Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74801) norbi2010 válasza hackeeeee (#74800) üzenetére


norbi2010
őstag

Phil Spencer azt nyilatkozta, hogy olyasmi lesz, mint egy GTX 980.

(#74802) csb. válasza hackeeeee (#74800) üzenetére


csb.
csendes újonc

Ha visszaolvasol figyelmesen,akkor láthatod,hogy "tepenzed" fórumozó a félárról beszélt.ergo nem 200-250k,hanem 100-125k! Amit Madridista83 írt is.

[ Szerkesztve ]

(#74803) i@lex


i@lex
őstag

De őszintén szólva le vagyok döbbenve egy picit.
Bejelentenek egy 5 nappal ezelőttig még mindenki által várt tényleg minden igényt kielégítő xbox-ot, erre mindenhol csak a sírást olvasom.

Komolyan nem értem, pisztolyt fognak bizonyos emberek fejéhez, hogy konzolt használjanak?
Hát tessék akkor PC-t venni, ha az számodra a járhatóbb út, vegyél PS Neót ha az.

Én továbbra sem az exkluzívok miatt veszek konzolt, hanem mert a környezetem ezen a platformon van jelen, és én is 10 éve (amióta letettem...letettem?...meguntam az állandó driverbuzizást, az állandó alaktrészcserélgetést, az állandószarakodást).

Ezen van minden eredményem, minden játékosmúltam, amit én - rohadjak meg - de igen is sajnálnék csak úgy lehúzni a wc-n, ezért nem váltanék soha PS-re már. Nem azért mert az egy foshalmaz, hanem mert nem köt oda semmi. PC-vel meg szarakodjon az akinek két anyja van, meg 6 bankszámlája. :)

(#74804) r.levente75 válasza i@lex (#74803) üzenetére


r.levente75
addikt

:C

(#74805) tepenzed válasza i@lex (#74803) üzenetére


tepenzed
őstag

mindenki várta, de nem jövő ősszel, ez most ősszel robbant volna nagyot. Na meg az E3 is igencsak elvette a kedvünket

De zárom én is.

(#74806) pzstm válasza tepenzed (#74805) üzenetére


pzstm
titán

E3 kedvedet vette??? WTF?

ha most ősszel jött, akkor ment volna a sírás a minek a slim, meg jajj most jött csak ki a One és "hulyekocsog" MS máris újat hoz ki, csak a pénzem kell nekik.....

A baj az, hogy a One 4 éves lesz, mire jön a Scorpion.....4 évente örömmel cserélek 1000 dolláros konzol-t is akár, nem is kell 6-7-8 év....jah hogy valaki magyar megjelenést várt és már 1 éves volt a masina mire megvette az már egyéni gond....

Alekszel meg tökéletesen egyetértek, nem értem a hisztit.....tudni, hogy 5x erősebb masináról van szó mint a One és megy a sírás meg jaaaaj de drága lesz...és ha belegondolok jó eséllyel olcsóbb lesz mint egy iPhone :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74807) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

Hogyan lehet az Overwatchban osztott képernyőn játszani?
Sehol nem találom, a Youtube pedig tele van split screen videókkal...

Köszi

(#74808) oriic válasza lacuska74 (#74807) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs split screen a játékban, azok összevágott videók.

Live-Die-Respawn

(#74809) Stevenstyle válasza pzstm (#74806) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Ne bosszantsd magad! Ez tipikus fórum jelenség, akármit bejelenthettek volna, akkor is menne a sírás! Ez már csak ilyen... nem csak ezen a fórumon, nem csak ebben a topicban!

(#74799) Def26: egyet kell értenem a kollégával. Igaz már csak laptopom van, az is szigorúan csak munkára, de nekem sem hiányzik a PC játékra. Szívás időnként márpedig van vele, jol a driverekkel, hol az optimalizálatlan játékokkal, hol a csalókkal. Régen nekem is nagy flash volt PC-n játszani, nézegetni, hogy milyen új VGA jön és mit lehetne,kellene fejleszteni, hasonlók. Az igények viszont idővel változhatnak, ma már amikor hazaérek lerakom a laptop táskát és ha szerencsém van munkába indulásig elő sem kell vennem. Nem azért mert nem tudnám megoldani, elvégre egész nap Informatikával foglalkozok, DE a hátam közepére sem kívánom! A konzolt be indítom, a kanapén el tespedek, rábökök a játékra és játszom. Zömében nem kell foglalkoznom azzal, hogy az új játéknak problémája a régi driverrel, ja de az új driverhez még kell a legújabb patch és lehet, hogy úgysem lesz jó, akkor jönni fog majd még egy patch és hasonlókkal, + a zárt rendszer miatt nem kell foglalkoznom a cheaterekkel (a glitch-et kihasználók más tészta azokat ne keverjük ide). De ez kezd kissé off lenni + Konzol vs. PC harcot sem szándékozok elindítani, csak a kérdésedre akartam reflektálni, hogy van egy olyan réteg akinek az igényeihez mérten a PC-n való játék bizony a szívás kategóriába tartozik.

(#74810) Spike60 válasza Stevenstyle (#74809) üzenetére


Spike60
csendes tag

+1 nem beszélve arról hogy pc megveszed játékot és nemtudod árulni/cserélni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74811) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Félórányi Sniper Elite 4 - február 17-re csúsztatták.

Live-Die-Respawn

(#74812) Attila432 válasza Stevenstyle (#74809) üzenetére


Attila432
tag

Nagyjából fel is soroltad az összes érvemet, ami miatt váltottam XBox-ra és ami miatt szinte már be se kapcsolom a dupla annyiba került PC-t.

(#74813) zsocy válasza Spike60 (#74810) üzenetére


zsocy
őstag

Dehogynem tudod, ott is van lemezes játék...

(#74814) oriic válasza zsocy (#74813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maximum sok éves játékoknál. Jó ideje már minden accounthoz vannak kötve, sőt DOOM esetében a teljes adatmennyiség nem is volt a lemezen, hanem Steamről kellett leszedni. Tulajdonképpen ÉN úgy vélem, hogy a gyűjtő szenvedély mellett (mert van aki szeretni kézzel foghatóként magáénak tudni a játékot) már nincs értelme PC-n lemezes játékot venni. (kivéve abban az esetben még, amikor itthon a lemezes jóval olcsóbb mint a digitális kiadás)

szerk: Az elmúlt évekből talán egy kivételt tudok, az a Witcher 3 talán, aminek mintha lenne olyan lemezes kiadása, ami DRM free.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#74815) EmThor


EmThor
addikt

Game developers will be able to use Project Scorpio's 6 teraflops of GPU power in any way they wish, and won't be forced to hit a native 4K resolution, head of Xbox Phil Spencer suggested in a video posted earlier this week.

Speaking in the video (below), Spencer explained that Scorpio is a "6 teraflop gaming machine, which will be a great gaming machine for true 4K gaming, giving you a native 4K frame buffer so you can see games in all their beauty.

"Or," he continued, "if developers want to use those 6 teraflops in other ways they're free to do that."

Spencer's comments suggest that developers may be able to use Scorpio's additional power to deliver more visually impressive games at a lower resolution, rather than be forced to render at native 4K.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#74816) hackeeeee válasza oriic (#74814) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én be sem tettem a lemezt a gépbe, aktiváltam a kulcsot, és töltöttem is lefelé. :)

Véleményem szubjektív...

(#74817) Stevenstyle válasza EmThor (#74815) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Ennyi! Szerintem nincs mit hozzáfűzni :))

[ Szerkesztve ]

(#74818) tepenzed válasza pzstm (#74806) üzenetére


tepenzed
őstag

persze,hogy kedvemet vette, hiszen most vettem nemrég majd 5 xbox áráért pc-t és így már semmi értelme nincs megtartanom a konzolt, mellyel az volt a célom mikor megjelenéskor megvettem, hogy én majd olyan játékokkal fogok ezen játszani, amik pcn soha nem fognak vagy csak jó sokára megjelenni. Szerencsére a ps-ben még ezért látok értelmet, mert ott azért jön egy két finomság, csak hát az inkább 2017 :(

[ Szerkesztve ]

(#74819) pzstm válasza EmThor (#74815) üzenetére


pzstm
titán

ez a másik amit elfelejtenek, hogy olyan SDK-juk lesz a 6teraflops-hoz, amivel alacsony szintű, közvetlen elérést adnak a fejlesztőknek.......megáll asz eszed full HD 60 FPS is jöhet extra effektekkel, ami a "régi" One-on nem fog menni..

jah a másik dolog meg....sírnak emberek a Win10-re jövő játékok miatt...az megvan, hogy azok 4K-t támogatnak ugye? és az is, hogy a Scorpio is, ami visszafele kompatibilis lesz 100%-osan.....a többit mindenkinek a fantáziájára bízom ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74820) hackeeeee válasza pzstm (#74819) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekes kicsit ez az egész hozzáállás ehhez a témához.. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon, hogy fog ez elsülni. :)

Véleményem szubjektív...

(#74821) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Azon agyaltam, hogy a crossbuynak köszönhetően mostantól minden x1/win10 játéknak pc-n is konzolos ára lesz?

(#74822) pelenka35 válasza EmThor (#74815) üzenetére


pelenka35
őstag

Birom ezeket a bemásolásokat , lefordíthatnád pár szóban.

Gamertag:Rob3rt75

(#74823) Dani82 válasza nauro (#74783) üzenetére


Dani82
senior tag

Csak en nem ertem xbox eseten hogy hasznalja az ember a bill eger kombot? Tehat ulsz a nappaliban a kanapen az 50 colos tv elott, eddig oke... es aztan? :F

(#74824) hackeeeee válasza Dani82 (#74823) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fogsz 10m usb hosszabbító kábelt, leteszed az egeret és a billt az asztalra, és játszol.

:DDD

Véleményem szubjektív...

(#74825) DummyBoy válasza hackeeeee (#74824) üzenetére


DummyBoy
senior tag

És rájössz, milyen qrva kényelmetlen a kontrollerhez képest...

Megértem, hogy pár embernek ez oké, de én próbáltam xbox hoz billt és egeret, pontosabb voltam, prőbb, aztán fél óra után elpakoltam és azóta se nagyon vettem elő...

Life is shor...

(#74826) Bogyi007 válasza hackeeeee (#74766) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehet ez miatt:

Három kiadása van és most mindegyik akciós...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#74827) hackeeeee válasza Bogyi007 (#74826) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondasz valamit, lehet, hogy a deluxe-ot néztem! :R

Ezen a porsche csomagon agyalok még. :)

Véleményem szubjektív...

(#74828) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap jön a The Crew GOLD játékként ingyen ugyebár, szóval kipróbáltam a trialját, és egész jó, jobban tetszik mint az utolsó NFS játék. Meglátjuk milyen lesz a teljes játék. Van aki játszik vele? Wild Run kiegészítőt érdemes megvenni, sokat ad az alapjátékhoz?

Live-Die-Respawn

(#74829) Bogyi007 válasza oriic (#74828) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elkezdtem vele játszani nem rossz, ha esetleg akarod tolni komolyabban jelezd mert ezt érdemes csapatban tolni.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#74830) nauro válasza Dani82 (#74823) üzenetére


nauro
aktív tag

Van ölbe asztlkam, ami megoldotta a laptopos dolgozast is kanapen, ezt is megoldja. Nem mondom h mindenkinek alternativa, de ha a lehetoseg adott miert ne kedvezzunk annak az X embernek aki szivesen tolna egy ket jatekot ami kontrollerrel elvezhetetlen.

(#74831) hackeeeee válasza oriic (#74828) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én annó PC-n sokat beletoltam, ott tetszett, csak amikor jött a kiegészítő, és azzal érkező új grafikai csomag, akkor volt némi felhördülés.. Sokan ott is hagyták miatta a játékot. nem is vettem meg a kieget hozzá.

Hát, olyan sokat nem, új járművek, plusz asszem új pályarész.

Kérdés, aki előrendeli az FH3-at, az már meg fogja kapni a PC-s változatot is?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#74832) norbi2010 válasza pelenka35 (#74822) üzenetére


norbi2010
őstag

Nem kötelező a fejlesztőknek elérni a 4K-s felbontást, ha máshogy akarják felhasználni a 6 terafloppot, szabad nekik.

(#74833) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#74834) pzstm válasza hackeeeee (#74831) üzenetére


pzstm
titán

Igen. (azt nem tudom kod vagy milyen formában, de közös store miatt szerintem acchoz kötik szimplán)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74835) hackeeeee válasza pzstm (#74834) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szuper, köszi! :R

Véleményem szubjektív...

(#74836) 4m@15 válasza Bogyi007 (#74829) üzenetére


4m@15
tag

Szóljatok már nekem is, akkor játszanék vele én is, ha már csapatoztok. :)

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#74837) gduck


gduck
addikt

Csak a digitális játékok lesznek "hordozhatóak"? Vagy az XBOX ONE lemezt is lehet a PC-vel használni?

[ Szerkesztve ]

(#74838) hackeeeee válasza gduck (#74837) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak Digitális.

Véleményem szubjektív...

(#74839) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elég nagy őrültség ez a Trials of the Blood Dragon, de tetszik.

Live-Die-Respawn

(#74840) StLui


StLui
veterán

One S svájci ár, csak nehogy betiltsátok az ilyenek beírását is :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#74841) norbi2010 válasza StLui (#74840) üzenetére


norbi2010
őstag

Sima 500-as nagyon baráti árban van. De a slim se vészes.

(#74842) StLui válasza norbi2010 (#74841) üzenetére


StLui
veterán

Scorpio is beárazva? :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#74843) Lefty válasza StLui (#74842) üzenetére


Lefty
addikt

Ez nem lenne olcso kicsit? Gyanus.

(#74844) oriic válasza StLui (#74842) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Placeholder árazás.

Live-Die-Respawn

(#74845) pzstm válasza Lefty (#74843) üzenetére


pzstm
titán

ez 600 EUR mondjuk a jelenlegi nyitó 400-assal szemben (Kinect nélkül meg PS4 is 400 volt azt hiszem tán...)

Ez azt jelenti, hogy 50%-al drágább, mint a mostani gépek, de az is lehet, hogy persze 700 EUR lesz, vagy akár 1000. Tuti csak placeholder, bár ha leadnék egy rendelést náluk, elolvasnám apróbetűst :DDD

Holnap felhívom őket szerintem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74846) FOXhun válasza StLui (#74840) üzenetére


FOXhun
tag

Ezért veszek mindig innen, főleg ha valami akciót is dobnak rá ;-)

(#74847) norbi2010 válasza FOXhun (#74846) üzenetére


norbi2010
őstag

Gondolom nem Magyarországon élsz? Vagy szállítanak ide is?

(#74848) Lefty


Lefty
addikt

Slimbol amugy lesz fekete is?

(#74849) FOXhun válasza norbi2010 (#74847) üzenetére


FOXhun
tag

Barátom él kint, ő szokta hazahozni. Tudtommal nem szállítanak ide, plusz akkor egyéb költségek is lennének.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.