Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Games with Gold

mai naptól elérhetőek:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70252) frankdelgado válasza banderasz77 (#70248) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az enyém holnap jön meg és biztosan véleményezni fogom :DDD . Méghozzá kritikus szemmel.

(#70253) Tuomas válasza frankdelgado (#70252) üzenetére


Tuomas
addikt

Én AuraSync tesztjét várom róla. ;]

We were here

(#70254) rdt89


rdt89
addikt

Szomorú vagyok, hogy se a Motorsport 4, se a Splatterhouse nem kapott BC-t. :(

(#70255) section9 válasza banderasz77 (#70248) üzenetére


section9
őstag

Szerintem rosszabb mint az eredeti, mivel a sima muanyag miatt hosszabb sessionok alatt csuszkalosabb lesz, rosszabb a fogasa.

(#70256) frankdelgado válasza Tuomas (#70253) üzenetére


frankdelgado
őstag

Persze..ő előnyben van, mert már van rutinja, tudja hogyan szórakoztassa a nagyérdeműt :O.

Ha nem tetszik meg majd felrakom az apróra 50 makiért, tutira elviszik!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#70257) 30z.Samu válasza frankdelgado (#70256) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amit Ő csinál, az inkább tragikomédia. :D

Sic Parvis Magna

(#70258) homerhamm válasza vm93hun (#70247) üzenetére


homerhamm
addikt

Az FH4 kivételével az összes Forza lemezesen van meg. :) Akkor már legyen meg a sor. :)

FM7 nincs a képen, de az is lemezes.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70259) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
November 23. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70260) Döglött Róka válasza homerhamm (#70258) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Je, porfogok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70261) 30z.Samu válasza Döglött Róka (#70260) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért jól tudnak mutatni ezek is a polcon. Régebben én is lemezesen vásároltam többségben, mostanában már 50-50%.

#70259) l.skywalker: DB Kakarot Ultimate-re lehet benevezek, PS-en csak az alap story-t nyomtam végig, azt is szívesen lenyomnám újra, illetve a DLC-ket is utána.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#70262) hackeeeee válasza l.skywalker (#70075) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez korrekt, bár őszintén szólva mindkét oldalon ez megy, sajnos... De, ez van, legalább lesz. :)

HB for PS4 :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#70263) Bad Pritt válasza homerhamm (#70258) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Milyen vicces a FH4, mindegyiken csilliárdos szupersportautók, azon meg egy lego kocsi. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70264) frankdelgado válasza l.skywalker (#70075) üzenetére


frankdelgado
őstag

A jo Phil öszödi beszède? :DDD

(#70265) Döglött Róka válasza 30z.Samu (#70261) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Olyan 9 eve nem vettem semmi lemezest. Polcon csak a helyet foglaljak meg amugyis szemet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70266) 30z.Samu válasza frankdelgado (#70264) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Nem megtévesztés volt, hanem inkább...elkxrtuk, nem kicsit, nagyon." :D

Sic Parvis Magna

(#70267) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Életemben először játszok halo multival. Azt nem tudom mi miért történik de ez nekem nagyon adja :C

Give them nothing but take from them everything

(#70268) homerhamm válasza Döglött Róka (#70265) üzenetére


homerhamm
addikt

A régi Forzákat már csak lemezesen lehet megvenni, mondjuk engem nem zavar, amúgyis most üres a polcom, legalább van valami. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70269) vm93hun válasza homerhamm (#70258) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Nekem csak az első van meg lemezen az Original Xbox-ra. Annyira nem tudott lekötni, mert amúgyis régen játszottam autós játékkal és volt más is a konkurens készüléken ami jobban érdekelt.

@DöglöttRóka #70265: "Polcon csak a helyet foglaljak meg amugyis szemet."
Mesélj még, kérlek! :))

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#70270) AMD Power válasza Döglött Róka (#70265) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem nincs egyetlen lemzes játékom sem....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70271) Döglött Róka válasza vm93hun (#70269) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat ha a muanyaghulladek kivalthato a semmivel, akkor az bizony szemet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70272) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Bot bootcamp mellett mit jelent az a jel? [kép]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70273) homerhamm válasza Döglött Róka (#70271) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem szemét, beteszem a Xboxba, és játszok vele. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70274) oriic válasza Bad Pritt (#70272) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom kiemelt playlist és erre valami jelzés. Mást nem találtam. Amúgy a Weapon Drills csak nekem tűnik, hogy kevesebb pontot ad, mint korábban? Elég nyögvenyelősen lett meg az első három csillagos pontszámom. :D (Acsi miatt csináltam)

Live-Die-Respawn

(#70275) Bad Pritt válasza oriic (#70274) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erre gondoltam én is, csak nem értem, miért azt emelik ki. :D
Nem jártam még arra, rögtön BTB meccsekbe mentem, atom jó az egész feeling. Annyi a bajom, hogy most beragadt egy weekly challenge (kill a Spartan with the Mangler), mert nem találom, hol spawnol az a fegyó. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70276) vm93hun válasza Döglött Róka (#70271) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Környezetvédelmi vitatémát nem ezen a fórumon szeretnék lebonyolítani. Maradjunk annyiban, hogy az nem a műanyagtermék hibája, ha a kedves Homo Sapiens nem a megfelelő módon hasznosítja vagy szabadul meg tőle.

@ Homerhamm #70273: Ott a pont! :K

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#70277) oriic válasza sith7 (#70232) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen 3rd módra gondolsz? Nem lehet nézőpontot állítani, csak FPS-ben játszható a játék.

#70275 Bad Pritt

Quick Play-ben kb minden második pályán az van a kioskokban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#70278) beyruth82 válasza Krissz1983 (#70267) üzenetére


beyruth82
veterán

Egérrel+ bill nyomod?Más multival szoktál járszani?Én ki se merem próbálni ezeket a multi cuccokat.Még a profik is 1-3 perc és meghalnak benne, mi lenne velem?3-5 másodperces etapok? 😂😂😂
Letöltöttem a warzone-t is a minap de csak a gyakorlópályáig mentem el, ott is bénán ment a célzás, hiszen nincsen olyan aim assist amire rányomok és célra áll.Inkabb töröltem is.Mire becélzok valamit a kontrollerrel szerintem 50x megölnének....
Pedig biztos megvan a feelingje, amikor itt olvasom milyen izgalomba van mindenki egy-egy ilyen multis megjelenésnél irígykedem is.

(#70279) Andris837


Andris837
senior tag

A Store-ban szokott lenni black friday akció? Mik a tapasztalatok? Mondjuk a FIFA várhatóan lesz az akció keretén belül? :B

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#70280) Bad Pritt válasza oriic (#70277) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mégiscsak lesz haszna annak a bot bootcamp-nek, átnézem a pályákat, mert eskü nem találtam sehol. :D Commando meg BR rohadásig van mindenhol, azokat könnyű volt megcsinálni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70281) JamesHun


JamesHun
addikt

Halo elindult már valakinek?
Bármire megyek szürke a Play
Várakozási idő 0:00

SeriesX: JamesSHun

(#70282) Bad Pritt válasza JamesHun (#70281) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

[link] Ezt próbáld meg. Vagy a másik, amit írtak, játékon belül menü, Y gomb, ott angol.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70283) l.skywalker válasza Andris837 (#70279) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen szokott lenni. Tavaly november 20-án kezdődött pénteken, ha lesz akkor elképzelhető, hogy most pénteken kezdődik. A FIFA 22-re gondolsz? Az nem hiszem, hogy kapna nagy akciót

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70284) parandroid válasza Döglött Róka (#70271) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell xbox sem, hogy elfoglald magad. Az is csak szemét, kiváltható lenne azzal, hogy csak ülsz, nézel magad elé. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70285) RudY válasza Döglött Róka (#70271) üzenetére


RudY
addikt

...és akkor jönnek a magyar csajok, akik azt mondják "na fogjátok meg a sörünket" és tessék:
Két fiatal magyar nő „koktélja” mentheti meg a Földet

(#70286) sith7 válasza oriic (#70277) üzenetére


sith7
nagyúr

Itt is köszi :R

beyruth82

Próbáld ki, annyira nem pörög, mint a Warzone :K
Ingyen van, mit veszíthetsz ? :))

Ja, és van Botcamp játékmód is , AI ellen, bár azok se állnak egy helyben, de elsőnek nagyon jó lesz ;)

(#70287) Andris837 válasza l.skywalker (#70283) üzenetére


Andris837
senior tag

Igen, 22-re gondoltam. Köszi a választ, akkor várom az akciókat. :R

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#70288) beyruth82 válasza sith7 (#70286) üzenetére


beyruth82
veterán

Semmit, igazad van. :K
Már töltöm is le.Ez a Botcamp mód lesz a nekem való. :DDD

(#70289) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

BC listából kiemelném a Binary Domain-t, ha nem játszottatok vele a 360 érában, érdemes lehet most kipróbálni, egy kiemelkedő Gears klón volt abból az időből, mikor minden tps Gears klón akart lenni, ráadásul fps boostot is kapott ezen a generáción.
Azt érdemes azért szem előtt tartani, hogy ugyan elég nyugatias a dizájn, de japán játék, annak minden előnyével és hátrányával együtt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70290) Döglött Róka válasza RudY (#70285) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Felreertitek, nem kornyezetvedelmi szempontbol mondom hogy szemet, hanem a sajat szempontombol.
Megveszel egy jatekot lemezen, berakod, elinditod, elso dolga hogy download patch -> A lemez szart sem er.
A dobozt kirakod a polcra, ketszer ranezel havonta, vagy losz egy fotot hogy elmondhasd hogy megvan. A porgyujtesen es a helyfoglalason kivul semmi mast nem tud.

De az sem mellekes, hogy tenylegesen is hulladek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70291) sting2 válasza Bad Pritt (#70289) üzenetére


sting2
addikt

Az egy nagyon kellemes cím volt.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#70292) hackeeeee válasza Döglött Róka (#70290) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Viszont, ha nem veszed le t öbbször, eladod, ha már végigjátszottad, ha szeretnéd, és ~50%-os áron (vagy ehhez közeli) végigjátszottad a játékot.

Ha csak megtartod, akkor így is lehet nézni, de ha forgatod a játékokat, akkor nem.

Véleményem szubjektív...

(#70293) Mephike


Mephike
senior tag

Gondoltam kipróbálom a Halo-t. De jelenleg mindenhol estimated wait 0:00 fogad és szürke a play gomb. Leálltak a szerverek?
A grafikai módnál úgyszintén csak a quality mód elérhető, szürke a felirat és nem tudom átállítani performance-ra. Ez a lehetőség még nem él a játékban, vagy bennem van a hiba? :)

(#70294) feca1130


feca1130
csendes tag

Sziasztok !
Series X-hez milyen monitort ajánlanátok ? Elsősorba gondolom Tv lenne a legjobb és az is Oled csak ugye az azért borsosabb ár.

(#70295) Alcsi69 válasza Döglött Róka (#70290) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Nekem azért tetszik a lemezes dolog, mert így megjelenést követően néhány hónappal tök jó áron is be lehet szerezni adott játékot.

Illetve általában én nem játszok végig egy játékot többször (az is csoda, hogyha sikerül végigjátszanom egyet-egyet :B ), így utána nulla vagy minimális bukóval tovább lehet adni. :)

#70294feca1130

Hogy milyen a jó monitor hozzá, azt nem tudom (gondolom valami 4k 120Hz HDMI 2.1-en), pl. LG 27GP950?

Én monitorról játszok, sokkal jobban fekszik mint a tvről.

[ Szerkesztve ]

(#70296) hackeeeee válasza feca1130 (#70294) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én egy 27" IPS 4k-s LG-t használok, 4K 60hz.

Véleményem szubjektív...

(#70297) 3L1T3 válasza Mephike (#70293) üzenetére


3L1T3
addikt

120hz-t engedélyezed akkor lesz performance mód is. A szürke gomb pedig az angol nyelvicsomag hiánya miatt van.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#70298) oriic válasza Mephike (#70293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játék menüjében menj be a settingsbe (start gomb kontrolleren) és nyomj Y-t, majd telepítsd angol nyelvi pakkot.

Ez valami elbaxott bug, ami elvileg akkor jön elő, ha nem angol a dashboardod nyelve, mert nem települ így automatikusan az angol nyelv a játékkal...

Live-Die-Respawn

(#70299) Döglött Róka válasza hackeeeee (#70292) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Game pass játékokat hova forgassak? :)

Plusz itt nem arról van szó, hogy valaki így oldja meg olcsón, hanem a dobozgyűjtésről.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70300) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A szélzajos bug is benne maradt, ki van nálam kapcsolva, mégis látszik futás közben. Lekopogom, ez legyen a legnagyobb hibája a játéknak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.