Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) Wesder válasza Moby (#50700) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, 20 éve volt rà tényleges exklúzív a hagyomànyos értelemben, most nincs

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50702) Bluverkill válasza hombre[EU] (#50699) üzenetére


Bluverkill
tag

Mondjuk az egy vicces dolog hogy ez a videó már lassan 2 éves. Ráadásul ez jóval az előtti változat mielőtt még megvették volna őket. Meg egyébként ehhez a grafikai stílushoz nem tudom hogy lehetne jobbat kihozni.

[ Szerkesztve ]

(#50703) hombre[EU] válasza Bluverkill (#50702) üzenetére


hombre[EU]
veterán

5hónapot írt a yt, de itt a friss [link]...ég és föld mi?! :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#50704) Bluverkill válasza hombre[EU] (#50703) üzenetére


Bluverkill
tag

Nem tudom hogy lehetne ehhez a grafikai stílushoz szebb grafikát készíteni. Meg azért ha jobban belenyúlnának a grafikába szerintem 2022-be is kérdéses lenne hogy megkapjuk ezt a játékot. Dehát ugye minden a grafika....

(#50705) Wesder válasza hombre[EU] (#50703) üzenetére


Wesder
félisten

Multiplat, crossgen, kis csapat. Nem tudom mit szeretnél. Szerintem teljesen rendben van, ahogy kinéz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50706) hombre[EU] válasza Bluverkill (#50704) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a grafikáról volt szó,érted ez volt a téma :D
szerintem sem csúnya, de nálam nem éri el az ingerküszöböt,bare minimum...viszont pl. az Ascentesek elōtt emelem kalapom. náluk elhiszem,hogy kimaxolták a lehetōségeiket

Life, Uh, Finds A Way

(#50707) AMD Power válasza frankdelgado (#50665) üzenetére


AMD Power
titán

Ez pontosan így van.

ProEvoFan Dehogy volt szerencsém. Munkámból adodóan még az aruház nyitása előtt megvettem a gépet az első napon. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50708) frankdelgado válasza matex (#50666) üzenetére


frankdelgado
őstag

Èn mà meg is untam...vàrom a series x pro x ultimate x2 -t....

(#50709) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! A MS tervezi, hogy kihoz Xbox-ra valami VR kütyüt?

Sic Parvis Magna

(#50710) Wesder válasza 30z.Samu (#50709) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs tervben. Legalàbbis nem tudunk róla.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50711) 30z.Samu válasza Wesder (#50710) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kár, mondjuk értelme akkor lenne igazából, ha lenne játék is hozzá. De valahogy megállt ez a dolog, pedig alapvetően jó kis cucc szerintem.

Sic Parvis Magna

(#50712) Steve1207 válasza 30z.Samu (#50711) üzenetére


Steve1207
veterán

Játékokon nem múlna, attól, hogy eddig xbo-n nincs ilyen még van sok játéknak vr verziója, amelyeket nem nagy kunszt lenne megcsinálni, hogy boxra is áthozzák.
Amúgy nem múltkor volt valamelyik twitterestől, hogy a Flight Simulator kódjában ilyen vr-os dolgokat is voltak?

Más: volt olyanról szó, hogy átmókolják a felvételi lehetőségeket, beállításokat, hogy ne egy és fél percet lehessen csak? Mintha mondták volna, hogy teljesen felújítják azt a részt is az online megosztással együtt, de azóta semmi ilyenbe nem futottam bele.

.

(#50713) 30z.Samu válasza Steve1207 (#50712) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, nem lenne kunszt gondolom én. Tegnap volt szerencsém kipróbálni a PS VR headset-ét Resident Evil 7-tel. Előtte nem volt a fejemen ilyen, egy órát bírtam elsőre, utána kicsit elkezdtem émelyegni. A felbontástól eltekintve bitang jó élmény volt. Ki akartam próbálni a GTS-t is, de az Istennek se akart normális sebességgel tölteni a gép. Talán majd legközelebb. Szóval a lényeg, hogy örülnék, ha Xbox-on is lehetne VR-ral játszani. Csak még mindig elég drága hóbort ez. :))

Sic Parvis Magna

(#50714) zkxdn


zkxdn
őstag

BF6 Trailer lenne :F (vagy egy jó fan trailer?) : [link]
LOL még most látom hogy TikTok :DDD
Mégtöbb: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50715) oriic válasza zkxdn (#50714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

100%, hogy más játékokból összevágott részlet (Modern Warfare 3-ből is van benne jelenet a felhőkarcolóval szerintem)

Itt a legutóbbi BF6 leak, ez a bejelentő trailerből származó képek: [link]

szerk:

Fake, az utcai vihar részlet egy 2019-es UE4 teszt videóból származik. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#50716) GalaHU válasza kecsu10 (#50670) üzenetére


GalaHU
őstag

Csak vess már egy pillantàst a Top10 eladott PS4-es játékra. Lesz majd meglepetés, jó ha 2-3 lesz benne exkluzív (attól függően milyen listát nézel) szóval rohadtul nem azok, hanem a többi, multiplat miatt vették meg őket.
Más olvasatban, a nagymenő PS4-es játékokból a használók többségének egyetlen példánya sincs, ha azt feltételezzük a nagy gémerek generációnként csak 2db ex-et vesznek meg (ami elég szerény becslés) a PS tulajok fele életében nem is lát ex-et...

De az exkluzív adja el a konzolt... :)

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#50717) kecsu10 válasza GalaHU (#50716) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Igenis nagyon nagy szerepet játszik a jó exkluzív, az eladások szempontjából. Ebből az okfejtésből kihagyod a használt lemezek piacát, illetve azt is, hogy lehet, hogy valaki nem fogja az exkluzív játékokat nagy számban játszani, de ha bármilyen tesztet, vagy véleményt olvas arról, hogy melyik konzolt vegye a két azonos áru készülék közül, ott azt fogja látni, hogy az egyiken nagyon sok, nagyon jó minőségű játék van. Presztízs ez, nem feltétlenül hozzák vissza ezek a játékok az árukat direktben, de indirekt és hosszútávu stratégiai szempontból nagyon. Mert ha nem így lenne, gondolj bele miért nem Xbox-ból adnak el többet? Mikor az előző generációban és most is erősebb valamivel? Annyira nem erős faktor a Sony fanboy-ság hidd el. :)

[ Szerkesztve ]

(#50718) mcwolf79 válasza GalaHU (#50716) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát akárhogy csűröd-csavarod, ha PS érvről van szó mindig az a pro, hogy az exkluzívok. Mert ha nagyon megnézzük majdhogynem minden másban jobb az Xbox, annak ellenére, hogy arra tulképp játék sincs :U

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#50719) kecsu10 válasza mcwolf79 (#50718) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Erről beszélek. Lehet, hogy soha nem fog valaki játszani velük, de a lehetőség ott van. Pszichológiai szempontból ez nagyon sokat jelent, sokkal többet mint az a néhány fps esetleges plusz amit hoz a box, ami konzol játékosok szempontjából legtöbbször irreleváns. Szerk.: valóban így van. Most is több a lehetőség az Xbox-on, van rá olcsó gamepass, mégsem érik el ugyanazokat a számokat. Az exkluzív játék presztízs, ami nagyon is kifizetődő. Olyan mint a csúcskategóriás luxus autó. Nem azon keresik a legtöbb pénzt, mert a fejlesztése a világ kincse, de kell, hogy elmondhassák: igen nekünk van ilyen, képesek vagyunk rá. Ezáltal a kisebb, egyszerűbb kocsikat is nagyobb számban tudják eladni.

[ Szerkesztve ]

(#50720) hombre[EU] válasza GalaHU (#50716) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a sony csak tavaly! 60M exkluzívot adott el...csak a NaughtyDog 50-60M-t PS4-re a generáció alatt...szóval azért csak van valami befolyása nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#50721) GalaHU válasza kecsu10 (#50719) üzenetére


GalaHU
őstag

Szerintem nem erről van szó:
Eladtak kb 120 milla gépet, ha összeadom az exlizívokat UC4-től Detroitig az 67millió. Ha mindenkinek csak egy példánya lenne, akkor a vásárlók 45%-a még csak nem is látná az ex-eket. De ugye a komoly játékosok azért nem csak 1db-ot vesznek meg a generáció alatt, hanem 3-5 különböző játékot, pláne ha abból indulok ki nekem és a baráti körömnek hány ex.címe van (mert bizony itt a fórumon nem csak neked van több platformod) akkor ez még csak szerény becslés. Tehát a valósághoz az áll közelebb hogy 15-20 millió játékosnál landolnak az exek. A használtpiac tényleg létezik, de ha minden egyes példány (!) ötször cserél gazdát, csak akkor érünk vissza az 50%-os lefedettségig.

De valószínűbb, hogy az arány 30-70 körül van. 30% komoly piac, de az MS pont a maradék 70% casual rétegre gyúr, akinek mindegy milyen gépe van, GamePassal meg apuka fillérekért be tudja fogni a gyerek száját...

Az MS az előző generáció rajtját rontotta el a folyamatos Tívízéssel, állandó online-al, használt cucc tiltásával. Exkluzívok terén akkor semmivel sem volt gyengébb az MS, sőt! Mégse számított, mert a véleményformáló kisebbség berágott az MS-re, utána Pistike meg már azért vett PS-t, mert a havernak is az volt, vele akart Fifázni/Codozni...

Erre tett rá egy lapáttal és jó marketinggel a Sony “menővé” téve a gépet, és már be is indult egy spirál, amiből a generáció végéig nem is volt kiszállás. De a mai napig a PS-ben többségében nem ex-ek pörögnek.

Csak ezt innen az Elitista PS-Xbox oldalról nehéz elhinni, mert a közvetlen környezetünk hardcore gamer, de az eladásokat ma már a casualok pörgetik.

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#50722) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

valaki játszotta The Wild at Heart-ot? ez valami nagyon deep depis cucc?

Life, Uh, Finds A Way

(#50723) darkstreet89


darkstreet89
tag

Hali!

Gondoltam kipróbálom a COD: Warzonet, az lenne a kérdésem, hogy az alapjáték mellé ami 91G körül van, ahhoz még mit kell le húzni?? Láttam ott valami 3 db textúra csomagot, meg egyéb packokat... Azoknak van értelme vagy a többi rész multijához add pluszt? :R

(#50724) NJanika válasza Moby (#50690) üzenetére


NJanika
aktív tag

Ritkán járok fel, és annál is ritkábban kommentelek, de ilyenkor jó lenne a prémium. Jó lenne az Xbox topikban Xboxos kommenteket olvasni és elfelejteni a konkurens oldalt mert amúgy akit érdekel az megkeresi a topikját.
Jó lenne...felesleges is folytatni.

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#50725) Wesder


Wesder
félisten

Végeztünk a Way Out-tal is, hàt ez nagyon erős volt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50727) Farkassacred válasza Wesder (#50725) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nálunk is ő lesz a következő az It Takes után. Több ilyen játék kellene bakker.. sokkal többet érnek ezek a páros "co op" játékok. A szimpla multitól a lol óta a hányinger kerülget.. :(

(#50728) ρσгτσ válasza Farkassacred (#50727) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem véletlen, egy helyről jött a két játék. :) Egyébként én is örülnék több ilyen játéknak, szerintem lenne rá igény.

Bár az It Takes Two stílusa és témája sokkal jobban bejött páromnak, mint A Way Out. Szerintem mindegyik remek játék.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50729) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Shadow Warrior 3 - Enemy Showcase

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50730) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50731) adalbert1 válasza 3L1T3 (#49720) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan ezzel teljesen egyetértek, én is csak boltból veszek live/psn kódokat, de azért vicces, hogy úgy írod ezt, hogy anno arab lokalizációjú Call of Duty WWII PS4 játékot küldtetek a 2019-es BF akciótók során (már ha neked van közöd a konzolvilághoz, a kommentekből úgy tűnik, hogy van), aminek a borítóján is fel van tüntetve, hogy "Licensed for sale in Middle East and Africa only".
Szóval ott pl. én vásárlóként éreztem megkárosítva magam, mert előtte ez sehol nem volt jelezve, hogy nem itthoni vagy angol lokalizációs játékot küldtök.
Azóta inkább máshol költöm a pénzt, igaz 1-2 akció majdnem elcsábított, de pl. az egyik Nintendo Switch játéknál is kiderült, hogy német borítós példányt akcióztok (és ez is csak a vásárlók beszámolójából). Szóval inkább költök pár ezerrel többet, és vásárolok egy olyan helyen, ahol biztos azt kapom, amit várok.

(#50732) ProEvoFan válasza adalbert1 (#50731) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem védő beszéd vagy ilyesmi, de már többször rendeltem tőlük ezt-azt, pl mióta van XSXem, a fiamnak tülök intézem a havi Fortnite vbucks adagját, az Xbox ajándékkártya vásárlásával. Eddig semmi probléma nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#50733) 3L1T3 válasza adalbert1 (#50731) üzenetére


3L1T3
addikt

Költs, de ha jelezted volna ügyfélszolgálatnak akkor cserélték volna. Így magadra vess. A játék borítója miért lényeges? Biztos oka volt , hogy akkor csak olyan borítóval érkezett szállítmány a nagykerből! Szerintem dobjunk fel 2018-as hibákat is… nézd meg a PS5 / XSX rendelőket ki h kezelte aztán fontold meg ujra h hol költöd a pénzed!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#50734) totalwarrior


totalwarrior
tag

Sziasztok, más is tapasztalt olyat, hogy monitoron (benq ew3270u) series x-et használva a HDR szürkés, a sötét jelenetkél látszódik főleg. Gyakorlatilag a sima SDR Photo mód jobb képet ad. Persze értem én hogy nem egy True HDR monitor, de tesztek alapján azért a HDR módnak kéne a legjobbnak lenni.

(#50735) AMD Power


AMD Power
titán

Elértem a Sleeping Dogs végéhez. Zseniális eg játék. Korához képest szép grafikával, jó harcrendszerrel. Nagyon élveztem benne a sok kocsikázást és a fegyveres harcokat. Ennek van újabb része, második rész esetleg?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50736) Bad Pritt válasza AMD Power (#50735) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nincs. Nem volt túl nagy siker, egy online játékot akartak még, de lelőtték azt is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50737) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

Játék közben sokszor kidobja a net a kisfiamat, elég bosszantó.
Én régi fat géppel játszom a nappaliban, nekem nincs ilyen gondom, Netflix is megy kozben másik tévén.
Kizárólag az Ő gépén van a gond.
Kábellel van rákötve ugyanarra a routerre minden.

(#50738) adalbert1 válasza ProEvoFan (#50732) üzenetére


adalbert1
veterán

Jó, azért egy feltöltőkártya rendelésnél ilyen hiba pont nem jöhet elő. Ennek ellenére megértem, hogy másnak pont nem jöttek elő ilyenek, esetleg mások az igényei (pl. megértem, ha valakit egyáltalán nem érdekel a borító), vagy teljesen elégedett velük.

3L1T3: írtam még akkor az info@konzolvilag.hu-ra, azóta sem kaptam semmilyen választ...
Szerintem fontos ez a dolog, egyáltalán nem kezeltétek ezt a panaszt, illetve elvárnám, hogy ne arab borítós játékot kapjak, hanem angol vagy magyar lokalizációjút.
Más helyen pl. tudták jelezni előrendelésnél, hogy az adott játékból csak német borítós érkezett, érdekel-e így is?

Igazából az SX rendelést megjelenés napján átvettem a Media Marktban, PS5-öt meg majd veszek, ha már szélesebb körben elérhető lesz, nincs túl sok kedvem beszállni ebbe a mikor hol van drop játékba (a régi címekre pedig addig ott van a PS4 Pro).

Az tény, hogy rengeteg üzlet nagyon inkoerrekten állt az előrendelésekhez az áremelésekkel, illetve azzal, hogy magánemberként kiárulták drágábban a készletet (nagy részüknél eddig sem vásároltam, ezután végképp nem fogok), ezt elismerem, hogy korrekten csináltátok, hogy nem mentetek ilyenekbe bele. De ez kellene, hogy legyen az alap!
Szóval azért, mert a konkurencia nagyon alacsonyra tette a lécet, szerintem nem kellene arra feltétlen büszkének lennetek, hogy ti úgy teljesítetek, ahogy normálisan elvárható lenne. Szomorú képet fest az egész itthoni konzol piacról, hogy a normális ügymenet már érdemként van kezelve...

(#50739) Dewo


Dewo
aktív tag

Üdv.
Ma megvettem a KL2 őt. Esetleg aki csatlakozna egy jó kis hentelésre az írjon és csapassuk! :)
Killing Floor 2 on Steam

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#50740) Elderath


Elderath
őstag

Knockout cityt próbáljátok ki. Most még hónap végéig ingyenes meg GP cím is. Iszonyat addiktív multis cucc.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#50741) Wesder válasza Elderath (#50740) üzenetére


Wesder
félisten

Bétàt jàtszottam, akkor én is ezen a vélemémyen voltam, most meg 3 meccs utàn meguntam és letöröltem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50742) Dawide@axele válasza Wesder (#50741) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!
Biomutant szerintetek jó lesz?Megéri megvenni?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#50743) Bad Pritt válasza Dawide@axele (#50742) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erre nincs értelmes válasz. :D
Valaki már előrendelte, valaki kivár, valakit nem érdekel egyáltalán, valaki meg nem is hallott még róla.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50744) pzstm válasza Dawide@axele (#50742) üzenetére


pzstm
titán

pár óra és lejár az embargo ha jól rémlik. Tele lesz a net tesztekkel és videóval

[Biomutant - Is It Worth Your Time | 120+ Hour Review]

Nyilván ez csak egy a sok közül, ráadásul én nem nagyon hiszek a review-knak.

Nem PS exkluziív szóval 90% lenne az elméleti maximum. Kis csapat csinálta újabb mínusz 10%, magasabb felbontáson fut Xbox-on mint PS-en megint csak 5-10%.

Ha 80% körül lesz kritikusok szerint azt jelenti, hogy überjó lett. Olyan 75%-ra számítok, ami a bőven nagyon okés kategória lenne számomra. Persze mindenkinek magának kell eldöntenie :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50745) Wesder válasza Dawide@axele (#50742) üzenetére


Wesder
félisten

Ha engem kérdezel, akkor jó lesz, mert pont egy ilyen gyüjtögetős openworld bugyutasàggal van kedvem jàtszani. Egyébként mindenki döntse el magànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50746) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Gears Tactics:
Act 3-nál tartok,de már annyi side mission van hogy kezdem unni a játékot, csak be szeretném fejezni a sztorit. Nincs semmi lehetőség a side missionok átugrására? Még 7 chapter vissza van, ha mindegyik előtt lesz 3 side mission az borzasztó sok. :S

(#50747) Wesder válasza pzstm (#50744) üzenetére


Wesder
félisten

Azt kifelejtetted hogy nem csak jobban fut, de jobban is néz ki Xboxon. (jelenleg)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50748) Bad Pritt válasza KardosAttila (#50746) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nincs, meg kell csinálni őket, akkor tudsz továbbhaladni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50749) hombre[EU] válasza Dawide@axele (#50742) üzenetére


hombre[EU]
veterán

"ubisoft the game" egykét egyedi csavarral. ha engem kérdezel várd meg a natív series portot,mert látom S-ed van (ami a fejlesztōknek nincs :DDD )

Life, Uh, Finds A Way

(#50750) 3L1T3 válasza adalbert1 (#50738) üzenetére


3L1T3
addikt

Sajnálom a negatív tapasztalatodat és nem is a fórumon kell ezt megbeszélni. Az, hogy 2019-ben mi volt és miért nem kaptál választ nem tudom. Azóta már az ügyfélszolgálatért is én felelek , így bizton állítom, hogy 24 órán belül megoldást kaptál volna. :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.