Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50951) frankdelgado válasza GEIL (#50949) üzenetére


frankdelgado
őstag

[link] Ilyet is lehetett kapni :DDD , amennyiben gerinctelen voltál és jogtalan előnyhöz akartál jutni. :DDD

(#50952) .LnB válasza GEIL (#50949) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

demo van? Mert addig ez csak kamu. ;]

#5093930z.Samu
Nem szabályos, ez tény. De le is lehet ezt szarni. R6:Siege-dszel kapcsolatban is sokan sírnak konzolon, hogy mennyi az egér+bill-es csaló. Én játszottam vele jó pár órát, de egyszer se jutott eszembe, hogy aki lelőtt az vajon azt használt e ilyesmit. Miért? Mert nem érdekel. Eszembe sincs játék közben ilyesmi. Ez részben mentális. Aki túl sokat foglalkozik ezzel, az meg is érdemli. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50953) Bad Pritt válasza lastmohican2 (#50950) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha érdekel a sztori, akkor jó, ha ismered az előzményeket. Ha nem akarod végigjátszani, youtube-on vannak összefoglaló videók.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50954) frankdelgado válasza lastmohican2 (#50950) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem feltétlenül kell velük játszani, legfeljebb olvasd el a neten a hátterét az egésznek. Amúgy nextgen upgrade? Mikor jöttek ki a következő generációs gépek? Nekem meg csak jelen genes series x-em van.......

(#50955) Fox Mulder válasza .LnB (#50952) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Na most pont jó játékot hoztál fel, mert R6-ban pld igen meg tudja b..szni a játékélményt ha egér és bill van a játékban ellened. Ott nagyon kiérződik a különbség.
Persze én is tudom úgy nyomni, hogy ne érdekeljen csak "utazok" a játékban de az R6-nak szvsz úgy pont semmi értelme ha nyerni is szeretne az ember.

[ Szerkesztve ]

(#50956) frankdelgado válasza .LnB (#50952) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hát te meg merre jártál te jógyerek, be voltál szürkülve, leszótad a ganépaszt? :DDD

(#50957) Bad Pritt válasza frankdelgado (#50954) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaj istenem... a játéknak ez a nextgen, nem?... :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50958) .LnB válasza frankdelgado (#50956) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beleestem a hipóba kicsit. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50959) pauliboy23 válasza frankdelgado (#50946) üzenetére


pauliboy23
senior tag

PC-sek aki automata fegyverrel vannak cold war-ban, azt még viszonylag leszeded, de a sniperesek ellen eselyéd nincs, plane hc-ban, ez jogos.

[ Szerkesztve ]

(#50960) IntelKiller7 válasza pauliboy23 (#50959) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Főleg, ha 3 kilóméterről a földet tunkolva lőtt ki. Akkor tényleg letudod lőni. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#50961) Phoen|x válasza sith7 (#50945) üzenetére


Phoen|x
őstag

Napkommentttye. :R :DD

Go Gunners!

(#50962) Norb79


Norb79
őstag

Reggel feldobta a youtubeon az xbox csatorna ennek az új team17 kalózos cuccnak a trailerét, amiről közben Oriic már cikket is írt.
[link]
Xboxon demó is van, ha jól látom, este rá is nézek, tényleg egy jópofa Pirates! utánérzésnek tűnik.

(#50963) IntelKiller7 válasza Norb79 (#50962) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jaja, van hozzá trial.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#50964) frankdelgado válasza Bad Pritt (#50957) üzenetére


frankdelgado
őstag

Tehát ha prevgen játék kap current genre patch-et, az akkor nextgen patch? vágom.

- édesapám mi ez?
-feketeribizli.
- akkó mér piros?
-mert még ződ.

(#50965) IntelKiller7 válasza frankdelgado (#50964) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És még, ha sárgára lenne festve és csilingelne is, ő lenne a villamos. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#50966) Bad Pritt válasza frankdelgado (#50964) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor ha vágod, nem kell értetlenkedni mindig. :)
Van egy játék, ami megjelent a nyolcadik generációra és kap egy frissítést a következő (next) generációhoz, ezt hívja a világ nextgen patchnek /upgrade-nek vagy Controlék esetében külön játéknak. :D

Amúgy is vicces ez a prev-current-next gen kifejezés jelenleg az Xboxnál, mert minden megjelenik One-ra is, csak patchelgetik őket...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50967) 30z.Samu válasza .LnB (#50952) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából engem sem érdekel túlzottan, csak kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban. Tőlem mindenki azt csinál, amit akar, csak ne sírjon, ha esetleg egy napon megkapja a bant érte. :)

Sic Parvis Magna

(#50968) persil válasza frankdelgado (#50946) üzenetére


persil
nagyúr

Beidezned hol hisztizek?

Leszarom, hogy ki mivel jatszik, elhiheted. Csak ne mossuk mar ossze a szimplan dragabb holmit egy egyszeru csalassal, mert nagyon mas kategoria.

Aki meg keptelen jatszani a fejlesztok altal megengedett eszkozokkel, az csaljon nyugodtan, ha a gerince engedi. Csak ne hasonlitsunk egy dragabb kontit doppingszerekhez, meg ne vedjuk orrba-szajba azt, aki tudatosan megkerulve a szabalyokat, tiltott eszkozzel jatszik pusztan azert, mert keptelen kontival barmifele eredmeny eleresere.

Plusz hiaba kezdenel szemelyeskedni, tovabbra is igazunk van. Egyik tiltott, masik nem. Ha ezt magyarazni kell, akkor ott gondok vannak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#50969) sith7 válasza Phoen|x (#50961) üzenetére


sith7
nagyúr

THX :D

Többiek

E-N-G-E-D-J-É-T-E-K E-L !
please :R

(#50970) negyven2 válasza persil (#50968) üzenetére


negyven2
veterán

Én az ilyen eszközökkel azt vallom, hogy amíg azt nem PvP miatt használja, addig oké (mondjuk sztori küldetés, vagy olyan multiplayer, shared world játékos esetében ahol nincs igazán előny abból abból (nem okoz hátrányt másik játékosnak), hogy ezt használja.. ám legyen. Csak sajnos valószínűleg a legtöbb ilyent vásárló alapvetően kompetitív PvP miatt teszi meg.
És még nem is az a legnagyobb gond, hogy csak simán bill./egér irányítást használ, egy alapvetően kontrollerre tervezet játéknál, hiszen bár előnye van, de azért nem akkora mint sokan beállítják (pontosabban legalább úgy kell tudni kell bill./egérrel játszani, mint kontrollerrel). Az ilyen és ehhez hasonló eszközökkel (pl modkontroller), szerintem a legnagyobb baj a makró szerű opció (vagyis amikor pl. egy kontroller-el hosszabb idő alatt elérhető funkciót egy gombnyomással elintéznek, vagy ennek köszönhetően érnek el ingmae glitch-et).

Én olyan játékba, ahol PvP-be lehet botlani, már nem nagyon játszok a RDO kivételévvel (ott a SoT is, de annak bár van natív bill./egér támogatása, de még contoller only módba is van olyan eset, hogy az az érzése az embernek, hogy ilyen eszközt használhat).
RDO-ban is a legtöbb gyanús egyént úgy lehet kiszűrni, hogy egy competitive játszmában nagyon dominál pl. míg a legtöbb jó játékos k/d aránya olyan 2-3, addig ezeknek van, hogy 30-40, és ezt úgy étem, hogy 130 kill 4 halál.
De a kettő legmókásabb eset ezzel kapcsolatban, mikor az kilőttem kétszer az egyik ilyen játékost, és szinte egyből jött a meccs végén az üzenet spanyolul amiben az volt kb., hogy " látszik, hogy csak a csórók játszanak kontrollerrel".

Az MS féle ban osztogatás meg érdekes dolog, mert múltkor egy olyan játékosba futottam bele egy hónapon belül kétszer, akinek a profilképe amin egy Series S rövidítést és egy tükrözött szvasztikát is tartalmazó 2 vh.-s német katonának a fényképe volt. Mind két alkalommal lett jelentve, de csak az első után kaptam értesítést, hogy csináltak valamit, második után máig (fél éve?) nem. De az első eset után kb. két héttel még mindig ott volt a profilján. De ha azt írod vissza valakinek, hogy pl. haddj már békén te idióta kretén (ismerőssel eset meg), akkor kapsz érte 1 hónap kommunikációs banánt).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#50971) pauliboy23 válasza IntelKiller7 (#50960) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Van olyan is, de többnyire rusholnak. Vagy nem... ;]

(#50972) HELLAFLUSH válasza frankdelgado (#50946) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

"vannak olyan marhák, akik célkeresztet ragasztanak a monitorra, hogy csípőböl tudjanak tüzelni"

-A legtöbb új gamer monitorra már nem kell célkeresztet rajzolni, mert már van bennük ilyen funkció amit OSD-n kell beállítani. :D

(#50973) Wesder


Wesder
félisten

Dying Light 2

Make sure to join our Twitch stream tomorrow at 9 PM CEST / 12 PM PDT
You can't miss it!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50974) pzstm válasza Wesder (#50973) üzenetére


pzstm
titán

dátum durván jó lenne :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50975) Bep


Bep
senior tag

Tegnap óta halott ACC-nál a szerver. Csak offline futam elérhető.

(#50976) Wesder válasza pzstm (#50974) üzenetére


Wesder
félisten

Plusz előrendelés indítàsa.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50977) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50978) frankdelgado válasza pzstm (#50974) üzenetére


frankdelgado
őstag

Van megjelenèsi dàtum?

(#50979) hombre[EU] válasza Wesder (#50973) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hehe holnap kis e3 :D

Life, Uh, Finds A Way

(#50980) pzstm válasza frankdelgado (#50978) üzenetére


pzstm
titán

Ugy ertettem ha holnap lelepleznek azt is :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50981) frankdelgado válasza Bad Pritt (#50966) üzenetére


frankdelgado
őstag

Xboxnàl nem is volt gen vàltàs a series x az egy xbox one x pro :DDD :DDD

(#50982) frankdelgado válasza pzstm (#50980) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nna ez egy olyan hir, amimek mèg èn is tudok örülni :DD

(#50983) Redneck


Redneck
veterán

Digitális formában megvehető jelenleg a Forza Horizon 3? Nekem a Store nem mutatja az árát PC-n. Kimaradt, és ha meglesz a konzol, pótolnám, de nem akarok lemezekkel bohóckodni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50984) Wesder


Wesder
félisten

Megnéztem ezt az UE5 prezit.
Milyen jó is lenne, ha a Coalition nem Gears-re pazarolnà a tehetségét. Na sebaj, ott lesz a NT Hellblade-je meg Project Mara-ja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50985) Wesder válasza Redneck (#50983) üzenetére


Wesder
félisten

Tavaly ősszel lekerült a Store-ból. Forzàknak csak 4 éves liszenszük van, aztàn eltünnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50986) hombre[EU] válasza Wesder (#50984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk megcsinálhatnák azt a játékot ami a demóban van :D
egyébként gears elōtt (azt mondja a net) valami kisebb saját játékkal fognak kísérletezni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#50987) Wesder válasza hombre[EU] (#50986) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, azt én is olvastam hogy valamilyen kis jàtékkal akarjàk betanulni az UE5-öt. Persze ettől függetlenül a 6. rész utàn tovàbbléphetnének és csinàlhatnànak valami új IP-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50988) Zoleee83 válasza Wesder (#50984) üzenetére


Zoleee83
addikt

Dede tolják csak a Gears-t rengeteg van még benne, kísérletezni meg ott van a millió friss stúdió.. :U

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#50989) NoMagix válasza Redneck (#50983) üzenetére


NoMagix
addikt

Ebay vagy CDkeys oldalakon lehet kódot találni hozzá.

(#50991) IntelKiller7 válasza NoMagix (#50989) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Amennyiért kapható a digitális kulcs, biztos nem szórakoznék vele. Inkább megvenném lemezen és már me is spóroltam a felét. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#50992) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#50990) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megvárom az első teszteket. Remélem még a pre order vége előtt kijönnek.
Múltkor írtad már, sajnos semmit nem tudsz a teszt embargó végéről. Én sem találtam erről semmit a neten.

(#50993) hombre[EU] válasza Wesder (#50987) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem biztos,hogy lesz hatodik. úgy emlékszem az 5-nél elég gyorsan meghalt a user base,nem lett belōle most played cucc még ahol ingyen szórták ott sem
valami jó coop-storyt a vietnámi háborúból megnéznék tōlük :D ilyen john rambo 80/90es évek akció"fantasy" köntösben

Life, Uh, Finds A Way

(#50994) IntelKiller7 válasza ProEvoFan (#50992) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szerintem max 1 nappal elötte lesz az embargónak vége. Így szokták tolni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#50995) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Far Cry 6 gameplay premier.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50996) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Közben pár órája volt Unreal Engine 5 Eary Access demo is. Van jó pár Series X snitt benne.
Végre fotórealisztikus környezet. :C
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#50997) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#50992) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sajnos így van. Illetve van sansz arra is, amit IntelKiller7 ír.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50998) bandi0000 válasza IntelKiller7 (#50996) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Már a 4 nél is az volt, de sztem kanyarban sem lesz egy játék ha elkészül

Xbox One: bandymnc

(#50999) IntelKiller7 válasza bandi0000 (#50998) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Na ja. Mindig elhitetik velünk, hogy na majd most. Aztán.. :DDD
Pedig már elmorzsoltam a videóra 1 könnycseppet. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#51000) Zoleee83 válasza ρσгτσ (#50995) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na ezt az Ubi játékot most nagyon várom a Kubai vonal miatt. Remélem nem szúrták el. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.