Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69101) i@lex


i@lex
őstag

Na, anyagi és skill pont problémám már nem lesz a játékban. :DDD

(#69102) Elderath


Elderath
őstag

Valaki tolta FH5öt sima HDRbe meg dolby visionbe? Ma átraktam sima HDRbe HGIGvel C9en és szerintem sokkal szebb, mint dolby visionbe

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#69103) Elderath válasza i@lex (#69101) üzenetére


Elderath
őstag

te mióta játszol?? mióta készítik vagy mi? :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#69104) nincsnév007 válasza i@lex (#69101) üzenetére


nincsnév007
őstag

Ezt hogy ? :D

(#69105) Sinu


Sinu
senior tag

Vótmá ?

No Future

(#69106) i@lex válasza nincsnév007 (#69104) üzenetére


i@lex
őstag

Sokat segített, hogy ma 1 órán belül két sesto-t pörgettem, amit az aukciós házban - mivel a játék legjobb autója - kivásárlási áron viszik el percek alatt 5.900.000 kreditért.

(#69107) Wesder válasza nincsnév007 (#69104) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom "csalt".
Custom race vagy a Jeep módszer.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69108) i@lex válasza Wesder (#69107) üzenetére


i@lex
őstag

Az szép... :U
Kapufa.

(#69109) nincsnév007 válasza i@lex (#69106) üzenetére


nincsnév007
őstag

Az szép :D

Amúgy az milyen menő hogy vannak ezek a driveatarok és ha ez egyik szépen lassan csak autókázok mögé menve egyből elkezdik nyomni nekik :D
Ha jól tudom ilyen ai convoy a fh3-ban volt, ide nem kerül be?

[ Szerkesztve ]

(#69110) persil válasza .LnB (#69099) üzenetére


persil
nagyúr

:DDDD

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69111) Wesder válasza i@lex (#69108) üzenetére


Wesder
félisten

Az 1000+ skillpontot nem hozod össze 5 nap alatt normàl jàtékkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69112) i@lex válasza Wesder (#69111) üzenetére


i@lex
őstag

Akkor jól van akkor...

(#69113) Wesder válasza i@lex (#69112) üzenetére


Wesder
félisten

Hisztipanka helyett leírhatnàd hogy csinàltad nem? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69114) ρσгτσ válasza Wesder (#69113) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van egy bug, ha Super7 -et kreálsz. Van fent pár videó YouTube -on. Gondolom következő frissítésig.

Szerk.:
Egyébként ő totálba nyomja a Forza -t, ha jól látom. Vagyis ha tényleg ő az (?).

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69115) l.skywalker válasza Wesder (#69111) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ismerem Alex-et, főállásban játszik, szóva de, ő összehozza :D
Nem normál játékkal, de hát neki ez a normál :DDD
Gyors ránéztem, jelenleg 100 óránál tart a játékban. A jellemző, hogy mikorra én letöltök egy játékot, ő már ezrezi :D

#69114 ρσгτσ: ő az :K

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69116) ρσгτσ válasza l.skywalker (#69115) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt néztem én is. Brutál mennyiségű órát tett bele ennyi idő alatt. Nem csoda, hogy így áll.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69117) Bep válasza ρσгτσ (#69114) üzenetére


Bep
senior tag

Annyira nem. Ha a hivatalos megjelenést nézem bentmaradt már 18óra :DDD

Amúgy az ilyen glitchek miatt amivel dugig van a játék, okafogyott az összes ranglista.

(#69118) ρσгτσ válasza Bep (#69117) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Hiszed vagy nem, én még soha nem néztem a ranglistát egy Forza -ban sem. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69119) l.skywalker válasza ρσгτσ (#69116) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Két ilyen elvadult ismerősöm van, a másiknak 594ezer+ Gamerscore-ja van :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69120) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Remek, nálunk a Digis Internet teljesen ellehetetlenítette a mai Forzát de kb mindenféle Internethasználatot is...

Olyan a sebesség mint a régi Matávos betárcsázós modemes időkben...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69121) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#69114) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kovetkezo frissitesnel meg lesz masik. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#69122) Wesder válasza l.skywalker (#69115) üzenetére


Wesder
félisten

Na de akkor igazam volt. :DDD 100+ óra meg exploit az nem normàl jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69123) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#69121) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem sokan nem kifogásolják az ilyen hibákat. :D

l.skywalker:
Lehet ebből él. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69124) plejik válasza Sinu (#69105) üzenetére


plejik
addikt

Nagyon csecse, gondolkodok is , hogy kéne egy, de az elit 2 mellé lehet fölösleges.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#69125) persil válasza Sinu (#69105) üzenetére


persil
nagyúr

Csak haromszazszor az utobbi hetekben. :D

Egyebkent nem kimondottan rossz, szerintem jol nez ki, de nem ertem, hogy ez mitol forzas... Marmint, erted, szines, de kb ennyi. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#69126) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Na picit gurulunk 30 Fps-el...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69127) batmanism2x


batmanism2x
tag

Elmentem én is Mexikóba. Bevallom, pont a bevezető hármas verseny sikerült a legkevésbé szépre(homokvihar főleg nem nagy cucc), pedig qualityban kezdtem. Emellett a 30 fps is bántó volt. Aztán elkezdtem a sima versenyeket, és egyik álleejtés jött a másik után, ráadásul pár óra után a 30 fpst is megszoktam. Igazából nem számítottam sokra, nekem eléggé fh4 reskinnek tűnt, de ennél azért jóval több. Metro Exodus mellett eddig az fh5 nekem a nextgen feeling. Azért várom, mit mutat majd a Motorsport 8 a kötött pálya előnyeit kihasználva, meg jó lenne azért 60 fps-sel a quality mode, mindenesetre erre már rá tudnám mondani, hogy SX launch title, mégha nem is egy Ridge Racer hűha

(#69128) Sinu válasza persil (#69125) üzenetére


Sinu
senior tag

Pedig esküszöm olvasom a topicot, valahogy mégis elkerülte a figyelmemet :(

[ Szerkesztve ]

No Future

(#69129) Wesder


Wesder
félisten

Forza Horizon 5: Exploring EventLab with Playground Games

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69130) Wesder


Wesder
félisten

Elértük a 4 milliót az első nap. :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69131) Steve1207 válasza Sinu (#69128) üzenetére


Steve1207
veterán

Én nézegettem ezt a kontrollert másodiknak, de még nem döntöttem, főleg a gumírozott markolat rész nem tudom mennyire lenne időtálló napi használatnál, mennyire könnyen lehetne tisztítani, sérül-e egy idő után stb.
Az Anniversary Special Edition jobban bejön, de ott a zöld szín a halálom, akkor meg már standard fekete elég, úgyis olcsóbb...

Amúgy a Forza kontroller mellé jár DLC is, itt látható, milyen contentet tartalmaz: [link]

1932 Ford De Luxe Five-Window Coupe Forza Edition
Legendary Colour Pop Tee
Legendary Colour Pop Emote

[ Szerkesztve ]

.

(#69132) newman8929


newman8929
tag

Üdv. FH 5-ben, ugye a "hűséges" játékosoknak jár az előző játékok autói. Nos, mi van akkor, ha pár autót nem kaptam meg, pedig volt játszva az adott játékkal, és tulajdonlom is a játékot.( Konkrétan a FH 4 és 3 autóját nem kaptam meg) Lehet, később pótolják? :F

(#69133) Wesder válasza newman8929 (#69132) üzenetére


Wesder
félisten

Késöbb mindenki megkapja a hiànyzó autókat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69134) Zoli35


Zoli35
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy philips 65pus7805
és egy Xbox series X.
A kérdésem az lenne,
hogy ha a az Xbox-ot hdr módba állítom a kép nekem valahogyan fakóbb mint ha nem engedélyezném a hdr módot. lyenkor a tv élénkebb színeket nagyobb kontrasztot ad képileg, élesebb is a kép.
Viszont youtube hdr módban igen szép a kép.
1kép youtube 4k hdr
2kép normál hdr nélkűl.
4kép box beállítása
3kép hdr info tv bt2020 12bit ycbcr4:2:2
Lehet a képek nem teljesen adják vissza, de ha a youtobus hdrt nézem akkor ég és föld az xboxoshoz képest.
Esetleg ha nem jó helyre írtam akkor bocsi még kezdő vagyok itt a fórumon. of

[ Szerkesztve ]

(#69135) frankdelgado válasza Sinu (#69105) üzenetére


frankdelgado
őstag

A Pride os Forza kontroller? Kivàló!

Megtrollkodnàm a forza topikot kicsit, igazi gyöngyszemre bukkantam a ganèpasszban. A Lèlegzetvètel egy űrben jàtszódó subnautica, kissè perverz humorral ès csirkèvel. Ajànlom.

(#69136) .LnB válasza Wesder (#69130) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1:38-kor, az már nem az első nap. :D

Amúgy durva, hogy pár óra alatt, az én képemhez képest, lett +900.000 játékos. Fél 8-kor linkeltem ide a képet, akkor 3,1millió volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69137) Norb79 válasza .LnB (#69136) üzenetére


Norb79
őstag

Hát ugye de, tekintve, hogy az USA gpu-s induláshoz képest 24 óra nem telt el. :)
Kb ma délben telik le mindenhol az első 24 óra.

(#69138) .LnB válasza Norb79 (#69137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most képzeljél ide, egy hunyorítós, szúrósan néző smile-t. :)

De jó, igazad van. Viszont minden Forza játékos számára, az Újzélandi a hivatalos időzóna, úgy meg már nincs igazatok. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69139) Norb79 válasza .LnB (#69138) üzenetére


Norb79
őstag

Ez valóban határeset, hogy az első 24 óra 48 óra alatt telik le, de ettől függetlenül az MS marketing szerintem a ma deles számot fogja tudni beírni a prezijébe, mint első napi játékosszám. :)

(#69140) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, nem is tudom, hogy erről volt e már szó. De milyen fura, hogy FH5-nél, nincs Quick Resume. Szokatlan a FH4 után.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69141) predakon válasza Zoli35 (#69134) üzenetére


predakon
őstag

Nekem egy Samsung RU tévén ugyan ezt produkálja a forza ha quick resumeal folytatom. Ilyenkor a játék bezárása majd újraindítása nálam megszüntetni a fakóságot. Az okára nem jöttem rá sajnos.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#69142) sch_a válasza .LnB (#69140) üzenetére


sch_a
addikt

Miért ne lenne?

(#69143) Bogyi007 válasza Zoli35 (#69134) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egyszerű a válasz a te tévéd is csak nevében támogatja a Hdr-t, de megjeleníteni nem tudja igazán...

Nekem egy évvel korábbi tipus van (50PUS6504 - tavaly ugrott a sorozatszám a korábbiakhoz képest egy ezrest, a te tévéd elodje elvileg a 65PUS6804) és alapból a konzolnál ki is kapcsoltam a HDR es DV opciokatg, mert csak ront az összképen, inkabb állítsd be SDR-re jól.

Ha már fényképek, tegnap belefutottam hegymászás kozben egy szélviharba...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69144) pzstm válasza Wesder (#69130) üzenetére


pzstm
titán

Phil Spencer twitteren:
We've invested for years in Xbox so more people can play. With 4.5+ million players so far across PC, cloud & console, Forza Horizon 5 shows that promise coming to life. Largest launch day for XGS game, peak concurrent 3x FH4 high. Thank you players & congrats to @WeArePlayground

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#69145) .LnB válasza sch_a (#69142) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nektek van Quick Resmume FH5-nél?!
Nekem mindig, teljesen újraindul a játék. Sese indult még QR-mal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69146) Moby válasza .LnB (#69145) üzenetére


Moby
addikt

Van.

(#69147) .LnB válasza Moby (#69146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor nálam mi a franc lehet?! Tudtommal ezt nem lehet állítgatni.
Vicc amúgy, hogy szidtam már ezt a Quick Resume-ot, most meg hiányzik. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69148) consono válasza .LnB (#69145) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#69149) ρσгτσ válasza Zoli35 (#69134) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Manuálisan rá tudsz állítani. Pár frissítés óta elvileg már ezen sem vált át egyénire a beállítás. Marad játék módban.

Viszont azt hiszem nálad sem fog aktiválódni a DV. Az segít nagyon sokat, mert elég jól eltalálja. Erre majd a gyártónak kell frissítést kiadnia. Korábban jó volt, csak a Microsoft mókolt valamit... Azóta pár márkán, TV -n nem aktiválódik a DV.

Szerk.:
Illetve 2 hete még (/már) nem ment 7805 -ön. Pontosabban szeptember óta. Gondolom azóta sem változott.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#69150) AMD Power válasza Sinu (#69105) üzenetére


AMD Power
titán

Katasztrófa csúnya szegény! :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.