Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70951) minilego


minilego
senior tag

Edge/geforcenow/Ubisoft fiókba kellene belepni... De nem ad virtuális Bill-t. Hogy lehet itt írni? :F

(#70952) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70953) ρσгτσ válasza minilego (#70951) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Próbáld meg billentyűzettel. Gondolom úgy megy a bevitel ebben az esetben is, ha már támogatja.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70954) minilego válasza ρσгτσ (#70953) üzenetére


minilego
senior tag

Na az nincsen...

(#70955) kardos1993 válasza Madoc (#70947) üzenetére


kardos1993
csendes tag

Ez fent van de ha belépek egy szobába kidob a box menüjébe. Újra telepítés után is. :F

(#70956) PiszokAlfréd válasza twi452 (#70916) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Nekem bőven elég a standard, ami a gp-ben is benne van. Egy vadászgépet szerettem volna nagyon kipróbálni, ezzel a frissítéssel ez is teljesült. :DD

(#70957) persil


persil
nagyúr

Mondom poenbol kiprobalom a cloud gaming-et, ha mar ide bedobta nekem.

Hat oriasi elmeny, hogy alig tizenket ev alatt el is indul a jatek.

Szrk.: Csak a gyengebbek kedveert, NYILVAN tulzas, de ugye a jot baromi konnyu megszokni. El tudom kepzelni azokat a helyzeteket, amikor tok jol tud jonni es van haszna, de most kiderult, hogy nem en vagyok a celkozonseg.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70958) Steve1207


Steve1207
veterán

Na valami beindult, mert 600+ új kedvezmény már most is van.
Control Ulti még nem volt 3,5e, de THPS is jónak néz ki, még nem értem az SX-hez :D

[ Szerkesztve ]

.

(#70959) Wesder válasza Steve1207 (#70958) üzenetére


Wesder
félisten

850+ jàték lesz leàrazva BF Szél miatt. Azt hiszem telefonàlnom kell az argentín és brazil bàcsikàimnak. Remélem még emlékeznek ràm. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70960) Zoleee83 válasza Steve1207 (#70958) üzenetére


Zoleee83
addikt

Zsír! Találtál érdekeset benne? :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70961) banderasz77 válasza Steve1207 (#70958) üzenetére


banderasz77
addikt

901 akciós tétel

(#70962) Steve1207 válasza banderasz77 (#70961) üzenetére


Steve1207
veterán

Xbdealsen nézem, ott átláthatóbb, de Xbox now szerint is 623 játék és 198 addon. Én csak a fő játékokat nézem általában. Mi lehet a maradék vagy mi ír 901-et? Igaz én mindkettőt néztem már ma, nem lehet a tegnapiakkal?

.

(#70963) Zoleee83 válasza Steve1207 (#70962) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hivatalos oldalon már 901-et ír.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70964) beyruth82 válasza persil (#70957) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem otthon ment rendesen.Itt munkahelyen próbáltam most este mobilnetes net mellett és a dead space-t elindította szinte egyből, viszont valami miatt a kontrollert nem érzékeli, így játszani nem is tudok mert a start gombot már hiába nyomogatom. Ezt írja ki:

Viszont ha a játék ilyen siman menne mint az intro akkor az nagyon komoly lenne.Ezt a teló képernyővideó felvevőjével csináltam, kár hogy a kontrollert nem érzékeli valami miatt:
[link]
Szerintem szuper bár játék közben nem tudtam megnézni sajnos

[ Szerkesztve ]

(#70965) Steve1207 válasza Zoleee83 (#70963) üzenetére


Steve1207
veterán

Ja, mert abban mindent listáz, nem csak a mait és benne van a két nappal ezelőtti akció is (főként Bandai és pár apróság). (Azért jó béna a hivatalos oldalon böngészni, egy oldal végiggörgetésétől elfáradt az ujjam ekkora borítóképek mellett :DDD )

[ Szerkesztve ]

.

(#70966) Scholes9 válasza Wesder (#70959) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#70967) Zoleee83 válasza Steve1207 (#70965) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mafia Def. Edit: 6745.-
Control Ultimate: 3595.-

+ Várom az éjfélkor induló KV BF-et, hátha lesz valami jó lemezes ajánlat. :DDD
Jöhet a jáccós' december, 1db egész hetet dolgozom, ha már végigtoltam az egész évet szinte szünet nélkül..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70969) ρσгτσ válasza Zoleee83 (#70967) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jó hogy szólsz, mert a főoldalon nincs kint náluk, hogy BF lesz. Csak miután kiírtad ide és rákerestem a Google -ben, akkor láttam...

MM, Emag és Edigital is lesz. Bár nem hiszem, hogy ott bármi érdekeset találok.

Szerk.:
Notebook.hu -nál is lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70970) Wesder válasza T.Peter (#70968) üzenetére


Wesder
félisten

Elmentettem, majd elolvasom. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70971) Zoleee83 válasza ρσгτσ (#70969) üzenetére


Zoleee83
addikt

Itt a Ph! Excel, ez egy részletesen összeszedett táblázat, a lényeg benne van BlackFriday vonatkozásában. Van benne konzol üzletes BF akció/infó is.

@l.skywalker - Ha nem maradhat, akkor töröld kérlek.
Általában ilyenkor szoktak nekem esni, mikor segítő szándékkal linkelek..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70972) eL Geri válasza Zoleee83 (#70963) üzenetére


eL Geri
őstag

Hihetetlen hogy ez a Wildlands hogy tartja az árát :D miközben a Break-et meg már gombokért adják most is.

(#70973) i@lex


i@lex
őstag

Forzában ez az őszi - viharos évszak szezon valami egészen elképesztően szép, szerintem az eddigi legszebb.

(#70974) Wesder


Wesder
félisten

Átpörgettem az akciókat, nem talàltam semmi vàsàrlàsra méltót. Talán egy GotG, de arra még alszom egyet, meg érmét dobok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70975) ρσгτσ válasza Wesder (#70974) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sajnos én sem...pedig elég sok mindent megnéztem. Kb. erre számítottam. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70976) Zoleee83


Zoleee83
addikt

KV oldal meg feladta a harcot, 0:00-ás indulás helyett Database Query Error azóta.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70977) ρσгτσ válasza Zoleee83 (#70976) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Keresésnél kiadja az ajánlatokat. Bár nem biztos, hogy mindet. Pl. Xbox -ra néztem, volt köztük BF áras.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70978) Steve1207 válasza Wesder (#70974) üzenetére


Steve1207
veterán

Én se többre, szokásos éves legjobb ajánlatok, kis mínusz még néhol. Ha egy jó ajánlatnál év közben nem csapott le az ember, akkor most se fog, max ha frissebb cím érdekli 10 körül.
Az Assetto Corsa Competizione-al viszont szemezek és a THPS-el is, de ugye Messinek se pikpak alakul a helyzet a kezdőrúgásnál.

.

(#70979) Wesder válasza Steve1207 (#70978) üzenetére


Wesder
félisten

Nàlam ugye az a baj hogy màr mindent is megvettem, ami érdekel, így csak a friss címek maradnak.
Azon csodàlkozom hogy Skywalker még talàl magànak valót, amit ilyen szeles időkben érdemesnek tart megvételre, hisz még az enyémnél is sokkal több jàtéka van . :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70980) Steve1207


Steve1207
veterán

Most néztem át ezt a Multiversust és a bemutató videót, szerintem hiánypótló egy free to play verekedős. Az ilyen laza cross-play játékötletek mindig tetszenének, mert minden haver más platformon van. Kár, hogy nem most dobták ki az ünnepek előtt.

.

(#70981) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70982) Bep válasza Steve1207 (#70978) üzenetére


Bep
senior tag

ACC-re februárra ígérik az SX patchet ;)

(#70983) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy vótmá, de a Resident Evil 8 jókora leárazást kapott. :C

Sic Parvis Magna

(#70984) pethYeti


pethYeti
addikt

USA gift cardot be lehet még továbbra is aktiválni gond nélkül Android appban?

(#70985) pzstm válasza Wesder (#70981) üzenetére


pzstm
titán

Az nagyon komoly :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#70986) krx21 válasza 30z.Samu (#70983) üzenetére


krx21
nagyúr

Spéci műfaj, de szerintem az eddigi legjobb cím a konzolra eddig…

(#70987) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Notebook.hu -nál van pár lemezes játék akcióban. Vagyis inkább annak lehet érdekes, aki jobban lemezen szeret vásárolni. Konzolvilágnál szintén.

Meg az electric volt kontroller is kapott egy pici kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#70988) 30z.Samu válasza krx21 (#70986) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam év játéka. :K Van olyan oldal, ahol normálisan írja, hogy mi meddig akciós? Az oldalon valahol írja, valahol nem. :F

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#70989) persil válasza beyruth82 (#70964) üzenetére


persil
nagyúr

Megy "rendesen" csak nekem ez borzaszto keves.

Mondjuk azt el tudom kepzelni, hogy gyorsan belekukkant az ember valami gamepass-es cuccba, mielott letoltene, vagy ilyesmi.

Szoval nem szarozom le, mint szolgaltatast, mert eloremutato es el tudom kepzelni, hogy alkalmaaint hasznos is, de nem nekem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70990) persil válasza eL Geri (#70972) üzenetére


persil
nagyúr

Annyit is er amugy a breakpoint.... :D

Itt ph-n vettem wildlands deluxeextramegalegendary csomagot valami 6 ezerert.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70991) NorDezs


NorDezs
senior tag

Series S 90k eMag-nál. Szerinten nem rossz ár.

(#70992) gjoe


gjoe
őstag

live vagy game pass jó kis akció van valahol?

(#70993) 30z.Samu válasza NorDezs (#70991) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az nagyon jó ár.

Sic Parvis Magna

(#70994) NorDezs válasza 30z.Samu (#70993) üzenetére


NorDezs
senior tag

Igen, az volt, de gyorsan le is csaptak rá, pedig direkt nem dobtam be BB/BF topicba, hogy ne nepperhez kerüljön :DDD

(#70995) beyruth82 válasza persil (#70989) üzenetére


beyruth82
veterán

Persze nem alternativa, főleg nem 6,67"-on de ahogy írtad előremutató es valószínűleg csiszolodni, tökéletesedni fog a dolog.Pár év és lehet általánossá valik a hasznalata még a szamodra is.Nagyon kivancsi lennék mobilnet mellett, hogyan teljesíthet valós játék közben mert ez csak az intro video annak a lejatszásához meg nem kell túl sok.Valami miatt nem érzékeli a kontrollert.Nincs valami ötleted mi lehet a baj?A telefon vagy az alkalmazas hibája?Tegnap legalább itthon sikerült a dolog, de most értem haza és már itthon is fellépett a kontroller probléma.

(#70996) persil válasza beyruth82 (#70995) üzenetére


persil
nagyúr

Nem tudom sajnos, nalam minden mukodott. 🤷

Megmondom oszinten, csak ilyen feluletesen neztem ra egy gears 4-re, szoval eddig azt sem tudtam, hogy ehhez vannak kulon beallitasok(most az elobb linkelt kepedre gondolok).
De egy app cache torlest/reinstall-t azert megneznek a helyedben, az meg idoben sem sok.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70997) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdvsrácok .
Megvettem akcióban a COD MW - t . Telepítettem , de nem látom a telepített játékaim között. Warzone-t elindítva látom a játékok között a mw-t is , de sok file re azt írja hogy hiányzik. Megpróbáljam újra telepíteni az egészet ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#70998) pzstm válasza persil (#70989) üzenetére


pzstm
titán

20-30 sec volt tobb game is amit teszteltem vele. Ezzel kevesebb nem lesz ha nativan inditom el dashboardrol sem.

konzolrol legutobb mikor probaltam nem vettem eszre hogy le van-e toltve a game vagy nem :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#70999) l.skywalker válasza persil (#70996) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem telefonon mindig kompromisszumos volt. Amikor kijött a PC-s weben keresztüli opció, az egy fokkal jobb, majd bekerült a natív Win10-es Xbox alkalmazásba és azon keresztül valami pazar. Kipróbáltuk WiFi-ről a konzolba telepített opciót is és az is akadásmentes. Nem mondom, hogy hardvertől is függ ezek szerint, de igen :D

Néha belépek a SoT-ba, Destiny 2-be behúzni cuccokat, alig 15-20mp mire a játékban vagyok.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#71000) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tony Hawk-nál két verzió van, a drágább a Cross-gen verzió. Ha a simát veszem meg, akkor a Series verziót kapom, ugye?

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.