Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70551) banderasz77 válasza csumpa93 (#70526) üzenetére


banderasz77
addikt

Xbox-hoz biztos jó… :)

(#70552) Moby válasza oriic (#70548) üzenetére


Moby
addikt

Há mér, az előrendelésben vállalt időpont előtt 4 hónappal derül ki, hogy kell még 6 hónap, az teljesen racionális. Nem tudták. Most tudták meg. Van ilyen :D

(#70553) Zoleee83 válasza .LnB (#70534) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez a GTA Remaster egy szánalmas sz@r, nem hiába vált vicc témájává ismét a Rockstar.
Ilyen igénytelen remastert csinálni egyenesen művészet, pláne annak fényében, amilyen modok készültek. Az is sokkal jobb lett volna, ha megveszik a modokat a rajongóktól és azt használják. És még van pofájuk soktíz euro/dollárt kérni érte... :U

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70554) batai15 válasza bulikavagyok (#70542) üzenetére


batai15
félisten

Alapvetően nekem is tetszik a játék a látottak alapján de ettől függetlenül mások véleményét is figyelembe kell venni főleg ha az megalapozott .

(#70555) homerhamm válasza oriic (#70548) üzenetére


homerhamm
addikt

A ubinak is volt olyan játéka ami fél évet késett.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70556) Döglött Róka válasza Mephike (#70550) üzenetére


Döglött Róka
veterán

1. Beta
3. Stabil gunplay
4. Stabil szerverek
5. GaaS
6. F2P
7. Mindenen is elfut
8. Allj meg akarmelyik palyan es nezz korul, arena shooter letere igen szep reszletek meg gegek vannak.

Utolso erv, Halo. Itthon a Halo labdaba se rug magyarorszagon nem olyan nepszeru. Lasd meg: Mortal Kombat. Ellenben a vilag boldogabbik felen ki vannak ehezve ra.

@batai15: Igen, figyelembe kell venni, ha van ertelme es alapja. A fenti kettonek az az alapja, hogy nem jon be a stilus te ki kell terjeszteni valami elallo kisujjas sznobizmussal.

A Halo alapvetoen mas mint a tobbi shooter mert tobbet birnak a spartanok, nehezebb megolni oket. Emiatt nem egy reflexjatek hanem megfontoltabb. Ez sokaknak nem jon be mert nem eleg egyszer jol celozni, illetve mozogni is jobban kell. Ez sokaknak nem jon be.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70557) bulikavagyok válasza batai15 (#70554) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, de nekem úgy tűnt, h egy ember véleménye alapján már előre temeted a játékot. Ne tedd! Egyébként honnan tudod, h megalapozott? Az 500 milliós költségvetés pl. már többször cáfolva volt. Bár nem mintha számítana, h mennyiibe került...

(#70558) Bad Pritt válasza batai15 (#70554) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dehogy kell, csak az számít, hogy neked tetszik-e. Nekik nem, nem játszanak vele, ilyen az élet, tovább kell gurulni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70559) sith7 válasza beyruth82 (#70528) üzenetére


sith7
nagyúr

Mi az , hogy hátha ? :DD
Természetesen :))

Jó ez a Halo multi, de azért már itt is vannak érdekes arcok ...

Tegnap egyik labdabirtoklós meccsen az egyik csapattársamnak 25/2 volt a K/D, de pontja szinte semmi, mondom ilyenkor mi van, aztán szemtanúja voltam, hogy lelőtte az enemy labdabirtoklót, és ott állt a labda mellett, illetve gyorsan még 4-5 lépést el is távolodott tőle, nehogy véletlenül felvegye :U

Megvárta míg odaértem, felvettem, aztán nagy boldogan elrohant enemy - t vadászni ahelyett, hogy enged védett volna :W

(#70560) Cicero


Cicero
őstag

Tök jó ez a forza haza érve melóból egy kicsit kocsikázni, de attól leizzadok teljesen, hogy itt is határidők vannak az eseményekre, a championshipeket meg csak hardest drivatarok ellen lehet játszani. Haver, elég nekem a melóban a heti három deadline és a "tegnapra" mentalitás. Nincs valami beállítás erre a gyengéknek? Nagyon kéne az a McLaren F1...

(#70561) Źşë'


Źşë'
addikt

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy ha veszek egy új kontrollert akkor van benne 14 napos talán gold előfizetői kód, ezt csak egyszer lehet per akkunt beváltani? mintha így rémlene, de így meg semmi értelmét nem látom. köszi előre is :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70562) RudY válasza Źşë' (#70561) üzenetére


RudY
addikt

Az új kontrollernek vagy az egyszeri beválthatóságnak nem látod értelmét? :DDD :P

(#70563) bulikavagyok válasza Źşë' (#70561) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem biztos, h jól értem a kérdést. Egy kódot természetesen csak egyszer, de egy accounton végtelen számú ilyen kódot aktiválhatsz!

(#70564) Döglött Róka válasza sith7 (#70559) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne is mondd, Plat 3ba vagyok ami erős középmezőny de nagyon úgy néz ki hogy sokaknak fogalma sincs mit kell csinálni. CTF-nél jön ki leginkább.

Az elmúlt pár év Battle Royale mániája megölte az értelmes játékmódokat.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70565) parandroid válasza Cicero (#70560) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ha letöltesz egy random sokcsillagos évszakos tuningot az autóhoz, akkor hozható az a highly skilled szint. Legalább fejlődünk, meg kell az a kis adrenalin. Én sem szeretem a mazochista fokozatokat, az tény, hogy itt el van csúszva eggyel (?) a nehézségi szint az előző részhez képest, de tényleg csak annyival, hogy legyen benne valami kihívás. Itt most az above average kb olyan, mint a 4-ben a highly skilled volt (ami ott is a heti bajnokságokhoz kellett).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70566) batai15 válasza bulikavagyok (#70557) üzenetére


batai15
félisten

Persze alapvetően így van nekem tetszen. De ! Bf2142bol ki indulva amíg nem játszottam vele már tudtam visszajelzés alapján hogy gyenge lett pedig nagyon vártam .
Tudtam vele játszani és valóban számomra is több sebből vérzik.
Sosem voltam nagy halos de gameplay alapján tetszik. Viszont nem ismerem a játékot túlzottan így mondtam azt hogy remélem nem lesz rövid távú élményt .

(#70567) Moby válasza parandroid (#70565) üzenetére


Moby
addikt

Nincs az elcsúszva, csak összevissza csapkod. Néha vértokádás van, sokszor meg walk in the park. Mondjuk ilyen mennyiségű eventet objektíven aligha lehetne beszintezni, de itt az 5-ben valahogy több a szélsőséges helyzet, mint korábban volt.

(#70568) Moby válasza batai15 (#70566) üzenetére


Moby
addikt

De mit agyalsz ezen ennyit? Ingyen van (legalább, ez mondjuk pozitívum :D), próbáld ki. Nem nagyon van mit veszteni.

(#70569) batai15 válasza Moby (#70568) üzenetére


batai15
félisten

Nem agyalok csak mivel még nem tudtam ki próbálni ezért beszélgetek róla. Nem mindegy. Holnap este fogok odáig jutni aztán majd meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#70570) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kipróbáltam a Vanguard-ot.

Az összhatás nagyon baccó, bitang tetszik. Jó hangulat, a 4K 60fps nagyon adja. Jók a hangok, minden, amilyennek ennek lennie kell.

De, ami zavaró:

Néha töltés közben akad, "darál" a játék kb. 10-15 mp-n keresztül, utána vajsima.
Teleportálnak az ellenfelek Singleplayer módban.
Egér+billel játszottam, és ha kikapcsol a kontrollel akkor közli, hogy ehhez a játékhoz kontroller szükséges. Visszakapcsolom, mást nem csinálok, megy tovább. Warzone-ban nincs ilyen..

Ezeket leszámítva, nagyon menő.

És, bitang jó a szülinapos kontroller, nagyon tetszik. :) A témát megtaláltam, vagyis nem téma, hanem van egy dinamikus háttér, ha jól láttam. :)

Véleményem szubjektív...

(#70571) tihibaby


tihibaby
senior tag

Be lehet állítani valahol hogy a Microsoft Wireless fejhallgatót ha bekapcsolom,lenémítsa a tv-t?
Mert Ps5-ön a Pulse alapból így működik,itt meg nem találom a beállítási lehetőséget.

(#70572) Cicero válasza parandroid (#70565) üzenetére


Cicero
őstag

Kösz a tippet, ennek utána kell nézzek. A tuning menüben láttam ilyet, hogy a többi játékos által összerakott tuning, az lesz, amit mondasz?
Nekem az above average is néha sok, igaz a difficulty beállításokban általában kiszedek minden vezetési segédet, talán az ABS marad bent egyedül. Ezeket érdemes bekapcsolni? Néha úgy érzem, hogy jobban megyek nélkülük..
Na meg az is érdekes, hogy free roamban könnyebben vezethetők az autók, mint versenyben. Ez csak én vagyok, vagy tényleg így van?...

(#70573) l.skywalker válasza tihibaby (#70571) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, Xbox-on eddig ez a feature nem létezett, tesztelői OS verziókban mostanában került/kerül be. Innentől 2-3 hónap mire a normál build-be is bekerül, feltéve ha minden rendben megy a tesztelés során. Sajnos addig marad a távirányítós megoldás.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70574) SH4D0W2011 válasza negyven2 (#70525) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszönöm, és neked is, #70524 arewan!
Sajnos a natív futtatás nem opció, ez egy ősrégi gép, viszont mindenképp kipróbálom, mielőtt költök rá. :)

(#70575) Golyo69 válasza hackeeeee (#70570) üzenetére


Golyo69
senior tag

Kabelt dugd be a kontrollerbe ( elemet vedd ki belole)
Es ugy nem kapcsol ki. MW ben is igy volt. Cw ben megtudtak oldani hogy ne kelljen, itt sajnos nem. Remélem erre majd jön vmi javítás. De kábelen elvan a kontroller mem zavar de tok felesleges.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#70576) Moby válasza batai15 (#70569) üzenetére


Moby
addikt

Nem lesz olyan játék, amiről közel egységes a vélemény széleskörben. Meg lehet hallgatni minden szekértábort, de egyik sem lesz releváns mintavétel abban a kérdésben, hogy mire számíthatsz amikor Te fogod kipróbálni.

(#70577) Mephike válasza Döglött Róka (#70556) üzenetére


Mephike
senior tag

Mindenkinek: Próbáld ki a játékot, magad dönts. Nem véletlen, hogy írtam, hogy saját véleményem.
Róka: Elfogadom, amit írtál, de ez a minimum. Semmi olyan nincs benne, ami miatt a 6 évnyi fejlesztés és a rengeteg beleölt pénz miatt úgy érezném, hogy bármelyik lövöldénél jobb lenne.
HA nem Halo lenne a címe és nem Master Chief lenne a főszereplő, ezt a játékot nem jegyeznék a piacon. Az pedig, hogy annak örülünk, hogy egy játék ennyi idő és pénz után bétaként jön ki, egyetlen karakter modellel, kevés pályával, elfogadhatónak, de jónak/egyedinek nem mondható gunplay-vel, gyakorlatilag zéró újítással, nos az nálam az kevés.
De sem meggyőzni, de legfőkébb megbántani nem akarok senkit a véleményemmel. Hiszen az maga lenne a butaság...

[ Szerkesztve ]

(#70578) l.skywalker válasza Mephike (#70577) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én még mindig azt mondom, hogy próbáljátok meg másképp nézni. "Bármelyik másik lövölde" nem Arena Shooter. A manapság annyira felkapott játékokhoz képest ez egy kicsit másabb. Vannak persze ebben is olyan játékmódok, mint a Big Team Battle, de az alap koncepciós 4v4-hez kevés hasonló játék van, talán a COD-ok PvP módja van, de ha jól tudom ott 6v6 van, de sosem próbáltam. A Halo mindig is ebben volt sikeres és emiatt lett felkapott és lehet, hogy erősen nosztalgikus sikere van, de én meglepődtem, hogy az általam követett stream-erek mekkora számban cuppantak rá, és azért mert ez erősen competitive, itt tényleg a skill és nem a gear számít. Ezt pedig casual játékosoknak nagyon nehéz elsajátítani.

Mondjuk úgy, hogy konzolon ha nem bumper jumper beállításokkal mész, akkor már biztos nem fogod élvezni :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70579) i@lex válasza Cicero (#70572) üzenetére


i@lex
őstag

A jó tuning választás nagyon fontos.
Don Joewon Song tuningjait keresd, jó pár autóhoz készített tuningot, az ő cuccaival én már pl. Profi nehézségen is 3-4 mp-et verek az ai-ra. De a verhetetlen nehézség sem verhetetlen vele, bár ezen a szinten már sokat csal a gép.

Én mindig az ő tuningjait keresem, a játékban be is követhetsz készítőket, így azonnal látod, ha új tuningot csinál. Ha esetleg adott autóhoz épp neki nincs, marad a minél több csillagos.

[ Szerkesztve ]

(#70580) tihibaby válasza l.skywalker (#70573) üzenetére


tihibaby
senior tag

Köszönöm!
Nem zavar hogy le kell halkítani a tv-t,az zavart hogy azt hittem én bénáskodom,azért nem találom a hozzávaló menüpontot.Akkor várjuk a frissítést. ;)

[ Szerkesztve ]

(#70581) banderasz77


banderasz77
addikt

Csak úgy overall vélemény a Halo-val kapcsolatban.
Én két éve, hogy bepillantást nyertem az XBOX világába.
Azelőtt nagy PC-s voltam évtizedekig. Boxon is a friss nagy címeket toltam ezalatt az idő alatt. Ezek után és mivel sokat kellett visszamenni időben a Halo gyökerekig, engem sem fogott meg benne semmi. Lehet, hogy ha megjelenéskor anno vettem volna fel a fonalat, nagy fanatic lennék, de így nem ragadott magával. Olyan maradinak tűnik az egész. Nem lehet, hogy sokaknak ez lenne a kulcs a tetszik/nemtetszik vonalon? Egyszerűen nem lettünk “elindítva” annak idején…
Én inkább leszedtem a felcsavart Gears 2-3-at. Kihagytam őket az elején a grafika miatt, de most bepótolom.
Na ez a sorozat viszont odaba…! 🙂

(#70582) l.skywalker válasza banderasz77 (#70581) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyanez volt nálam is. Mikor 5 éve bekerültem a konzolos világba, az Xbox-on adta magát a Halo. Szépen megvettem az MCC-t, letoltam a sztorikat, majd később a többi részt is, azt mondtam, hogy oké, majd rájöttem, hogy a multi miatt lett világhírű. Anno rengetegen tolták a Halo party-kat. De ez a rengeteg ember tényleg rengeteg volt.

Azonban ez az Infinite Multi tetszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70583) Źşë' válasza bulikavagyok (#70563) üzenetére


Źşë'
addikt

azért kérdeztem, mert úgy rémlik, hogy egy ilyen gold előfizetői 14napos kódot csak 1x lehet beváltani per akkunt valamilyen kötelezettséggel, nyilván nem ugyan arra a kódra gondolok többszöri aktiválással - ha beváltod akkor egy másik talán 1hónapos ultimate kódot már nem fog elfogadni, szummázva találgatások nélkül a korlátozásokra lennék kíváncsi, hogy jár e korlátozásokkal másra kódra, dologra nézve

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70584) bulikavagyok válasza banderasz77 (#70581) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Nem lehet, hogy sokaknak ez lenne a kulcs a tetszik/nemtetszik vonalon? " - nálam nem ez. :B Én nagyon keveset játszottam az előző részekkel, multit szinte egyáltalán nem (összesen 10-20 órát talán). Plusz az összes rész közül csak az ötödik sztoriját játszottam végig. Most mégis nagyon lelkes vagyok, egyelőre abszolút pozitív csalódás a multija.

Źşë: Tudtommal nincs ilyen korlátozás! De lehet, h mindjárt kijavít valaki.

[ Szerkesztve ]

(#70585) hackeeeee válasza Golyo69 (#70575) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hátjó.. Megpróbálom majd, köszi.

Csak fura, mert wz alatt meg működik gond nélkül. Köszi a tippet! :R Venom akku van benne, megpróbálom majd, h azzal is oké-e így.

Véleményem szubjektív...

(#70586) batai15 válasza bulikavagyok (#70584) üzenetére


batai15
félisten

Azért ilyet is jó olvasni . Főleg hogy van benne customizaco azt nagyon szeretem.
Egyébként valszeg overwatch 2 ha kijön akkor azzal fogom még tolni.
Toltam sokat az eggyel de pcre is meg vettem majd PS4 de most még egyszer előről kezdeni nincs kedvem .

(#70587) hombre[EU] válasza Döglött Róka (#70564) üzenetére


hombre[EU]
veterán

alig tudok kijutni gold3-ból, nincs olyan meccs ahol bent maradnak végig :D
bestof mikor 20mp-ig kempeli a PW spawnt...miközben viszik a flaget :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#70588) beyruth82 válasza sith7 (#70559) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem bejön egyenlőre azt hittem sokkal rosszabb lesz. Mondjuk én totál kezdő vagyok.Viszont nem halok meg 3-5 masodpercenként, egész élvezhető hosszúságúra ki lehet húzni ha nem csak rohan előre az ember agyatlanul bele a sűrűjébe. Tényleg jobb emberek ellen játszani mert nem csak allnak és várják hogy lelődd őket és nem kiszámitható a mozgásuk se. Az viszont feltűnt hogy az ismeretlen csapattagok egymással nem dolgoznak össze.Tök lesza..ák a saját csapattársukat.Csak mennek előre agyatlanul mintha ez valami egyéni verseny lenne.Érthetetlen....
Nekem csak egy gondom a kontrolleres célzás.Na az valami brutál lassan megy.Meg nehéz mert mire becélzom már arrébb is ugrált az ellen.Attól féltem én fogok meghalni 3 masodpercenként, de nem az a gond hanem hogy csak elvétve találok el másokat.
Nincs valami minimális aim assist mert én nem találtam ilyent a beallítasokban?Nem is ertem masok hogy bírnak ilyen gyorsan és pontosan célozni kontrollerrel?Vagy mindenki egerrel nyomja rajtam kívül? 😀
Szerintem simán bele tudnék szeretni a multiplayerbe és ebbe a halo-ba is ha a célzás kicsit gyorsabban menne.

(#70589) bulikavagyok válasza batai15 (#70586) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem az Overwatch teljesen kimaradt. FPS multi vonalon Titanfall (első rész), BF és CoD amikkel játszottam. Az utóbbi kettőt minden évben megveszem - bár egyre kevesebb értelemét látom, mert egyikkel sem játszom még 100 órát sem. És gyakran több bosszúságot mint örömet okoznak. A Vanguarddal szerintem 50-et sem fogok az elkövetkező egy évben, a BF-ben még látok némi potenciált.

[ Szerkesztve ]

(#70590) hackeeeee válasza banderasz77 (#70581) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem az előző rész volt a "tanuljunk FPS-ezni konzolon" játék. NAgyon sokat coop-oztunk, imádtam. :) Úgy, hogy PC-n nőttem fel.. A One fat volt az első konzolom De az 5. részt imádtam, mind single, mind pedig multiban. A mostani résszel még várok türelmesen, megvárom a single-t, aztán majd a többi. Van mivel játszani, szerencsére. :) Csak, idő nincs sok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#70591) banderasz77 válasza hackeeeee (#70590) üzenetére


banderasz77
addikt

Jaaa idő….
Nekem is vizsgaidőszak. 😁

(#70592) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Másnál is hibát dob az xbox.com?
"An error occurred while processing your request.
Reference #30.2d651002.1637139271.214bf317"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70593) batai15 válasza beyruth82 (#70588) üzenetére


batai15
félisten

Van billentyűzet és egér támogatás is.

(#70594) Döglött Róka válasza Mephike (#70577) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"elfogadhatónak, de jónak/egyedinek nem mondható gunplay-vel, gyakorlatilag zéró újítással, nos az nálam az kevés."

Nem egyedi a gunplay? Annyira nem, hogy a Bungie fogta és egy az egyben ugyanazt rakta a Destinybe. Zéró újítás? Mihez képest zéró?

Megint nagy szavak tartalom nélkül :)

Fogalmad sincs mikor kezdték a fejlesztést és arról se hogy mennyit költöttek rá. Akkor meg minek hozod fel ezt érvnek? :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70595) krx21 válasza Döglött Róka (#70594) üzenetére


krx21
nagyúr

(#70596) Döglött Róka válasza krx21 (#70595) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pletykára nem adunk.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70597) krx21 válasza Döglött Róka (#70596) üzenetére


krx21
nagyúr

Alapvetően nem is fontos... Kipróbálom majd, de a single playert és adok neki esélyt...
De ha valakinek nem tetszik, akkor az a saját benyomása, véleménye.... Nincs azzal baj.
Én szeretném ha tetszene, vétlenül se szeretnék szándékosan ellenállni... ;)

[ Szerkesztve ]

(#70598) Döglött Róka válasza krx21 (#70597) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem sincs bajom vele ha valakinek nem tetszik. A hulye erveket nem birom :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70599) Mephike válasza Döglött Róka (#70594) üzenetére


Mephike
senior tag

Nézd, én kb zx-spectrum óta játszom. Voltam versenyző, akkor amikor még amikor az esport még gyerekcipőben járt. Gyakorlatilag kipróbáltam minden fps-t. Ezek egyike sem jelenti azt, hogy én valami nagy ember lennék, de tapasztalatom azért van.
Nincs fogalmam semmiről? Értem, ez ellen nem lehet érvelni, ha a másikat hülyének állítod be és minden érvére azt mondod, hogy hülyeség. Ha majd egyszer eljutsz odáig, hogy végiggondold (ez nem azt jelenti, hogy el is kell fogadnod), mit gondol a másik és miért gondolhatja azt, akkor szólj és leülhetünk beszélgetni. Addig ez csak részedről vagdalkozás marad.

(#70600) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Ez még Beta verzió.Pályák jönni fognak bele csak a sztori miatt gondolom ennyit lehetett egyenlőre belepakolni.
Nem értem a sírást.Végre nem egy COD vagy Battlefield szarság.
Ezt a játékot úgy kellett elkészíteni,hogy az előző generáción is RECCENÉS nélkül fusson.
Ennyi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.