényeg, hogy mindenki ugyanazzal indul és a pályán tudsz egyéb fegyvereket összeszedni. Nincs olyan, hogy "lodaut" ebben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70879) Bad Pritt válasza zbundy (#70877) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nincs még szűrés, majd lesz és nincs loadout sem szerencsére, ez nem is lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70880) banderasz77 válasza Wesder (#70871) üzenetére


banderasz77
addikt

Persze én is fogom, csak arra gondoltam, hogy az eszmei értéke a nagyobb ennek nekem, mint bármely minőségi ugrást keresni az alaphoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#70881) oriic válasza l.skywalker (#70878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Korábbi részekben volt próbálkozás loadout rendszerre, hálisten hamar elvetették. Itt a skill számít csak, meg a gyorsaság, hogy kinek mikor sikerül felszednie egy adott fegyvert.

Live-Die-Respawn

(#70882) AMD Power


AMD Power
titán

Most nyomtam a felújított San Andreas-t. Nem lett azért ez olyan *zar mint gondoltam. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70883) banderasz77


banderasz77
addikt

A hozzáértők esetleg csinálnának nekünk egy olyan “must have” listát BC-ből, amit esetleges akcióban mindenképp be kell húzni?
Főleg, hogy most sok kapott ràncfelvarrást.
Sokunk megköszönné szerintem.

(#70884) MakkMarc


MakkMarc
csendes tag

Én meg szeretem a Halo multit. Pont az, amit ígér. Könnyed multi móka: https://www.youtube.com/watch?v=WrrF5wFstnc

:DD

[ Szerkesztve ]

(#70885) zbundy


zbundy
aktív tag

Köszi mindenkinek a választ haloval kapcsolatban. Még egy kérdés eszembe jutott. Megvettem a battlepasst ami nyilvan feloldja a battlepasshoz kötött itemeket ha elérem az adott szintet. Van még ebben valami? Mint ha xp boostot is írt volna de normál xp rendszer nincs is ebben.

(#70886) l.skywalker válasza zbundy (#70885) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Challangek teljesítése után kapsz XP-t ha van Boost-od akkor többet kapsz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70887) Zoleee83 válasza AMD Power (#70882) üzenetére


Zoleee83
addikt

De pedig nagyon sz@r, egyenesen tróger a San Andreas Remaster!
Csak példaképp itt hagyok egy fanmade mod video-t, na ez igényes, nem úgy, mint ami a F*sstar neve alatt most kijött. :K
Lehetett volna ezt igényesen is, bár ahhoz kellett volna némi befektetett munka is.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70888) bulikavagyok válasza MakkMarc (#70884) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nagyon jó! :D

(#70889) hombre[EU] válasza banderasz77 (#70883) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kezdhetsz a Sonic Generation-nel :D 4K60 SX-en

Life, Uh, Finds A Way

(#70890) zbundy válasza l.skywalker (#70886) üzenetére


zbundy
aktív tag

Köszi! Azért nem fizetek😁 Na egy utolsó kérdés még. Beállításokban be lehet kapcsolni valahogy hogy ne dobjon össze pc-sekkel?😁

(#70891) hombre[EU] válasza l.skywalker (#70850) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tapsi Hapsi majd jól elveri Harry Pottert :D

sokkal jobb :DDD

roster

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#70892) banderasz77 válasza hombre[EU] (#70889) üzenetére


banderasz77
addikt

😁

(#70893) Wesder válasza hombre[EU] (#70891) üzenetére


Wesder
félisten

Ott van Ultra Shaggy :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70894) nincsnév007 válasza Steve1207 (#70840) üzenetére


nincsnév007
őstag

Twitch alkalmazásra gondolsz? én 1 hete vettem a gépet és akkor simán letöltöttem. működik minden rajta.

(#70895) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#70891) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt garantálom nektek, hogy Jake hatalmas meta lesz ebben a játékban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70896) Sefneni válasza MakkMarc (#70884) üzenetére


Sefneni
őstag

Mekkora troll. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#70897) l.skywalker válasza Bad Pritt (#70895) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vagy Tom és Jerry vagy senki. Most kezdődik az igazi gaming harc :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70898) AMD Power válasza Zoleee83 (#70887) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet,hogy akkor csak én érzem nem olyan rossznak. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70899) Wesder válasza nincsnév007 (#70894) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. Integràlva lesz a Dashboardba. Insiderek màr tesztelik. Majdnem olyan lesz hasznàlni, mint anno a Mixert.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70900) l.skywalker válasza AMD Power (#70898) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a lényeg, hogy te élvezed. Nem számít más véleménye.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.