Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) oriic válasza .LnB (#69493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én most valamit nem értek. Van free look a játékban, és a jobb analóggal lehet nézelődni. :F

Live-Die-Respawn

(#69502) Ctrl+Alt~Del válasza .LnB (#69499) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Nem, neked a jobbra-balra, elore-hatranezes van. Az nem 360 fok. Azzal csak rángatja a kamerát abba az irányokba.

A free look az, ahogy Kratost irányítod a jobb karral a GoW-ban.

Ez szinte minden autós jatekban default ugy van, csak itt nem.

W | W | H | W | W | W | H

(#69503) Ctrl+Alt~Del válasza oriic (#69501) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Nincs free look. A jobb analóggal csak negy iranyba tudsz nezni: jobb-bal-elore-hatra.

W | W | H | W | W | W | H

(#69504) .LnB válasza oriic (#69501) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

#69499 :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69505) .LnB válasza Ctrl+Alt~Del (#69503) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most csak random kerestem egy videót. És rögtön az elején nézd meg a Nascar Camry-t. Az nem freelook? [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69506) oriic válasza Ctrl+Alt~Del (#69503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN nem tudom nálad mi van, de a jobb analóg az full 360look. :F De mindegy leszálltam a témáról.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#69507) Bad Pritt válasza .LnB (#69505) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

...1200 Horsepower Toyota Corolla...

Hmm, lehet akkor az enyémre is rá kéne nézni, hátha van még benne a tartalék. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69508) vg válasza Ctrl+Alt~Del (#69498) üzenetére


vg
addikt

Abban tán igazad van, hogy tényleg felesleges, hogy még azt is be lehet állítani, hogy nő hangja legyen a férfi karakternek. Véletlen így toltam végig a bevezető részt, és természetesen jó ideig vissza se tudtam állítani.

(#69509) .LnB válasza Bad Pritt (#69507) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a tiedben is 2JZ motor van, akkor még van bőven. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69510) parandroid válasza oriic (#69506) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Full360, de nem free. Csak egy síkon mozog, felfelé nem tudsz nézni. Ha nem egyenesen áll az autó, vagy ferdén felfelé néznél (pl hogy hova dugták az xp táblát), az nem megy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69511) Ctrl+Alt~Del válasza oriic (#69506) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Lehet, hogy én fogalmazók rosszul. Képzelj el egy esze Sims Creed játékot. Ott amilyen mozgást utca jobb karra al végezni a karakterrel körbe tudsz forogni föl le nézni bármilyen irányba bármilyen fokba, na szerintem az itt nincs meg ebben a játékban.

Csak 90 °-ba tudsz jobbra nézni balra nézni előre meg hátra, de az nem ugyanaz.

W | W | H | W | W | W | H

(#69512) .LnB válasza parandroid (#69510) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

FH4-ben lehetett olyat?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69513) Ctrl+Alt~Del válasza .LnB (#69505) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

De, az az. De hogy? Viszont később másik autónál mert nem ilyen neki hanem a jobbra balra rángatós kameraváltás.A Kontroller beállításokban csak ez az opció van: jobbra nézés-balra nézés-előre nézés-hátranézés, és ez van a jobb analóg ra alapból beállítva.

Most mennem kell délután leszek majd ki fotózom, hogy a menüben nekem hogy van beállítva és hogy nem működik rendesen.

W | W | H | W | W | W | H

(#69514) Bad Pritt válasza .LnB (#69509) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De a videóban még a gyári 2.6 literes motorból is kihozott majdnem 1200-at. :D
Amúgy az nem is tudom, milyen motor, az E210-nek úgy tudtam nincs ilyesmije.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69515) Ctrl+Alt~Del válasza Ctrl+Alt~Del (#69511) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Assassin’s Creed - csak diktáltam. :)

W | W | H | W | W | W | H

(#69516) Ctrl+Alt~Del válasza parandroid (#69510) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Na, erről beszélek. Ez nem free look. Es en igy enm
tudom irányítani rendesen.

W | W | H | W | W | W | H

(#69517) lmno válasza Ctrl+Alt~Del (#69516) üzenetére


lmno
őstag

Egyik Forzában se lehetett ilyet, nem hiszem hogy nagy igény lenne rá. Vannak ennél nagyobb gondok a játékban. Pl.:
- Csomószor nincs forgalom, full üresek az utak
- A vissszajátszásnál a hang alapján olyan mintha 1-esben menne végig, max fordulatszámon pörög

(#69518) .LnB válasza Bad Pritt (#69514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod az, hogy valaki nem ismeri a 2JZ motorokat, az nem azt jelenti, hogy nem ért az autókhoz, hanem egyenesen utálja őket. :DDD ;]

Mk4-es Supra megvan? Tudod Halálos Iramban 1. :D
De az 1JZ is jó motor.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69519) Steve1207 válasza .LnB (#69512) üzenetére


Steve1207
veterán

Én nem emlékszem amúgy, hogy ilyesmi lett volna, ez amúgy is arcade, na meg ezt ki várná el? :D Nem tudom milyen profi vezetéshez kell ebben a játékban egy tényleges free look, ahol a legutolsó bozóton is át kell rongyolni sokszor. Tényleg érdekelne, hogy mi a fenét kell nézni a kameraszögeken 200 fölött, csak nagyobb a hibázási lehetőség (a táblás nem számít, vezetésről volt szó ugye).

Részemről ez olyan, mintha a Doomba szeretnék TPS nézetet, mert azt jobban szeretem, de annyi "előnyöm" lenne vele, hogy hamarabb lelőnek...

.

(#69520) Ctrl+Alt~Del válasza lmno (#69517) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Elhiszem, hogy soha nem volt, engem mégis nagyon zavar. A többi autós játékban érdekesmód pedig így van. Lehet, hogy van még kivétel, de a döntő többségük ben így van, gondolom nem véletlenül.

W | W | H | W | W | W | H

(#69521) Bad Pritt válasza .LnB (#69518) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most nem értelek. A videóban 1:20 után két motor van a kocsihoz, egy Stock nevű 2.6 literes meg egy 3 literes, ez utóbbi a 2JZ a csávó szerint is. Már az elsőből is kihozott 1185 lóerőt és ez nem tudom, micsoda. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69522) .LnB válasza Steve1207 (#69519) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nem volt full 360 fokos free look sose. Még a drónnál sincs, nemhogy a kocsiknál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69523) .LnB válasza Bad Pritt (#69521) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a te Corolládra írta te, hogy ha 2JZ van benne, akkor még van benne tartalék. :D

Az a 2.7-es, az egy versenymotor Papadakis Racing-tól. És van rajta egy Borgwarner turbó 2bar nyomással. Nem tudom mekkora a fejed, de az a turbó akkora. :D

Papadakis motorjának az alapja pedig egy Toyota AR2. Amerikában Rav4-ben, Camry-ben van alapból az a motor.

Itt a gyári, az nem úgy gyári mint a tied. Ez Ryan Tuerck Formula Drift-es kocsija. Egy Driftre épített gép, azt lehet tovább tuningolni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69524) pzstm válasza .LnB (#69522) üzenetére


pzstm
titán

van drón az FH5-ben?
photo mód rémlik csak :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#69525) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Egyáltalán nem tudok a konzolokról (még), és lenne egy kérdésem. Filmet le tud játszani 4k-ban a series s? Köszi!

(#69526) .LnB válasza pzstm (#69524) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van, négyben is volt. Értelme nem sok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69527) csabamigo válasza st6969 (#69486) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Fent Összefoglalóban!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#69528) pzstm válasza .LnB (#69526) üzenetére


pzstm
titán

Barn findokhoz használtam négyben, de itt már mind megvan :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#69529) mettek válasza lmno (#69517) üzenetére


mettek
addikt

Azt meg végképp nem értem a Forzával kapcsolatban hogy ez a játék konkrétan ctrl c ctrl v új térképen 2-3 évente. Ezt senki nme teszi szóvá, bezzed egy Cod-nál, Battlefieldnél megy a köpködés.
Nem értem.

Ez a FH5 ugyanaz mint a 4. Eljátszok vele pár órát de hamar unható. Még egy rendes törésmodellt sem tudtak újítani benne.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#69530) lmno válasza .LnB (#69526) üzenetére


lmno
őstag

A Barn Findokat könnyebb megtalálni vele.

#69529: Mivel az emberek a térképet unják meg ebben a játékban először, már az is elég hogy 2-3 évente kijön új térképpel ugyanaz. Még így is többet ad mint egy új FIFA.

[ Szerkesztve ]

(#69531) NoMagix válasza pzstm (#69524) üzenetére


NoMagix
addikt

Van, viszont ugyanúgy vacak mint a 4-ben!
Nem hiszem hogy olyan nehéz lenne megoldani egy rendes drón repülést!

mettek tulajdonképpen igazad van! Olyannyira, hogy ma reggel futottam az egyik heti versenyen és olyan volt a pálya vezetése 1 az 1 ben mint az FH4-ben az egyik hegyi versenynek!

Ebből is látszik, hogy kezd laposodni a játék, a 6.-ban muszáj lesz valami újjal kijönniük! Mondom ezt úgy hogy imádom a sorozatot!

[ Szerkesztve ]

(#69532) Bad Pritt válasza .LnB (#69523) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most már értem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69533) krx21 válasza Ctrl+Alt~Del (#69500) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezt még észre sem vettem, de jobb is. Így is kiadtam már majdnem a vacsit, pár gesztikulációtól… :O

(#69534) .LnB válasza Bad Pritt (#69532) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69535) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Elkezdtem ráérezni a Forzára, meg tegnap még szerencsém is volt, pörgettem 2db 300.000k-t egymás után, van péz' lóvéra + beesett pár autó is. :D
Jobb lett számomra az irányítás mint a 4.-ben, egyelőre Lambó + Corvette-el tolom, imádom.
Eseményeket nem is csináltam még, csak kószálok, szép ez na, nem a ködös Albion..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#69536) batmanism2x válasza Ctrl+Alt~Del (#69500) üzenetére


batmanism2x
tag

1. Anyuka szóljon apukának, hogy ne állítsa női hangra a férfi karaktert (vagy fordítva)
2. Apuka ne játszon a 6 éves gyermeke előtt, foglalkozzon a családdal, aztán vacsi-fürdetés-fektetés után mehet a Forza, ha anyuka épp nem képernyőstoppolt a Ny*r* p*r*ss*l
3. Ha apuka mégsem bírja ki, és/vagy elege van a Ny*r* p*rosb*l, küldje ki a gyereket anyukával a játszótérre, hogy nyugodtan játszhasson a női hangú férfi avatárjával (de ilyenkor amúgy javasolt anyukát is kompenzálni, pl. apuka menjen legközelebb a gyerekkel játszótérre, hogy most anyuka mehessen pl. egy szépségszalonba kicsit pihenni, vagy Forzázzon otthon egy férfi hangú női avatárral)

(#69537) Wesder válasza krx21 (#69533) üzenetére


Wesder
félisten

Jajj, hàt azért nem kell meghalni. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69538) krx21


krx21
nagyúr

Amúgy FH5-el kapcsolatban, még senkinek nem tűnt fel, vagy lett volna igénye arra, hogy az automata váltó rendesen úgy működjön mint az életben? Gondolok itt arra, hogy nemcsak a pirosig tud menni a fordulatszám, hanem a “gáz” adásának megfelelően váltson akár hamarabb? Nem beszélve esetleg arról, hogy állítható legyen normál és sport program stb. stb. Szerintem nem lett volna nagy dolog megcsinálni… most gyakorlatilag ott tartunk, hogy automatára állítva csak “üveg” hangon tudok menni…

[ Szerkesztve ]

(#69539) Bilux


Bilux
veterán


ha ezt veszem meg akkor XSX verziót tölti le a netről?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#69540) krx21 válasza Bilux (#69539) üzenetére


krx21
nagyúr

Yes. Nekem is ez van…
Ő, bocs, most nézem nekem pont fordított sorrendben van ráírva.
xbox Serise x . Xbox One

[ Szerkesztve ]

(#69541) Bilux válasza krx21 (#69540) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor nem kell crossgen meg tököm tudja milyen verzió

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#69542) KoNZoLik@ válasza Bilux (#69539) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mivel ott virít a dobozon az XboxSeriesX felirat és ha olyan gépbe teszed a lemezt, gyanítható, hogy azt tölti le igen🤔

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#69543) krx21 válasza Bilux (#69541) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem nem. (Mármint, hogy kell a Crossgen) + Nekem még az alsó sarokban is van felirat, hogy Xbox Serise X, Cross-Gen.

[ Szerkesztve ]

(#69544) .LnB válasza Zoleee83 (#69535) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta! haccá'zezer?! :Y
Tegnap pörgettem van 8 millió creditet. :U
:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69545) Wesder válasza Bilux (#69539) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ez csak BC-ben futna SX-en.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69546) hombre[EU] válasza krx21 (#69538) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerinted? sz*ros váltás animációt nem raktak story mission autóhoz. még autókat sem sikerült 1:1 lemásolni :DDD ezek gumicukrot gyártanak, nem autóversenyt...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#69547) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok, Battlefield 2042 multi működik már ? (Megvásárolt játékkal)

Gamertag:Rob3rt75

(#69548) Zoleee83 válasza .LnB (#69544) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jó hát én egy abszolút kezdő Forzás vagyok, alap skillekkel, nekem ez is nagy eredmény. :(
Lassan kezdek hozzászokni, még gyakorolni kell, mert nem az autós játékok amik a legjobban mennek (legalább tudatában vagyok ennek), bár tegnap szólt a játék hogy könnyen nyerek, emeljünk nehézséget.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#69549) st6969 válasza csabamigo (#69527) üzenetére


st6969
őstag

Ah, jogos! Szóval account megosztás...És ez legális?! :Y Fura, de jól hangzik.
Tehát, ha a szomszédnak van egy Xbox One-ja, nekem meg mondjuk egy Series S-em, akkor előfizetek Game Pass-ra havi 3000Ft-ért, ezt homeoljuk az övére, és legálisan használhatunk egy előfizetést ketten? :F

(#69550) Bep


Bep
senior tag

Forza nézettel nekem egy bajom van. Ha kormánnyal nyomnám, akkor hiába állítom a jobbra balra hátra nézelődést a kormány egyik gombjára, nem működik, mert szerintem analóg kellene neki. (Thrustm. tmx)
FH4-ben sem volt jó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.