Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69801) modflow


modflow
veterán

Ez a játék már kikészít.
Nagyon tetszett, de most már kezd fos lenni...
Most komolyan, miért ennyire bugos???
Végigjátszás:
Nálam:

Végülis csak a továbbjutást jelentő biztosíték hiányzik.... :W

[ Szerkesztve ]

(#69802) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Rájöttem hogy Win10-en az Xbox appban tudom streamelni a gyengusz gépemen a Horizon 5-öt, szóval legalább ki tudom próbálni hogy megéri-e emiatt vennem egy Series S-t. :)

(#69803) icemad válasza Alcsi69 (#69802) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy halom másik játékot is tudsz. Sőt, még androidos mobilon is megy, csak oda a gamepass app kell.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#69804) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Sziasztok. Vettem új tv-t (Hisense 65U7QF) illetve egy soundbart (TCL TS9030 ) Mindkettő tud minden földi jót viszont ha Dolby Atmos a hang akkor irdalmatlan nagy a késés. Olvasgattam a témában hogy másnál is fenn áll ez a probléma. Szóval azon kívűl hogy átállítom a kimenő hangot tömörítetlen sztereóra van más megoldás? Mert az nevetséges hogy hiába tud minden Dolbyt, nem tudom használni mert 1 másodperccel később jön a hang a látottakhoz képest.

(#69805) Bad Pritt válasza Moby (#69793) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem is jelentkeztem inkább, majd a megjelent játék legyen az első élmény.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69806) persil válasza Moby (#69793) üzenetére


persil
nagyúr

Ezen en is gondolkodtam, de az eddigiek, illetve a mar latott terkepreszletet osszehasonlitva a net test-ben jatszhato terulettel, arra jutottam, hogy SEMMIT nem lattunk meg a jatekbol, szoval en a mai 3 orat is vegigtolom.

A hetfoire is ramennek, ha nem lennenek ikyen irrelevans baromsagok az eletben, mint a munka. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69807) persil válasza ricsi0307 (#69804) üzenetére


persil
nagyúr

A tv-n vedd le a lip sync-et nullara es tokeletes lesz(settings->sound->speakers). Ezredmasodperces keses sincs. Ez nem hiba, hanem egy opcio, amit tudsz allitani.
(Ha esetleg filmnezesnel nem lenne a hang-kep szinkronban, akkor tudsz rajta segiteni.)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69808) ricsi0307 válasza persil (#69807) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Minden érték nullán van. Tegnap este ezzel foglalkoztam több órát. Hidd el minden ilyen beállítást megkerestem a tv-n a soundbaron meg az Xboxon is, de csak az segít ha kikapcsolom a Dolby Atmost. És csak Xbox, a tv saját alkalmazásaiban nem áll fent a hiba.

(#69809) persil válasza ricsi0307 (#69808) üzenetére


persil
nagyúr

Azt nezd meg, amit irtam, a "minden ertek nullan van" meg sosem segitett semmin. :D

Division-t, meg destiny-t jatszom legtobbet, ezeknel meg, ha lovoldozes van, akkor egy szazadmasodpercet is azonnal kihallok, ha keses van, szoval batran mondhatom, hogy nincs ilyen hiba, HACSAK nem kifogtal egy valoban hibas darabot valamibol.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69810) l.skywalker válasza Norb79 (#69795) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Abba gondolj bele, és emiatt igazságtalan egy embert támadni, mert azon túl, hogy két ugyanolyan hardver között is lehet óriási minőségbeli különbség, sok user van, aki nem is veszi a fáradtságot, hogy egy pici hiba esetén a javítást/cserét elintézze. De ha ez nem lenne elég, akkor is el kell tudnunk fogadni azt, hogy különböző emberek vagyunk, különböző igényekkel, különböző elvárásokkal. Annyiban lehet Moby "rosszabb", hogy ő ki is írja ide, ha hibás nála valami (de ez még azért elég hasznos is egyben), vannak akik meg simán elküldik cserére fórum poszt nélkül. Nekem 2 One kontrollerem is volt már cserén, csak nem írtam mellé PH review-t.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69811) Nonameboi válasza banderasz77 (#69780) üzenetére


Nonameboi
kezdő

Szia!
Èn a One S kontimat [link] ez alapján csináltam meg.

(#69812) ricsi0307 válasza persil (#69809) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Arra gondoltam hogy az összes késés ami állítható az van nullán. Este megnézem de nem emlékszem hogy lett volna ilyen beállítás.

(#69813) persil válasza ricsi0307 (#69812) üzenetére


persil
nagyúr

Nezd meg, "technologiai" ertelemben nincs vele ilyen gond, remeljuk nem fogtal ki egy hibas darabot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69814) krx21 válasza 3L1T3 (#69757) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem pont annyira kényelmes mint az eredeti, amit a géphez adtak?

(#69815) banderasz77 válasza Nonameboi (#69811) üzenetére


banderasz77
addikt

Köszi, lehet segíteni fog.

(#69816) 3L1T3 válasza krx21 (#69814) üzenetére


3L1T3
addikt

Más az anyag + gumirozott a markolat

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#69817) Hubba12 válasza 3L1T3 (#69816) üzenetére


Hubba12
senior tag

Szia, mennyi idő kb rendelestol egy series x érkezése? Konzolvilagnal :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#69818) krx21 válasza 3L1T3 (#69816) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, akkor lehet érdekel… :K Amúgy is jól néz ki.

(#69819) mike1334 válasza Norb79 (#69790) üzenetére


mike1334
veterán

Nálam ideje se volt tönkremenni a series kontrollernek, pár nap után ment vissza a dobozba, és vettem inkább két one kontrollert. Görcsöl tőle a tenyerem, nem "tölti ki" a markom, pont annyival kisebb, hogy kényelmetlen legyen :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#69820) Zoleee83 válasza mike1334 (#69819) üzenetére


Zoleee83
addikt

Embere válogatja, plusz megszokás kérdése is. Nekem a 194 centimhez nagy lapátkezek tartoznak, mégis kényelmesebb a Series kontrollere mint a One-é, de a PS4 kontrollerével sem volt igazán bajom anno.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#69821) consono válasza Zoleee83 (#69820) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a DS-4 JÓVAL kényelmesebb. Nagyobb is, könnyebb is, ráadásul szimmetrikus is. Az én két kezem is az, hiába volt sokáig 360-am meg most is már egy éve a Series S, még mindig jobban kézre all a PS kontroller...

"In God we trust. All others must bring data"

(#69822) NemMo


NemMo
őstag

Javasolná bárki a far cry 6 megvételét? Nem tudok dönteni

(#69823) RudY válasza NemMo (#69822) üzenetére


RudY
addikt

Igen.

(#69824) mike1334 válasza Zoleee83 (#69820) üzenetére


mike1334
veterán

Persze, tudom. Ps4 dual shock is kényelmetlenebb nekem, mint az xboxé, illetve a joy con se kényelmes hosszú távon. De ettől egy óra után már annyira fáj, hogy nem tudok játszani tovább.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#69825) hombre[EU] válasza Moby (#69793) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is befejeztem, ~2óra után. megnéztem a mapot, a harcot, összeverekedtem a kalapos-katanás npc-vel,bementek a jade goblinok közé a catacombsba...várom februárt :)

Life, Uh, Finds A Way

(#69826) AMD Power válasza Moby (#69786) üzenetére


AMD Power
titán

Brutál számokat generál... jó persze ehhez kellett a sok GP előfizető is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#69833) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Alza rendelés infó:

2021.10.16-án rendeltem X-et. Novemberi kézbesítést ígértek. November elején ezt pontosították, és november 26-ot jelöltek meg dátumnak. Pénteken jött az értesítés, hogy November 16.-án kézbesítik.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#69834) banderasz77


banderasz77
addikt

…és Wifin(5G akár) ha már lent vannak a játékok vállalható?

(#69835) 30z.Samu válasza Drótszamár (#69833) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na, akkor kedden kézhez kapod ha minden igaz. Have fun! :C

Sic Parvis Magna

(#69836) Dawide@axele válasza 30z.Samu (#69835) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Kipróbáltam az új BF-et.Hááát elég érdekes.Lemondtam az előrendelést de szerintem jól is tettem.Mintha nem lenne készen vagy nem is tudom.Szerintem az V is jobb ennél.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#69837) JenciHUN válasza Dawide@axele (#69836) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Én is pont a napokban adtam le majdnem egy előrendelést rá de látva a streameket nem győzött meg... :(

(#69839) Moby válasza Norb79 (#69795) üzenetére


Moby
addikt

Ha érted, akkor miért tolod fullba megint a kretént? Ki kellett cseréltetnem heteken belül a két series kontrolleremet? Ki. Elég sok a fórumban a cserélt series kontroller? Elég sok. Minden gyártó kontrollere tönkremegy nálam? Nem. Egy csomó sok éves jól működő kontrollerem van. Teljesen mindegy mennyi idő a csere, nem erről ment a téma. Igen, az MS-nél nagyon egyszerű és kulturált a csere, de a beszélgetésnek nem ez volt a lényege, hanem az, hogy ha már nem fejlesztenek rajta érdemben, legalább lehetne kevesebb probléma vele. Mondjuk szerintem inkább fejleszteni kéne, ha már azt látni, hogy van hova. Akár olyan áron is, hogy a fejlesztések a kezdeti időszakban okoznak problémákat.

(#69840) Zoleee83 válasza Moby (#69839) üzenetére


Zoleee83
addikt

Másik téma, de kapcsolódik.
Rémlik valami pletyka megjelenés környékéről, hogy az M$ is elkezdett fejleszteni egy haptic kontrollert (nyilván a Sony megjelenése után). Erről van infó? Vagy csak gyors reagálás és "ó majd csinálunk mi is ilyet" volt?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#69841) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#69840) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az lett volna a legjobb, ha már a gépekhez ilyen controller-t adnak, de hát valahogy el kell majd adni az Elite-et. :D

Sic Parvis Magna

(#69842) icemad válasza NemMo (#69822) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem. Előrendeltem ezt is, mint a New Dawn-t. New Dawnban nem volt ennyi hiba. Ha csak a játékélményt nézzük, akkor nagyon lelett butítva az egész. Kb 5-6 óra alatt meglehet szerezni a legjobb fegyvereket meg a tankot/nagy helikoptert, onnantól nincs benne semmi kihívás. Az amigok nem érnek semmit, csak golyófogónak valók. A zenék viszont jók.

Várj meg inkább egy akciót rá, addig talán javítják a bugokat is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#69843) Steve1207 válasza Zoleee83 (#69840) üzenetére


Steve1207
veterán

Pont ennyi infó volt/van. Volt pár terv, meg hogy majd utána járnak, hogy szeretnének-e ilyen funkciót a játékosok, mi a véleményük róla.

(#69841) 30z.Samu: szerintem nem kimondottan indokolná az Elite széria. Ha esetleg lenne ennyi ráncfelvarrás akkor ott van az az árkülönbözeti sáv, ahova bepasszinthatják 3-4e felárral a simához képest, ha valaki ilyet szeretne.

[ Szerkesztve ]

.

(#69844) Moby válasza Zoleee83 (#69840) üzenetére


Moby
addikt

Biztos folyik a háttérben a fejlesztés. Egyébként is célszerű lenne lecserélni a röpsúlyos rezgést erre a hangszóró típusú rezgetésre. Nem csak azért, mert jobban működik, hanem azért is, mert egyrészt nem kerül többe, másrészt a meghajtása is triviális, szinte egyszerűbb, mint a vibramotorok programozása (gyak hangfileokkal lehet hajtani).

(#69845) Mephike válasza Norb79 (#69795) üzenetére


Mephike
senior tag

" a többi gyártónál nem is érdemes ennek nekifutni"
Kb 1 órámba került kicseréltetni a kontrollerem a Sony szervizben. Csak gondoltam megírom, hogy jobban képben legyél.

(#69846) icemad válasza Steve1207 (#69843) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem pont a játékosok véleménye nem számít nekik. Csomó jó projektet beszántottak, úgy, hogy a játékosok véleménye egyértelműen pozitív volt. (Kinect, project spark, illumiroom, stb...)
Ezek közül a 360 Kinectet a mai napig használom, Project Spark-al is elszórakoztam órákig, illumiroom meg első napos vétel lett volna, ha megjelenik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#69847) Skynet258 válasza ricsi0307 (#69804) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam LG CX OLED és TCL TS9030 páros van, Dolby Atmos hangnál van kb 400ms késés, bármit is állítok. Sztereo-n nincs. Olvasgattam én is a neten, sokaknál előjön ez különféle cuccokkal. Én már feladtam. :(

https://geekpulse.hu

(#69848) 30z.Samu válasza Steve1207 (#69843) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én mindenképp beszereznék egyet, ha lenne. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#69849) nrg.960


nrg.960
tag

Sziasztok!

Tesómmal közösen használjuk az accountját, azon van a Live Gold illetve a játékok. Az accountot 2 külön profillal használjuk, amikor a saját profilból indítanám a játékot, akkor kiírja hogy indítsam abból amelyikre megvásárolták. Eddig nem csinált ilyet, beállítás pedig módosítva nem volt.
Mi lehet a gond?
köszi

Nem vagyok a szavak embere..

(#69850) Alcsi69 válasza icemad (#69803) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Igen, észrevettem. :D

Tök jó ez a funkció mert így ki tudom próbálni a számomra érdekesnek tűnő gamepassos játékokat, aztán ha annyira bejönnek akkor behúzom a Series S-t.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.