Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50751) vonSux válasza pzstm (#50744) üzenetére


vonSux
őstag

Mondjuk a körítés alapján azon se kell nagyon filózni, hogy melyik cég irányába vagy picit elfogult ;] Ezzel együtt a 75 találó lehet, a többit megnézzük empirikusan.

(#50752) Dawide@axele válasza Dawide@axele (#50742) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszi a válaszokat!Előrendelem aztán hátha tényleg jó lesz :C

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#50753) Bep válasza pzstm (#50744) üzenetére


Bep
senior tag

Kb. mint vizsga előtt.
Tegnap a buli sokáig tartott, az after még tovább. Tételek negyedének a nevét nem tudom. A felét átolvastam, harmadát bemagoltam. Tanár picit kötsög.
Jó lenne egy hármas, de a kettesnek is örülnék.

(#50754) #20411392 válasza KardosAttila (#50746) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én úgy oldottam meg, hogy beraktam feláldozható katonákat, akiket megöltem gránáttal rögtön az elején. A küldetés így elbukott, leokéztam, hogy nem akarom újra megpróbálni és mentem tovább.

(#50755) pzstm válasza Wesder (#50747) üzenetére


pzstm
titán

Jogos, szoval 75% inkabb a realis

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50756) pzstm válasza vonSux (#50751) üzenetére


pzstm
titán

Ha hiszed ha nem egyre kevesbe vagyok akarmelyik iranyba…. :U :U :U

nekem elozo genen is 2-3 exkluziv volt ami tetszett odaatrol. De nezz meg egy MLB-t historikusan….amig exkluziv volt milyen magasan teljesitett, identol 15%ot esett erdekes modon….igazabol pedig nem sokat valtozott :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50757) zozika84 válasza pzstm (#50756) üzenetére


zozika84
őstag

Tuti véletlen az esés... mi más lehetne :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#50758) adalbert1 válasza 3L1T3 (#50750) üzenetére


adalbert1
veterán

Oké, többet nem említem, elhiszem, hogy akkor most már máshogy működne egy ilyen panasznak a kezelése. :R

Tegnap visszaültem a One X elé kis időre (megtartom ezt is másodlagos konzolnak), és mivel az NBA 2k21 mindkét változatban megvan, így játszottam vele egy meccset - hát, a Series X egyértelműen jobb lett, sokkal élethűbbnek hat az egész (jobb grafika, szerintem a mozgás is jobb). Szerintem jövőre ez a különbség sokkal jobban nőni fog, ha kijön még a sima One kiadás, gondolom azt az engine-t már annyira nem fejlesztik.
Mivel már gamepass-es a Fifa is, így lehet, hogy azzal is teszek egy próbát, hogy mennyire érezhető a 2 gen közötti különbség.

(#50759) hombre[EU] válasza pzstm (#50756) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és hogyan férnek bele az összeesküvés elméletedbe az olyan játékok,mint pl. a DaysGone (pc 77 - ps4 71), Detroit (pc 80 - ps4 78) vagy Hellblade (xbox 88 - ps4 81) ??
egyre kevésbé...de még hosszú az út :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#50760) pzstm válasza hombre[EU] (#50759) üzenetére


pzstm
titán

vannak üdítő kivételek az elmúlt 8 évből, de nagyon meglepődnék, ha 70-75-nél sokkal több lenne :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50761) Moby válasza pzstm (#50756) üzenetére


Moby
addikt

Valaki írja már be ma is, hogy milyen jó lenne, ha az xbox topikban xboxról lenne szó, csak bejárnak ide ilyen mihasznák, mint én! :DDD
Bohócok...

(#50762) .bTr


.bTr
tag

Megjött a Biomutant GameStar teszt... [link]
Nem mintha bármikor is komolyan vettem volna ezt a társaságot tesztek terén. :)

(#50763) pzstm válasza .bTr (#50762) üzenetére


pzstm
titán

beleolvastam, szokásos magyar minőség :DDD :C

Azt meg azért érdemes odatenni hogy 20 fős csapatról beszélünk ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50764) hombre[EU] válasza pzstm (#50760) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pont annyi lesz (ha minden klappol),mint a ubisoftnak az a gyerekbarát openworldje, mert kb ugyanaz.

Life, Uh, Finds A Way

(#50765) pzstm válasza hombre[EU] (#50764) üzenetére


pzstm
titán

Ha Fenyx-re gondolsz akkor ha időm lenne már ma megvenném Biomutant-tot.

Bőven 85 felett van NEKEM az a game, tavalyi év legnagyobb meglepetése számomra :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50766) Wesder válasza pzstm (#50763) üzenetére


Wesder
félisten

67-es meta jelenleg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50767) Bad Pritt válasza pzstm (#50763) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem igazán értem, hogy a játék végleges minősége miatt miért fontos, hogy hányan készítették azt. Vagy akkor hiába középszerű vagy szar a játék, nézzük el neki, mert kevesen csinálták?
Egyértelmű a tesztek alapján, mi ennek a játéknak a baja, nagyot akartak alkotni ezer feature-rel és végül mindenben max közepes lett. A kevesebb több.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50768) pzstm válasza Wesder (#50766) üzenetére


pzstm
titán

hozzáadva az egyenletem szerinte 15-t akkor az 82. Teljesen okés :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50769) hombre[EU] válasza .bTr (#50762) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Eurogamer 3/5 [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#50770) chipesz válasza Bad Pritt (#50767) üzenetére


chipesz
őstag

Ezt én sem értem, mint érvet. Számomra, mint fogyasztó, teljesen lényegtelen hogy 1, 10, 20 vagy 500 ember dolgozott rajta. Ha valami rossz, vagy nem tetszik akkor az nem enyhítő körülmény, hogy "de szegények csak 10-en voltak!"

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#50771) hombre[EU] válasza pzstm (#50765) üzenetére


hombre[EU]
veterán

látod, szerintem meg a ubisoft 5éve nem adott ki 7pontnál jobb játékot és a kettōnk átlaga az pont a metascore :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#50772) ProEvoFan válasza pzstm (#50763) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha magyar, akkor itt a minőség.
[link] gamer365.hu
Adtak rá hét pontot. Náluk az okés.Nem lesz ezzel gond.
Ami elsőre kicsit idegesítő lehet, az a tárgyak kezelése a "hátizsákból" és a mellékküldetéseket kicsit összemossa a játék ha kettőnél többe belebotlasz.

[ Szerkesztve ]

(#50773) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#50772) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem lesz ez rossz, meg nem is teljes áras viszont a harcrendszerrōl sajnos nem sok jót írnak...pedig a trailereken tök jónak tūnt

From afar, Biomutant's Devil May Cry-esque combat looks responsive and snappy. In reality, it feels as weightless as food wrappers blowing in the wind

ilyen Marvel Avengers szagú

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#50774) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#50773) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

20900 ft. Szerintem ez teljes áras. Vagy már csak a Sony ex címek a 26900 forintos árukkal számítanak teljes árasnak? Pl a The Ascent az nem teljes áron indul a maga kb 11Ks cédulával vagy a Necromunda Hired Gun is 12-14K lesz csak.
Hamár Necromunda Hired Gun [link] Nem tudjátok mikor jár le az értékelési embargó? Mikor jöhetnek a nyilvános tesztek/értékelések?

[ Szerkesztve ]

(#50775) Def26 válasza ProEvoFan (#50772) üzenetére


Def26
félisten

ez benne lesz gamepassban?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#50776) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#50774) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én lemezen néztem, ott 48€...de a meta átlag alapján ez lassan gamepasses :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#50777) l.skywalker válasza Elderath (#50740) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Majd várd ki a Roller Champions-t :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50778) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Every Skull and Bones Campaign Character Revealed So Far

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50779) zsozsa74 válasza hombre[EU] (#50776) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Az azért remélem megvan, hogy nem azok a játék kerülnek GP-ben, amelyeknek bezuhan a meta átlaguk, vagy alapból szarok... Nagy duma ez a "GP-be jó lesz!", csak már az elejétől fogva nem igaz.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#50780) hombre[EU] válasza zsozsa74 (#50779) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hmm a ubisoft sem a valhallát hanem a kidobócskát vitte gamepassbe :DDD
egyébként arra gondoltam,hogy nem fogják tudni eladni így más bevételi forrást keresnek és könnyebben/gyorsabban bekerül egy ilyen szolgáltatàsba (gp vagy ps plus)

Life, Uh, Finds A Way

(#50781) Wesder válasza hombre[EU] (#50780) üzenetére


Wesder
félisten

Ubisoftnak nincs kidobós jàtéka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50782) zsozsa74 válasza hombre[EU] (#50780) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Szerintem a nagy kiadók nem viszik a játékait, főleg nem a frisseket, hanem az MS keresi meg őket és tesz ajánlatot, aztán egyezkednek. Amúgy nem tudom mi az a kidobócska..

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#50783) hombre[EU] válasza Wesder (#50781) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor ubi=ea; valhalla=masseffect :D

Life, Uh, Finds A Way

(#50784) F_Peter válasza hombre[EU] (#50783) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem ME-re simán van esély.

(#50785) hombre[EU] válasza F_Peter (#50784) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem sok értelme nincs a ms részérōl hisz az ea playben is ott lesz az év végén...vagy az a pár hónap számít valamit?

Life, Uh, Finds A Way

(#50786) zkxdn válasza F_Peter (#50784) üzenetére


zkxdn
őstag

EA Playben benne lesz majd szóval nem esély van rá, hanem benne lesz a GamePassben :D

[ Szerkesztve ]

(#50787) hombre[EU] válasza zkxdn (#50786) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor nem a gamepassben hanem az ea playen keresztül az ultimate-ben ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#50788) zkxdn válasza hombre[EU] (#50787) üzenetére


zkxdn
őstag

Jóvanmán na... nebáncsá :DDD :DDD
Amúgy is van aki nem Ultimate előfizető? ;]

(#50789) F_Peter válasza hombre[EU] (#50785) üzenetére


F_Peter
őstag

Az EA-re (vagyis a GPU-ra :)) gondoltam.

(#50790) AMD Power válasza Bad Pritt (#50736) üzenetére


AMD Power
titán

Elég baj.... pedig szerintem nagyon jó volt. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50791) Norb79 válasza AMD Power (#50790) üzenetére


Norb79
őstag

Yakuzák nagyon hasonlóak. Abból meg van egy halom. :)

(#50792) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

The Ascentnél van előtöltés, de csak 278MB szedett le... :F [kép]

[ Szerkesztve ]

(#50793) AMD Power


AMD Power
titán

Most elkezdtem a másik nagy klasszikust, a Red Dead Redemption első részét. Egyelőre nagyon élvezem. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50794) Wesder válasza ProEvoFan (#50792) üzenetére


Wesder
félisten

Placeholder.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50795) AMD Power válasza Norb79 (#50791) üzenetére


AMD Power
titán

Jakuzának nem sok köze van. 6db Yakuzát lenyomtam. Ez inkább a GTA-ra hasonlított.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50796) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#50792) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Még korai, kb. 2 hónap múlva érkezik a játék. Szóval normális ilyenkor.

Az előtte lévő kérdésedre pedig (pár hozzászólással feljebb): Necromunda: Hired Gun -ról nem tudom mikor lesznek tesztek, de nekem első nap jönni fog. Szóval akkor tudok már írni róla. Viszont az akciós árról ez esetben lecsúszol...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50797) Redneck válasza AMD Power (#50790) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyon jó game volt, én is pár éve pótoltam be. Kár hogy nincs folytatása. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50798) AMD Power válasza Redneck (#50797) üzenetére


AMD Power
titán

Egyik kollégám szerint jobb volt mint a GTA V.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50799) 3L1T3 válasza AMD Power (#50798) üzenetére


3L1T3
addikt

Hát inkább más mint jobb. :) Már csak azért sem lehet összehasonlítani mert a GTA V sokkal jobb technológiai megoldásokkal operál. Plusz az a kór amiben játszódik eleve több lehetőséget biztosít.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#50800) negyven2 válasza AMD Power (#50793) üzenetére


negyven2
veterán

Ha majd végig viszed a sztorit, akkor érdemes végig vinni az Undead Nightmare DLC-t is (ha nincs meg, majd vedd meg ha akciós lesz).

Illetve az RDR fő sztori részét egy mellékküldetés fogja majd lezárni (ekkor kapod meg a stáblistát is).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.