Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) EmThor


EmThor
addikt

Elég sok es nagy cim van learazva, regiekbol tobb ( forza 7, ace combat 7, bio collections, resi 2-3, legion, stb), de a judgement is 14e helyett 10e.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#50802) Steve1207 válasza EmThor (#50801) üzenetére


Steve1207
veterán

Jaja, akit a Forza 7 Ultimate érdekel az 6e-ért be tudja húzni izlandról (csak a car pack külön is vásárolható 2,5e körül lehet). Valamint Capcom Arcade Stadium elméletileg a 1943 -The Battle of Midway classic ingyenes benne, a többiért meg fizetni kell, de nem követtem. Kb 2 hónapja viszont írtak már róla külföldön, hogy "majd ingyenes lesz egy része".

.

(#50803) 30z.Samu válasza 3L1T3 (#50799) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem ami még nagyon bejött, az az LA Noire. Talán a legjobb R* játék, amivel eddig játszottam, annál se úgy fest a dolog, hogy jön a folytatás. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#50804) Redneck válasza 30z.Samu (#50803) üzenetére


Redneck
veterán

Azt még én is pótolni akarom. Kicsit félek a kérdezz-felelek résztől, és a mimika alapú döntésektől, de nagyon érdekel, mert imádom azt a korszakot.

A Rockstar csak kiadója volt ha jól emlékszem, nem ők fejlesztették.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50805) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ausztrál/Új-Zéland Xbox -nál jár most a múltkori kontrolleres nyereményjátek. Úgy néz ki nem csak egyszeri alkalom volt.


[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50806) 30z.Samu válasza Redneck (#50804) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én egyszer végigjátszottam már, de szeretném még egyszer. Az arcmimika zseniálisan lett megcsinálva, van, hogy eléggé árulkodó, hogy valaki hazudni akar Neked. De van, aki elég keményen bevágja a póker arcot és nem tudod eldönteni, hogy igazat mond-e. Ehhez kicsit több angol tudás is kell a megszokottnál, de ha ez megvan, akkor nagyon élvezhető ez a játék.

Sic Parvis Magna

(#50807) Hunt3r22 válasza 30z.Samu (#50803) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem rég játszottam ki 2. alkalommal, sajna a grafika nem a legjobb, de a játékélmény kárpótol.

Nagyon szívesen megnéznék egy új részt, akár a 70-80’ évekkel. :B

Xr

(#50808) Farkassacred válasza EmThor (#50801) üzenetére


Farkassacred
őstag

Tegnap még nem láttam nagy akciókat, ma jöttek volna?!

(#50809) 30z.Samu válasza Hunt3r22 (#50807) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem nem volt gondom a grafikával, pedig Switch-en játszottam vele. :D

Sic Parvis Magna

(#50810) bulikavagyok válasza Farkassacred (#50808) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mindig kedd hajnalban jön a váltás! This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale - mától ezek a címek lesznek egy hétig. Az oldalon látható is a visszaszámláló.

[ Szerkesztve ]

(#50811) Farkassacred válasza bulikavagyok (#50810) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ez jó hír. :K

(#50812) frankdelgado válasza 30z.Samu (#50806) üzenetére


frankdelgado
őstag

A Fekete Los Angeles jó játék volt, pc-n szerencsére hibátlan sufni magyarítás vót rá.....emlékszem, amikor beharangozták, hogy majd az arcjáték is befolyásolja kihallgatást meg minden..aztán játék közben már nem volt akkora durranás, mert annyira nyílvánvaló volt a arcjáték, hogy elég nehezen tudott "megvezetni" a a delikvens. Összességében azonban jó ötlet volt, meg maga játék is rendben volt.

(#50813) 30z.Samu válasza frankdelgado (#50812) üzenetére


30z.Samu
félisten

Maga a mimika, mint olyan szerintem tényleg elég jól sikerült. Az persze más kérdés, hogy az ember rá tud jönni, hogy ki mikor kamuzik.

Sic Parvis Magna

(#50814) Moby válasza 30z.Samu (#50803) üzenetére


Moby
addikt

Egy dologban mindenképp hasonló a két játék: mindkettőbe tönkrement a stúdió, amelyik csinálta :)
A sleeping dogs eredetileg True Crime: Hong Kong címen készült még az activision pénzéből, aztán látva mit szerencsétlenkednek össze vele, az activision leállította az egészet, és visszafizetette a beleölt pénzt, majd végül a SE karolta fel, és lett belőle az ami, ami ráadásul szép kövér bukás lett másodszori nekifutásra is. Az L.A. Noire meg azóta tananyag, a hogyan ne készítsünk játékot címmel a projekttervezési előadásokon :D A korabeli CP2077 volt, attól azért sokkal jobb minőségű produktummal (bár lehet, hogy a lengyeleknél McNamara volt a háttértanácsadó :DDD)

(#50815) 30z.Samu válasza Moby (#50814) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Egy dologban mindenképp hasonló a két játék: mindkettőbe tönkrement a stúdió, amelyik csinálta :) "

Igen, azt olvastam hogy az is közrejátszik abban hogy nincs második rész. :(

Sic Parvis Magna

(#50816) Redneck válasza 30z.Samu (#50806) üzenetére


Redneck
veterán

Az angolom nem a legerősebb, majd fejlesztem és szótárazok ha nem értek valamit. Egyelőre nincs min játszanom vele, de gameplay videókon tetszett az egyedi hangulata, úgyhogy meg fogom venni. Esélyesebb hogy PC-re, mert leárazások alatt bagóért adják.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50817) 30z.Samu válasza Redneck (#50816) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyszer mindenképp érdemes végigjátszani szerintem. :K

Sic Parvis Magna

(#50818) frankdelgado válasza Redneck (#50816) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha már a pc mellett döntesz, Nézd meg a magyaritasok.hu-n, mely verziókhoz készült honosítás és azt kell megvenni. A nyelvproblémára hathatós megoldás. :)

[ Szerkesztve ]

(#50819) Phoen|x válasza 30z.Samu (#50803) üzenetére


Phoen|x
őstag

A Witcher után rárabolok énis egyszer, bár lehet hogy Red Dead lesz még előtte.

Go Gunners!

(#50820) 30z.Samu válasza Phoen|x (#50819) üzenetére


30z.Samu
félisten

A RDR-nek én is neki akarok esni majd egyszer, de csak is akkor, ha meglesz az X, a One X verzióval szeretnék majd játszani. De van még így 1-2 játék, amivel emiatt nem játszom még S-en. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#50821) hombre[EU] válasza Moby (#50814) üzenetére


hombre[EU]
veterán

miért,mi történt az la noire körül? én már a játékra sem emlékszem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#50822) Wesder válasza hombre[EU] (#50821) üzenetére


Wesder
félisten

Van benne egy nagyon jó De Niro utànzàs. link

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50823) Moby válasza hombre[EU] (#50821) üzenetére


Moby
addikt

Egy darabig vezette a legdrágább fejlesztés listát, végtelen csúszás, végtelen szenvedés előzte meg. A csapat nagyrésze elhagyta már a fejlesztés alatt a projektet, vizsgálat folyt ellenük, stb. Végül 7 év dráma után bírt megjelenni.

/szerk: most találtam, van nekik wiki oldaluk is: Team Bondi

[ Szerkesztve ]

(#50824) negyven2 válasza 30z.Samu (#50820) üzenetére


negyven2
veterán

De nem úgy van, hogy a Series S bár One X Enhanced játékok esetében nem, de Xbox/Xbox360-as címek esetében a One X Enhanced (már ha van) kiadását futtatja (csak nem 4x4, hanem csak 2x2 skálázással, vagyis pl. RDR esetében 1440p)?

Moby: Hát igen, az L.A. Noire és a Team Bondi tipikus esete annak, amikor egy első játékos kis csapat bár szeretné, de mégse sikerül önerőből megváltania világot. Ugye ahogy írták az alap elképzelés az volt, hogy a R* csak mint kiadó fog megjelenni, de aztán a fejlesztésbe is beszálltak elég szépen. A csapat meg aztán meg csődbe is ment végére.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#50825) 30z.Samu válasza negyven2 (#50824) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt nem tudom, de én One játékokra gondoltam elsősorban. Ott One S portot kapok és az nem igazán előnyös. :D Valahol nem annyira zavaró, van ahol rohadtul, lásd RDR 2. X360 játékot nem próbáltam még rajta.

Sic Parvis Magna

(#50826) negyven2 válasza 30z.Samu (#50825) üzenetére


negyven2
veterán

Én úgy értettem, hogy az RDR1-re (2010) gondolsz, mert igen, az RDR2 az One S/Series S-en csak 864p (RDR1 Series S-en 1440p, Series X-en 2160p).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#50827) 30z.Samu válasza negyven2 (#50826) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor én fogalmaztam rosszul. :B :R

Sic Parvis Magna

(#50828) pauliboy23 válasza negyven2 (#50824) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Az x360 címeknél igen, pl SP Blacklist, Star Wars FU...

(#50829) Moby


Moby
addikt

Az RDR1-ből az SS az enhanced verzát futtatja??? Neeeee.... Ez biztos? :D

(#50830) frankdelgado válasza 30z.Samu (#50827) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nnna kezdődik az fps/ felbontás háború :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50831) hombre[EU] válasza Moby (#50823) üzenetére


hombre[EU]
veterán

errōl nem is hallottam, de valahogy a nagy hype sem rémlik a játék körül (ha volt)
megnéztem azt az évet (2011), nem is csoda :DDD milyen bōség volt akkor jesszus

Life, Uh, Finds A Way

(#50832) Moby válasza hombre[EU] (#50831) üzenetére


Moby
addikt

A hype elég nagy volt körülötte, gyakorlatilag azóta sem láttunk jobbat facial anim kategóriában. Akkor ez űrtechnika volt. Az ára is űrtechnikához méltó volt :D
[link]

(#50833) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Csütörtökön vélhetően Nálam lesz a Stinger, most már kíváncsi vagyok. :D

Sic Parvis Magna

(#50834) krx21 válasza 3L1T3 (#50799) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát te mióta fested a hajadat? ;]

(#50835) Bad Pritt válasza Moby (#50832) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha jól tudom, többek között az L.A. Noire miatt is irányult inkább a fejlesztők figyelme a sokkal olcsóbb, egyszerűbb, de megfelelően hatékony facial scan felé az iparágban. Akkoriban még nem volt biztos, hogy a folyamatosan fejlődő 3D játékokban hogyan kéne megvalósítani fotórealisztikus emberi alakokat és arcokat, az L.A. Noire masszív költségvetése és bukása viszont intő jel volt afelé, hogy ez a teljes játékot felvesszük módszer nem biztos, hogy kifizetődő lesz.
Az általad linkelt videóval érdemes összevetni a Hellblade ide vonatkozó development diary-jét, mennyit változott 5 év alatt a technika, éles a különbség a két metódus között: míg az L.A. Noire-nál kvázi az egész játékot felvették többször is, hisz külön kellett az arcokat animálni minden fontosabb jelenethez és utána külön a mocap ruhákkal bohóckodtak, addig a Hellblade-nél egy nap alatt beszkennelték a csajszi arcát ezernyi arckifejezéssel és ezeket fűzték össze tetszőleges módon, majd a többi videóban látszik, ahogy a mocap ruhákkal meg sisakkal felvették még a szükséges részeket, de egyáltalán nem volt cél a teljes játékot eljátszatni. Azért is volt fontos ez a hatékonyság, mert minden szempontból indie játék volt, úgyhogy a minimumon kellett tartani a költségeket.
(A Hellblade-en kívül ezernyi játékot lehetne még említeni, de a Ninja Theory dokumentálta elég részletesen a fejlesztést ahhoz, hogy példa legyen.)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50836) Golyo69


Golyo69
senior tag

05.14 én vitte el a futár a boxot Frankfurtba.
Ma 05.25.-en vissza jött. Nem vagyok otthon még nem tudom hogy mizu a box-al de remélem már menni fog.

Nem tudtam bekapcsolni egyebkent az volt a hiba.

:C
Este már nyomnam :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#50837) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

(#50838) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#50833) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na új autó? Grat hozzá, balesetmenteset!

;] :DDD
Viccen kívül majd számolj be pls milyennek találod. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#50839) Voy15


Voy15
tag

Amúgy ez a facial anim, csak számomra egy overrated dolog?
Folyamatosan olvasom, hogy "szar benne a facial anim, szóval nekem skip", meg ehhez hasonlók, tényleg ennyire számít ez?

(#50840) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#50838) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Oh... azt hittem rakétavető. Ahhoz fokozottan balesetmenteset. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50841) Zoleee83 válasza Bad Pritt (#50840) üzenetére


Zoleee83
addikt

Á csak egy "béna" 20M-s GT autó, de jah a másikhoz is balesetmenteset! :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#50842) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Ez a Legion vajon megérős most így féláron? Arra volnék kíváncsi, hogy egy Valhalla és gta rajongó találhat e benne kedvet vajon. Videók alapján "okésnak" tűnik. :)

(#50843) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#50838) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bárcsak... :D

Sic Parvis Magna

(#50844) Alexios válasza Voy15 (#50839) üzenetére


Alexios
veterán

Van olyan játék ahol számít igen, nyilván egy fps daráldában nem

(#50845) Zoleee83 válasza Farkassacred (#50842) üzenetére


Zoleee83
addikt

Picit alma a körtével a Valhallához, vagy GTA-hoz hasonlítani.
Én szeretem a Watch Dogs sorozatot, de a Valhalla pl pár óra után ment is vissza apróra, annyira nem jött be. Minden esetre nézz bele 1-2 YT videóba, ha szereted a hackelést + a picit James Bond-os "story"-t, akkor tetszeni fog.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#50846) homerhamm válasza Farkassacred (#50842) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem bejött, bár én nem Seriesen játszok, de egy nagyon szórakoztató játék, főleg a játék fizikája. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50847) Farkassacred válasza homerhamm (#50846) üzenetére


Farkassacred
őstag

Meglesem akkor, köszi az infókat. :R
Tegnap ismét felkínálta a 300 forintos 3 hónapos pass-t, ez már vagy a harmadik ilyen eset. A The Way out játék miatt örültem neki, viszont ma meg már akciózzák is. Ha tényleg olyan jó játék lesz mint írták, akkor tuti megveszem.

(#50848) hombre[EU] válasza Voy15 (#50839) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kellemesebb ōt nézni, mint ezt :DDD
ha story központú a játék akkor az egyik legfontosabb

Life, Uh, Finds A Way

(#50849) Voy15 válasza hombre[EU] (#50848) üzenetére


Voy15
tag

True :D
Bár régebben is voltak story központú játékok, ahol akár semmiféle facial anim nem volt, mégis iszonyatosan élvezhető volt a játék, elejétől a végéig.
Persze értem én, azóta eltelt 10-20 év, és mostanra azért az igények is megnövekedtek, de ilyen miatt én pl sosem skippelnék egy jónak ígérkező játékot.
Mondjuk igazából hasonló ez a téma mint a kék topicban a 30fps/60fps kérdés, ízlések és pofonok, szóval no offense, csak nekem fura, hogy valaki ezmiatt skippel játékokat.

(#50850) 30z.Samu válasza Voy15 (#50849) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most pár játék esetében inkább facepalm van, hogy ennyi pénzért ekkora bughalmazt kapunk... ;]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.